banner
banner

Srdjan Mahmutovich ، بنیانگذار Kriptomat – مجموعه مصاحبه ها

Srdjan Mahmutovich یکی از علاقه مندان به فناوری و بنیانگذار شرکت است کریپتومات صرافی که با ارائه یک رمز امنیتی در حال جمع آوری کمک مالی است. پیش از این ، او یک آژانس بازاریابی دیجیتال B2B موفق با 40 کارمند و همکار ساخته است. او همچنین به عنوان رئیس توسعه وب در Telemach کار کرد.

آنتوان: اولین بار كریپتومات چه زمانی راه اندازی شد و چرا تصمیم گرفتید مبادله ارز رمزنگاری را راه اندازی كنید?

سرجان: کریپتومات در تاریخ 15 ژوئیه 2018 برای عموم افتتاح شد. ما نیاز به سرویسی را که هرکسی می تواند استفاده کند (مانند دوستان و اعضای خانواده ما) شناسایی کردیم. ما مأموریت داریم رمزنگاری را به هر خانه وارد کنیم و برای انجام این کار نیاز به ایجاد یک سرویس ساده و در عین حال قدرتمند داریم که هرکسی بتواند از آن استفاده کند. این کار مبتدیان را قادر می سازد تا به روشی کاملاً ساده ، ایمن و سریع وارد دنیای ارزهای رمزپایه شوند.

آنتوان: در حال حاضر از کدام کشورها مشتری می پذیرید?

سرجان: ما در حال حاضر مشتریانی را از 82 کشور در سراسر جهان می پذیریم. آنها در اینجا ذکر شده اند: https://kriptomat.io/global/

آنتوان: در حال حاضر چند مشتری فعال دارید؟ بیشتر این کاربران از کجا سرچشمه می گیرند?

سرجان: ما در حال حاضر بیش از 10 هزار کاربر ثبت شده و رشد مداوم 20٪ -25٪ ماه به ماه داریم. اکثر کاربران از اروپا می آیند ، اما با اضافه شدن اخیر روشهای بیشتر ، ما شاهد افزایش تدریجی مشتریان از سراسر جهان هستیم. هدف بعدی ما علامت ثبت نام کاربر 100k است و امیدواریم که تا پایان سال 2019 به این هدف برسیم.

آنتوان: آیا به زودی برنامه هایی برای پذیرش مشتری های غیراروپایی در نظر گرفته شده است?

سرجان: ما در حال حاضر مشتریان غیراروپایی را می پذیریم ، اما در تلاش هستیم تا گزینه های پرداخت بیشتری را به منظور ارائه پشتیبانی واقعی در سراسر جهان اضافه کنیم. در حال حاضر ، ما از Skrill پشتیبانی می کنیم که واقعاً جهانی است ، اما روش های پرداخت محلی جدید را به شما اضافه خواهیم کرد.

آنتوان: چه ارزهایی را می توان در صرافی کریپتومات خریداری کرد?

Srdjan: شما می توانید 29 ارز رمزپایه خریداری کنید. آنها در اینجا ذکر شده است: https://kriptomat.io/price-of-cryptocurrencies/

آنتوان: آیا می توانید درباره فروش توکن امنیتی آینده خود بگویید؟ نرم افزاری ، سخت افزاری و سودهایی که به سرمایه گذاران ارائه می شود چیست?

سرجان: ما به مرحله ای رسیده ایم که برای سرعت بخشیدن به رشد و رسیدن به سطح بعدی به سرمایه نیاز داریم. ما تصمیم گرفته ایم STO را انجام دهیم زیرا این یک روش ابتکاری برای جذب سرمایه است که به کاربران موجود و اعضای جامعه ما که از قبل به ما اعتقاد دارند امکان سرمایه گذاری در پروژه ما را می دهد. ما نه تنها به دنبال سرمایه گذاری هستیم بلکه کاربران وفاداری نیز هستیم که بشارت می دهند و از خدمات ما نیز استفاده می کنند. این یک وضعیت برنده است. اگر ما موفق باشیم ، سرمایه گذاران ما نیز موفق خواهند بود و احساس می کنیم اگر سرمایه گذاران ما کاربرانی باشند که واقعاً از این سرویس استفاده می کنند ، وضعیت بهتری برای ساختن چیز بزرگی داریم..

ما به دنبال سرمایه گذاری 1.8 میلیون یورویی هستیم. ما به سرمایه گذاران خود 8 درصد از درآمد و 4 درصد از سود حسابرسی شده خود را ارائه می دهیم.

سقف نرم 1 میلیون یورو است و ما در صورت عدم دستیابی به این حق ، حق لغو صدور رمز را برای خود محفوظ می دانیم. اطلاعات دقیق را می توانید در سند پیشنهاد امنیتی ما بیابید که می توانید در بستر سرمایه گذاری سرمایه ای Desico که قرار است امنیت ما را صادر کند ، دریافت کنید. برای رفتن به آنجا بروید https://kriptomat.io/sto

آنتوان: این بودجه برای چه کاری استفاده می شود?

سرجان: تاکنون ما بر روی ایجاد یک محصول ، روابط و اثبات مدل کسب و کار متمرکز بوده ایم. با بودجه جدید ، ما بر ایجاد مکانیسم های جذب کاربر و بهبود سیستم عامل تمرکز خواهیم کرد.

جهت گیری هزینه های وجوه جمع آوری شده در طول STO:

– رشد 60 درصدی – بازاریابی ، رشد مشتری

– 18٪ توسعه محصول

– 12٪ امنیت ، انطباق

– 10٪ عملیات ، پشتیبانی

یک نکته مهم که در اینجا باید به آن توجه شود این است که بازار رمزنگاری در مراحل اولیه است و همه چیز سریع پیش می رود. ما تاکنون کاملاً موفق مانور داده و با تغییرات ناگهانی بازار سازگار شده ایم و این همان کاری است که قصد داریم در آینده نیز انجام دهیم. اگر وضعیت بازار به طور قابل توجهی تغییر کند ، چرخش خواهیم کرد و در صورت لزوم تغییر جهت خواهیم داد.

آنتوان: بازار شروع به اشباع شدن از مبادلات می کند ، شما چگونه خود را متمایز می کنید?

Srdjan: از آنجا که ما در حال ایجاد محصولات جدید بسیار جذاب هستیم. ما رمزهای ERC-1155 مبتنی بر Ethereum را در صرافی Kriptomat خود ادغام می کنیم. این پذیرش موارد مجازی مبتنی بر بلاکچین اولین مورد در نوع خود است و با هدف بازیابی تجربه کاربر انجام می شود. به عبارت دیگر ، این یک برنامه پاداش مبتنی بر بلاکچین است که باعث افزایش وفاداری ، افزایش طول عمر مشتری و تسریع در جذب کاربر می شود..

ما اخیراً یک پورتال انقلابی Token Mint ERC1155 انقلابی راه اندازی کرده ایم و به همه افراد در دنیا این فرصت را می دهیم تا نشانه های سفارشی خود را بسازند. موارد استفاده بی شمار است و ما حتی سطح کارهایی که می توان با چنین ابزاری قدرتمند انجام داد را خراشیده ایم.

بنابراین به نظر می رسد که ما بیشتر در جهت حمایت از گیمرها و سازندگان بازی هستیم. این بدان معنی است که ما به عنوان یک تبادل نظر بیشتر مورد توجه انجمن بازی ها قرار می گیریم و آنها ممکن است اولین بخش مشتری باشند که کاملاً رمزنگاری را به کار می گیرند.

آنتوان: برنامه های بلند مدت برای کریپتومات چیست?

سرجان: ماموریت ما این است که ارزهای رمزپایه را به هر خانوار وارد کنیم. این می تواند به معنای دادن بهترین روش به مردم برای مبادله ارزهای دیجیتال باشد و یا اینکه به آنها یک محصول یا مورد استفاده با ارزش بدهید که از بلاکچین و رمزنگاری استفاده می کند. به هر حال ، ما واقعاً اعتقاد داریم که این فناوری در همه منافذ زندگی ما ادغام خواهد شد ، و دقیقاً مانند پروتکل های اینترنتی ، افراد برای استفاده از آن نیازی به دانستن دقیقاً نحوه کار ندارند..

آنتوان: آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره کریپتومات به اشتراک بگذارید?

سرجان: ما با جامعه خود بسیار شفاف هستیم و از بحث آزاد در کانال های رسانه های اجتماعی استقبال می کنیم. من از همه افرادی که این مطلب را می خوانند دعوت می کنم به کانال تلگرامی ما بپیوندند ، جایی که می توانید مستقیماً با اعضای تیم ما صحبت کنید. ما می دانیم که معمولاً هنگامی که تعداد کاربران به طور فزاینده ای افزایش می یابد ، برقراری ارتباط شخصی با انجمن دشوار است ، اما ما تلاش می کنیم تا به هر پیام پاسخ دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر به کریپتومات سایت اینترنتی.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me