banner
banner

بیت کوین از دارایی های اصلی YTD پیشی می گیرد اما به عنوان روش های نصف کردن فرصت بیشتری برای استفاده دارد: تجزیه و تحلیل

– بیت کوین (BTC) با بازدهی 22.61 درصدی YTD از اکثر کلاسهای عمده دارایی بهتر عمل کرد.

– بهره باز در بازار مشتقات مطابق با اندازه این رالی افزایش پیدا نکرد.

– این افزایش شدید ناشی از خرید واقعی در بازار ، به ویژه در بازار ایالات متحده است.

– کل عرضه پایدار کوین به 10 میلیارد دلار نزدیک می شود و USDT بالغ بر 6.4 میلیارد دلار است.

پس از هفت هفته مداوم در فضای سبز ، بیت کوین سرانجام موفق شد 9000 دلار در 29 آوریل شکسته شود ، که بیش از 13 درصد در روز افزایش دارد ، طبق داده های شاخص قیمت OKEx BTC.

افزایش شدید قیمت بیت کوین با بازارهای مالی سنتی نیز مطابقت دارد WTI خام در روز بیش از 20 درصد افزایش یافت ، و سهام ایالات متحده همچنین سود ارسال کرد.

بیت کوین از اکثر کلاسهای اصلی دارایی بهتر عمل کرد

با بالاترین قیمت دیروز ، یعنی 9،464 دلار ، بیت کوین تقریباً 150 درصد از پایین ترین نرخ خود در 13 مارس یعنی 3830 دلار افزایش داشت. علاوه بر این ، دارایی دیجیتال پیشرو با رشد چشمگیر 22.61 درصدی YTD روبرو شده است که به طور قابل توجهی بالاتر از S است&P 500 ، طلا و سایر دارایی ها.

در مقایسه ، با وجود 30 درصد بهبود از پایین ترین سطح آن ، S&P 500 هنوز -98.8 درصد YTD است. فقط خزانه داری ایالات متحده به دلیل کاهش نرخ بهره و پیگیری وحشت از دارایی های امن در میان بحران مالی جهانی ، عملکرد ناچیزی از بیت کوین دارد..

BTC در مقابل S & amp؛ P500بیت کوین در مقابل کلاسهای دارایی عمده YTD (داده ها در تاریخ 29 آوریل 2020). منبع: Tradingview ، OKEx

Open Interest هنوز انتخاب نشده است

در حالی که کمتر از دو هفته به نصف شدن انتظار بیت کوین باقی مانده است ، ما یکبار دیگر شاهد افزایش نوسانات بازار هستیم. 29 آوریل فعال ترین روز معاملاتی از زمان سقوط اواسط مارس بود و حجم معاملات آتی در سراسر مبادلات به بیش از 30 میلیارد دلار رسید ، طبق داده های Skew ، نمودار زیر.

آینده BTCFutures BTC – حجم روزانه جمع شده. منبع: کج

با این حال ، Open Open مشتقات (OI) با توجه به اندازه رالی افزایش چندانی پیدا نکرد. این نشان می دهد که فعالان بازار از نظر مشتقات محتاط هستند زیرا 2.5 میلیارد دلار فعلی یا مجموع سرمایه گذاری بین المللی هنوز با اوج 14 فوریه 5.4 میلیارد دلار فاصله دارد.

علاقه باز BTCFutures BTC – مجموع علایق باز. منبع: کج

خرید لحظه ای قیمت را بالاتر می برد

این افزایش در 29 آوریل با خرید نقطه ای ، به ویژه در بازار ایالات متحده انجام شد. قیمت بیت کوین در صرافی های متمرکز در آسیا ، مانند OKEx ، Huobi و Binance ، حق بیمه منفی قابل توجهی را در مقایسه با قیمت نقطه Coinbase نشان داد.

در همان زمان ، حق بیمه سه ماهه OKEx BTC نسبتاً پایین باقی مانده است – فقط 20 دلار بیش از قیمت تمام شده ، طبق اطلاعات معاملات OKEx. در مقابل ، آخرین باری که بیت کوین در حدود 9000 دلار معامله می کرد ، در مارس 2020 ، حق بیمه بیش از 400 دلار بود.

مقایسه قیمت BTCحق بیمه بین قیمت نقطه OKEx / Huobi / Binance BTC و قیمت Coinbase BTC.

نشسته روی پول نقد

افزایش اخیر قیمت بیت کوین با افزایش صدور Bitcoin پایدار همراه بوده است. در حال حاضر میزان کل پایدار کوین کوین موجود است 9.68 میلیارد دلار, طبق داده های Block. بزرگترین پایدار کوین ، Tether (USDT) ، 82.8 درصد از آن را تشکیل می دهد. در مقایسه ، در تاریخ 11 مارس ، عرضه USDT در حدود 6 میلیارد دلار بود.

افزایش انتشار پایدار کوین حاکی از ورود سرمایه جدید است ، زیرا پول پایدار در بسیاری از موارد سریعترین و راحت ترین روش برای خرید دارایی های دیجیتال است. درست قبل از تجمع قیمت 29 آوریل ، تعداد آدرسهای ارسال کننده یا دریافت کننده Tether مستقر در ERC-20 به بالاترین سطح 8 ماهه رسیده است.

Tether Active Walletsتعداد آدرسهای ارسالی یا دریافتی ERC-20 Tether. منبع: چاشنی

قیمت بیت کوین در کوتاه مدت صعودی به نظر می رسد

در حال حرکت به جلو ، در حالی که به نصف پاداش بلوک نزدیک می شویم – قرار است در 12 مه رخ دهد – انتظار می رود که حرکت صعودی BTC ، با وجود عقب نشینی در 30 آوریل ، ادامه یابد.

روایت نصف کردن ، تجار را به خود جلب می کند. به عنوان مدیرعامل OKEx جی هائو به The Block گفت در اوایل ماه جاری ، مبادله تخمین زده شد که رشد کاربران در اوایل ماه مارس 1.7 درصد باشد.

در جبهه فنی ، اکنون در منطقه جالبی قرار داریم. شکست بالای مقاومت 9،500 دلار ممکن است جهشی سریع به 10000 دلار و بالاتر را تجربه کند ، در حالی که عدم موفقیت در شکستن این سطح ممکن است حمایت مجدد قیمت بین 8000 تا 8500 دلار باشد..

نمودار فنی BTCقیمت شاخص OKEx BTC. منبع: TradingView

OKEx را روشن کنید:

توییتر:

تلگرام:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me