banner
banner

امواج (WAVES) چیست – همه آنچه شما باید بدانید

امواج (WAVES) یک بستر تبادل روسی ، غیرمتمرکز و گسترده است که در بالای چارچوب Scorex ساخته شده است. این پلتفرم ابزارهای ساده ای برای ایجاد ، صدور و انتقال دارایی ها و توکن های سفارشی در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

یکی از اهداف اصلی این پلتفرم ارائه فضای پایدار بلاکچین به کاربرانش است که به آنها امکان انتقال ارز فیات از طریق بلاکچین را می دهد بدون هیچ گونه مشکل بی ثباتی.

این امر خصوصاً برای سرمایه گذارانی که به دنبال پروژه های سرمایه گذاری گسترده هستند یا کسانی که می خواهند روشی کارآمد در ایجاد ارزهای دیجیتال و سیستم های ارزی درون برنامه ای خود داشته باشند جذاب می شود..

کار کردن

شروع با Waves

توکن خود شما فقط در چند دقیقه ایجاد می شود. با این حال ، توجه داشته باشید که هنگام ثبت نام خود حساب, از شما خواسته می شود عبارت مخفی (SEED) خود را ذخیره کرده و از حساب خود با رمز عبور محافظت کنید.

سکوی Waves چگونه کار می کند

Waves قصد دارد پروتکل بلاکچین معمولی را بهبود بخشد ، جایی که یک نرم افزار مشتری شبکه باید با هر نوع معامله جدید به روز شود ، که معمولاً به عنوان هارد فورک شناخته می شود. به طور خلاصه ، انواع جدید تراکنش ها از طریق افزونه ها ، به عنوان برنامه های افزودنی ، در بالای نرم افزار اصلی اجرا می شوند.

این پلتفرم همچنین با قراردادهای هوشمند کار می کند ، اما آنها اشتراکات زیادی با انواع دیگر قراردادها ، مانند قراردادهای Ethereum ندارند. قراردادهای هوشمند توسط افزونه های داخلی نوشته شده است ، بنابراین کل روند ساده می شود.

نشانه های برنامه های سفارشی (CATs) ، تبادل غیرمتمرکز (DEX) و چندین ویژگی گمنامی فقط برخی از عناصر موجود در نرم افزار اصلی هستند.

برنامه های کاربردی سفارشی – CATs

همانطور که قبلاً ذکر شد ، یکی از اهداف اصلی این سیستم عامل ایجاد آسان و انتقال بدون زحمت رمزهای سفارشی است. با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود می توانید نشانه ها را ایجاد کنید اندروید و iOS برنامه ها یا از طریق مشتری وب. متناوبا ، می توان آن را با نصب پسوند WavesLiteApp در مرورگر Chrome رایانه شما.

همچنین وجود دارد کیف پول رومیزی در دسترس. با این حال ، به خاطر داشته باشید که بسیار تجربی است.

این پلتفرم به شما امکان می دهد این نشانه ها را تا حدی شخصی سازی کنید که تقریباً بتوانند نمایانگر هر چیزی باشند. لطفاً توجه داشته باشید که هزینه ایجاد یک توکن 1 WAVE است.

برنامه

مبادله غیرمتمرکز – DEX

این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که BTC ، ETH یا سایر ارزهای رمزپایه خود را با Waves مبادله کنند. متناوباً ، می توان آنها را در ازای سایر موارد رمز در بستر Waves رد و بدل کرد.

مزیت اصلی استفاده از صرافی غیرمتمرکز ارائه شده توسط Waves افزایش امنیت و این واقعیت است که شما بر بودجه و حساب خود کنترل کامل دارید. از آنجا که غیرمتمرکز است ، این بدان معنی است که هیچ شخص ثالثی در آن حضور ندارد.

سیستم مبادله غیرمتمرکز این پلتفرم برای جفت سازی سفارشات خرید / فروش و تبادل رمزها از یک مسابقه خودکار استفاده می کند. همانطور که انتظار می رفت ، محبوب ترین معاملات در DEX بین Waves و Bitcoin است.

لیست کاملی از جفت های معاملاتی در دسترس است CoinMarketCap.

dex

Waves Token

توکن ها مسئولیت کلیه معاملات روی سیستم عامل را بر عهده دارند. نشانه های Waves امنیت شبکه و کلیه دارایی های آن سیستم عامل خاص را تأمین می کند. به عنوان مثال ، هنگامی که می خواهید دارایی را منتقل کنید ، یا هنگامی که می خواهید دارایی های مختلفی را به صورت ارز به کیف پول خود برداشت کنید ، از همان نشانه ها استفاده می شود.

Waves عمدتا برای جلوگیری از مقیاس بندی از معماری دو لایه استفاده می کند. این نوع معماری از دو گره سبک و کامل برای حفظ شبکه استفاده می کند ، که کاملاً متفاوت از آنچه که در حال حاضر بیشتر ارزهای رمزپایه استفاده می کنند متفاوت است.

گره های سبک برای تأیید معاملات بسیار به گره های کامل وابسته هستند ، زیرا هرگز بلاکچین را بارگیری نمی کنند. اتصال آنها با کمک بستر Scorex امکان پذیر است. به بیان ساده ، گره های سبک از حالت شبکه فعلی استفاده می کنند ، در مقابل بارگیری تاریخچه کامل معاملات است. از حالت شبکه برای ایجاد جزئیات مربوط به روند تأیید پرداخت استفاده می شود.

در حال حاضر ، حدود 1 میلیون نشانه Waves در گردش است که توسط الگوریتم اجماع Proof-of-Stake در محل نگهداری می شود. این سیستم Proof-of-Stage اجاره ای به شما امکان می دهد با اعطای موقت به گره های کامل ، نشانه های خود را در معرض خطر قرار دهید.

برای اجرای یک حالت staking کامل ، به 10.000 موج نیاز دارید. با اجاره دادن WAVES به یکی از چندین استخر استخراج عمومی ، هنوز مشارکت در staking امکان پذیر است..

تیم

تیم پشتیبان این پروژه یک هدف بزرگ در ذهن دارند ، و آن بهبود هر آنچه برای بهبود توکن های بلاکچین وجود دارد ، است ، و گرچه توکن های Waves در واقع ساده هستند ، اما استفاده از آنها بسیار آسان است.

بیشتر اعضای تیم درگیر شده اند NXT برای مدت طولانی با این حال ، یک ICO ناخوشایند ، تصمیمات بحث برانگیز توسعه ، و تیم های چرخشی توسعه همه منجر به تصمیم به ترک و شروع پروژه خود به جای.

این تیم پروژه Waves را از نقطه صفر آغاز کرده است. از این رو ، Waves ذاتاً با NXT متفاوت است ، با تأکید بیشتر بر ادغام فیات. واقعیت قابل توجه دیگر این است که این شرکت اخیراً با Deloitte و با سپرده گذاری تسویه حساب ملی روسیه همکاری کرده است.

تیم

نحوه خرید WAVES

وقتی نوبت به خرید WAVES می رسد ، بیش از یک گزینه از جمله محبوب ترین ها در اختیار شما قرار می گیرد مبادلات خارج وجود دارد مانند تایدکس, بینانس, BCEX, Exmo, Bittrex, و Livecoin, بلکه مبادله غیرمتمرکز داخلی سیستم عامل ، DEX.

اگر صرافی های خارجی مانند Binance و Bittrex را انتخاب می کنید ، ابتدا باید Bitcoin یا Ethereum را خریداری کنید و فقط پس از معامله با WAVES.

پیش بینی قیمت

ارز رمزنگاری شده بسیار مثبت آغاز شد ، می تواند قیمت آن را در مقایسه با BTC و دلار آمریکا بسیار افزایش دهد. بعداً بسیار پایدار ماند ، که نشانه خوبی است. البته فراز و نشیب هایی داشت اما همیشه در محدوده مشخصی بود – بین 2.5 و 5.5 دلار.

هنگامی که همه ارزهای مجازی و بیت کوین (BTC) در دسامبر 2017 گسترش یافتند و ابتدای سال 2018 ، امواج به 16 دلار رسید. در حال حاضر حدود 4 دلار معامله می شود.

در آینده همچنان می توانیم رفتارهای مشابهی را مشاهده کنیم. الگوی قیمت مدام در طول زمان تکرار می شود. در حرکت بعدی رو به بالا می توانیم به راحتی آن را بالای 8 دلار ببینیم که به نظر می رسد تازه شروع شده است. برای بلند مدت ، به نظر می رسد قیمت نیز در حال افزایش است.

البته باید در نظر بگیریم که ارزهای مجازی سرمایه های بسیار بی ثباتی هستند. اگر اتفاق مهمی وجود داشته باشد که باعث افت قیمت ها شود ، Waves روند را دنبال می کند.

نتیجه

Waves (WAVES) یک پروژه رمزنگاری امیدوارکننده است که در مدت زمان بسیار کوتاهی توانست به ارزش قابل توجه بازار دست یابد. این پلت فرم با ایجاد تمام مزایای مرتبط با بلاکچین ، راهی ساده برای ایجاد نشانه های شخصی شما فراهم می کند. Waves همچنین به عنوان یک مبادله غیرمتمرکز فعالیت می کند و این واقعیت که 100 میلیون عرضه ثابت دارد نیز باعث محبوبیت بیشتر آن در دوره بعد خواهد شد.

به نظر می رسد تیم پشتیبان این پروژه مشتاقانه قصد دارند پروژه را به ارتفاعات جدید برسانند و همکاری های معنادار با دولت روسیه مطمئناً به تصویر محصول با سرمایه گذاران آینده کمک می کند..

اطلاعات تماس Waves و اطلاعات اضافی:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me