banner
banner

نگاهی به قانون امنیت نشانه اروپا

اروپا همچنان شاهد است كه كشورهاي بيشتري موضع طرفدار رمزنگاري دارند. کشورهایی مانند انگلستان ، سوئیس و مالت در حال حاضر گام های بزرگی در جهت ارتقا positions موقعیت های مربوط به خود در بازار برداشته اند. در حالی که عوامل موثر بسیاری در پشت این اقدامات وجود دارد ، اما معرفی رمزهای امنیتی در تصمیم گیری این کشورها بسیار نقش داشته است.

رمزهای امنیتی امکان دیجیتالی شدن سرمایه گذاری های سنتی را فراهم می کنند. به این روش توکن سازی گفته می شود. دارایی های توکنی شده در مقایسه با ارزهای رمزپایه سنتی از نظر اکثر کشورها با ثبات ترند. در حال حاضر ، رمزهای امنیتی تحت اتحادیه اروپا قرار می گیرند MiFIDII آئین نامه.

MiFID II

اتحادیه اروپا مقررات MiFID II را در 3 ژانویه 2018 وضع کرد. این چارچوب قانونی حمایت های بیشتری را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. علاوه بر این ، مقررات MiFID II عملکرد و کارایی بازار را بهبود می بخشد. این قانون پیگیری مقررات اصلی MiFID (دستورالعمل بازارها در بازار) است که از نوامبر 2007 در حال اجرا است.

لیختن اشتاین

ششمین کشور کوچک در جهان ، لیختن اشتاین همچنان به توسعه بخش بلاکچین خود با سرعتی چشمگیر ادامه می دهد. این کشور کوچک علی رغم اینکه در کل فقط 62 مایل مربع است ، از نظر تولید ناخالص داخلی سرانه در بالاترین رتبه قرار دارد. در اکتبر 2018 ، کشور منتشر شد پیش نویس عمومی با عنوان “قانون بلاک چین”.

این سند نشان دهنده تمایل شهرستانها برای پیشبرد آرمانهای خود در زمینه بلاکچین است. این حرکت به سرعت با اعلامیه اتحادیه بانک AG کشور دنبال شد. در اینجا ، بانک قصد آنها را برای اولین بانک تنظیم شده صادر کننده رمز امنیتی توصیف کرد. این بانک به دنبال ایجاد توکن برای فعالیت های بین بانکی مانند انتقال مبالغ زیادی وجوه در سطح بین المللی است.

آلمان

آلمان ارزهای رمزپایه را به عنوان ابزار مالی در نظر نمی گیرد. در سپتامبر 2018 ، این کشور تشخیص داد که معامله گران بیت کوین نیازی به مجوز ندارند و معاملات ارز رمزنگاری شده باید قانونی باشد. این یک حکم اصلی به نفع سرمایه گذاران رمزنگاری بود. این حکم به این معنی بود که سرمایه گذاران رمزنگاری نیازی به رعایت مقررات اوراق بهادار آلمان ندارند.

برلین از طریق City Break

برلین از طریق City Break

در دسامبر 2018 ، دومین بورس سهام بزرگ آلمان اعلام کرد در نظر دارد مبادله رمز رمزگذاری را راه اندازی کند. گروه Boerse اشتوتگارت برای تحقق بخشیدن به پروژه با شرکت محلی Fintech SolarisBank همکاری کرد. تاریخ انتشار بورس Q3 2019 است. به گفته توسعه دهندگان ، انواع ارزهای رمزپایه از جمله برنامه های کاربردی ، امنیتی و ارزهای میزبانی شده میزبانی می شوند.

سوئیس

سوئیس مدتهاست که مرکز اقتصادی در اروپا است. مقامات سوئیس مشتاق گسترش نفوذ مالی خود در بخش بلاکچین هستند. این کشور اخیراً یک بخش تجاری بلاکچین را با نام Crypto Valley افتتاح کرده است. در اینجا ، استارت آپ های بلاکچین مالیات و سایر مزایای ارائه شده توسط دولت سوئیس را کاهش می دهند.

گذشته از مزایای مالی ، شرکت های بلاکچین مستقر در سوئیس از مقررات شفاف بلاک چین بسیار سود می برند. سازمان نظارت بر بازار مالی سوئیس (FINMA) نشان ها را به چهار دسته مجزا تقسیم می کند. این دسته ها شامل دارایی ، پرداخت ، سودمندی و رمزهای ترکیبی است.

استونی

استونی از جمله اولین اعضای اتحادیه اروپا بود که فعالیت های رمزنگاری را قانونی کرد. این کشور از زمان تغییر در مقررات سال گذشته ، بیش از 900 مجوز رمزگذاری را تأیید کرده است. کسانی که دارای مجوز هستند شامل انواع مشاغل رمزنگاری مانند صرافی ها ، استارتاپ ها و شرکت های فناوری بلاکچین هستند. طبق اخیر ، حدود 400 مجوز صادر شده به ارائه دهندگان کیف پول رمزنگاری تعلق گرفت گزارش ها.

استونی از طریق ترکیبی از عوامل موفق شد از فقیرترین کشور اتحادیه اروپا به یک اقتصاد پر رونق تبدیل شود. مشوق های مالیاتی ، یک محیط تجاری دوستانه و روش های آسان صدور مجوز همگی به رشد کشور در بخش بلاکچین کمک کرده اند. امروزه ، استونی یکی از دوستانه ترین کشورهای STO در جهان است.

مالت

مالت همچنان یک نیروی رمزنگاری محرک در منطقه است. این کشور سلطنت رمزنگاری را از طریق ترکیبی از عوامل به دست گرفت. مالت بود اولین کشور در جهان برای ارائه یک چارچوب نظارتی جامد برای سرمایه گذاران رمزنگاری و ICO. دولت در زمینه جذب استارت آپ های جدید در بازار آنها طرفدار فعال است.

امروز ، مالت یکی از بهترین مکانها در جهان برای راه اندازی STO شما است. این کشور در حال حاضر میزبان تعداد زیادی سیستم عامل بزرگ رمزنگاری شده است. بزرگترین تبادل رمزنگاری جهان از نظر حجم, بینانس, شریک شد با بورس سهام مالت (MSX) در سپتامبر سال گذشته. این دو نفر قصد دارند در ماه های آینده مبادله رمز امنیتی جدیدی را در داخل کشور ایجاد کنند.

بریتانیا

در حال حاضر انگلیس مقررات رمزنگاری در اختیار ندارد. این کشور به تحقیق درمورد بازار رمزنگاری با تنظیم کننده ها ادامه می دهد که ممکن است سالها طول بکشد تا دستورالعمل های نظارتی مناسب تهیه شود. در مارس 2018 ، Taskforce دارایی های رمزنگاری کشور گزارشی را منتشر کردند که در آن ارزهای رمزپایه در سه کلاس مجزا ذکر شده است. این کلاس ها شامل رمزهای امنیتی ، توکن های سودمند و توکن های تبادل می باشد.

در حال حاضر ، بحث رمزنگاری انگلستان ادامه دارد. اداره فدراسیون تجارت بریتانیا (BBFA) گزارشی منتشر کرد که در آن جزئیات مربوط به چگونگی مقررات بد مانع رشد در بخش بسیار بیشتر از “بدون هیچ گونه مقررات” ارائه شده است. در حال حاضر ، انگلستان دارای یک جامعه بلاکچین قوی است که تحلیلگران پیش بینی رشد آینده در این بخش را دارند.

فرانسه

فرانسه در مورد شرکت های ارز رمزنگاری رویکرد بسیار متفاوتی را در پیش گرفت. سازمان تأمین مالی مارچ (AMF) سال گذشته دستورالعمل های ICO را منتشر کرد. در آیین نامه جدید ، کلیه ICO ها باید شفافیت کامل در مورد پیشنهادات خود را ارائه دهند. شرکت ها باید قبل از تأیید ، از توکن خود استفاده کنند. این تقاضا الزامی است تا مقامات بتوانند تعیین کنند که کدام نوع توکن شرکت قصد دارد صادر کند.

موضع فرانسه درمورد ICO توسط بسیاری از کشورهای دیگر جهان تقلید می شود. با عملی ساختن تمام ICO ها در افشای کامل ، این کشور موفق شد به طور همزمان از STO استقبال کند در حالی که تعداد ICO های فعال را کاهش می دهد. STO ها راهی بسیار مطمئن تر برای سرمایه گذاران برای شرکت در کمپین های جمع آوری کمک مالی بلاکچین فراهم می کنند.

نشانه های امنیتی اتحادیه اروپا در حال افزایش است

اکنون که درک بهتری از مقررات ارز رمزنگاری شده در حال توسعه در اروپا دارید ، به راحتی می توان فهمید که چرا کشورهایی مانند مالت در بخش بلاکچین خود اینقدر سرمایه گذاری کرده اند.

با ادامه اقتصاد جهانی در مسیر رقمی سازی ، چیزهای زیادی برای این کشور قابل استفاده است که بتواند به کانون این انقلاب فناوری تبدیل شود. امیدوارم کشورهای بیشتری در سراسر جهان به اهمیت این تحولات و چگونگی تأثیر آنها بر آینده اقتصاد جهانی از راه های اصلی پی ببرند. در حال حاضر ، این مسابقه در جریان است که ببینیم کدام کشور اروپایی قادر به پیشگامی در اقتصاد بلاکچین است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me