banner
banner

CoinMint – استخراج کارآمد و سبز

CoinMint کیست?

CoinMint در اوایل سال 2015 تاسیس شد ، شرکتی است که به دنبال ساده سازی در صنعت استخراج ارز رمزنگاری شده است..

این تاسیسات در بیش از 1300 هکتار زمین واقع شده است و از یک سد اختصاصی برق آبی 3 کیلومتر از محل بهره می برد. این بدان معنی است که تأسیسات در اصل از طریق انرژی کاملاً تجدید پذیر تأمین می شود.

آنها یکی از بزرگترین تأسیسات معدن در جهان و همچنین یکی از کارآمدترین آنها هستند. CoinMint از طریق استفاده از منابع مختلف قدرت و جدیدترین سخت افزار موجود ، مرزهای بهره وری استخراج را کنترل می کند.

مشکل چیه?

استخراج ارز رمزنگاری شده فرآیندی دشوار و پیچیده است. اگرچه عمل واقعی استخراج ممکن است ساده باشد ، اما محاسبات مربوط به هزینه ها ساده نیست. علاقه مندان باید تجهیزات ، طول عمر سخت افزار ، هزینه برق ، اقدامات خنک کننده و غیره را در نظر بگیرند. با افزایش چشمگیر نرخ هش بیت کوین در طول سال 2018 ، دیگر نمی توان یک استخراج کننده تولیدی در مقیاس کوچک را انجام داد.

CoinMint چگونه آن را حل می کند?

CoinMint به نظر می رسد با تهیه مالکیت جزئی بر روی هش ریت که از امکانات پیشرفته استخراج آنها در شمال نیویورک واقع شده است ، مسئله را حل کند. این تاسیسات هم از منابع برق آبی و هم از باد استفاده می کند. با این کار آنها قادرند دستگاه های ASIC را برای استخراج بیت کوین به طور کارآمد اجرا کنند. این شرکت با مشارکت سامسونگ برای تهیه سخت افزار ، بسیاری از منابع تأمین منابع موجود در بازار را از بین برده است.

سرمایه گذاران علاقه مند به استخراج از طریق امکانات استخراج خود می توانند در حالی که از موانع زیر در ارتباط با فرآیند جلوگیری می کنند ، در آن شرکت کنند

  •          دستیابی و نگهداری سخت افزار
  •          هزینه های اجرای
  •          نیروی مورد نیاز & تحویل
  •          سلام
  •          اقدامات خنک کننده مورد نیاز است

اینها تنها چند نمونه از مشکلاتی است که CoinMint از روی شانه معدنچیان احتمالی برطرف می کند و خود به خود جای می دهد.

CoinMint علاقه بازار در استخراج را تشخیص می دهد. آنها همچنین تمایل به تغییر بازار به سمت نشانه های امنیتی و مزایای ارائه شده را تشخیص می دهند. با این شرایط ، CoinMint احساس می کند که آنها یک راه حل عالی برای سرمایه گذاران برای شرکت در عملیات خود هستند.

با ارائه رمز امنیتی خود ، سرمایه گذاران می توانند سهمی تقسیم شده از محصولات جانبی تسهیلات – نرخ هش را داشته باشند. عواید حاصل از استخراج معادن به همین ترتیب تقسیم خواهد شد.

  •          75٪ به طور نسبی بین دارندگان رمز تقسیم می شود
  •          25٪ توسط CoinMint برای حفظ عملیات و به عنوان هزینه عملکرد حفظ می شود

برای جذابیت بیشتر سرمایه گذاری ، سرمایه گذاران از پرداخت سود روزانه سود می برند. این ساختار سود منحصر به فرد باعث شده است که آنها از سرمایه گذاری های سنتی که معمولاً سود سهام را کمتر از سه ماهه دریافت نمی کنند ، متمایز شوند.

تیم?

کسانی که پشت پروژه CoinMint هستند ، نیاز به جدا شدن از بسته را تشخیص دادند. لباس های مختلف استخراج از معادن در آمریکای شمالی وجود دارد ، اما هیچ یک از آنها سرمایه گذاری هایی مانند فرصت ارائه شده توسط CoinMint را ارائه نمی دهند. در اینجا چند ذهن در CoinMint وجود دارد که پشت این ایده هستند.

اشتون سونیات – رئیس جمهور

Prieur Leary – CTO

استیو وانگ – معاون مالی

کایل کارلتون – مشاور عمومی

کاتلین اشنایدر – کنترل کننده

بعدی چیست?

استخراج ارز رمزنگاری شده صنعتی نیست که بتوانید پایه ریزی کنید و سپس آرام بنشینید و آرام باشید. سودآوری مستلزم ارتقا constant مداوم سخت افزار مورد استفاده است. این بدان معنی است که درآمد کافی شرکت باید به طور مداوم برای ارتقا hardware و نگهداری سخت افزار بازیافت شود. این تنها راه برای جلو ماندن از رقبا است و برای کسانی که بودجه خود را به شرکت تأمین کرده اند سرمایه گذاری خوبی باقی می ماند.

علاوه بر ارتقا constant مداوم مورد نیاز صنعت ، انتظار می رود که در آینده نزدیک نشانه های CoinMint را در بازارهای ثانویه مشاهده کنید. با توسعه بسیاری از سیستم عامل ها برای تسهیل تجارت ثانویه اوراق بهادار ، کسانی که در CoinMint سرمایه گذاری کرده اند از سطوح نقدینگی که قبلاً هرگز دیده نشده اند بهره مند می شوند..

توزیع اولیه توافق سازگار با ERC-20 آنها با نام CBM توسط پلت فرم اوراق بهادار Securitize انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه ، لطفاً صفحه لیست توکن CoinMint ما را مشاهده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me