banner
banner

Changelly Exchange: استاد راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری

بررسی Changelly

نحوه استفاده ، تبادل و ثبت نام در Changelly

بستر مبادله ارز رمزنگاری Changelly به کاربران این امکان را می دهد تا هر سکه / نشانه دیگری را برای سکه / رمز دیگر فوراً مبادله کنند در حالی که فقط 0.25٪ کارمزد پرداخت می کنند. Changeley غیر حضوری امن یکی از شناخته شده ترین سرویس های تبادل رمزنگاری اینترنت است ، در اینجا بررسی و راهنمای کاربر است.

امکانات

 • فوراً ارز رمزنگاری شده را معامله کنید
 • تجارت ناشناس از طریق Changelly.com ، برنامه موبایل Changelly یا کیف پول های شخص ثالث
 • تجارت بیش از 140 ارز رمزپایه و 3 ارز فیات

روشهای سپرده گذاری

 • کارت های بدهی
 • کارت های اعتباری
 • ارز رمزنگاری شده
 • USD ، EUR ، GBP

طرفداران

 • با کیف پول های اصلی ادغام می شود و به شما امکان می دهد سکه ها را مستقیماً از داخل کیف پول خود مبادله کنید
 • برنامه های تلفن همراه ، دسک تاپ و نرم افزار کیف پول موجود است
 • سرویس تعویض سکه مناسب

منفی ها

 • هزینه بالاتر از مبادلات خاص (0.25٪ در هر معامله)
 • هزینه های بالاتر در خرید کارت اعتباری و کارت نقدی (خرید مستقیم)

معرفی

Changelly به کاربران این امکان را می دهد تا به سرعت و به راحتی بین ارزهای رمزپایه معامله کنند. این یک مبادله مرسوم نیست: شما به طور مستقیم ارز دیگری را از کاربر Changelly نمی خرید یا مبادله نمی کنید. درعوض ، شما بلافاصله وجوه را به Changelly می فرستید. این یک ابزار تبادل بسیار مفید و کاربردی است که برای دارندگان بیت کوین و سرمایه گذاران مجموعه های رمزنگاری در اختیار شما قرار می دهد.

راهنمای کاربر Changelly

در عوض سهولت مبادله صدها ارز رمزنگاری شده مختلف ، Changelly هزینه 0.25٪ را پرداخت می کند. این کمی بالاتر از مبادله رمزنگاری سنتی است (که به طور معمول برای هر معامله 0.1٪ تا 0.3٪ شارژ می شود) ، اگرچه با توجه به راحتی کار هزینه غیرمنطقی نیست.

چگونه تغییر پذیر کار می کند

Changelly در ابتدا هزینه های 0.5٪ را دریافت کرد. با این حال ، از سال 2019 ، سرویس مبادله هزینه های خود را به نصف کاهش داد و فقط به 0.25 درصد رساند. این باعث می شود Changelly ارزان تر از Shapeshift و به طور کلی یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات مبادله باشد. تمام هزینه ها از ابتدا در صفحه تجارت فاش می شوند.

از طریق وب سایت رسمی شرکت (Changelly.com) می توانید به صورت آنلاین به Changelly دسترسی پیدا کنید. همچنین وجود دارد برنامه اندروید و برنامه iOS. متناوباً ، می توانید یکی از کیف پول های شخص ثالث را که از Changelly استفاده می کنند بارگیری کنید (Trezor ، Ledger ، Exodus ، Jaxx ، Coinomi و Edge از Changelly پشتیبانی می کنند).

بررسی تبادل changelly

مورد دیگری که درباره Changelly از آن استقبال می کنیم ، شفاف بودن آن است. ما می دانیم چه کسی شرکت را اداره می کند. ما می دانیم که بورس چگونه کار می کند. Changelly از سال 2015 نام معتبری در جامعه بوده است.

تبادل رمزنگاری changelly

ما همچنین دوست داریم که Changelly با بسیاری از مبادلات و کیف پول های مختلف ادغام شده است. به عنوان مثال بسیاری از کیف پول ها به شما امکان می دهند ارزهای رمزپایه را مستقیماً درون کیف پول خود مبادله کنید. بدون سپرده گذاری و برداشت وجوه در صرافی معمولی می توانید به راحتی ظرف چند دقیقه نمونه کارهای خود را متعادل کنید.

Changelly در سال 2015 تاسیس شد و در مالت تنظیم می شود اما مقر اصلی آن در هنگ کنگ است. این شرکت در ابتدا با تیم Minergate در ارتباط بود. امروز اما ، Changelly و Minergate دو شرکت جداگانه هستند.

بررسی برنامه changelly

به طور کلی ، Changelly خدمات بسیار مشابهی با Shapeshift ارائه می دهد. Shapeshift و Changelly به شما امکان می دهند صدها ارز رمزپایه مختلف را به راحتی مبادله کنید. هر دو در مقایسه با صرافی سنتی حق بیمه کمی برای خدمات خود دریافت می کنند ، اما تعداد کمی از خدمات صرافی دیگر راحتی این چنینی را ارائه می دهند – و هزینه جدید 0.25٪ Changelly ، Changelly را به بهترین گزینه موجود تبدیل می کند.

نحوه مبادله با changelly

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی Changelly عبارتند از:

140+ ارز رمزپایه پشتیبانی شده: Changelly بیش از 140 ارز رمزنگاری شده مختلف را پشتیبانی می کند. با کمترین دردسر می توانید به راحتی هر یک از این دو ارز رمزپایه را عوض کنید. این یک طیف چشمگیر ارزهای رمزنگاری شده در مقایسه با رقبا است (Shapeshift از حدود 50 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند).

ارزهای رمزنگاری شده

3 ارز فیات پشتیبانی شده: Changelly به شما امکان می دهد رمزنگاری را با USD ، EUR یا GBP خریداری کنید. Changelly همچنین از چندین سکه ثابت بزرگ ، از جمله GUSD و USDT پشتیبانی می کند.

0.25٪ هزینه ها: Changelly اخیراً هزینه های خود را به نصف کاهش داده و آنها را از 0.50٪ به 0.25٪ کاهش داده است. این یکی از بزرگترین مزایای استفاده از Changelly است.

هزینه های نرخ مسطح: Changelly از این واقعیت که هزینه های ثابت را می گیرد ، معامله بزرگی انجام می دهد. این به وضوح یک کشف در Shapeshift است ، که دارای یک ساختار هزینه شناور است که برای هر تجارت براساس نقدینگی و حجم متفاوت است (و به طور معمول حدود 0.5 است). با Changelly ، شما دقیقاً می دانید که برای هر معامله چه مبلغی پرداخت خواهید کرد.

معاملات خودکار در مبادلات عمده: Changelly با انجام معاملات خودکار در مبادلات عمده کار می کند. به عنوان مثال Changelly با Poloniex ، Binance و Bittrex ادغام می شود. هنگامی که شما از طریق Changelly معامله می کنید ، Changelly معامله ای را به یکی از این صرافی ها ارسال می کند.

نرخ های زنده: Changelly نرخ ارز خود را بر اساس قیمت های یافت شده در مبادلات عمده انجام می دهد. شما بر اساس شرایط فعلی بازار نرخ ارز زنده را پرداخت می کنید. Changelly همچنین هزینه 0.5٪ خود را به تجارت شما اضافه خواهد کرد.

اغلب ارزان تر از مبادلات: شما برای Change معاملات رمزنگاری 0.5٪ کارمزد با Changelly پرداخت می کنید. این گرانتر از هزینه 0.1٪ تا 0.3٪ است که توسط بیشتر صرافی ها اعمال می شود. با این حال ، شما همچنین باید هزینه های واریز و برداشت را در آن صرافی ها در نظر بگیرید. به طور کلی ، قیمت گذاری Changelly برای خدمات ارائه شده رقابتی است.

خرید رمزنگاری با کارت اعتباری: Changelly از ویژگی خرید مستقیم برخوردار است که به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه اصلی را با کارت اعتباری خریداری کنید. Changelly برای ارائه این سرویس با Simplex و Indacoin همکاری کرده است. هزینه های بالاتری پرداخت خواهید کرد ، اگرچه می توانید بلافاصله BTC ، BCH ، LTC ، XRP و ETH را با استفاده از روش های پرداخت آشنا خریداری کنید.

خرید رمزنگاری با کارت نقدی: Changelly همچنین کارت های بدهی را برای خرید ارزهای رمزپایه پذیرفته است. شما می توانید ارز رمزنگاری شده را با کارت امن 3D از هر کشور و با هر ارز خریداری کنید.

معاملات سریع: بیشتر معاملات Changelly در عرض 10 تا 15 دقیقه انجام می شود ، اگرچه برخی از معاملات ممکن است 30 دقیقه طول بکشد. هرگونه معامله با بیش از 1 BTC بیشتر طول خواهد کشید. از نوامبر 2019 ، Changelly ادعا می کند که میانگین زمان پردازش 14.7 دقیقه را ارائه می دهد.

به طور مستقیم با کیف پول ادغام می شود: بسیاری از افراد بدون دسترسی به وب سایت Changelly یا بارگیری برنامه Changelly از Changelly استفاده می کنند. این به این دلیل است که Changelly با کیف پول ها ادغام می شود ، به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه را مبادله کنید بدون اینکه هرگز از برنامه فعلی کیف پول خود خارج شوید. نرم افزار محبوب کیف پول با ادغام Changelly شامل Trezor ، Ledger ، Exodus ، Jaxx ، Coinomi و Edge است.

پشتیبانی API: Changelly یک راه حل API با برچسب سفید ارائه می دهد ، که به کاربران امکان می دهد به راحتی ویژگی Change Change’s را در یک صرافی ، بازار یا کیف پول ادغام کنند.

بدون محدودیت تجارت Crypto: Changelly هنگام معامله یک ارز رمزنگاری شده با ارز دیگر محدودیت معاملاتی ندارد.

محدودیت های خرید فیات: Changelly برای معاملات ارز فیات محدودیت خرید دارد. به عنوان مثال برای اولین معامله شما 50 تا 100 دلار محدودیت وجود دارد و فقط در هفته اول می توانید حدود 700 دلار معامله انجام دهید. با این حال ، پس از یک ماه ، این محدودیت ها از بین می رود.

محدودیت خرید کارت اعتباری: علاوه بر این ، Changelly محدودیت خرید کارت اعتباری دارد. اگر با استفاده از Changelly با کارت اعتباری بیت کوین می خرید ، در اولین معامله خود به 50 تا 10 هزار دلار محدود می شوید. پس از آن ، شما به $ 20،000 در روز و 50،000 $ در ماه محدود می شوید.

در سراسر جهان با چند استثنا در دسترس است: Changelly مشتریانی از کوبا ، ایران ، کره شمالی ، کریمه ، سودان ، سوریه ، بنگلادش یا بولیوی نمی پذیرد. برخی منابع آنلاین ادعا می کنند که Changelly از هیچ ایالت یا سرزمین ایالات متحده مشتری نمی پذیرد. با این حال ، از نوامبر 2019 برای ثبت نام از آدرس IP ایالات متحده مشکلی نداشتیم.

یک سال پس از تغییر شکل تاسیس شد: Shapeshift و Changelly دو بازیکن بزرگ در فضای تبادل رمزنگاری هستند. Shapeshift یکبار شروع به کار تغییر Changeely کرد ، همانطور که Shapeshift در سال 2014 تاسیس شد و Changelly در سال 2015 تاسیس شد. امروز ، با این حال ، Changelly هزینه های بسیار ارزان تر (0.25 compared در مقایسه با Shapeshift 0.50)) و جفت ارز رمزنگاری بیشتر (140 در مقایسه با 50) ).

تجارت بدون تأیید KYC یا AML: Changelly بعضی از کاربران را ملزم به تأیید KYC / AML می کند اما برخی دیگر این کار را انجام نمی دهند. Changelly ممکن است یک معامله را برای فعالیت مشکوک پرچم گذاری کند و تأیید کامل KYC / AML را از کاربر درخواست کند. با این حال ، بسیاری از کاربران پس از ثبت نام هرگز تأیید اضافی را انجام نمی دهند.

فقط با یک آدرس ایمیل ثبت نام کنید: در واقع ، نیازی به تأیید هر گونه اطلاعات با Changelly قبل از انجام اولین تجارت نیست. تنها کاری که باید انجام دهید تأیید آدرس ایمیل است. نیازی نیست که نام خود را وارد کنید ، شناسه بارگذاری کنید یا اطلاعات شخصی دیگری به حساب خود اضافه کنید.

برنامه های موبایل: Changelly برنامه های تلفن همراه رایگان برای iOS و Android را ارائه می دهد.

برنامه موبایل changelly

برنامه های وابسته: Changelly یک برنامه وابسته رقابتی شگفت آور ارائه می دهد. می توانید یک پیوند وابسته یا یک ابزارک قابل تنظیم در وب سایت ، وبلاگ یا نمایه رسانه های اجتماعی خود قرار دهید. اگر کسی از طریق پیوند شما ثبت نام کند ، از هر معامله انجام شده توسط آن شخص 50٪ درآمد Changelly را دریافت خواهید کرد.

ارزها و جفت های Changelly

Changelly بیش از 140 ارز رمزپایه را پشتیبانی می کند ، از جمله تقریباً همه ارزهای رمزپایه اصلی موجود امروز. می توانید بین هر یک از این 140 ارز رمزنگاری شده مبادله کنید. همچنین می توانید از طریق چندین ارز فیات یا پول استوک (مانند GUSD) پرداخت کنید.

برخی از رمز ارزهای مهم قابل پشتیبانی توسط Changelly شامل BTC ، ETH ، XRP ، ADA ، ANT ، BAT ، BCD ، BCH ، BDG ، BKX ، BNB ، BNT ، BSV ، BTG ، BTT ، DASH ، DCR ، DENT ، DGB ، DGD ، DOGE ، EOS ، ETC ، GNO ، GNT ، GUSD ، HMQ ، HT ، KIN ، IOTX ، LINK ، LRC ، LSK ، LTC ، MKR ، NEO ، NEXO ، NXT ، OMG ، ONT ، PAX ، PAY ، QTUM ، STORJ ، STRAT ، TRX ، TUSD ، USDC ، USDT ، VET ، WINGS ، XEM ، XLM ، XMR ، XVG ، XZC ، ZEC و ZRX.

علاوه بر این ، Changelly از سه ارز فیات پشتیبانی می کند: USD ، EUR و GBP.

می توانید لیست کاملی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده از Changelly را در اینجا مشاهده کنید: https://changelly.com/supported-currencies

روش های سپرده گذاری و برداشت های پشتیبان Changelly

Changelly از سپرده ها در همه ارزهای رمزپایه اصلی پشتیبانی می کند. همچنین می توانید مستقیماً با استفاده از کارت نقدی یا کارت اعتباری رمزنگاری را خریداری کنید.

روند ثبت نام و ورود Changelly

Changelly به برخی از کاربران نیاز دارد تا تأیید KYC و AML را انجام دهند اما به برخی دیگر این مورد احتیاج ندارد. به دلایل امنیتی ، Changelly معیارهای خاص سیستم خود را فاش نمی کند. با این حال ، به کاربران هشدار داده می شود که ممکن است معاملات خاصی پرچم گذاری شوند و از کاربر خواسته می شود تائیدیه اضافی را انجام دهد. این معیار ممکن است شامل موقعیت جغرافیایی ، کشور محل اقامت و اندازه معاملات شما باشد.

معامله Changelly

انجام معامله با Changelly به راحتی وارد کردن دو ارزی است که می خواهید مبادله کنید ، مبلغی که می خواهید مبادله کنید و سپس انجام معامله. این کار را می توانید در کیف پول موجود خود ، از طریق وب سایت Changelly.com یا از طریق برنامه موبایل Changelly برای iOS یا Android انجام دهید.

هزینه های تغییر

Changelly در ابتدا هزینه های 0.5٪ را دریافت کرد. با این حال ، در سال 2019 ، Changelly هزینه های خود را به 0.25٪ کاهش داد. این هزینه ها ثابت است و شما هر بار که از طریق برنامه موبایل یا وب سایت Changelly خرید و فروش می کنید ، همین هزینه کم را پرداخت خواهید کرد. در مقایسه با Shapeshift ، کارمزدی در حدود 0.50٪ دریافت می شود ، اگرچه هزینه خاص برای هر معامله متفاوت است.

مسائل امنیتی و زمان خرابی Changelly

Changelly در سال 2015 تاسیس شد و از زمان راه اندازی تاکنون هیچ نقض امنیتی ، نشت داده ، خرابی یا وقایع دیگری نداشته است. در واقع ، تنها نتیجه جستجو که هنگام جستجوی “Changelly hack” ظاهر می شود ، است این داستان از آوریل 2019 ، زمانی که تیم Changelly به مسدود کردن و ردیابی وجوه سرقت شده از Bithumb کمک کرد.

سهولت استفاده Changelly

چه در مرورگر دسک تاپ ، چه در برنامه موبایل و چه در برنامه شخص ثالث ، استفاده از تغییر آسان است. اکثر پیاده سازی های Changelly از یک رابط صرافی ساده استفاده می کنند: فقط ارزهای رمزپایه و مبالغ مورد نظر خود را وارد کنید ، “اکنون تبادل” را بزنید و تمام. چه یک تازه وارد کاملاً برای ارز رمزنگاری شده باشید و چه یک کاربر باتجربه تر ، در استفاده از Changelly مشکلی نخواهید داشت.

اعتماد و حریم شخصی Changelly

Changelly یک سرویس تبادل ارز رمزپایه شفاف و قابل اعتماد است. سرویس مبادله توسط Fintechvision Ltd. ، شخص حقوقی ثبت شده در هنگ کنگ ، اداره می شود. با این وجود دفتر مرکزی Changelly به طور رسمی در مالت واقع شده است. اطلاعات تیم ، اطلاعات آدرس خاص و سایر جزئیات به طور کامل از طریق Changelly.com بصورت آنلاین افشا می شود.

تیم changelly

Changelly در اصل در سال 2015 در پراگ تأسیس شد. این صرافی توسط اریک بنز (مدیر عامل) اداره می شود ، که قبلاً در fintech کار می کرد و از سال 2012 با فناوری بلاکچین درگیر بود..

خدمات مشتری Changelly

Changelly سرمایه گذاری قابل توجهی در خدمات مشتری داشته است. امروز ، Changelly خدمات مشتری چت زنده را از طریق Changelly.com ارائه می دهد. همچنین می توانید از طریق آدرس ایمیل [email protected] با این شرکت تماس بگیرید. پشتیبانی از مشتری چت زنده به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در دسترس است.

راهنمای کاربر Changelly: نحوه تنظیم و استفاده از Changelly

1. ثبت نام کنید

شما می توانید از طریق Changelly.com از Changelly استفاده کنید. یا می توانید برنامه تلفن همراه را برای Android یا iOS بارگیری کنید. استفاده از هر دو گزینه آسان است.

نحوه استفاده از تغییر

برای ثبت نام در Changelly از طریق Changelly.com ، روی دکمه “Exchange Now” یا دکمه “Sign up” کلیک کنید.

راهنمای تبادل فوری changelly

آدرس ایمیل خود را وارد کنید. یا ، با حساب Google ، Facebook یا Twitter خود وارد شوید.

Changelly یک ایمیل تأیید ارسال می کند. برای تأیید حساب خود روی پیوند کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در changelly

بعد از اینکه حساب خود را تأیید کردید ، Changelly ایمیل دیگری با ورود به سیستم (آدرس ایمیل) و رمز ورود سفارشی برای شما ارسال می کند. می توانید از این اطلاعات در هر مرحله بعدی برای امضای آن استفاده کنید.

حساب changelly

2. تجارت

از اینجا می توانید تجارت را کامل کنید. ارزهای رمزپایه ای را که می خواهید مبادله کنید ، سپس مبلغی را که می خواهید ارسال کنید انتخاب کنید. بررسی کنید تا تأیید کنید که با شرایط خدمات ، سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست های AML / KYC موافق هستید.

تجارت در changelly

Changelly نرخ ارز مورد انتظار ، 0.25٪ هزینه مبادله آنها ، هزینه شبکه و زمان تخمینی ورود را نشان می دهد.

بعد ، آدرس گیرنده را وارد کنید. در این تجارت ، ETH خریداری شده به این آدرس گیرنده ارسال می شود.

نحوه مبادله سکه در changelly

نکته: اگر قبلا کیف پول ندارید ، می توانید روی پیوند “هنوز کیف پول ندارید؟” کلیک کنید تا لیستی از گزینه های کیف پول رایگان را مشاهده کنید.

با استفاده از برنامه changelly تبادل

جزئیات تجارت را تأیید کنید. برای اطمینان از درستی آدرس ، دوباره بررسی کنید. سپس ، آن را تأیید کنید.

سرانجام ، Changelly صفحه “ارسال وجوه خود” را به همراه شناسه معامله شما ، مبلغی که باید ارسال کنید و آدرس مورد نیاز برای ارسال آن را نمایش می دهد. کد QR و آدرس عمومی را مشاهده خواهید کرد.

ارسال رمزنگاری با changelly

برای ارسال وجه 36 ساعت وقت دارید. در غیر این صورت ، Changelly به طور خودکار معامله را لغو می کند.

3. رویه های Changelly AML و KYC

شما باید بتوانید بدون انجام هر نوع تأیید KYC / AML در Changelly ثبت نام کنید. با این حال ، اگر Changelly فعالیت مشکوکی را در معاملات شما تشخیص دهد ، ممکن است از شما خواسته شود که تأیید KYC / AML اضافی را انجام دهید (Changelly معیارهای خاصی را که برای الزامات KYC / AML استفاده می کند فاش نمی کند).

در صورت نیاز به تکمیل تأیید KYC / AML ، پس از درخواست تجارت ، Changelly برای شما ایمیل ارسال می کند. در صورت نیاز به تأیید KYC / AML ، باید موارد زیر را ارائه دهید:

عکس با کیفیت بالا از شناسه عکس صادر شده توسط دولت (گذرنامه یا گواهینامه رانندگی)

اثبات اصل وجوه

سایر اسناد قابل استفاده (ممکن است بین کاربران متفاوت باشد)

4. برداشت

Changelly یک مبادله غیر حضوری است. شما در حال ارسال بودجه به Changelly هستید ، سپس در ازای آن وجه دریافت می کنید. وجوه خارج از صرافی به کیف پول شخصی شما ارسال می شود.

با این حال ، اگر بیت کوین را با استفاده از کارت اعتباری یا کارت نقدی با استفاده از گزینه خرید مستقیم Changelly خریداری کرده اید ، در هر زمان می توانید این وجوه را برداشت کنید.

5. تنظیمات و سایر اطلاعات حساب

Changelly به شما امکان می دهد سابقه معاملات خود را مشاهده کنید. از گوشه بالا سمت راست ، روی حساب کلیک کنید > تاریخ.

تاریخ تغییر

همچنین می توانید تنظیمات Changelly را سفارشی کرده و احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید. از گوشه بالا سمت راست ، روی حساب کلیک کنید > تنظیمات.

Changelly احراز هویت دو عاملی را از طریق برنامه Google Authenticator برای iOS یا Android تنظیم می کند. هر زمان که وارد سیستم می شوید یا معامله ای انجام می دهید ، Changelly از شما می خواهد این اقدام را از طریق Google Authenticator تأیید کنید. مانند هر 2FA ، ما بسیار توصیه می کنیم 2FA را در Changelly از طریق Google Authenticator تنظیم کنید.

حرف آخر

راهنمای بررسی کاربر در تبادل رمزنگاری changelly

Changelly همانطور که تبلیغ می شود کار می کند: این سرویس تجاری به کاربران امکان می دهد تا به سرعت ، به راحتی و با ارزانی یکی از صدها ارز رمزنگاری شده مختلف را با یکدیگر مبادله کنند. شما می توانید از طریق Changelly.com ، برنامه موبایل Changelly برای آندروید و iOS یا هر کیف پول رمزنگاری پشتیبانی از Changelly تجارت کنید.

با کارمزد 0.5 درصد ، Changelly ارزان تر از Shapeshift است و با توجه به فاکتور راحتی نسبتاً قابل رقابت با مبادلات است. علاوه بر این ، Changelly به شما امکان می دهد رمزنگاری را با استفاده از کارت های نقدی یا کارت های اعتباری (با کارمزد بالاتر) یا تجارت فیات با ارز رمزپایه یا بالعکس (دوباره با هزینه های بالاتر) خریداری کنید..

به همه این دلایل و موارد دیگر ، Changelly همچنان یکی از محبوب ترین سرویس های تبادل رمزنگاری موجود است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me