banner
banner

بررسی Coinmama – آیا این کارگزار 100٪ قانونی است؟

Contents

بررسی Coinmama – آیا این کارگزار 100٪ قانونی است?

آیا می خواهید بیت کوین را با کارت اعتباری سریع بخرید ، اما آیا مطمئن نیستید که از Coinmama استفاده کنید بی خطر است؟ این راهنما نحوه استفاده ایمن از این وب سایت را به شما آموزش می دهد.

Coinmama برای مشتریانی که سریع BTC می خواهند مناسب است. بررسی کامل قبل از خرید را بخوانید تا وقت و پول خود را هدر ندهید!

Coinmama معتبر ، امن و راحت است واسطه بیت کوین. این بسیار محبوب است زیرا یکی از ساده ترین راه های خرید فوری BTC را – با کارت اعتباری و بدون تأیید ارائه می دهد.

واسطه بیت کوین

بیش از 500000 مشتری راضی Bitcoin را در سایت خریداری کرده اند. این یک رابط تمیز ، نوار لغزنده خرید ساده و روند تأیید نسبتاً آسان است.

با وجود نگرانی های اولیه در مورد شفافیت این شرکت ، این شرکت یکی از معتبرترین ها در بازار است.

این بدان معنا نیست که همه چیز عالی است. شما برای آنچه بدست می آورید هزینه زیادی پرداخت می کنید. جدا از قیمت های بالا ، فقط از بیت کوین پشتیبانی می کند و اتریوم (برخلاف رقیب Coinbase).

برای آنچه که هست ، Coinmama عالی است. این یک روش سریع ، ساده و ایمن برای خرید بدون دردسر BTC است.

طرفداران:
 • ساده و راحت
 • تأیید صحت برای خریدهای کوچک
 • بسیار مبتدی پسند
 • خرید کارت اعتباری و کارت نقدی
 • انگشت شست امن ، معتبر و شفاف
موارد منفی:
 • خیلی گرون
 • گزینه های محدود سکه
 • شست پایین بدون فروش
 • شست به پایین محدود به 23 ایالت ایالات متحده است

امکانات

امنیت

Coinmama با ثبت شده است FINCEN و از طرف کاربران رمزگذاری ندارد. این باعث می شود کمتر در معرض هک قرار بگیرد. با این حال ، سوابق اطلاعات کارت اعتباری نگهداری می شود. صرافی هیچگاه نقض نکرده است.

حریم خصوصی

این شرکت با وجود اینکه بدون تأیید قادر به خرید حداکثر 150 دلار است ، برای خریدهای بالاتر اسناد لازم دارد. آنها همچنین سوابق کارت اعتباری را ذخیره می کنند.

تجربه ی کاربر

همه چیز ، از مکانیسم خرید کاربر پسند تا رابط کاربری مستقیم ، UX را در Coinmama دیدنی می کند.

هزینه ها

ابزارهای عمیق ، رابط کاربری دقیق و بازارهای سرسبز ، تجربه تجارت Bitstamp را به یکی از بهترین تجربه های تجاری تبدیل کرده است.

پشتیبانی

پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل امکان پذیر است و آنها سوالات متداول گسترده ای دارند. بازبینی ها در میان انجمن ها متفاوت است ، اما به طور کلی به آنها مطلوب نگاه می شود.

به طور کلی

به نظر من ، خرید بسیار خوبی برای خرید BTC با کارت ، به ویژه برای مبتدیان است. هر چند همین است. برای هر چیز دیگری ، یک تبادل متفاوت را امتحان کنید.

درباره Coinmama

خریدهای بسیار سریع ، ایمن و ساده BTC از طریق کارت اعتباری را ارائه می دهد. و تقریباً در سراسر جهان با بیش از 200 کشور مشتری کار می کند. همچنین در 23 ایالت ایالات متحده موجود است.

این یک مکانیزم ساده برای خرید بیت کوین یا Ethereum در اختیار مشتریان قرار می دهد. تمام خریدها برای امنیت بیشتر مستقیماً با شرکت تسهیل می شوند.

Coinmama یک ارز مبادله ای رمزنگاری شده است که در سال 2013 تأسیس شد. من دیدم که دفتر مرکزی آنها در اسرائیل بود اما در اسلواکی به NBV International S.R.O ثبت شده بودند. برخی پرچم های قرمز را برافراشت ، اما ترس من بلافاصله با بازدید از سایت برطرف شد.

این خریدهای بسیار سریع ، مطمئن و ساده BTC از طریق کارت اعتباری را ارائه می دهد. و تقریباً در سراسر جهان با بیش از 200 کشور مشتری کار می کند. همچنین در 23 ایالت ایالات متحده موجود است.

این یک مکانیزم ساده برای خرید بیت کوین یا Ethereum در اختیار مشتریان قرار می دهد. تمام خریدها برای امنیت بیشتر مستقیماً با شرکت تسهیل می شوند.

ما از سال 2013 هر روز سر کار آمده ایم تا ساده ترین خدمات مالی را در آنجا ایجاد کنیم ” 

– Coinmama

پشتیبانی خوب ، رابط کاربری مبتدی و معاملات سریع ، آن را به یکی از بهترین روش های خرید بیت کوین با کارت اعتباری تبدیل کرده است. برخلاف بسیاری از رقبا ، به شما این امکان را می دهد تا 150 دلار ارز را بدون تأیید خریداری کنید.

علی رغم نگرانی های اولیه در مورد شفافیت ، این شرکت اکنون بسیار معتبر و شفاف است. مدیریت و تیم آن به وضوح در آدرس About آنها و همچنین آدرس شرکت مادرشان قابل مشاهده است. احساس من این است که این شرکت واقعاً به ارائه یک بستر ایمن ، ساده و مردم محور اختصاص داده شده است.

با وجود همه نکات مثبت ، این یک کارگزار ساده با گزینه های محدود و هزینه های بسیار بالا است.

برای مبتدیانی که به دنبال خرید بیت کوین بدون دردسر هستند ، مطابقت پیدا کرده اید.

در اینجا همه مواردی است که باید در مورد خرید اولین BTC خود در سیستم عامل بدانید.

تیم coinmama

برنج Coinmama به وضوح در سایت آنها قابل مشاهده است. نشانه عالی ثبات و اعتماد.

ویژگی های Coinmama:

 • بررسیتاسیس شده: 2013
 • بررسیمدیر عامل: آساف شولمن
 • بررسیارزها: بیت کوین / اتریوم
 • بررسیگزینه های پرداخت: کارت اعتباری / بدهی
 • بررسیتایید: تا 150 دلار تأیید نشده است | تأیید اولیه پس از آن
 • بررسیسرعت: خریدهای BTC – فوری
 • بررسیبرنامه: نه
 • بررسیکیف پول: نه
 • بررسیمقر: اسرائیل / اسلواکی
 • بررسیهزینه ها: HIGH – هزینه Coinmama = 5.5٪ | هزینه کارت اعتباری – 5٪

Coinmama چگونه کار می کند?

با کمال تعجب متوجه شدم که بسیاری از کاربران در مورد نحوه کار واقعی Coinmama گیج شده اند. آنها س aboutالاتی را در مورد فروش BTC ، تجارت با سایر کاربران و غیره پرسیدند. آنها حتی پرسیدند “آیا می توانید Ripple را از Coinmama بخرید؟”. بگذارید با نشان دادن نحوه کار Coinmama ، سردرگمی را برطرف کنم.

بروکر بیت کوین چیست?

Coinmama یک کارگزار بیت کوین است. برای ترسیم وضوح بیشتر ، آنها دقیقاً مانند صرافی ارز در فرودگاه عمل می کنند – شما پول نقد خود را به صرافی می برید و با ارز مبادله می کنید. Coinmama دقیقاً مانند این است ، با این تفاوت که یک مبادله دارایی دیجیتال است. یعنی شما رد و بدل می کنید ارز فیات (فقط USD یا EUR) برای ارز رمزنگاری شده (فقط BTC یا ETH).

در مورد این کارگزار می توانید با استفاده از کارت های اعتباری یا سپرده های نقدی ارز رمزپایه را مستقیماً از آنها بخرید. این در مقابل مبادله نظیر به نظیر (LocalBitcoins) یا مبادله دارایی دیجیتال واقعی (Bitstamp) است.

Coinmama فروش BTC را تسهیل نمی کند (اگرچه آنها ادعا می کنند این ویژگی در حال ظهور است). و شما نمی توانید رمزنگاری کنید.

چرا Coinmama بسیار ساده است?

بررسی coinmama

مکانیسم خرید تمیز Coinmama به همان سادگی است که می رسد.

متوجه شدم که بیشتر کاربران به دلیل سادگی و راحتی به سمت Coinmama جلب شده اند. Coinmama بسیار ساده است زیرا به جز خرید BTC چیزهای زیادی ارائه نمی دهد. هیچ مبادله ای ، هیچ کیف پول ، هیچ برنامه ای ، هیچ چیز وجود ندارد. هنگامی که ارز خود را خریداری کردید ، باید آدرس کیف پول برای آنها ارسال کنید تا به آن ارسال کند. Coinmama آن را برای شما نگه ندارد.اول کیف پول نیاز دارید؟ در اینجا 9 کیف پول بیت کوین آورده شده است که برای ایمن نگه داشتن BTC می توانید به آنها اعتماد کنید.

شما فقط می توانید USD یا EUR را با BTC یا ETH معامله کنید.

آیا Coinmama 100٪ لگیت است?

Coinmama از سال 2013 در تجارت بوده است. در آن زمان ، بسیاری از ویژگی های امنیتی آن تردید داشتند. این امر بیشتر به این دلیل بود که افرادی که پشت این عملیات بودند ، در هاله ای از رمز و راز بودند. اعتماد به شخص برای گرفتن هزاران دلار از قول ارسال BTC برای شما بسیار دلهره آور است ، خصوصاً اگر حتی نمی دانید چه کسی یا کجا هستند.

با این حال ، در سال 2018 ، همه چیز تغییر کرده است. Coinmama یکی از صرافی های امن ، مطمئن و شفاف است. در سطح مقررات رقیب Coinbase نیست ، اما بسیار ایمن است. رایج ترین س questionsالات در سراسر وب این بود که “آیا Coinmama بی خطر است” و “آیا coinmama 100٪ قانونی است؟” پاسخ بله است.

ویژگی های امنیتی:

 • با FinCEN ثبت نام کنید
 • checkHold بدون رمزگذاری کاربر
 • تمام خریدها مستقیماً از شرکت انجام می شود
 • بررسی مدیریت شفاف
 • بررسی پشتیبانی خوب
 • اعضای تیم شفاف را بررسی کنید
 • بررسی پولشویی ضد پول و احتیاط های مشتری خود را بدانید (بیش از 150 دلار)

بررسی ارز رمزنگاری شده

Coinmama با افتخار گواهینامه های امنیتی را در جلو و مرکز نمایش می دهد.

آیا مشتریان ایالات متحده می توانند از Coinmama استفاده کنند?

من همچنین متوجه شدم بسیاری از آمریکایی ها این سوال را دارند که آیا مشتریان آمریکایی اجازه استفاده از Coinmama را دارند؟.

بستگی دارد.

Coinmama در 217 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند ، اما فقط به 23 ایالت ایالات متحده خدمات ارائه می دهد. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که در یکی باشید ، به خدمات Coinmama ، از جمله سپرده های کارت اعتباری ، دسترسی کامل دارید.

پشتیبانی coinmama

حتماً بررسی کنید زیرا Coinmama دائماً ایالات جدید اضافه می کند.

هزینه کارت اعتباری Coinmama چگونه با رقبا مقایسه می شود?

Coinmama یکی از گران ترین کارگزاران بازار است. شما برای راحتی و امنیت هزینه می کنید. صرف نظر از اینکه اهل کجا هستید ، دو هزینه مشابه را پرداخت می کنید. هنگام خرید BTC از آنها ، دو هزینه پرداخت می کنید:

 • بررسیهزینه 5.5٪ Coinmama (ساخته شده در قیمت BTC)
 • بررسی5٪ هزینه پردازنده کارت اعتباری آنها ، سیمپلکس

برای مقایسه ، بگذارید بگوییم “هزینه” Coinmama 10.5٪ است.

این چگونه می تواند به رقابت برسد:

 • بررسیCoinbase – 3.99٪
 • بررسیمهر بیت – 5–8 Vol حجم وابسته
 • بررسیBitpanda – 2٪ کارت اعتباری + 2٪ هزینه Bitpanda

به نظر من ، هزینه های Coinmama آنقدر زیاد است که توجیه خرید BTC از آنها دشوار است مگر اینکه شما یک مبتدی باشید. اگر مشتری هستید که می خواهید برای اولین بار به راحتی BTC بخرید ، ارزش راحتی 10.5٪ را برای راحتی آن دارید. اگر باتجربه هستید ، پس احتمالاً باید جای دیگری را پیدا کنید.

آیا Coinmama هزینه های برداشت دارد?

Coinmama هیچ هزینه برداشتی ندارد زیرا کیف پول ارائه نمی دهد. Coinmama هیچ ارز کاربری ندارد. به محض خرید BTC ، باید آدرس کیف پول را وارد کنید تا به آنجا ارسال شود. بنابراین ، هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد هزینه های برداشت وجود ندارد (شما فقط می توانید در مورد هزینه های عظیم کارت اعتباری استرس بی پایان داشته باشید!).

محدودیت خرید Coinmama برای مشتریان تأیید نشده چیست?

Coinmama دوست دارد این واقعیت را تبلیغ کند که شما می توانید بدون تأیید از آنها BTC بخرید. درست است ، اما فقط در مقادیر بسیار محدود. فقط می توانید BTC یا ETH به ارزش 150 دلار خریداری کنید قبل از اینکه Coinmama بخواهد کمی بیشتر در مورد شما بداند تأیید آنها به اندازه سایتهای دیگر تهاجمی نیست و ظاهراً روند کار به اندازه کشش خون نیست ، اما هنوز هم یک دردسر است. هرچند تقریباً به اندازه Coinbase تنظیم نشده اند.

تأیید Coinmama

سطح و محدودیت های تأیید Coinmama

آنچه که من در مورد Coinmama بسیار دوست داشتم این بود که آنها چندین سطح راستی آزمایی را ارائه دادند و روند تأیید شدن کاملاً آسان بود.

برخی از مبادلات مستندات زیادی برای تجارت نیاز دارند و برخی دیگر مانند Bitstamp معادل علمی تخیلی Big Brother هستند.

Coinmama حداقل به شما برخی از حریم خصوصی می دهد. 3 سطح تأیید وجود دارد:

سطح 1

شما می توانید BTC به ارزش 10،000 دلار USD خریداری کنید. این به 1 شناسه معتبر دولتی و یک عکس سلفی از شما که دارای آن شناسه هستید به علاوه یک یادداشت که حاوی Coinmama و تاریخ امروز است ، نیاز دارد.

شناسه های پذیرفته شده عبارتند از:

 • گذرنامه های بین المللی (غیر آمریکایی !!)
 • مجوز checkDriver
 • کارت شناسایی ملی

Coinmama فقط به 23 ایالت ایالات متحده خدمت می کند ، بنابراین گذرنامه آمریکایی آن را برای شما کوتاه نمی کند. شما باید ثابت کنید که در یکی از ایالت هایی که آنها خدمت می کنند زندگی می کنید.

سطح 2

می توانید حداکثر 50،000 دلار BTC بخرید. شما باید شناسه ثانویه و قبض ابزار یا بیانیه بانکی را ارائه دهید. قبض های برق ، کابل و بنزین و صورت حساب های کارت اعتباری قابل قبول هستند.

سطح 3

شما می توانید BTC به ارزش 1.000.000 دلار بخرید. شما باید یک فرم کوتاه را پر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

[ایمیل محافظت شده]

سطح تأیید Coinmama تاثیری در سقف روزانه یا ماهانه شما ندارد. این فقط مقدار کل BTC را که می توانید خریداری کنید افزایش می دهد. شما همچنان مشمول سقف 5000 دلار در روز / 20،000 دلار در ماه هستید.

راستی آزمایی Coinmama چه مدت طول می کشد?

من ادعاهای مختلفی را برای زمان تأیید Coinmama در سراسر وب پیدا کردم. این شرکت ادعا می کند که در طول ساعات کاری ممکن است فقط 2 ساعت طول بکشد. سطح بالاتری از تأیید می تواند 6 ساعت باشد.

با این حال ، وب مخالف است. من بیش از چند موضوع ترسناک و فریبنده در پایان جهان در مورد چگونگی “کلاهبرداری” پیدا کردم. این یک واکنش بیش از حد است مدتی طول می کشد تا گاهی اوقات تأیید شوید.

راستی آزمایی Coinmama چه مدت طول می کشد?

Coinmama ، مانند هر سیستم عامل دیگر در حوزه رمزنگاری ، تحت فشار کمانش می کند. آنها قربانی موفقیت خود هستند. تأیید ممکن است چند روز طول بکشد. بعضی بیشتر از یک هفته. این یک موضوع از Reddit است که در آن چندین کاربر ادعا کرده اند که بیش از یک هفته بدون حرف منتظر بوده اند.

بررسی coinmama

این موضوع از اول ژانویه است ، بنابراین هر دوی این کاربران بیش از یک هفته منتظر بودند.

نحوه خرید بیت کوین با کارت اعتباری از Coinmama

شرمنده نیستم که بگویم تجربه خرید Coinmama من را کمی گیج کرد. آنقدر ساده و راحت بود که از من دور شدم. ثبت نام ساده ، کشویی مناسب و دکمه های بزرگ همه چیز را نسیم می دهد. طراحی بی نظیر ، رنگ های خوب ، دکمه های آسان – UX 10/10 است. در اینجا نحوه خرید BTC و ETH با اعتبار از Coinmama آورده شده است.

مرحله شماره 1: حساب خود را ایجاد کنید

به سایت Coinmama.com بروید و ثبت نام کنید. درست در صفحه اول است.

بررسی ارز رمزنگاری شده

ثبت نام در Coinmama.com

مرحله شماره 2: ایمیل خود را تأیید کنید

روی پیوند تأیید در ایمیل خود کلیک کنید. اکنون به سایت بازگردانده می شوید و باید دوباره وارد سیستم شوید. آدرس ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید.

تأیید coinmama

تأیید ایمیل

مرحله شماره 3: حساب خود را تأیید کنید

اگر 150 دلار یا کمتر می خواهید ، از شماره 4 عبور کنید.

اگر می خواهید مقادیر زیادی خریداری کنید ، Coinmama باید درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کند. برای تأیید حساب خود ، روی برگه “تأیید حساب خود” در سمت چپ داشبورد کلیک کنید.

تأیید ارز رمزنگاری شده

تایید حساب

سطح تأیید خود را انتخاب کنید و اسناد خود را بارگذاری کنید. در اینجا تصویری از صفحه پشتیبانی وب سایت در مورد نحوه تأیید شدن آورده شده است.

تأیید coinmama

نحوه تأیید شدن

مرحله شماره 4: خرید بیت کوین

با یک نوار کشویی عالی

خرید بیت کوین در Coinmama مانند آب نبات گرفتن از نوزاد است. در صفحه Buy Bitcoin ، فقط USD یا EUR انتخاب کنید و سپس مقدار خود را انتخاب کنید. می توانید با استفاده از نوار لغزنده عالی مقدار مورد نظر خود را پیدا کنید یا آن را به صورت دستی وارد کنید.

بررسی های Coinmama: آیا 100٪ قانونی است؟ آیا مکانی امن برای خرید بیت کوین است?

Coinmama یکی از قدیمی ترین نام ها در این تجارت است. این یک دایناسور قانونی این صنعت است. این شرکت 5 سال در تجارت کار کرده است! Coinmama DNA بر اساس مقادیر هسته ای جامد ساخته شده و توسط “سس مخفی” یا همان تیم آنها هدایت می شود.

احساسات جامعه قوی است. به طور کلی ، به عنوان یک کارگزار قابل اعتماد ، صادق و معتبر (هرچند گران!) دیده می شود. کار زیادی نمی کند ، اما برای کاری که انجام می دهد قابل اعتماد و ایمن است. همانند همه مبادلات بیت کوین ، من مجبور نبودم زیاد جستجو کنم تا نقدهای بد با هجی و دستور زبان بسیار ضعیف پیدا کنم. من فکر می کنم اکثریت آنها فقط کمپین های لجن زنانه و مشتریانی هستند که کارت اعتباری آنها رد شده است. هم کاربران انجمن و هم سایت های معتبر بررسی BTC حرف های خوبی برای گفتن داشتند.

بررسی های مثبت

 • سریع
 • ساده
 • امن است
 • پشتیبانی خوب

بررسی های منفی

 • گران
 • سپرده نشان داده نمی شود

نمونه هایی از بررسی های مثبت

بررسی مثبت سکه مامان

کاربر Reddit ، MistaCoin (نام آس ، مرد!) دقیقاً نظرات من را با نظر خود در مورد موضوع سوال Coinmama در Reddit.

بررسی مثبت coinmama

نمونه هایی از بررسی های منفی

همانطور که قبلاً گفتم ، بیشترین شکایات مربوط به بالا بودن قیمت و عدم نمایش پرداختها / سپرده ها بود. چند کاربر مختلف در اینجا شکایت می کنند که هرگز پول خود را دریافت نمی کنند. اما با توجه به مطالبی که در وب می خوانم ، با تماس با پشتیبانی یا فقط کمی بیشتر انتظار ، اکثر این مشکلات به راحتی برطرف می شوند.

بررسی منفی coinmama

حکم

Coinmama قانونی است. آنها بسیار مورد احترام و قابل اعتماد هستند. برخی از مشکلات وجود دارد ، اما این به دلیل پشتیبانی بیش از حد است. صحبت با آنها یا سیمپلکس (پردازنده پرداخت کارت اعتباری آنها) بیشتر مشکلات را برطرف می کند.

3 گزینه برتر Coinmama برای هزینه های کارت اعتباری پایین تر

خرید بیت کوین با کارت اعتباری بسیار جذاب است. خرید بیت کوین با کارت اعتباری و پرداخت 10.5 درصد بسیار جالب نیست. Coinmama یک روش سریع ، مطمئن و راحت برای خرید رمزنگاری ارائه می دهد ، اما بهترین روش برای مبتدیان است. در غیر این صورت احتمالاً ارزش آن را ندارد. وقتی کارمزد 5.5٪ آنها را به هزینه کارت اعتباری 5٪ اضافه می کنید ، حتی هوس بازترین مصرف کنندگان هم عرق می ریزند. اگر به دنبال کارمزد کارت اعتباری پایین تر هستید ، در اینجا 3 گزینه برتر Coinmama آورده شده است.

1 # Coinbase

دلال ارز رمزنگاری شده

Coinbase محبوب ترین کارگزار جهان است.

این یک روش سریع ، آسان و مطمئن برای خرید BTC ، ETH و LTC است. این نمونه دیگری از کارگزارانی است که به افراد مبتدی علاقه مند است. بیش از 20 میلیارد دلار رمز ارز در این بورس خرید و فروش شده است. این اغلب به عنوان دروازه ورود به دنیای بیت کوین برای افراد تازه وارد عمل می کند. هزینه کارت اعتباری 3.99٪ است ، بنابراین در مقایسه با Coinmama کاملاً پس انداز می کنید.

2 # Bitpanda

یکی از قابل دسترسی ترین مبادلات جهانی.

خانه بیت کوین یکی از محبوب ترین صرافی های اروپا است. قبلاً با نام Coinimal شناخته می شد ، Bitpanda یکی از قابل دسترسی ترین مبادلات جهانی است. همه گزینه های پرداخت و پرداخت قابل بررسی هستند اینجا. به سرعت به عنوان یکی از محبوب ترین مبادلات اروپا ظاهر شده است و هزینه های آن چندان بد نیست. شما می توانید ساختار هزینه را پیدا کنید در این مقاله.

3 # مهر بیت

مکانیزم ساده برای خرید BTC با کارت.

Bitstamp با ارائه مکانیزمی ساده برای خرید BTC با کارت به شما امکان می دهد به ستاره های ارز دیجیتال دسترسی پیدا کنید. از لحاظ عملکردی محدودیتی در میزان خرید یا تجارت شما وجود ندارد. همچنین می توانید دارایی های دیجیتال خود را در مبادله آنها با دیگران معامله کنید ، که یکی از بهترین های این صنعت است. این اولین صرافی کاملاً مجاز BTC در اتحادیه اروپا بود ، بنابراین از امنیت بالایی برخوردار است. هزینه کارت اعتباری از 8٪ شروع می شود اما بسته به میزان خرید شما 5٪ کاهش می یابد. هزینه بالاتر از Coinmama است ، اما Bitstamp همچنین 5.5٪ برای قیمت های خود کارمزد ندارد ، بنابراین شما هنوز هم هزینه کمتری پرداخت می کنید.

Coinbase Vs Coinmama | کدام یک برای خرید BTC با کارت اعتباری بهتر است?

امکان خرید بیت کوین با کارت اعتباری یک معجزه مدرن است. این باعث شده است که دنیای رمزنگاری بسیار در دسترس جهانیان باشد. به جای اینکه واقعاً پول بکشید و روزها صبر کنید (اوه ، درد و رنج!) ، اکنون می توانید چند عدد مشت کنید و بلافاصله BTC خود را واریز کنید. حتی با هزینه های بالاتر ، هنوز هم برای راحتی بیشتر ارزش آن را دارد.

دو بزرگترین نامی که برای کسب عنوان “بهترین کارگزار بیت کوین که ویزا را قبول می کند” می جنگند Coinbase و Coinmama هستند. هر دو بسیار مورد احترام ، استفاده آسان و به همان اندازه ایمن هستند که در دنیای رمزنگاری می شوند. اما یکی هنوز هم برتر از دیگری است.

قبل از اینکه این دو را مقایسه کنم ، بیایید Coinbase’s اول نبض:

 • بررسیارزها: بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، بیت کوین کش
 • بررسیپرداخت: کارت اعتباری ، انتقال وجه ، حساب بانکی
 • بررسیتایید: آره
 • بررسیسرعت: فوری برای کارتهای اعتباری | 1-5 روز برای بانک یا سیم
 • بررسیبرنامه: آره.
 • بررسیGDAX: Coinbase به عنوان کارگزار بی نظیر است زیرا به صرافی پیشرو گره خورده است. GDAX یک صرافی بیت کوین وابسته به Coinbase است که در آن می توانید با سایر کاربران ارزهای رمزپایه تجارت کنید. به راحتی می توانید پول بین این دو جابجا کنید
 • بررسیبرنامه ارجاع: برنامه ارجاع آنها یک پاداش شسته و رفته است. تو به دست آوردی 10 دلار بیت کوین رایگان برای هرکسی که شما مراجعه می کنید و 100 دلار یا بیشتر با BTC خریداری می کند.

وقتی صحبت از Coinmama vs Coinbase می شود ، واضح است که هر دو از امنیت بالایی برخوردارند و از اعتبار بالایی برخوردار هستند. به عنوان دلالان بیت کوین ، هر دو یک روش سریع و ساده برای خرید فوری BTC را ارائه می دهند. با این حال ، فکر می کنم Coinbase برنده است. این نه تنها ارزهای بیشتری را با هزینه کارت اعتباری پایین تر ارائه می دهد ، بلکه به شما امکان دسترسی آسان به صرافی GDAX را نیز می دهد. انگار که به کمک بیشتری نیاز دارد ، کیف پول و برنامه ای هم دارد. با عرض پوزش Coinmama ، شما ضرر کردید.

طرفداران

 • سریع
 • استفاده آسان
 • امن است
 • هزینه کارت اعتباری پایین
 • مورد اعتماد
 • تبادل GDAX

منفی ها

 • بسیار تنظیم شده
 • تأیید سنگین

برنده

دلال ارز رمزنگاری شده

Coinbase محبوب ترین کارگزار جهان است.

بررسی کامل Coinbase را اینجا بخوانید!

س Coالات متداول Coinmama

شما می خواهید قبل از وارد کردن مشخصات کارت اعتباری خود در مورد کارگزار مطمئن باشید. من متداول ترین س questionsالات مربوط به Coinmama را در سراسر وب جمع آوری کرده و در اینجا برای شما به آنها پاسخ داده ام. قبل از خرید BTC حتماً آنها را بخوانید!

س: هست کویناما بی خطر?

پاسخ: بله ، Coinmama یکی از امن ترین و معتبرترین کارگزاران بازار است.

س: آیا کویناما کارت اعتباری را بپذیرید?

پاسخ: بله ، Coinmama در ایالات متحده فعالیت می کند اما فقط در 23 ایالت است. بررسی کنید که ایالت شما است یا نه لیست را می سازد.

س: آیا Coinmama نیاز به تأیید دارد?

پاسخ: با کمتر از 150 دلار BTC ، تأیید صحت وجود ندارد. هر چیزی بیش از آن نیاز به شناسنامه دارد.

س: چه مدت طول می کشد تا Coinmama برای من بیت کوین ارسال کند?

پاسخ: پس از تأیید خرید و آدرس ، انتقال باید فوری انجام شود. با این حال ، از ژانویه 2018 ، برخی از کاربران از تأخیر شکایت دارند.

س: آیا می توانم بیت کوین خود را در Coinmama ذخیره کنم?

پاسخ: نه ، Coinmama کیف پول ارائه نمی دهد.

س: Coinmama برای خرید بیت کوین چقدر هزینه می گیرد?

پاسخ: شما هزینه Coinmama 5.5٪ + 5٪ هزینه کارت اعتباری را پرداخت خواهید کرد.

س: آیا Coinmama کلاهبرداری است?

پاسخ: نه. Coinmama 100٪ قانونی است. آنها در FinCEN ثبت شده و در خارج از اسرائیل مستقر هستند.

س: آیا می توانم فقط بیت کوین بخرم?

پاسخ: خیر ، Coinmama همچنین Ethereum را ارائه می دهد.

س: مدت زمان تأیید چقدر طول می کشد?

پاسخ: معمولاً فقط چند ساعت طول می کشد ، اما وقتی باتلاق پشتیبانی می شود ، ممکن است چند روز طول بکشد.

چه مواردی مثبت یا مثبت را دوست ندارد / دوست ندارد

Coinmama خدمات چندانی ارائه نمی دهد و از قابلیت های بسیار محدودی برخوردار است ، اما هدف آن را تأمین می کند. برای آنچه انجام می دهد ، یک کارگزار عالی است. تمرکز روی نکات منفی آسان است ، اما هرگز ادعا نمی کند چیزی غیر از یک روش ساده برای خرید BTC با کارت اعتباری است. بنابراین ، از این نظر ، نتیجه می دهد.

ثبت نام و تأیید آسان است ، خرید آسان است و سپرده گذاری فوری است. تمیز ، آسان و راحت – این همان Coinmama است.

هنوز هم چیزهای زیادی برای دوست نداشتن وجود دارد.

دوست دارد

 • تجربه ی کاربر – از طرح بندی گرفته تا مکانیزم خرید ساده ، Coinmama’s UX را شگفت انگیز می کند. در هیچ کجا دریافت اولین BTC آسان نیست.
 • شفافیت – با وجود تمام وحشتی که از سایه دار بودن کویناما شنیدم ، معلوم شد که آنها یکی از شفاف ترین شرکت ها در صنعت هستند. مدیریت و تیم آنها در صفحه اصلی آنها در مرکز و مرکز اصلی قرار داشتند.
 • مبتدی پسند – ثبت نام کنید ، تأیید کنید ، روی خرید کلیک کنید و جزئیات پرداخت خود را وارد کنید. اگر تلاش کنید نمی توانید این مسئله را بهم بزنید.
 • محدودیت های بالا – تأیید سطح 3 به شما امکان می دهد BTC با ارزش 1،000،000 دلار خریداری کنید.

دوست ندارد

 • هزینه ها – Coinmama یکی از گران ترین کارگزاران است. شما برای راحتی کار هزینه زیادی پرداخت می کنید.
 • گزینه های محدود – فقط قادر به خرید BTC یا ETH هستید. حتی Coinbase بیش از این موارد را ارائه می دهد!
 • Coinmama فقط می فروشد – Coinmama فقط BTC را به مشتریان خود می فروشد. گزینه فروش BTC به آنها را به شما پیشنهاد نمی دهد.

حکم نهایی

Coinmama یکی از امن ترین ، صادقانه ترین و راحت ترین کارگزاران بیت کوین است. این یک روش ساده و راحت برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری ارائه می دهد اما این در مورد آن است. UX عالی است ، خرید بسیار آسان است و اگر می خواهید 150 دلار BTC یا کمتر داشته باشید (منهای هزینه) حتی نیازی به تأیید نیستید..

برای محدودیت های بالاتر ، شما باید تأیید را ارائه دهید و فقط به Bitcoin یا Ethereum دسترسی دارید. عملکرد و امنیت عالی است اما گزینه های شما محدود است. سادگی یک مزیت دارد – شما را مجبور به راه اندازی کیف پول می کند!

حکم:

Coinmama روشی مطمئن و راحت برای خرید بیت کوین تقریباً بلافاصله با کارت اعتباری است ، اما آماده پرداخت هستید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me