banner
banner

خرید بیت کوین با کارت اعتباری – راهنمای کامل

ما قبلاً می دانیم که روشهای مختلفی برای خرید بیت کوین وجود دارد. اما … آیا می توانیم بیت کوین را با کارت اعتباری خریداری کنیم?

کاربران در حال جستجو برای طیف گسترده ای از راه های دسترسی به بیت کوین هستند. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار استفاده از کارت های اعتباری بیت کوین است.

در این راهنمای کامل ، ما قصد داریم نحوه خرید بیت کوین با کارت اعتباری را با شما در میان بگذاریم. همچنین یاد خواهید گرفت که آیا قادر به خرید بیت کوین با کارت هدیه ویزا اعتباری هستید ، مزایا و معایب این روش و اینکه آیا این یک روش مطمئن برای به دست آوردن BTC است.

کارت های پیش پرداخت چیست?

کارت های اعتباری راهی عالی برای خرید کالا و خدمات است. تفاوت این بار در این است که شما به جای پول نقد ، با کارت پرداخت خواهید کرد. کارتهای اعتباری به روشی مشابه کارتهای نقدی یا کارتهای اعتباری کار می کنند.

می توانید یک کارت اعتباری از قبل بارگیری شده خریداری کنید یا می توانید کارت خالی خریداری کرده و وجوه را بارگیری کنید. مزایای این کارتهای اعتباری این است که برای استفاده از آنها نیازی به داشتن حساب بانکی ندارید. آنها با داده های مالی شما مرتبط نیستند. بنابراین ، می توانید برای خرید چندین چیز از آنها استفاده کنید.

البته می توانید با کارت هدیه ویزا اعتباری یا هر کارت اعتباری دیگر که در حال حاضر موجود است ، بیت کوین بخرید. کارتهای اعتباری مختلفی وجود دارد. هر یک از آنها به روشی متفاوت کار می کنند و راه حل های مختلفی را به شما ارائه می دهند. با این وجود ، آنها هنوز راه حل های استاندارد کارت اعتباری را به شما ارائه می دهند.

کاربران تمایل دارند کارت های پیش پرداخت را برای کریسمس ، تولد و مناسبت های خاص دریافت کنند. با این حال ، برخی از افراد پس از دریافت این هدیه ویژه نمی دانند با آنها چه باید بكنند. یکی از مواردی که آنها به شما اجازه می دهند انجام دهید خرید بیت کوین است.

کارت پیش پرداخت ING Maestro در پس زمینه خاکستری

شناخت نحوه کارکرد کارت اعتباری اولین قدم برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری است. مورد بعدی که باید بدانیم این است که چگونه این کار را انجام دهیم و مواردی است که ممکن است در طول مسیر با آنها روبرو شویم.

نحوه خرید بیت کوین با کارت اعتباری?

بیت کوین بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان است. در سال های اخیر ، شهرت آن باعث شده است که تعداد زیادی از کاربران و سرمایه گذاران را به خود جلب کند. با این حساب ، اکنون باید بدانیم که کجا آن را خریداری کنیم. تا کنون ، محبوب ترین راه برای به دست آوردن بیت کوین استفاده از صرافی ارز رمزنگاری شده است. استفاده از آنها آسان ، کاربرپسند است و همچنین راه حل های دیگری را نیز به کاربران ارائه می دهد.

با این وجود ، برای واریز وجه در این سیستم عامل ها ، به انتقال بانکی یا استفاده از کارت نقدی یا اعتباری نیاز دارید. اینجاست که می توانیم بیت کوین را با کارت نقدی اعتباری خریداری کنیم. برخی از صرافی ها کارت اعتباری را نیز می پذیرند. این برای کاربرانی که مایل به خرید بیت کوین با کارت اعتباری اعتباری هستند بسیار مفید خواهد بود.

برای خرید بیت کوین با کارت بدهی پیش پرداخت ، فقط باید مبادله را جستجو کنید. این سیستم عامل های رمزنگاری برای خرید و فروش دارایی های دیجیتال برای شما بسیار مفید خواهد بود. با این حال ، شما باید اطمینان حاصل کنید که مبادله رمزنگاری از کارت های نقدی و اعتباری پشتیبانی می کند.

هنگامی که صرافی مورد نظر برای استفاده را انتخاب کردید ، لحظه ای فرا می رسد که بیت کوین را با کارت نقدی اعتباری خریداری می کنید. توجه داشته باشید که برخی صرافی ها هم کارت نقدی و هم کارت اعتباری را می پذیرند. به همین دلیل شما همچنین می توانید بیت کوین را با کارت اعتباری نیز خریداری کنید.

شما باید یک حساب کاربری در سیستم عامل باز کنید. این کار ممکن است چند دقیقه طول بکشد. به خاطر داشته باشید که برای دسترسی به همه خدمات و راه حل ها ، همیشه حساب ایمیل و هویت خود را تأیید کنید. فرآیند تأیید گاهی ممکن است طولانی تر شود اما قطعاً ارزش آن را دارد.

در صرافی که انتخاب کردید ، می توانید بیت کوین را با کارت هدیه ویزا اعتباری یا کارت عادی خریداری کنید. این می تواند یکی از ساده ترین راه ها برای دسترسی به بازار رمزنگاری باشد. بسیاری از کاربران از قبل نحوه استفاده از کارت اعتباری را می دانند. کل مراحل برای آنها بسیار ساده و آسان خواهد بود.

از کجا می توان بیت کوین را با کارت پیش پرداخت خریداری کرد?

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، صرافی های رمزنگاری مختلفی وجود دارد که به کاربران امکان می دهد بیت کوین را با کارت اعتباری خریداری کنند. اصلی ترین چالشی که با آن روبرو خواهید شد یافتن آنهاست.

کل تجربه به مبادله ای که بیشتر از همه دوست دارید بستگی خواهد داشت. علاوه بر این ، اگر در صرافی حساب دارید ، دیگر نیازی به افتتاح حساب دیگر نیست. فقط به یاد داشته باشید که حساب خود را در این سیستم عامل ها تأیید کرده اید. به یاد داشته باشید که همیشه بررسی کنید که آیا صرافی شما از کارت های اعتباری برای خرید بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند یا خیر.

پس از انجام این کار ، می توانید Bitcoin را انتخاب کرده و با کارت مورد نظر خود آن را خریداری کنید. توجه داشته باشید که این سیستم عامل ها در نقل و انتقالات پردازش شده با کارتها بعضاً هزینه دارند. برخی از سیستم عامل ها پرداخت با کارت های اعتباری و نقدی را نمی پذیرند. به همین دلیل شما همچنین باید بررسی کنید که آیا صرافی شما این روش های پرداخت را قبول می کند یا خیر.

روند تأیید بسیار ساده است. می توانید این داده ها را در بخش سQالات متداول بستر مورد استفاده خود بررسی کنید یا در صورت عدم پاسخ با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

روش دیگر خرید بیت کوین با کارت اعتباری جستجوی بازارهای P2P است. این بازارها برای شما بسیار مفید است که کارت اعتباری خود را با بیت کوین عوض کنید. با وجود این ، شما باید مشتری پیدا کنید که پرداخت در کارت های اعتباری را بپذیرد. اگرچه یافتن این مسئله دشوار است ، اما آنها می توانند قیمت های بالاتری نسبت به سایر روش های پرداخت داشته باشند.

اگر شخصی را می شناسید که علاقه مند به فروش بیت کوین است ، پس می توانید با کارت اعتباری خود پیشنهادی را ارائه دهید. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، ممکن است در صورت پرداخت با کارت اعتباری ، این کاربران بتوانند این BTC را با قیمت ممتاز به فروش برسانند. در این صورت ، شما فقط باید تصمیم بگیرید که آیا قیمت را قبول می کنید یا نه.

کارت MasterCard در پس زمینه خاکستری قرار دارد

آیا خرید بیت کوین با کارت اعتباری ایمن است؟?

خرید بیت کوین با کارت اعتباری امری ایمن است. اگر نگران ایمنی هستید ، مطمئن باشید این یک روش ایمن برای دسترسی به ارزهای رمزپایه است. با توجه به اینکه کارت به حساب بانکی شما متصل نمی شود ، باید اطلاعات کمتری با صرافی یا سیستم عامل هایی که استفاده می کنید به اشتراک بگذارید..

علاوه بر این ، داشتن کارت اعتباری نام و نام خانوادگی شما را فاش نمی کند. شما مجبور نیستید که اطلاعات شخصی خود را به عنوان استفاده از کارت های اعتباری و نقدی سنتی به اشتراک بگذارید. این موضوعی است که هنگام پرداخت کارتهای اعتباری باید به آن توجه کنید.

با این وجود ، بستری که برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری استفاده می کنید ممکن است از شما درخواست تأیید هویت کند. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، مشکلات ایمنی مربوط به بستر صرافی است و نه کارت اعتباری. کارت های اعتباری بسیار ایمن هستند و می توانید مطمئن باشید که به درستی کار می کنند.

بدون شک ، رسیدگی به پرداخت با کارتهای اعتباری از نظر امنیتی بسیار راحت خواهد بود. علی رغم جنبه های مثبت آن ، کلاهبرداران زیادی در بازار وجود دارند. بنابراین ، همیشه باید از این کارت ها با نهایت دقت استفاده کنید. ممکن است مقداری بودجه برای کلاهبردار یا شخص اشتباهی ارسال کنید. اگر این کار را انجام دهید ، پس از پردازش معامله ، بازیابی وجوه شما بسیار دشوار است.

خرید بیت کوین با کارت پیش پرداخت: مزایا و معایب آن

مزایای خرید بیت کوین با کارت اعتباری

شایان ذکر است که خرید بیت کوین با کارت اعتباری مزایا و معایبی دارد. این روش توسط افرادی استفاده می شود که دوست دارند آن را ساده ، کوتاه و نتایج خوبی بگیرند. هنگام استفاده از این روش پرداخت ، نباید با مشکلی روبرو شوید.

تعداد زیادی از افراد کارت های اعتباری دریافت می کنند. این بدان معنی است که هزاران کاربر ، اگر نه میلیون ها کاربر در سراسر جهان وجود دارد. همانطور که قبلا ذکر شد ، کاربران کارت اعتباری گاهی نمی دانند با آنها چه کار کنند. یکی از کارهایی که آنها می توانند انجام دهند خرید بیت کوین با کارت هدیه ویزا پیش پرداخت در صورت دریافت کارت است.

بیت کوین با کارت اعتباری کیف پولکارت نگهداری دستی که از بیت کوین با الگوی کارت اعتباری استفاده می کند

یکی دیگر از جنبه های مثبت کارت های اعتباری مربوط به اطلاعاتی است که کاربران باید در اختیار سیستم عامل قرار دهند. با توجه به اینکه نام شما چاپ نشده است ، این می تواند راه خوبی برای جلوگیری از به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی باشد.

امروزه ، داده ها بسیار مهم هستند. به همین دلیل است که اشخاص ثالث بیشترین مقدار ممکن را از آن جمع می کنند. اگر بیت کوین را با کارت اعتباری اعتباری خریداری کنید ، می توانید از هویت خود محافظت کنید. البته می توان مزایای بسیار دیگری را نیز در رابطه با استفاده از کارت های اعتباری مشاهده کرد. با این حال ، ما فقط تعدادی از آنها را برشمردیم.

معایب کارت پیش پرداخت

با حرکت به سمت معایب ، می توان ذکر کرد که فقط چند سیستم عامل از کارت های نقدی و اعتباری پشتیبانی می کنند. برخی دیگر حتی کارتهای هدیه را اداره نمی کنند که این کار روند کار را دشوارتر می کند. این چالش اصلی کارت های هدیه است. یافتن صرافی که کارت های هدیه را بپذیرد دشوار است.

بگذارید بگوییم شما صرافی پیدا کردید که به شما امکان می دهد Bitcoin را با کارت اعتباری خریداری کنید. با این حال ، متوجه شدید که باید حساب خود را تأیید کنید. سیستم عامل نیاز به ارسال تأیید هویت دارد. اگر این اتفاق بیفتد ، مزایای ناشناخته ماندن بلافاصله پاک می شود.

اگر آنها درخواست ارسال تأییدیه شناسنامه را دارند ، نمی توانید از مزایای عدم نیاز به ارائه اطلاعات خصوصی خود بهره مند شوید. بنابراین ، نحوه کار مبادلات به راحتی یک مزیت را به یک ضرر تبدیل می کند.

یک کامپیوتر شخصی در کنار کارت سفید ، بیست دلار و کیف پول.

خرید بیت کوین یا ارزهای رمزپایه با کارت های اعتباری نیز می تواند دشوار باشد. حتی اگر برخی از سیستم عامل ها امکان خرید Bitcoin با کارت اعتباری را به کاربران ارائه دهند ، ممکن است به آنها اجازه ندهند مقدار زیادی رمزنگاری را بدست آورند. اگر شما یک سرمایه گذار بزرگ هستید یا می خواهید بیشتر در معرض بازار باشید ، این می تواند یک مشکل باشد.

در برخی از سیستم عامل های رمزنگاری ، همه ارزهای رمزپایه در دسترس نخواهند بود. به عنوان مثال ، آنها ممکن است به شما اجازه دهند Bitcoin ، Litecoin (LTC) یا اتریوم (ETH) اما سکه های کوچکتر نیست. این می تواند برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند به رمزهای کوچک و دارایی های دیجیتال دسترسی داشته باشند ، یک ضرر محسوب شود.

مزایای خرید بیت کوین با کارت اعتباری

 • استفاده از آن بسیار ساده است
 • بسیاری از افراد کارت های اعتباری دریافت می کنند و نمی دانند با آنها چه کار کنند
 • اطلاعات کمتری در اختیار اشخاص ثالث قرار می گیرد
 • آنها به عنوان یک کارت اعتباری یا نقدی قابل حمل هستند
 • برخی از آنها تاریخ انقضا ندارند
 • آنها روش بسیار مطمئنی برای خرید بیت کوین هستند
 • این یک روش پرداخت بسیار ساده برای خرید بیت کوین است

معایب خرید Bitcion با کارت اعتباری

 • ممکن است افتتاح حساب در صرافی هایی که بدهی ، کارت اعتباری و کارت هدیه را می پذیرند دشوار باشد
 • مبادلات ممکن است شما را ملزم به ارائه اطلاعات شناسه ، پاک کردن مزایای ناشناس بودن کنید
 • برخی از سیستم عامل ها خرید گسترده ارزهای رمزپایه با کارت های هدیه را ارائه نمی دهند
 • خرید بیت کوین با کارت اعتباری ممکن است هزینه بیشتری نسبت به سایر روش های پرداخت داشته باشد

البته هنگام استفاده از کارتهای اعتباری موارد بسیاری دیگری نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند. این فقط خلاصه ای از مزایا و معایب اصلی استفاده از آنها برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای مجازی بود.

کلمات نهایی در مورد خرید بیت کوین با کارت اعتباری

خرید بیت کوین با کارت اعتباری می تواند راهی عالی برای دسترسی به بازار ارزهای رمزپایه باشد. البته روش های بسیار دیگری برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین وجود دارد. با این حال ، ما تصمیم گرفته ایم این مورد را با شما به اشتراک بگذاریم تا بتوانید روشی جایگزین برای قرار گرفتن در معرض ارزهای مجازی داشته باشید.

کارت های اعتباری دارای مزایای زیادی هستند که می توانید در لیست بالا بررسی کنید. اما معایبی نیز دارند. اگر کارت هدیه دارید و نمی دانید چه کاری باید انجام دهید ، استفاده از آنها برای خرید بیت کوین می تواند گزینه خوبی باشد.

بخش چالش برانگیز ، یافتن بستری است که بتواند پرداختها را با کارتهای اعتباری بپذیرد. به یاد داشته باشید که می توانید بیت کوین را با کارت اعتباری برای سایر کاربران و سرمایه گذاران نیز خریداری کنید.

بدون شک استفاده از کارتهای اعتباری برای خرید بیت کوین گزینه بسیار مناسب و مفیدی برای بسیاری از کاربران خواهد بود. شما فقط باید اولین مرحله را انجام دهید و Bitcoin را با کارت اعتباری خریداری کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me