banner
banner

Crypto.com: استاد راهنمای بررسی کاربر Crypto

بررسی Crypto.com

Crypto.com که ممکن است بهترین نام دامنه را در تمام رمزنگاری ها داشته باشد ، ادعا می کند که بهترین مکان برای خرید ، فروش و پرداخت با ارزهای رمزپایه است. کیف پول Crypto.com ، گفته می شود بیش از 1 میلیون سرمایه گذار رمزنگاری از آن استفاده می کنند ، توانایی خرید بیش از 50 سکه مختلف را ارائه می دهد که صفر کارمزد یا علامت گذاری را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا رمز ارزها را با هزینه واقعی دارایی دیجیتال خریداری کنند..

در این بررسی از بررسی محبوب برنامه Crypto.com ، ما کیف پول ، کارت های برگشت پول نقد Metal Visa ، توانایی کسب حداکثر 18 درصد در سال را پوشش خواهیم داد. در دارایی های رمزنگاری شده خود ، اعتبار برای وام های رمزپایه فوری ، و گزینه های پرداخت و همچنین گزینه های سرمایه گذاری. همچنین یک تحلیل مختصر از نشانه های MCO / CRO Crypto.com انجام خواهد شد.

روش هایی که کاربران در واقع می توانند از بیت کوین در میان ارزهای رمزپایه دیگر استفاده کنند ، طی چند سال گذشته به طور مداوم در حال افزایش است. اما یکی از راه های نگهداری نسبتاً ثابت آن ، صرفاً نحوه سرمایه گذاری شما بوده است.

مطمئناً ، کل فرآیند بدهی به حجم زیادی از رمزنگاری باید به خودی خود یک سرمایه گذاری تلقی شود ، اما برای کسانی که برای مدت طولانی سرمایه گذاری می کنند ، مطمئناً شما می توانید کارهای بیشتری نسبت به ذخیره سازی آن انجام دهید.?

اکنون ، کالاهایی در بازار موجود است که انعطاف پذیری بیشتری را برای سرمایه گذاری های شما فراهم می کند. یکی از این موارد سانتیگراد است که ما قبلاً نگاهی به آن انداخته ایم و یکی دیگر از این افراد Crypto.com است که با عنوان “Cryptocurrency in Every Wallet” (ارز رمزنگاری شده در هر کیف پول) عمل می کند و مأموریت دارد سرعت حرکت به سمت بیت کوین و جهان را تسریع کند. اقتصاد دیجیتال غیرمتمرکز. مورد اخیر چیزی فراتر از یک پلتفرم سرمایه گذاری دیگر تنظیم شده است و بیشتر شبیه یک بسته مالی “همه در یک” است (تقریبا) در همان مسیر راه حل هایی مانند Glint.

ما کمی بیشتر درمورد اینکه Crypto.com چیست ، آنچه به کاربرانش ارائه می دهد و چگونگی ایستادن واقعاً در برابر برخی از معاصران خود در بازار ، بررسی خواهیم کرد..

درباره Crypto.com

Crypto.com که در سال 2016 تاسیس شده است ، دارای موارد مشترک جالب با مواردی از قبیل سانتیگراد است: برنامه آن سعی در مقابله با آنچه که او معتقد است یک حق انسانی است – حاکمیت مالی.

بررسی رمزنگاریاین مفهوم مفهومی است که متفکرانی مانند آندریاس آنتونوپولوس از آن استفاده کرده اند. اگر یک سیستم متمرکز اطلاعات شخصی مانند شناسنامه را به همراه اطلاعات مالی و دارایی در انحصار خود نگه دارد ، چه چیزی مانع از این می شود که در مورد چه کسی یا برای چه چیزی می توانید هزینه کنید یا حتی شما را از خدماتشان منصرف کند.?

این امكان فراتر از یك احتمال برای املاك (و به ظاهر) مشاجره انگیز افراد و اشخاصی است ، مانند امثال Milo Yiannapolos كه مورد حملات و خیز زدایی قرار می گیرند. اما ما می بینیم که مستقیم تر با سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده نیز وجود دارد. با برخی از بانک ها از برخی کاربران حتی از خرید بیت کوین جلوگیری می کنند.

این جایی است که Crypto.com وارد عمل می شود ، تیم در اصل ارزش های خود ، این شرکت را تاسیس کرد تا حاکمیت دیجیتال ، شخصی و مالی را به کاربران ارائه دهد زیرا هدف آن “تبدیل چشم انداز” ارز رمزنگاری شده در هر کیف پول “به واقعیت است. ، هر بار یک مشتری. “

کاملاً شبیه به سانتیگراد ، پلت فرم Crypto.com کاملاً یک برنامه تلفن همراه است که یک قدرت واقعی برای تجارت است. کاربران را قادر می سازد تا دسترسی گسترده ای به دارایی های خود داشته باشند ، هر کجا که آنها آنها را انتخاب کنند.

همانطور که قبلا ذکر شد ، کاربر به راحتی می تواند به برنامه دسترسی پیدا کند به دلیل در دسترس بودن برای بارگیری در Android و iOS.

تیم اصلی Crypto dot com متشکل از مدیر عامل شرکت Kris Marszalek ، مدیر مالی رافائل ملو ، CTO Gary Or و Bobby Bao به عنوان رئیس توسعه شرکت است..

Crypto.com در حال استفاده است

مشارکت در همکاری با موسسات مالی به این معنی است که شما باید مراحل قانونی را قبل از شروع سفر Crypto.com خود انجام دهید. متأسفانه ، این شرکت روشن می کند که خدمات آن هنوز در ایالات متحده موجود نیست ، اما در حال ارائه این خدمات به ساکنان خود است.

در مرحله اول ، نام خود را همراه با اطلاعات تماس مانند شماره و آدرس ایمیل تنظیم کنید. تجربه کاربر بازخورد فوری در مورد آنچه شما باید انجام دهید همراه با بسیار آسان برای دنبال کردن روند KYC ارائه می دهد.

Crypto.Com با رعایت KYC ، AML و PSD2 از شناسه بیومتریک مانند اثر انگشت و تشخیص چهره استفاده می کند. بنابراین وقتی نوبت به ارائه مدارک اثبات آدرس و هویت شما می رسد ، تمام کاری که کاربران باید انجام دهند تهیه تصاویر شناسایی خود است. این شامل گذرنامه ، گواهینامه رانندگی یا حتی کارت شناسایی دولتی است.

پس از این – این برنامه از شما درخواست می کند برای ارجاع دادن با شناسه خود از چهره چهره بگیرید.

در حالی که برنامه به شما اطلاع می دهد که برای پردازش و تأیید درخواست حساب شما به طور معمول 1-3 روز طول می کشد. در واقع ، این می تواند یک روند بسیار سریع باشد. به عنوان مثال ، تأیید و دسترسی کامل به حساب من کمتر از چند ساعت طول کشید.

بخشی که مدتی طول می کشد ، تنظیم پرداخت های فیات است و در حال حاضر فقط چند ارز وجود دارد که می توانید با پرداخت آن پرداخت کنید. این موارد شامل دلار آمریکا ، پوند استرلینگ ، یورو و دلار سنگاپور می شود.

برای پرداخت ، باید پرداختی بین المللی به بانک آن انجام دهید (که از قضا در لندن مستقر است)

آنچه در برنامه کیف پول Crypto.com وجود دارد?

برنامه crypto-com-wallet

“7 ارز فیات و 53 ارز رمزپایه را بخرید و بفروشید. در هر زمان با MCO Visa Card به منابع مالی خود دسترسی پیدا کنید ، مدیریت کنید و هزینه کنید. “

حتی اگر شما باید با درگاه پرداخت خود با پرداخت بین المللی پردازش کنید ، می توانید بلافاصله با کیف پول Crypto.com شروع به کار کنید. یکی از راه های متفاوت بودن آن با کیف پول / راه حل سرمایه گذاری مانند سانتیگراد این است که شما به طور پیش فرض روی سیستم عامل “سرمایه گذاری” نمی کنید.

کیف پول Crypto.com در واقع محصولی جدا از سایر ویژگی های برنامه ها است و به کاربرانش امکان ذخیره مقادیر بالای نزدیک به 60 دارایی دیجیتال را می دهد. مستقیماً ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس کیف پول خود را بگیرید و آن را ارسال کنید. این برنامه همچنین اعلان هایی را برای زمانی که ارز به کیف پول شما منتقل می شود ارائه می دهد و هنگامی که سرانجام اعتبار سنجی می شود و وارد حساب شما می شود ، شما را به روز نگه می دارد.

مانند هر نوع کیف پول رمزنگاری ، کاربران می توانند ارز دیجیتال خود را به راحتی ارسال ، سپرده گذاری و برداشت کنند. اما همچنین به شما امکان می دهد مستقیماً با هر نوع ارز رمزنگاری شده ای که در کیف پول خود دارید پرداخت کنید.

این پرداخت ها از طریق خرید کارت های هدیه از طیف وسیعی از کافه ها ، فروشگاه های سخت افزار قابل دریافت است. حتی اگر از مشاغل شرکت کننده بخواهد پرداخت رمزنگاری را بپذیرد در حالی که از نیاز به اشخاص ثالث گران قیمت جلوگیری می کند ، به اسکنر کد QR مجهز است.

طبق گفته تیم Crypto.com ، سیستم پرداخت این کیف پول در واقع با بیش از 120 مارک بزرگ و بیش از 60،000 محصول مختلف همکاری می شود.

بررسی کارتهای Crypto.com

بررسی رمزنگاری-کارتها

در همکاری با ویزا ، امتیاز فروش منحصر به فرد Crypto.com از این واقعیت ناشی می شود که این مجموعه دارای کارت های نقدی ابتکاری خاص خود است. این کارت مشابه با ارز فیات انتخابی شما قابل پشتیبانی است و در عین حال بسته به نوع مدلی که انتخاب می کنید ، مجموعه ای از مزایای مختلف را نیز ارائه می دهد.

بیایید برخی از انواع کارتهای مختلف را مرور کنیم ، و نوع مزایایی که کاربران می توانند در صورت انتخاب یا عدم همراهی با برنامه خود داشته باشند ، می توانند دریافت کنند..

آبی نیمه شب

این کارت بدهی بنیادی MCO است و “استاندارد جعبه” ضرب المثلی برای شرکت است. اگرچه این مورد وجود دارد ، اما مزایای دیگری نیز به همراه دارد ، از جمله انگیزه بازپرداخت 1 درصدی در خریدهای انجام شده با استفاده از کارت.

همه کارت ها با مشارکت Visa ارائه می شوند ، به این معنی که این کارت بلافاصله یک کارت شناخته شده در سطح جهان همراه با مجهز بودن و آماده بودن برای پرداخت های بدون تماس است.

محدودیت های خودپرداز رایگان – 200 دلار / 200 پوند

نرخ بین بانکی محدودیت ماهانه – 2000 دلار

روبی استیل (Staking)

اگر تصمیم دارید که ارز رمزنگاری شده (به طور دقیق MCO) را سهام کنید ، این جایی است که منافع خالص Mycrypto.com واقعاً بازی می کند.

همراه با 2 درصد انگیزه بازپرداخت پول نقد در خریدها ، و همچنین حمل دو برابر محدودیت نرخ خودپرداز و نرخ بهره بین بانکی از موارد مثبت فوری هستند:

محدودیت های خودپرداز – 400 دلار / 400 پوند

یکی دیگر از مزایای اضافه شده این است که اگر تصمیم دارید برای اشتراک Spotify با استفاده از Ruby Steel پرداخت کنید ، تخفیف کاملی را برای آن دریافت می کنید (حداکثر هزینه 9.99 دلار در ماه)

یکی از نکات مثبت این نوع سری کارت ها این است که از فلز ساخته شده اند. دوام بسیار مورد نیاز شما را فراهم می کند.

Unstaked بازپرداخت شما را از 2 به 1 درصد کاهش می دهد و تخفیف Spotify را حذف می کند.

برای باز کردن قفل مزایای کارت سهام دار ، مخصوصاً برای روبی استیل ، باید 50 MCO سرمایه گذاری کنید تا بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید. 50 MCO معادل 138 پوند است.

سری فلزات گرانبها (Jade Green و Royal Indigo) بررسی کارتهای crypto.comیکی از مزایای خالص کارتهای سری Precious Metal به بالا شامل این واقعیت است که دارندگان این کارتها به شما امکان می دهند به طیف گسترده ای از سالن های فرودگاه از سراسر جهان دسترسی داشته باشید..

از این رو به جلو ، هر دو Jade Green و Royal Indigo 3 درصد پول نقد فراهم می کنند ، و همچنین 100 درصد تخفیف نه تنها Spotify بلکه Netflix را نیز با ارزش خرید 11.99 دلار ارائه می دهند..

سقف خودپرداز رایگان – 800 دلار

نرخ بین بانکی محدودیت ماهانه (0.5 there پس از آن) – 10،000 دلار

برای باز کردن مزایای متصل به Jade Green یا Royal Indigo ، باید 500 MCO را در نظر بگیرید که معادل 1.380 پوند برای مدت 3 ماه یا بیشتر است.

یخی سفید / گل رز نسخه

علاوه بر برخی از مزایای دلخواه کارت های بدهی سری Precious Metal ، هر دو کارت Icy White و Rose Gold 4 درصد بازپرداخت در همه خریدها ، همراه با تخفیف 100 درصدی در هر دو Netflix و Spotify ارائه می دهند ، این کارت ها همچنین 10 مورد را ارائه می دهند. درصد بازپرداخت هرگونه رزرو و پرداختی که با Expedia انجام شده است.

با اجازه دادن به دارندگان امکان دسترسی به تعداد سالن های فرودگاه در سطح بین المللی ، نه تنها برای دارنده ، بلکه برای یک به علاوه ، این مزایای آن را بیشتر می کند..

محدودیت های خودپرداز – 1000 دلار

نرخ بین بانکی محدودیت ماهانه (0.5 there پس از آن) – 15000 دلار

برای باز کردن قفل این ویژگی ها از کارت های بدهی Icy White یا Rose Gold ، کاربران باید بیش از 5000 MCO را برای مدت 3 ماه یا بیشتر در شبکه سهام داشته باشند. 5000 MCO معادل 13،800 پوند است که در انبار نگهداری می شود و سود کسب می کند.

آبسیدین سیاه

این بهترین نسخه موجود در MyCrypto.com است ، و طیف گسترده ای از مزایای را به همراه دارد که کاربران ، به ویژه آگهی های مکرر به خصوص دوست خواهند داشت.

کارت Black Obsidian تمام مزایای Icy White و Rose Gold را به همراه دارد ، اما علاوه بر این ، 10 درصد وجه نقدی برای پرداخت های انجام شده به Airbnb همراه با 5 درصد وجه نقد برای هر خرید.

تنها اشکال این است که شما باید 50،000 MCO ، که 138،000 پوند است ، در نظر بگیرید. اما برای کسانی که پول اضافی دارند و علاقه مند به ایجاد آن هستند ، در حالی که به یک کارت بسیار چشمگیر دسترسی دارند ، Obsidian Black یکی است.

سود سهام رمزنگاری – کسب درآمد با Crypto.com

رمزنگاری-کسب درآمدیکی از دلایلی که ما این مورد را درست در کنار محصولاتی مانند سانتیگراد قرار می دهیم این است که Crypto.Com به شما امکان می دهد کارهای دیگری غیر از ذخیره ، خرید ، فروش و هزینه دارایی های دیجیتال خود انجام دهید..

با استفاده از Crypto Earn در کیف پول / برنامه تلفن همراه ، می توانید مقادیر مختلف ارزهای رمزپایه را قفل کنید و نرخ بهره مورد علاقه خود را بدست آورید..

این مبلغ بستگی به این دارد که شما یکی از سهامداران MCO باشید. با سطح علاقه جداگانه بسته به میزان MCO شما برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید.

روند افزودن رمزنگاری به این کیف پول برای کسب سود بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید فشار دادن نماد ‘+ ‘در صفحه Earn است. پس از آن ، شما به راحتی ارز رمزنگاری شده خود را از میان موارد پشتیبانی شده توسط Crypto.com انتخاب می کنید.

اکنون ، نرخ بهره ای که می توانید در طول زمان جمع کنید به هر دو مقدار MCO که انتخاب می کنید بستگی دارد ، اما همچنین به مدت زمانی که تصمیم دارید آن را قفل کنید بستگی دارد..

برای بیت کوین ، سه بازه زمانی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید:

قابل انعطاف: 2٪ درآمد سالانه (20 دلار از 1000 دلار سهام)

انتخاب یک گزینه انعطاف پذیر ، در مقایسه با سایر روش ها ، درآمد طولانی مدت بیشتری را برای شما فراهم می کند. اما اگر با رمزنگاری خود نقش فعال تری را به عهده بگیرید ، جمع آوری مقداری رمزنگاری بهتر از هیچ یک است.

ترم 1 ماهه: 4٪ درآمد سالانه (40 دلار از 1000 دلار سهام)

با انتخاب ذخیره رمزگذاری خود به مدت 1 ماه ، ارز شما در حالت نگهداری نگه داشته می شود اما همچنان برای شما قابل مشاهده است. این نرخ بهره بهتری به شما ارائه می دهد و لحظه سپری شدن یک ماه را باز می کند.

ترم 3 ماهه: 6٪ درآمد سالانه (60 دلار از 1000 دلار سهام)

دارایی ها برای یک دوره سه ماهه نگهداری می شوند. در طی این مدت ، مقدار هنوز به وضوح قابل مشاهده است ، اما تا سه ماه دیگر نمی توانید آن را از کیف پول خارج کنید.

توجه به این نکته مهم است که این نرخ های بهره بسته به نوع دارایی دیجیتال شما متفاوت هستند. به عنوان مثال ، یک سرمایه گذاری بدون ارزش بیت کوین شما را 6٪ در سال خالص می کند ، در حالی که یک سرمایه گذاری بدون سهام Tether می تواند 8٪ شما را خالص کند.

اگر 500 MCO را انتخاب کنید ، این نرخ بهره حتی بهتر است. بیت کوین برای سه ماه سهام به 8٪ افزایش می یابد ، در حالی که Tether به 10٪ افزایش می یابد.

هیچ محدودیتی در میزان رمزنگاری شما برای سرمایه گذاری وجود ندارد ، و پس از اتمام موقعیت انعطاف پذیر ، 1 یا 3 ماهه ، رمزنگاری شما به کیف پول شما بازگردانده می شود ، جایی که می توانید موقعیت را دوباره باز کنید.

Crypto.com – اعتبار و وثیقه

وام رمزنگاری-com-اعتبار

همراه با سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده شما برای بازده سود ، کاربران می توانند رمزنگاری خود را به عنوان نوعی وثیقه برای وام گرفتن فیات در برابر آن ارائه دهند. حداقل و حداکثر مجلداتی وجود دارد که شما باید واجد شرایط اعتبار Crypto شوید.

حداقل در مجموع 100 دلار دارایی دیجیتال مانند TUSD / PAX با حداکثر مبلغ 1 میلیون دلار است. یکی از نکات مثبت دریافت اعتبار از طریق Crypto.com این است که آنها در طی 12 ماه ارائه می شوند و انعطاف پذیری بیشتری در پرداخت نرخ بهره دارند.

بسته به اینکه MCO را در سیستم عامل مشارکت دارید ، می توانید نرخ بهره بهتری نیز بدست آورید ، از 500٪ MCO یا بیشتر آن را به طور متوسط ​​از 12٪ APR کاهش دهید.

قبل از گرفتن هر نوع وام ، حتماً شرایط و ضوابط را تحت نظر داشته باشید. آنها مزایای اعطای فوری به کاربران را برای صرف اعتبار بدون نیاز به بررسی اعتبار و همچنین عدم مهلت بازپرداخت در وب سایت رسمی crypto.com خود ذکر می کنند..

سرمایه گذاری Crypto.com

مدیر رمزگذاری-سرمایه گذاری-نمونه کارها

البته ، کیف پول مبتنی بر موبایل بدون مبادله رمزنگاری داخلی برای افزودن به نمونه کارها یا استفاده از برخی از ارزهای فیات بدست آمده ، کامل نخواهد بود. اگرچه هنوز همه قابلیت ها و گزینه ها در ایالات متحده در دسترس نیستند ، آنها برای انجام در هر بازار طراحی شده اند و بر اساس انتخاب های شخصی شما امکان تنظیمات کاملاً سفارشی را فراهم می کنند.

برخی از ویژگیهای جدیدتر اضافه شده به برنامه تلفن همراه شرکتها شامل هشدارهای قیمت است. با روشی مشابه هشدارهای مربوط به برنامه های معاملات سهام ، این امکان را به کاربران می دهد تا عملکرد سرمایه گذاری های نگه داشته شده و نرخ بهره وام های بالقوه خود را پیگیری کنند..

تمام آنچه برای خرید رمزنگاری خاص نیاز دارید این است که آن را در فهرست کیف پول انتخاب کنید ، مبلغ را وارد کرده و انتخاب کنید از کدام کیف پول می خواهید پرداخت کنید: از طریق کارت اعتباری پیوست شده ، رمزنگاری یا حتی کیف پول فیات مرتبط.

در مجموع ، طبق گفته این تیم ، این امر به کاربران امکان می دهد تا از حرکت قیمت بیش از 200 ارز مجازی از جمله توانایی ایجاد هشدارهای قیمت شخصی مطلع شوند. همراه با این هشدارهای قیمت فردی ، بخش اختصاصی ‘Track’ این برنامه به کاربران امکان می دهد عملکرد گسترده بازار ارزهای رمزپایه را به راحتی مشاهده کنند. آنها همچنین توانایی ایجاد نمونه کارها رمزنگاری شده شما را دارند که از استراتژی های معاملات خودکار معاملات خود استفاده می کند که می تواند در عرض چند دقیقه تنظیم شود و بدون نیاز به هزینه مدیریت ، ورود یا خروج است.

بسته به اینکه چه معیارهایی را دنبال می کنید ، می توانید تعدادی از آنها را انتخاب کنید ، از بزرگ ، با کلاه کوچک تا بالاترین و بدترین عملکرد بازار در آن روز.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me