banner
banner

کارت های اعتباری رمزنگاری: سه کارت قابل دانستن

کارت های اعتباری رمزنگاری تا زمانی که بازار وجود داشته باشد شایعه و بحث شده اند. آوردن کارت به بازارهای مصرف نشانه بزرگی از مسیر پذیرش رمزنگاری است. ما کجای کارتهای اعتباری رمزنگاری هستیم و امیدوار کننده ترین پروژه ها هستند?

کارت اعتباری رمزنگاری چیست?

کارت اعتباری یا بدهی رمزنگاری درست مانند هر کارت دیگری است که می توانید در PoS یا ATM استفاده کنید. تفاوت اصلی در این وضعیت این است که شما از کیف پول ارز رمزنگاری شده خود بودجه می گیرید و نه از طریق خط اعتباری که به شما تعلق می گیرد.

مهمترین مزیت کارتهای اعتباری رمزنگاری راحتی آن است ، زیرا به هر کسی اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده خود را همانطور که در مورد ارز معمولی فیات هزینه می کند ، خرج کند. یکی دیگر از مزیت های کارت های اعتباری رمزنگاری این واقعیت است که شما نیازی به نگرانی در مورد نرخ ارز ندارید.

کارت های اعتباری Cryptocurrency می تواند طرز فکر مردم در مورد صرف ارزهای دیجیتال و مجازی را تغییر دهد.

برخی از بزرگترین نامها در توسعه کارتهای اعتباری رمزنگاری شده اند نکسو, TenX, و موناکو.

نکسو

در تاریخ 30 آوریل 2018, نکسو اولین وام های فوری با پشتیبانی رمزنگاری در جهان را راه اندازی کرد سکو, اعلام شده از طریق a پست وبلاگ. Nexo قصد دارد انقلابی در صنعت وام با افتخار اینکه سرمایه گذاران و مشاغل دیگر نیازی به انتخاب بین دسترسی به پول نقد و نگه داشتن ارزهای رمزپایه خود ندارند ،.

به طور خلاصه ، نکسو به کاربران خود این امکان را می دهد تا از دارایی رمزنگاری خود بدون نیاز به فروش واقعی آن لذت ببرند.

این پلت فرم به گونه ای طراحی شده است که امنیت محور باشد و کاربرپسند نیز باشد. این گزینه را برای شما فراهم می کند که دارایی های رمزنگاری شده خود را به کیف پول Nexo امن خود واریز کنید و از طریق وام های اعتباری انعطاف پذیر از وامهای فوری بهره مند شوید. وام توسط دارایی های خود شما تهیه می شود. بنابراین ، هیچگونه چک کارت اعتباری و سایر مراحل لازم نیست.

1 2

منبع: https://nexo.io/

فیات را می توان فوراً مستقیماً از طریق کارت اعتباری رمزنگاری شرکت هزینه کرد (موسوم به کارت اعتباری Nexo) یکی دیگر از مزایای این روش این است که شما فقط برای آنچه استفاده می کنید باید سود بپردازید. گزارش شده است که هیچ حداقل بازپرداخت و هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد.

Nexo همچنین در مورد گزینه های بازپرداخت یک آیس در آستین دارد ، یعنی به شما امکان می دهد بازپرداخت وام را با فیات یا حتی سایر ارزهای رمزپایه ذخیره شده در خارج از Nexo پرداخت کنید..

این سیستم عامل (در سراسر جهان) بسیار در دسترس است و تا زمانی که ارزهای رمزپایه داشته باشید ، دریافت وام بسیار آسان است. از آنجا که کلیه وام ها وثیقه دار هستند ، داشتن سابقه اعتباری اهمیتی ندارد.

این شرکت همچنین افتخار می کند که اولین رمز امنیتی مطابق با ایالات متحده آمریکا تحت مقررات D قانون 506 (c) است.

Nexo توسط اصطلاحاً “سیستم Nexo Oracle” تأمین می شود. بر اساس نقشه راه رسمی, Nexo برنامه های بزرگی برای آینده دارد – با کارت های پرداخت ، تلفن همراه و برنامه های دسک تاپ. به جلو ، Nexo امیدوار است که حداکثر محدودیت های وام را افزایش دهد و برای فروش نهایی موسسه بانکی بیمه FDIC ، و همچنین معرفی حساب های سپرده گذاری (در Q1 2019) ، یک دومین بار هوایی (Q4 2018) را انجام دهد..

TenX

TenX یک کیف پول دیجیتالی و کارت فیزیکی است که دقیقاً مانند Nexo ، می تواند برای صرف ارز رمزنگاری شده در هر جایی ، حتی در مکان هایی که رمزنگاری را قبول نمی کنند ، استفاده شود. این سرویس کاملا مقرون به صرفه است ، زیرا می توانید کارت فیزیکی را با حدود 15 دلار سفارش دهید. اگر هزینه های شما طی 12 ماه بیش از 1000 دلار نباشد ، هزینه های سالیانه 10 دلار برای هر کارت است. نکته منفی این است که این سرویس برای هر معامله خودپرداز که انجام می دهید هزینه ای معادل 2.50 دلار دریافت می کند.

2

منبع: https://tenx.tech/en/

این سرویس همچنین با هر جایزه 1٪ پاداش به کاربران خود انگیزه می دهد. TenX در هر مکانی که ویزا پذیرفته شود قابل استفاده است.

موناکو

موناکو سرویس مشابهی است که در بالای بلاکچین Ethereum ساخته شده است. این سرویس چهار نوع کارت را ارائه می دهد ، که بین آنها بسیار متفاوت است. بسته به داشتن توکن های MCO در طول 6 ماه ، کارتهای متفاوتی وجود دارد: Ruby Steel (50 MCO) ، Metal Precious (500 MCO) یا Obsidian Black (50،000 MCO). کارت ورود به سیستم Midnight Blue نامیده می شود و نیازی به داشتن رمزهای MCO نیست.

هزینه ها بسته به نوع کارت شما متفاوت است. سقف ماهانه از 200 دلار برای کارت آبی Midnight تا 1000 دلار برای کارت سیاه Obsidian متغیر است. اگر از محدودیت های ماهانه فراتر رود ، از شما هزینه 2٪ خودپرداز دریافت می شود. هر بار خرید ارز رمزپایه ، هزینه 1٪ برای انواع کارتها اعمال می شود. وقتی صحبت از پاداش می شود که از 1 تا 2٪ متغیر است ، وضعیت مشابهی دارد. در حال حاضر این کارت ها از Monaco Tokens ، Ethereum و Bitcoin پشتیبانی می کنند و در آسیا ، اروپا و آمریکای شمالی در دسترس هستند.

3

منبع: https://mco.crypto.com/fa/

اکوسیستم مالی جهانی مدت هاست که به سمت یک مدل کاملاً دیجیتالی در حال تغییر است. در حالی که در طول مسیر چالشهای مختلفی برآورده شده است (و به آنها پرداخته شده است) ، هنوز فضای زیادی برای تکامل وجود دارد ، خصوصاً در مورد ارزهای رمزپایه. با محبوبیت بیشتر ارزهای رمزنگاری شده ، این کارت های اعتباری که مطمئناً روش استفاده از رمزنگاری برای پرداخت خدمات و محصولات روزانه را تغییر می دهند ، ممکن است مورد توجه قرار گیرند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me