banner
banner

سرمایه گذاری در امواج – هر آنچه باید بدانید

Waves یک اکوسیستم بلاکچین است که به عنوان ارز رمزپایه ، بستر راه اندازی توکن و DEX فعالیت می کند. توسعه دهندگان این پروژه سعی کردند مجموعه ای قدرتمند را برای کمک به توسعه راه حل های غیرمتمرکز وب 3.0 معرفی کنند. هدف آنها طراحی یک گزینه آسان برای استفاده Ethereum برای ترویج پذیرش توده بلاکچین بود. تا این حد ، تیم توسعه دهنده پلت فرم به طرز چشمگیری موفق شدند.

امواج چه مشکلاتی را حل می کند?

Waves سعی در اصلاح یکی از قدیمی ترین موضوعات موجود در بازار رمزنگاری ، سردرگمی دارد. برای اکثر افراد ، احتمال برنامه نویسی و راه اندازی توکن شخصی شما کاری غیرممکن به نظر می رسد. با این حال ، Waves هر کسی را قادر به ایجاد و راه اندازی رمزهای رمزگذاری سفارشی بدون هیچ گونه درک قبلی از فن آوری می کند.

از بین بردن موانع فنی از روند ایجاد رمزها یک سود بزرگ برای این بخش است. به طور چشمگیر ، گفته شده است که در کمتر از پنج دقیقه می توانید یک رمز اساسی ایجاد کنید. ساده سازی فرآیند رمزگذاری کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که Waves می تواند انتقال ارزش را از طریق “رمزگذاری” برای انواع دارایی های دنیای واقعی تضمین کند. به این ترتیب ، Waves برای سرمایه گذاری جمعی ، ICO های ساده و برنامه های وفاداری ایده آل است.

مزایای امواج

Waves به عنوان یک نیروی پیشگام در بازار ، تطبیق گسترده را از طریق سادگی ترویج می کند. با استفاده از این ارز رمزپایه نسل بعدی ، یک تن مزایا بدست می آید. در اینجا مهمترین دلایلی که سرمایه گذاران همچنان به سکه می روند ادامه دارد. توسعه دهندگان قصد دارند در آینده قابلیت های توکن خود را گسترش دهند. اگر آنها موفق به ایجاد توکن قابل مقایسه با گزینه های Ethereum شوند ، احتمال زیادی وجود دارد که Waves بتواند قسمت قابل توجهی از ترافیک Ethereum را به دست آورد.

امواج - توییتر

امواج – توییتر

آسان برای استفاده

هیچ راهی آسانتر برای ایجاد رمزعبور خود و استفاده از قابلیت های ساده بلاکچین وجود ندارد. در مقایسه ، اتریوم ، محبوب ترین بلاک چین Dapp ، توسعه دهندگان را ملزم به درک زبان های برنامه نویسی مانند Solidarity برای ایجاد Dapps و اجرای قراردادهای هوشمند می کند. این الزامات سربار قابل توجهی را به هر کمپین سرمایه گذاری جمعی اضافه می کند.

خوب ، توکن های مبتنی بر Waves از نظر فنی به اندازه توکن های Ethereum قوی نیستند. با این حال ، از آنجا که برنامه ریزی آنها بسیار آسان است ، راه حل مناسبی برای شرکتهایی هستند که به عملکردهای اساسی مانند عملکردهای ICO ، توکن های سودمند و برنامه های وفاداری نیاز دارند..

گیر کردن

کاربران Waves می توانند رمزنگاری خود را به خطر بیندازند و جوایزی کسب کنند. این شبکه با استفاده از استکرها امنیت بلاکچین را حفظ می کند. قابل ذکر است ، شما برای اجرای یک گره کامل پرش در شبکه باید 1000 Waves را درگیر کنید. شبکه های Proof-of-Stake به کاربران نیاز دارند تا سپرده های بزرگتری را برای شرکت به عنوان یک گره واریز کنند تا اطمینان حاصل شود که در صورت اجرای گره مخرب ، هرگونه خسارت مالی احتمالی را به اشتراک می گذارند..

تجارت

کاربران هنگام استفاده از Waves به مبادله غیرمتمرکز قدرتمند (DEX) نیز دسترسی پیدا می کنند. می توانید در عرض چند ثانیه هر توکن مبتنی بر Waves را با هر رمز دیگر مبتنی بر Waves معامله کنید. این شبکه به شما امکان می دهد رمزهای رمزگذاری را بدون نیاز به برنامه ریزی گسترده قرارداد هوشمند ، ایجاد و معامله کنید. همچنین پروژه های جدیدی را با دسترسی فوری به نقدینگی فراهم می کند و آن را برای استراتژی های راه اندازی توکن ایده آل می کند.

داپ ها

یکی دیگر از قرعه کشی های Waves ، ساختار کم هزینه آن برای توسعه دهندگان است. در شبکه Ethereum ، توسعه دهندگان هزینه هایی را به صورت ارز رمزنگاری داخلی به نام گاز پرداخت می کنند. در اصل ، این هزینه به منظور اطمینان از عدم ورود زیرپارچه به بلاکچین و کاهش عملکرد بود. Waves هزینه های بنزین را از بین می برد و با یک کارمزد کوچک جایگزین می کند. به این ترتیب ، توسعه دهندگان می توانند Dapps قوی تری را برای کاربران ایجاد کنند.

امواج - صفحه اصلی

امواج – صفحه اصلی

امواج چگونه کار می کنند?

اکوسیستم متکی به معماری دو لایه با گره های سبک و کامل شبکه است. این مفهوم برای اولین بار توسط پروژه NXT ارائه شد. به طور خاص ، توسعه دهندگان تصمیم گرفتند NXT را ادغام کنند مشتری SuperNET lite برای افزایش کارایی.

گره های کامل

ردیف اول در سیستم از گره های کامل استفاده می کند. اینها ماینرهایی هستند که تراکنش ها را تأیید می کنند و بلوک های جدیدی را به بلاکچین اضافه می کنند. این گره ها Waves خود را برای واجد شرایط دریافت پاداش در نظر می گیرند.

گره های سبک

Waves همچنین از گره های سبک برای سرعت بخشیدن به معاملات و ارتباطات درون شبکه استفاده می کند. گره های سبک سریعتر هستند زیرا هرگز زنجیره بلوک را بارگیری نمی کنند. در عوض ، این مینی گره ها برای تأیید معاملات و تعاملات به گره های کامل بستگی دارند. به طور خاص ، گره های سبک با استفاده از حالت فعلی شبکه را از گره های کامل بازیابی می کنند پلتفرم Scorex.

نشانه های برنامه های سفارشی (CAT)

در مرکز سکوی Waves ، CATS آن ساکن است. CAT رمزهای کاربری اساسی ایجاد شده در سیستم عامل است. هرکسی می تواند مستقیماً از طریق مشتری ساده که موجود است روی رایانه, اندروید, و iOS. به طور چشمگیر ، ایجاد یک توکن سفارشی در این زمان تنها به 1 WAVE هزینه دارد. کاربران می توانند رمزگذاری رمزگذاری خود را در عرض چند دقیقه با استفاده از Waves راه اندازی ، توزیع و معامله کنند. نکته مهم ، شما می توانید رمزهای خود را از طریق اسکریپت هایی که در حساب شما در بلاک چین Waves اجرا می شوند ، مدیریت کنید.

حکومت

Waves برای حفظ امنیت شبکه از سازوکار اجماع ترکیبی استفاده می کند. سازوکار Leased Proof-of-Stake (LPoS) بهترین جنبه های شبکه PoS را وام گرفته و پروتکل های جدیدی را برای ساده سازی فرآیند معرفی می کند. کاربران با اجاره دادن آنها به گره های کامل که شبکه را اجرا می کنند ، نشانه ها را در معرض خطر قرار می دهند. کاملاً واضح است که لیزینگ Waves فقط 0.002 WAVES هزینه دارد.

پاداش گرفتن

گره های گیرنده دو نوع پاداش دریافت می کنند. اولین مجموعه جوایز در Waves پرداخت می شود. دسته دوم جوایز به صورت Miner Reward Tokens (MRT) ارائه می شود. ماینرها برای 70 بلوکی که در روز ایجاد می کنند 60 MRT دریافت می کنند. پس از آن می توانند 30 MRT اضافی در هر بلوک کسب کنند. از همه بهتر ، حتی اگر 1000 موج لازم برای تبدیل شدن به طور مستقیم گره را نداشته باشید ، هنوز می توانید شرکت کنید. به صورت منحصر به فرد ، می توانید WAVES خود را به مردم اجاره دهید استخر استخراج و در جوایز سهیم باشید.

DEX

امواج DEX یکی از سریعترین مبادلات ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز در جهان است. می توانید سکه تازه ایجاد شده خود را در عرض چند ثانیه با هر رمز Waves دیگر در یک جفت معامله معامله کنید. ساده ، این پلتفرم یک مسابقه خودکار را برای جفت کردن سفارشات خرید و فروش و مبادله رمزها هنگام انجام سفارشات ادغام می کند..

Waves Token

Waves Token رمز ارز اصلی این شبکه است. امواج می توانند به عنوان وسیله نقلیه پرداخت عمل کنند. این نشانه ها همچنین مواردی هستند که شما برای ایجاد توکن یا سهام جدید برای پاداش قرار می دهید. به این ترتیب ، سکه یک ارز رمزپایه بسیار متنوع است.

امواج - CoinMarketCap

CoinMarketCap

تاریخچه امواج

Waves از ژوئن 2016 وارد بازار شد. این سکه از زمان عرضه موفقیت آمیز بود. ICO شرکت در زمان راه اندازی بیش از 16 میلیون دلار تضمین کرده است. بسیاری از این موفقیت را می توان به تجربه تیم نسبت داد. بسیاری از اعضای تیم اصلی Waves نیز به شدت بر روی آنها کار کردند پروژه NXT با یکدیگر.

در سپتامبر 2018 ، تیم یک پیشرفت اساسی در شبکه انجام داد. این ارتقا ویژگی های مختلفی از جمله پشتیبانی از آدرس های چند سیگنال ، انجماد رمزها ، مبادله اتمی ، رأی گیری و اوراکل را در خود جای داده است. Oracles حسگرهایی خارج از زنجیره هستند که با بلاکچین ارتباط برقرار می کنند. این سیستم های دوره جدید به زنجیره بلوک امکان تعامل با دنیای واقعی را به روش های جدید و مهیج می دهد.

در اکتبر 2018 ، این پلت فرم رکورد پردازش بیشترین تراکنش های سایر پروژه های بلاکچین را در یک روز ثبت کرد. به طور چشمگیری ، این پلت فرم عنوان را از نسل سوم رمزنگاری EOS دیگر گرفت. تحلیلگران در این روز ثبت رکورد 6.1 میلیون تراکنش را در سیستم عامل ثبت کردند.

نحوه خرید امواج

امروزه دریافت امواج آسان است. این بستر به خوبی شناخته شده است و در اکثر صرافی های معتبر موجود است. یکی از بهترین مبادلات برای به کار انداختن این رمزنگاری ، است بینانس. در حال حاضر ، Binance برترین مبادله در جهان از نظر حجم معاملات است. این حجم اضافه شده نقدینگی مورد نیاز سرمایه گذاران را فراهم می کند.

در حال حاضر هیچ جفت معاملاتی USD / Waves در Binance وجود ندارد. برای دریافت Waves باید حساب Binance خود را با فیات ، بیت کوین یا Ethereum تأمین کنید. قابل ذکر است ، Binance یک فیش شیب دار را در اختیار کاربران قرار می دهد. به همین ترتیب ، شما باید به مکانیزم های انطباق KYC پایبند باشید. پس از تأیید حساب شما ، انجام معاملات فقط یک ثانیه طول می کشد.

سرمایه گذاری در امواج - هر آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در امواج - هر آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در امواج - هر آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره امواج

روش های زیادی برای ذخیره سازی Waves وجود دارد. یکی از بهترین راه ها برای ایمن نگه داشتن این ارز رمزنگاری شده از طریق سیستم عامل ، مشتری کیف پول ساده است. این کیف پول بصورت بارگیری رایگان در بسیاری از سیستم عاملها از جمله رایانه شخصی ، Android ، iOS یا پلاگین Chrome در دسترس است. سرویس گیرنده سبک ایمن در نظر گرفته می شود اما به اندازه آفلاین نگه داشتن رمزنگاری در “انبار سرد” محافظت نمی شود.

ارائه دهندگان کیف پول سخت افزاری مانند Ledger و Trezor در حال حاضر گزینه های مقرون به صرفه ای را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. اگر قصد دارید مقدار قابل توجهی از امواج را در دست داشته باشید ، مطمئناً مطمئن ترین روش است. کیف پول های سخت افزاری “شکاف هوا” را ایجاد می کنند تا اطمینان حاصل شود هیچ هکری نمی تواند به طور یواشکی وجوه شما را بدزدد.

ایجاد موج در صنعت

توسعه دهندگان پشت پلتفرم Waves روی آینده متمرکز شده اند. تصمیم برای ایجاد یک سکوی پرتاب توکن ساده با عقلانیت همراه است وقتی شما در نظر بگیرید که توکن سازی یکی از سریعترین بخشهای رشد در بازار است. با توجه به رویکرد نوآورانه و سابقه ارائه خدمات مفید بلاکچین برای توده ها ، می توانید انتظار داشته باشید که Waves در آینده قابل پیش بینی همچنان در رتبه اول بازار باشد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me