banner
banner

6 پادکست رمزنگاری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت

اگر می خواهید اصول بلاکچین و سرمایه گذاری رمزنگاری را به روشی ساده تر درک کنید ، بهترین روش جذب دانش پیگیری منظم پادکست ارز رمزنگاری شده است.

در زیر لیستی از بهترین پادکست هایی است که می توانید گوش دهید تا به راحتی از درک ریز ارزهای رمزنگاری شده در جهان مطلع شوید:

1. رمزنگاری بد

پادکست Crypto بد در اواخر سال 2017 توسط میزبانان تراویس رایت و جوئل كوم آغاز شد. اگرچه هر دو در زمینه فن آوری آگاه هستند ، آنها اعتراف كردند كه هنگام شروع كار در مورد رمزنگاری ها نیز یاد می گیرند.

پادکست بد Crypto 2 1024x538

منبع: https://nick.weisser.me

این پادکست به طور معمول دارای مصاحبه با کارشناسان و توضیحات عملی است که با بسیاری از لحظات طنز آمیز تزریق شده است. از طریق آنها ، هزاران شنونده همه چیزهای جدید در مورد بیت کوین ، altcoins ، ICO و رویدادهای مرتبط با بلاکچین را می آموزند..

قالب آموزنده و در عین حال پوچ آنها یک اثر طنزآمیز ایجاد می کند ، درک اصطلاحات و مفاهیم را برای شنوندگان رمزنگاری مبتدی آسان می کند.

میزبانان فقط نمی خواهند شنوندگان خود را آموزش دهند. آنها همچنین می خواهند که آنها به همان اندازه که هنگام بحث در مورد یک موضوع جدید سرگرم می شوند ، لذت ببرند. با این حال ، آنها اذعان می کنند که در دامنه متخصص نیستند و هنوز با زمان یاد می گیرند.

بنابراین ، برای علاقه مندان با تجربه رمزنگاری ، پادکست ممکن است کمتر آموزنده باشد ، اما برای کسانی که تازه شروع به کار رمزنگاری می کنند ، این یک روش سرگرم کننده و آسان برای درک مفاهیم دنیای ارز رمزنگاری شده است.

2. زنجیر نشده

پادکست بدون زنجیر توسط Laura Shin ، سردبیر پیشین ارشد در Forbes میزبانی می شود و چه در سطح رمزگذاری مبتدی و چه پیشرفته بسیار عالی است. وی از موقعیت سابق خود در فوربس برای آوردن نامهای مهمی از صنعت برای گفتگو در مصاحبه های خود استفاده کرده است.

480x270 95011

منبع: https://www.stitcher.com

این هفته نامه تلاش می کند تا “به مردم آموزش دهد که بلاکچین ها چگونه درآمد ، هزینه و سرمایه گذاری پول ما را تغییر می دهند.”

همانطور که شین مدتی است اخبار مربوط به رمزنگاری و بلاکچین را پوشش می دهد ، او می داند چه سوالاتی را بپرسد و چگونه اطلاعات ارائه شده توسط مصاحبه شوندگان خود را ارائه دهد.

3. تسلط بر سکه

تسلط بر سکه نمایش سرمایه گذار و بازاریاب کارتر توماس است. این پادکست صرف نظر از سطح بینش آنها در این مورد ، برای هر علاقه مند به رمزنگاری ضروری است.

این موضوعات از نظر یک سرمایه گذار ارائه می شود و “مکانی برای هر کسی است که علاقه مند است از دنیای دیجیتال ارزهای رمزنگاری شده بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Ripple ، Monero و غیره سود ببرد.”

توماس به دلیل منطق هوشیاری ، تجزیه و تحلیل مختصر و خلاصه داستان های روزش معروف شده است. بیشتر مباحث او معطوف به تجارت است ، و باعث می شود پادکست وی به منبع ایده آل اطلاعات و بینش در مورد سرمایه گذاری های رمزنگاری تبدیل شود.

قسمت های Coin Mastery بر روی وقایع فعلی بازار رمزنگاری تمرکز دارند ، بنابراین بهتر است اگر سریال را با تماشای قسمت های اخیر آن شروع کنید.

4. شبکه Bitcoin Podcast

شبکه Bitcoin Podcast نشان دهنده چندین پادکست مختلف است که در یک مورد قرار گرفته اند. در ابتدا به صورت پادکست عادی پخش می شد و با گذشت زمان ، به شبکه ای متشکل از هشت متخصص مختلف تبدیل شد که در مورد موضوعات مختلف مربوط به رمزنگاری بحث می کنند و نظرات خود را در این مورد به اشتراک می گذارند.

جیسون جنکینز از Jenkins Risk Management از جمله عوامل این برنامه است و میهمانان مختلف از سرمایه گذاران فرشته گرفته تا دی جی های لس آنجلس که همه در مورد مشارکت خود با ارز رمزپایه صحبت می کنند ، متفاوت است. اپیزودهای نمایش بسیار طولانی هستند و بیش از 90 دقیقه طول می کشند ، بنابراین اگر به دنبال به روزرسانی سریع در مورد آنچه که در رمزنگاری در جریان است ، هستید بهتر است پادکست دیگری پیدا کنید.

5. مثل بهترین ها سرمایه گذاری کنید

میزبان مثل بهترین ها سرمایه گذاری کنید, Patrick O’Shaughnessy ، یک مدیر نمونه کارها در O’Shaughnessy Asset Management است و میزبان مجموعه ای سه بخشی به نام Hash Power است که معرفی قابل قبولی در دانش فنی صنعت بلاکچین ارائه می دهد.

“Hash Power به عنوان مقدمه ای در نظر گرفته شده است ، اما در واقع ، این یک دعوت برای کشف خود این دنیای در حال ظهور است.”

این پادکست به طور کلی در مورد سرمایه گذاری صحبت می کند ، اما O’Shaughnessy تلاش اضافی برای تولید مستند صوتی سه قسمتی که با تمرکز بر رمزنگاری برای شروع موارد جدید در این دامنه است ، انجام داد.

موضوعات این برنامه از بلاکچین گرفته تا سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه گرفته تا گمانه زنی های بیت کوین و صحبت های کلی در مورد altcoins و ICO در بر می گیرد. این مجموعه تمام موضوعات خود را به روشی کاملاً واضح و قابل فهم در حال گذراندن اطلاعات لازم از طریق مصاحبه های برگزار شده با نام های مهم از صنعت است..

علاوه بر Hash Power ، O’Shaughnessy همچنین مجموعه هایی را ایجاد کرد که روی مضامین پیچیده تری تمرکز کرده و آنها را عمیق تر کاوش کرد.

6. بیایید با بیت کوین صحبت کنیم!

بیایید با بیت کوین صحبت کنیم! پادکست برای اولین بار در سال 2013 به وجود آمد و یکی از قدیمی ترین پادکست هایی است که منحصراً روی Bitcoin و ارزهای رمزپایه تمرکز دارد. امروز ، تعداد قسمت های سریال از 370 گذشته است. عناوین ارائه شده در این سریال بسیار متنوع است ، و انجمن fanbase بسیار به این پخش اختصاص داده شده است.

بگذارید بیت کوین صحبت کنیم

منبع: https://softwareengineeringdaily.com

این پادکست در ابتدا توسط Andreas Antonopolous ایجاد شد ، اما اکنون او تنها مجری نیست ، در این برنامه تعداد بیشتری از افراد و همچنین طیف وسیعی از محتوا شرکت کرده است. Let’s talk bitcoin نیز نام شبکه ای است که شامل 10 نمایش است که همچنین بر روی موضوعات مرتبط با رمزنگاری تمرکز دارند.

آنتونوپولوس در همه موارد مرتبط با بیت کوین یک شخصیت مهم است. در مورد این موضوع ، او کتاب ، وبلاگ نوشت ، از او دعوت شده است تا در مورد نمایش های زیادی بحث کند و در برنامه خود در مورد آن به طور گسترده صحبت کرده است. در یک زمان ، وی اهدای بیت کوین به ارزش 2 میلیون دلار از اعضای جامعه اختصاص داده شده به عنوان قدردانی از کمک های خود.

آنتونوپولوس همچنین یکی از اعضای کمیته نظارت بر نرخ مرجع بیت کوین در بورس کالا در شیکاگو است و در سال 2014 ، وی به عنوان یک مدرس در دانشگاه نیکوزیا ساخته شد – اولین دانشگاهی که دارای درجه کارشناسی ارشد در ارز دیجیتال است.

کول یک نویسنده مستقل است که بر روی ارز رمزنگاری شده و فناوری های نوظهور تمرکز دارد. مقالات قبلی در مورد Masternodes در وب سایت های رمزنگاری برجسته ارائه شده و در Whitepapers نقل شده است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me