banner
banner

مبانی بیت کوین با افزایش سکه های موجود در DeFi تقویت می شوند

بزرگترین داستانهای دنیای ارزهای رمزنگاری شده که ممکن است از دست داده باشید

این یک هفته شلوغ و رکوردشکنی برای بیت کوین بود. 

در حالی که بانک مرکزی اروپا قصد دارد افکار خود را درباره یورو دیجیتال و وزارت خزانه داری ایالات متحده آدرس های ارز رمزنگاری شده را که به ترول های روسیه متصل است ، به اطلاع عموم برساند ، اما ارز رمزپایه پیشرو در بازار با هم همراه بوده و چندین بالاترین رکورد اساسی را برای همه زمانها تعیین می کند. در همان زمان ، سکه ها همچنان به پروتکل های مالی غیرمتمرکز می ریزند.

در اینجا همه آنچه را که باید در مورد داستانهای برتر این هفته دنیای رمزنگاری و فین تک بدانید آورده شده است.

یک طرح دیجیتال یورو ممکن است به زودی علنی شود

ماه ها پس از آنکه رئیس بانک مرکزی اروپا ، کریستین لاگارد ، ابتدا ملاحظات این موسسه را برای یک ارز دیجیتال مستقر در منطقه یورو به معرض دید گذاشت ، سیاستمدار و وکیل فرانسوی این هفته ادعا کرد که به زودی برنامه های بانک مرکزی یا فقدان آنها علنی خواهد شد.

به گفته لاگارد:

"یوروسیستم تاکنون تصمیمی در مورد معرفی یورو دیجیتال اتخاذ نکرده است. اما ، مانند بسیاری دیگر از بانک های مرکزی در سراسر جهان ، ما در حال بررسی مزایا ، خطرات و چالش های عملیاتی این کار هستیم. انتظار می رود یافته های گروه ویژه یوروسیستم طی هفته های آینده و به دنبال آن راه اندازی رایزنی عمومی به مردم ارائه شود.."

غذاهای کلیدی

  • بانک مرکزی اروپا یکی از بسیاری از بانک های مرکزی در سراسر جهان است که در حال حاضر امکان ارز دیجیتال را بررسی می کند ، و موضوع ارزهای دیجیتال بانک مرکزی یا CBDC همچنان در دنیای مالی جای خود را حفظ می کند..
  • بررسی بانک مرکزی اروپا از ارز دیجیتال مبتنی بر منطقه یورو احتمالاً ناشی از علاقه به اطمینان از عقب افتادن اتحادیه پولی از سرعت نوآوری فین تک به رهبری ارزهای رمزپایه است..

روسی "مزرعه ترول" آدرس ارز رمزنگاری شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم شده است

سه کارمند مستقر در روسیه "مزرعه ترول" آژانس تحقیقات اینترنتی و بسیاری از آدرسهای رمزنگاری شده مرتبط شده است تحریم شده توسط اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده به اتهام مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2016 کشور از طریق انتشار دیجیتالی اطلاعات غلط.

آدرس های رمزنگاری شده تحریم شده در بلاکچین Bitcoin ، Litecoin ، Ethereum ، Zcash ، Bitcoin SV و Dash وجود دارد. طبق بیانیه OFAC, "IRA از ارز رمزنگاری شده برای تأمین فعالیتهای پیشبرد عملیات نفوذ بدخیم خود در سراسر جهان استفاده می کند."

غذاهای کلیدی

  • استفاده آشکار از ارزهای رمزپایه توسط تأثیرگذار بدخیم کمکی به ارتقا use استفاده قانونی از ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت از نظر نهادهای نظارتی ایالات متحده و شهروندان ترس از نفوذ خارجی نخواهد کرد..

علی رغم جاری شدن سیل ، نرخ هش بیت کوین به بالاترین سطح خود در تاریخ می رسد

علی رغم جاری شدن سیل در مناطق سنگین با عملیات استخراج بیت کوین ، فصل موسمی چین بسیار زیاد بوده است تا حد زیادی بی تأثیر است اولین و مهمترین نرخ هش شبکه رمز ارز. در واقع ، داده های bitinfocharts.com نشان می دهد که نرخ هش بیت کوین در اوایل هفته گذشته به 146.5372E بالاترین سطح تاریخی خود رسیده است. 

اگرچه ردیابی نرخ هش دقیق در شبکه رمز ارزهای پیشرو غیرممکن است ، وب سایت های مختلف ردیابی نرخ هش دیگر سطوح مشابه نزدیک به بالاترین سطح قبلی را نشان می دهد.

غذاهای کلیدی

  • اگرچه جاری شدن سیل در منطقه سیچوان باعث قطع برق و تأثیر منفی بر عملیات استخراج بیت کوین در منطقه شده است ، اما باران های شدید در طول فصل موسمی می تواند برق آبی اضافی را با هزینه کمتری فراهم کند و به نوبه خود از نرخ هش بیت کوین سود ببرد.

نرخ هش شبکه بیت کوین در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است. منبع: bitinfocharts.com

آدرس Wholecoiner Bitcoin به بالاترین سطح جدید خود در تاریخ رسیده است

سرمایه گذاران BTC در حال جمع آوری هستند ، زیرا تعداد کل افراد بیت کوین – به عنوان مثال آدرس های شبکه بیت کوین با حداقل یک سکه کامل – در این هفته به بالاترین قیمت جدید رسیده است.

طبق شرکت glassnode تحلیل بازار بازار ، تعداد آدرسهای بیت کوین که حداقل 1 BTC دارند رشد مداوم را به نمایش گذاشت و اکنون بالای 823،000 قرار دارد.

غذاهای کلیدی

  • افزایش تعداد آدرسهای بیت کوین با حداقل یک سکه روند کلی بازار را نشان می دهد – به عنوان مثال ، صرف نظر از نوسانات کوتاه مدت قیمت ، تقاضای مداوم برای داشتن حداقل یک سکه کامل وجود دارد.
  • هرگز سکه کافی برای هر میلیونر فعلی جهان برای داشتن 1 BTC وجود نخواهد داشت. به نظر می رسد اطمینان از حداقل یک سکه در حال تبدیل شدن به یک محبوبیت فزاینده است.

BTC قفل شده در DeFi بیش از 87K سکه را هل می دهد

دنیای مالی غیرمتمرکز با کاهش قیمت های اخیر در بازارهای گسترده ارزهای رمزپایه تا حد زیادی بی احساس مانده است ، زیرا سرمایه گذاران همچنان BTC را در محصولات DeFi قفل می کنند.

طبق پلت فرم ردیابی DeFi DeFi Pulse ، مقدار کل BTC قفل شده در محصولات DeFi به بالاترین رقم تاریخی تقریباً 87752000 سکه رسید – بیش از نیمی از آنها به صورت WBTC در شبکه Ethereum قفل شده است – از سپتامبر. 11.

غذاهای کلیدی

  • افزایش مالیات غیرمتمرکز در این سال قطعاً از شبکه رعد و برق کاسته است. مقدار کل DeFi قفل شده در محلول پوسته پوسته شدن لایه دوم فقط 1100 BTC است.
  • با وجود مقدار زیادی BTC که در پروتکل های DeFi قفل شده است ، بلاکچین Ethereum همچنان مساوی با ارزش کل قفل شده است.

میزان BTC قفل شده در DeFi در طول 90 روز گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است. منبع: نبض DeFi

OKEx Insights تجزیه و تحلیل بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار تنظیم شده از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me