banner
banner

متیو لو مرل ، رئیس اتحاد جهانی پروتکل – مجموعه مصاحبه ها

متیو لو مرل بنیانگذار و شریک مدیر شرکت است دوران پنجم و پایتخت کیرتسو – فعال ترین سرمایه گذاران در مراحل اولیه که تقریباً از 200 شرکت در سال حمایت می کنند. او رئیس Securitize (اروپا) و CAH ، نایب رئیس SFOX و مشاور در Warburg Pincus است.

او همچنین یکی از نویسندگان Blockchain Competitive Advantage است ، کتابی که ما به شدت برای هم کارآفرینان و هم برای سرمایه گذاران در فضایی که در آمازون ، اپل و Smashwords به صورت سخت و شومیز ، کتاب الکترونیکی و شنیدنی موجود است توصیه می کنیم.

اخیراً ، او رئیس پروژه جدیدی شده است اتحاد جهانی پروتکل.

از آخرین مصاحبه ما تقریباً یک سال می گذرد ، آیا از سرعت پیشرفت دارایی های دیجیتال و اوراق بهادار دیجیتال راضی هستید؟?

آنتوان ، بسیار خوب است که دوباره با شما صحبت کنم. من از خواندن Securities.io در سال 2020 چیزهای زیادی آموخته ام. از اینکه یک معتقد و مرجع بزرگ پول و دارایی دیجیتال هستید ، متشکرم.

برای پاسخ به س yourال شما ، در بیشتر زمینه ها سال 2020 تعهد نسبت به پول دیجیتال و دارایی های دیجیتال در سطح جهانی را بسیار تسریع کرده است. اخبار در سه ماهه آخر سال سریع و خشمگین منتشر شده است. چین ، پی پال ، میدان ، قیمت بیت کوین ، DeFi ، تودور جونز ، میلر ، لیست همچنان ادامه دارد. برای کسانی که در رمزنگاری و بلاکچین کار می کنیم ، ممکن است گاهی اوقات پیشرفت نهادهای حاکم در جهان و بزرگترین موسسات مالی کند به نظر برسد ، اما اکنون آنها واقعاً در حال پیشرفت هستند و سرعت آنها شتاب بیشتری می گیرد.

شما در حال حاضر رئیس یک پروژه جدید هستید ، به طور خاص اتحاد پروتکل جهانی (UPA) چیست?

چشم انداز اتحاد پروتکل جهانی این است که هر کلاس دارایی دیجیتالی و رمزگذاری می شود. ما اتحادی از شرکتهای ارز رمزنگاری همفکر و پیشگامان بلاکچین هستیم از جمله Bittrex جهانی ، CertiK ، عصر پنجم ، Hard Yaka ، Infinigold ، Ledger و Uphold. ما چندین مگا دارایی دیجیتال در شرف راه اندازی داریم و من خوشحال شدم که با رئیس اتحاد موافقت کردم و به پیشرفت آن کمک کردم.

آیا می توانید داستان پیدایش UPA را به اشتراک بگذارید?

من در آن زمان نبودم ، اما می دانم که این علاقه بسیاری از افراد بوده است ، از جمله JP Theriot (مدیر عامل شرکت Uphold) و Greg Kidd (بنیانگذار Hard Yaka) که دو نفری بودند که من را وارد این ترکیب کردند. رهبری هر یک از اعضای اتحاد معتقد است که هر دارایی نیاز به دیجیتالی شدن دارد و برای این کار نیاز به بستری است که به منظور ایجاد شده باشد. انجام این کار چند سال طول کشیده است ، اما امروز ما می دانیم که چگونه می توان هر دارایی را رمزگذاری و اثبات شفاف کرد. اتحادیه UP بر روی کالاهای پایدار و کالاهای رمزنگاری تمرکز دارد و قبلاً با موفقیت طلای جهانی (UPXAU) ، دلار جهانی (UPUSD) ، بیت کوین جهانی (UPBTC) و یورو جهانی (UPEUR) را منتشر کرده است. همه نشانه های بسته بندی شده در شبکه Ethereum هستند و از ویژگی اثبات ارزش شفاف با سابقه عمومی وثیقه اساسی برخوردار هستند.

در اول دسامبر سال 2020 ، UPA کربن جهانی (UPCO2) را به عنوان اولین رمز تجاری قابل تجارت در جهان راه اندازی کرد. می توانید بحث کنید که این رمز چیست؟?

Universal Carbon ساده ترین ، در دسترس ترین ، مطمئن ترین و قابل اعتمادترین روش برای هر کسی برای خرید ، نگهداری ، سوزاندن یا فروش اعتبارات کربن جنگل بارانی REDD + است. به طور دقیق تر ، UPCO2 Tokens اعتبارهای داوطلبانه توکن سازی شده کربن است که در بلاک چین Ethereum ساخته شده است. هر نشان UPCO2 نشان دهنده یک سال انتشار CO2 جلوگیری شده است که توسط واحدهای تأیید شده کربن در دفاتر ثبت نام Verra و سایر آژانس های استاندارد پیشگام اثبات شده است ، با شفافیت در زمان واقعی که توسط نشانه های “بسته بندی” ERC-20 ساخته شده توسط اتحادیه پروتکل جهانی تأمین می شود.

چگونه اعتبارات داوطلبانه کربن در مقایسه با اعتبارات تنظیم شده مزایای اقتصادی ارائه می دهند?

اگر با اعتبارات تنظیم شده به تخصیص کربن صادر شده توسط دولت برای بازارهای کلاهبرداری و تجاری مراجعه می کنید ، آنها مهم هستند و من مشاور Spark Change هستم که این موارد را نیز نشانه گذاری می کند. با این حال ، اعتبار UPCO2 به طور خاص توسط اعتبارات کربن پشتیبانی می شود که برای طرفهایی که در نجات یا محافظت از جنگل های بارانی بزرگ جهان در آفریقا ، آمریکا و آسیا کمک می کنند ، صادر شده است.

این دو مانند سیب و پرتقال هستند – بسیار متفاوت اما هر دو نوع میوه ای هستند. چه تخصیص کربن صادر شده توسط دولت و چه اعتبار داوطلبانه REDD + کربن را بخرید ، گام مهمی برای فشار آوردن به آلاینده ها برای حرکت به سمت اقدامات پاک برمی دارید. با افزایش تقاضا برای تخصیص کربن و / یا اعتبارات ، یا قیمت افزایش می یابد و باعث می شود آلاینده ها هزینه بیشتری برای انتشار خود بپردازند ، یا اعتبارات کربن بیشتری تأمین شود. در مورد REDD + به معنای تقاضای بیشتر برای پروژه هایی است که از جنگل های بارانی جهان محافظت می کنند ، که به نوبه خود جریان سرمایه را به این پروژه های ارزشمند افزایش می دهد.

البته ، دولت ها تصمیم می گیرند که چند تخصیص کربن تصمیم بگیرند صادر کنند ، در حالی که اعتبارات کربن REDD + در نهایت منبع کمیاب است.

UPA شبکه بزرگی از شرکا دارد ، این شبکه چگونه به رشد و نقدینگی رمزهای UPCO2 کمک می کند?

ما در نظر داریم که UPCO2 علاوه بر ارزشی برای ارائه هر کیف پول دیجیتالی و مبادله ای باشد و از فرصت همکاری با آنها استقبال می کنیم. تغییر آب و هوا موضوعی از چنان اهمیتی است که ما تصمیم گرفته ایم UPCO2 را طراحی کنیم تا به راحتی در دسترس و قابل استفاده برای همه افرادی باشد که می خواهند آن را در دسترس مشتریان و کاربران خود قرار دهند..

توجه به این نکته مهم است که هر نظرسنجی از بومیان دیجیتال ، هزاره ها ، طرفداران ارزهای رمزنگاری شده و غیره به طور مداوم می بینم که بین 70 تا 90٪ تغییر اقلیم را به عنوان یکی از موضوعات مورد توجه آنها قرار می دهد. من فکر می کنم هر کیف پول دیجیتالی ، مبادله یا حساب ، اعم از نهادهای رمزنگاری شده یا م thatسسات سنتی که راه حلی برای حمایت از این موضوع مهم ارائه ندهند ، با خطر تلقی شدن ضد محیط زیست و شاید منکر تغییر اوضاع روبرو است..

پیش بینی شما از سال 2021 چیست؟?

ما فقط 10 پیش بینی برتر بلاکچین 2021 خود را ثبت کرده ایم و می توان آنها را در اینجا یافت www.blockchaincoinvestors.com. برای اینکه نکات برجسته ای به شما ارائه دهیم ، چین به طور کامل یوان دیجیتال را در اختیار شما قرار می دهد ، بانک ها پس از PayPal و Square با هم درگیر خواهند شد ، زیرا اگر این کار را نکنند ، در حال حاضر خطر خونریزی مشتری را دارند و کالاهای رمزنگاری به روش ترجیحی سرمایه گذاری تبدیل می شوند فلزات گرانبها ، زمین های کمیاب و البته اعتبارات کربن. البته در 10 لیست برتر ما چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید در مورد UPA یا UPCO2 به اشتراک بگذارید?

UPA معتقد است که هر کلاس دارایی دیجیتالی و رمزگذاری می شود. کار بسیار زیادی انجام شده است ، اما امروز بستر UPA به سطحی از پیشرفت رسیده است که به موجب آن اگر می خواهید یک رمز ابزار ، کالای توکن ، ارز دیجیتال اختصاصی یا یک رمز توجیهی از هر نوع ایجاد کنید ، می توانیم آن را برای شما ایجاد کنیم طی چند هفته – این روند به طور معمول ماه ها ، اگر نه سال ها طول می کشد – از آنجا که ما یک کارخانه توکن کاملاً عملیاتی داریم.

وقتی صحبت در مورد بحران جهانی آب و هوا و غیرقابل دسترس بودن اعتبارات کربن جنگل های بارانی برای اکثر افرادی که مراقبت می کنند ، شروع شد ، کاملاً طبیعی بود که ما تصمیم بگیریم اولین اعتبار کربن توکنیزه جهان را راه اندازی کنیم.

از من نقل شده است که می گفتم “این یک لامپ برای من بود. یک دارایی دیجیتال را با جبران کربن جنگل های بارانی ترکیب کنید و به همه افراد جهان دسترسی دهید. چطور ممکن است ایده خوبی نباشد؟ ” من این را باور دارم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me