banner
banner

Zoe Adamovicz ، مدیر عامل و بنیانگذار Neufund – مجموعه مصاحبه ها

Zoe Adamovicz مدیر عامل و بنیانگذار Neufund است. او یک کارآفرین باتجربه و گاه به گاه سرمایه گذار فرشته است.

Zoe علاقه زیادی به ساختن مشاغل دارای فناوری تأثیرگذار ، مثبت و در عین حال سودآور و قدرتمند دارد. قبل از Neufund ، او Xyo را تاسیس کرد ، شرکتی که تصور می کند مردم چگونه برنامه ها ، Priori Data (هوش فروشگاه برنامه) و نرم افزار Concise را ارائه می دهند که خدمات توسعه و مهندسی نرم افزار را کشف می کند..

RS: Neufund به عنوان “بورس سهام بدون اپراتور در عقب” توصیف شده است. Neufund با یک بورس اوراق بهادار سنتی چه نوع شباهت ها و شباهت هایی دارد?

ZA: از یک طرف ، Neufund یک اکوسیستم فنی در اختیار شرکت ها قرار می دهد که به آنها امکان می دهد ارزش سهام خود را توکن کنند و از طرف دیگر به عنوان بازار اصلی پیشنهادات اوراق بهادار عمل می کند و انجام شبه IPO در بلاکچین را برای شرکت ها آسان می کند. مورد دوم ممکن است نقش معمول یک بورس اوراق بهادار را به سرمایه گذاران یادآوری کند. با این حال ، تجارت ثانویه این قبیل اوراق بهادار توکن دار خارج از سیستم عامل Neufund در حال انجام است. ارزش ویژه ای که از طریق پروتکل ما توزیع می شود سازگار با ERC20 است ، به این معنی که در سطح فنی امکان تجارت رمزها در هر صرافی رمزنگاری وجود دارد.

RS: انجام شبه IPO در Blockchain نسبت به عمومی شدن در بورس اوراق بهادار معمول چه مزیتی دارد?

ZA: انجام STO بسیار راحت تر از شرکت در بورس اوراق بهادار سنتی است. تقریباً بدون هیچ هزینه و در هر مرحله از رشد می توانید یک پیشنهاد عمومی در Blockchain انجام دهید. جالب است که مشاهده کنیم ، خلأ موجود در STO های موجود در بازار جمع آوری کمک مالی چیست. ما فکر می کنیم که این یک مرحله طبیعی قبل از IPO است ، زمانی که یک شرکت بزرگ برای یک دور VC معمولی بزرگ است ، و خیلی کوچک است که برای یک IPO درخواست کند.

حضور عمومی در Blockchain مزایای مختلفی را هم از قبل و هم از بعد ارائه به همراه دارد. شرکت ها دیگر نیازی به مشارکت چندین واسطه در مراحل مختلف ارائه خود ندارند ، جدول سقف آنها در زمان واقعی به روز می شود و سرمایه گذار می تواند دارایی های خود را با انعطاف پذیری بیشتری مدیریت کند. همچنین قابل توجه است که قابلیت برنامه ریزی دارایی های توکن دار است ، به این معنی که صادرکنندگان می توانند توابع سودمندی مانند توزیع خودکار سود سهام را در دارایی خود قرار دهند. در عین حال ، ارائه یک پیشنهاد عمومی در Blockchain شامل تمام مزایای معمول عمومی شدن ، و همچنین توانایی انجام پیشنهادات ثانویه به راحتی.

RS: فکر می کنید کدام نوع سرمایه گذار جذب اکوسیستم Neufund می شود?

ZA: در حین ارائه توکن امنیتی اخیر و همچنین ما گروه بسیار متنوعی از سرمایه گذاران را جذب کرده ایم که شامل شرکت های برجسته سرمایه گذاری خطرناک مانند Atlantic Labs یا Freigeist Capital و همچنین سرمایه گذاران فرشته ای است که بسیاری از آنها سابقه تجربه قبلی در این زمینه را ندارند . ما این موضوع را با توجه به بحث و گفتگوهای مداوم درباره تأثیر بلاکچین بر جهان سرمایه گذاری خطرناک ، جالب می دانیم. از نظر ما ، انجام پیشنهادات در Blockchain مغایر با دورهای معمول سرمایه گذاری نیست ، بلکه آنها را افزایش می دهد ، نقدینگی بسیار مورد نیاز را به همراه می آورد که تاکنون فقط در بازارهای سرمایه وجود داشته است.

اما این همه ما نیستیم ، ما همچنین علاقه زیادی از بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری و خرده فروشی دریافت می کنیم. اولی ها Neufund را راهی مطمئن برای سرمایه گذاری در رمزنگاری سرمایه خود می دانند ، در حالی که دومی از سهولت انجام سرمایه گذاری و مدیریت دارایی در مرحله بعد قدردانی می کنند.

RS: چرا Neufund بستر خوبی برای سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری است?

ZA: Neufund به عنوان بازاری با پیشنهادات مختلف ، از شرکتهای مختلف ارائه می شود و ما همه سرمایه گذاران را تشویق می کنیم که هر فرصت را به طور مستقل بررسی کنند. با این حال ، تمام نشانه های سهام که از طریق Neufund ارائه می شود ، مزایای مشابهی نسبت به دارایی های مبتنی بر کاغذ دارند که از بازارهای سنتی شناخته شده اند.

اول ، دارندگان توکن به محض تنظیم شدن ، به طور بالقوه به یک مجموعه سرمایه گذار جهانی در چندین صرافی ثانویه دسترسی خواهند داشت که به طور بالقوه نقدینگی را افزایش می دهد. دوم ، آنها دارایی های قابل برنامه ریزی هستند که امکان تعبیه عملکردهای سودمند مانند توزیع خودکار سود سهام یا مکانیزم های رای گیری را فراهم می کند. سوم ، یک دارایی در دنیای واقعی می تواند توسط بسیاری از نشانه ها نشان داده شود که موانع ورود سرمایه گذاران خرده فروشی را کاهش می دهد.

آنچه باعث برجسته شدن Neufund در میان جمعیت سیستم عامل های اصلی صدور می شود ، بسیاری از آنها در ماه های گذشته ایجاد شده اند ، اقتصاد رمز ارز منحصر به فرد ماست – برای هر سرمایه گذاری که از طریق سیستم عامل ما انجام می شود ، سرمایه گذاران در حال تبدیل شدن به مالکین اقتصادی خود پلت فرم Neufund هستند ، و بنابراین می تواند در درآمدی که ایجاد می کنیم سهیم شود. ما اغلب آن را با سرمایه گذاری از طریق NASDAQ در فیس بوک مقایسه می کنیم ، اما علاوه بر ارزش سهام در فیس بوک ، سرمایه گذاران بخشی از NASDAQ را به دست می آورند.

RS: چه نوع شرکتی برای راه اندازی با Neufund مناسب تر است?

ZA: ما شرکتهای زیادی در دست تولید داریم و بسیاری از مشاغل دیگر که علاقه خود را به جمع آوری کمکهای مالی با ما نشان دادند. یازده نفر از آنها قبلاً در سال 2018 به صورت عمومی اعلام شده بودند. آنها در مراحل مختلف رشد (بذر ، سری A ، B ، D) و با محصولات مختلف (بانکداری ، اینترنت اشیا ، تحرک) هستند. آنچه مهم است این است که لازم نیست لزوماً با بلاکچین در ارتباط باشند.

RS: چرا شرکت ها باید از Neufund در مقابل سایر سیستم عامل های رقیب راه اندازی کنند?

ZA: اول ، Neufund در کنار جمعیت قرار دارد ، زیرا هدف ما این است که پیشنهادات را برای افرادی از سراسر جهان با وضعیت مالی متفاوت ، با حداقل بلیطی به اندازه چند صد یورو ، در دسترس قرار دهیم. این امر امکان پذیر ساختن پیشنهاد برای جامعه جهانی از سرمایه گذاران را فراهم می کند. در مرحله دوم ، ما در طول آماده سازی پیشنهادات رمز امنیتی خود ، از پشتیبانی کامل فنی و حقوقی شرکت ها برخوردار هستیم ، به عنوان مثال ، در صورت لزوم ، حتی الگوی دفترچه راهنما را نیز در اختیار آنها قرار می دهیم..

RS: تابستان گذشته با MSX (بخش نوآوری در بورس سهام مالت) همکاری کردید ، این سود به نفع Neufund چیست؟ و همچنین اعلام کردید که با رهبر صنعت مشارکت دارید بینانس تابستان گذشته ، می توانید در مورد مشارکت Binance و آنچه که آن را به همراه دارد بیشتر بگویید?

ZA: هدف هر دو مشارکت تأمین نقدینگی بسیار مورد نیاز و ایجاد یک فضای کامل برای صدور و در مرحله بعد تجارت ثانویه توکن های امنیتی صادر شده از طریق مجموعه پروتکل های Neufund است..

RS: بزرگترین چالشی که نوفوند با راه اندازی اولین رمز امنیتی خود با آن روبرو است چیست و چگونه می خواهید بر آن غلبه کنید?

ZA: ما در مرحله پیش فروش با بیشتر چالش ها روبرو شده ایم. این شامل اطمینان از سازگاری معماری قانونی ما و ایمن بودن راه حل های فنی می باشد. اکنون ، هنگامی که توکن ها در شرف انتشار هستند ، که پس از دوره امضا اتفاق می افتد ، ما بر روی ایجاد سیستم حاکمیت و UX در اطراف آن تمرکز می کنیم.

RS: Neufund در سال 2017 ICO انجام داد و تقریباً 15 میلیون دلار سرمایه جمع کرد. چه اتفاقی برای توکن های سودمند خواهد افتاد وقتی Neufund توکن جدید سهام جدید را راه اندازی می کند?

ZA: در طی ICBM (سازوکار اولیه ایجاد سرمایه) ما توانسته ایم معادل 12.5 میلیون یورو تضمین کنیم. توجه به این نکته مهم است که Neufund به آن وجوه دسترسی نداشت. ETH و EUR متعهد با یک قرارداد هوشمند بسته شده اند و سرمایه گذاران می توانند آنها را برای پیشنهادات آینده از طریق Neufund سرمایه گذاری کنند. در ازای تعهد اولیه خود ، سرمایه گذاران با نشان های NEU پاداش داده شده اند که نشان دهنده مالکیت اقتصادی مشترک در سیستم عامل است. با این کار ، سرمایه گذاران می توانند سهم خود را از درآمد Neufund کسب کنند.

RS: شما خارج از برلین هستید که دارای یک انجمن بلاکچین عالی است. آیا این انجمن به پیشرفت Neufund کمک کرده است?

ZA: بله ، کاملا. نوفوند با یک جامعه شگفت انگیز در اینجا در برلین احاطه شده است که دسترسی و پشتیبانی از ذهن برتر را در توسعه Blockchain فراهم می کند. آلمان در تقاطع جالبی بین VC سنتی ، روح نوآورانه استارت آپ ها و دروازه نظارتی به اتحادیه اروپا قرار دارد.

RS: آیا چیز دیگری وجود دارد که بخواهید درباره Neufund به خوانندگان بگویید? 

ZA: Blockchain یکی از بزرگترین فرصتهایی است که در تاریخ معاصر با ما روبرو شده است. تمرکززدایی در نهایت به معنای برابر کردن فرصت هاست ، بنابراین یک کارآفرین جوان از جهان سوم همان دسترسی را دارد که یک سرمایه گذار ثروتمند دارد. ایجاد راه حل هایی که اشتباهات بازارهای موجود را فقط به منظور افزایش درآمد تداوم دهند کافی نیست. ما به عنوان یک جامعه Blockchain می توانیم و باید بهتر عمل کنیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me