banner
banner

سرمایه گذاری در Yearn.finance (YFI) – هر آنچه لازم است بدانید

نسل بعدی DeFi سکو Yearn.finance (YFI) همچنان در سراسر بخش موج می زند. این اکوسیستم غیرمتمرکز برای از بین بردن مهمترین مسائل پیش روی بازار ساخته شده است. امروزه Yearn Finance شهرت زیادی در ارائه کاربران با بالاترین بازده سالانه (APY) از ارزهای رمزپایه سپرده شده آنها در صنعت دارد..

Yearn.finance (YFI) چه مشکلاتی را حل می کند?

Yearn Finance فناوری های مختلفی را برای مبارزه با تمرکز در بخش ترکیب می کند. همه چیز درباره Yearn Finance نشان دهنده تعهد قوی به عدم تمرکز است. به عنوان مثال ، این شرکت هرگز میزبان پیشنهاد اولیه سکه نبود. علاوه بر این ، هیچ وقت پیش از استخراج رمزهای YFI وجود نداشت. این عوامل باعث شهرت Yearn Finance به عنوان یکی از غیر متمرکزترین پروژه ها در ارزهای رمزپایه شده است.

بدون ماده

وضعیت فعلی بخش DeFi بی ثبات و حدسی است. سرمایه گذاران این توکن ها را با این امید خریداری می کنند که بتوانند در مقطع بعدی توکن ها را با ارزش بالاتر بفروشند. این وابستگی به معاملات آربیتراژ ، کل بازار را در معرض خطر قرار می دهد.

سال مالی

Yearn.finance – توییتر

سرمایه گذاران سفته باز از نظر فروش دارایی های خود بدنام هستند. این فروش ها سرمایه گذاران بیشتری را به فروش دارایی های خود تحریک می کنند تا از ضرر و زیان جلوگیری کنند. این اقدامات می تواند منجر به فروش های فراری شود که در عرض چند دقیقه اتفاق می افتد و میلیون ها دلار از سرمایه پروژه را از بین می برد.

بازده کم

سرمایه گذاران DeFi از نظر نرخ بازدهی خود نیز ضربه بزرگی را متحمل می شوند. در گذشته ، سیستم عامل های DeFi با کاهش نرخ هایی که به سرمایه گذاران پرداخت می کنند ، موفق به تأمین هزینه های سالم شدند. این بازده کم فقط به صنعت آسیب می رساند زیرا مانعی مصنوعی در برابر تصویب ایجاد می کند.

DeFi پیچیده است

DeFi هنوز در مرحله ابتدایی است. به همین ترتیب ، هنوز هم سردرگمی زیادی پیرامون آنچه این بخش جدید شامل می شود ، ویژگیهای اصلی ، استانداردها و سود کلی است. برای یک سرمایه گذار جدید ، به ویژه شخصی که با سرمایه گذاری های بلاکچین آشنایی ندارد ، این عوامل می تواند مانعی باشد.

مزایای Yearn.finance (YFI)

Yearn Finance این بازی را از طریق مجموعه ابزار منحصر به فرد خود که از پروتکل های اختصاصی برای افزایش بازده سرمایه گذاران استفاده می کند ، تغییر داد. کاربران Yearn از یک رویکرد ساده به DeFi لذت می برند. این پلتفرم امنیت بی نظیر و یک کد منبع باز را فراهم می کند که توسط انجمن تأیید شده است.

Yearn.finance (YFI) چگونه کار می کند

Yearn Finance یک شبکه منبع باز است که به طور خودکار وجوه کاربر را بین پروتکل های وام DeFi براساس ROI سرمایه گذاری خود جابجا می کند. این سیستم عامل منابع شما را بین سیستم عامل های معتبر تولید محصول مانند تغییر خواهد داد ترکیب, Aave و Dydx را برای به حداکثر رساندن APY انجام دهید. این پروتکل ساده به طور مداوم رهبران بازار را کنترل می کند تا اطمینان حاصل کند که وجوه شما در بالاترین بازدهی قرار دارد. قابل توجه است. امور مالی در حال حاضر پشتیبانی می کند DAI, USDC ، USDT ، TUSD و sUSD

هنگامی که یک کاربر یک Bitcoin ثابت را به Yearn.finance واریز می کند ، شبکه سکه را به مقدار معادل یوتن تبدیل می کند. به یوتکن ها در شبکه “توکن بهینه سازی عملکرد” ​​نیز گفته می شود. این بودجه ها است که Yearn.finance به طور خودکار بین استخرهای Compound ، Aave و DyDx با بالاترین بازده جابجا می شود.

برای تلاش و نگهداری شبکه ، Yearn.finance هزینه کمی می گیرد. این هزینه به استخر Yearn.finance واریز می شود. نکته مهم این است که این استخر فقط برای دارندگان توکن YFI قابل دسترسی است.

ویژگی های سال مالی

Yearn.finance به طور تصادفی رهبر صنعت نشد. این پلتفرم مجموعه ای از ویژگی ها را معرفی می کند که به تعیین سرعت انقلاب DeFi کمک می کند. در اینجا برخی از ویژگی های فعلی و مورد انتظار که Yearn Finance را به عنوان یک عنصر بزرگ در بخش تبدیل می کند ، آورده شده است.

ytrade.finance

این ویژگی به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از اهرم 1000 برابر سکه های پایدار کوتاه یا کوتاه داشته باشند. مدت کوتاهی ارزهای رمزنگاری شده برای معامله گران رویا بوده است. Yearn این رویا را از طریق این پروتکل سطح بعدی به واقعیت تبدیل می کند.

yliquidate.finance

ویژگی yliquidate.finance وام های سریع را در Aave معرفی می کند. هدف از این وام ها تصفیه وجوه به صورت سریع و کارآمد در صورت لزوم است.

yswap.exchange

ویژگی yswap.exchange یکی دیگر از م criticalلفه های مهم اکوسیستم Yearn Finance است. این ویژگی به عنوان یک منبع واحد عمل می کند که کاربران می توانند به طور دستی وجهی را به پروتکلهای مختلف DeFi و یا بین آنها واریز کنند.

iborrow.finance

یارن همچنین iborrow.fiance را ارائه می دهد. این ویژگی با کمک Aave در سایر پروتکل ها بدهی را رمزگذاری می کند. پس از رمزگذاری ، این بدهی می تواند در پروتکل های اضافی DeFi استفاده شود. به این ترتیب ، Yearn جریان های نقدینگی جدیدی را برای صنعت باز می کند.

رمز YFI

رمز YFI رمز اصلی حاکمیت شبکه Yearn Finance است. این رمز ERC-20 اهداف زیادی را در داخل سیستم انجام می دهد. در درجه اول ، برای اداره پروتکل های داخل اکوسیستم استفاده می شود. عزیزم ، فقط حداکثر 30000 توکن YFI وجود دارد. از آنجایی که هیچ یک از این توکن ها قیمت اولیه نداشته اند ، تنها راه جدا از تجارت در صرافی ها برای دریافت YFI تامین نقدینگی یکی از سیستم عامل های Yearn Finance است..

محصولات سال مالی

محصولات سال مالی

حکومت

Yearn Finance از طریق سیستم رأی گیری تحت مدیریت جامعه است. مانند اکثر سیستم عامل های DeFi ، هرچه نشانه های حاکمیت بیشتری در اختیار داشته باشید ، در روند تصمیم گیری نیز تأثیرات بیشتری خواهید داشت. قابل ذکر است ، پیشنهادات مربوط به اکوسیستم Yearn.finance تنها در صورت توافق 33 درصد از دارندگان توکن YFI قابل طرح است..

Origins of Yearn.finance (YFI)

Yearn.finance محصول ذهن برنامه نویس معروف رمزنگاری است آندره کرونژ. سفر Yearn.finance از زمانی آغاز شد که کرونژ با آن همکاری نزدیک داشت امور مالی منحنی و فرار کردن برای ایجاد پروتکل iEar. از ابتدای Yearn ، Cronje اعتماد کامل به سیستم عامل خود را نشان داده است. قابل ذکر است ، او اولین کسی بود که در استخرهای Yearn سرمایه گذاری کرد.

نحوه خرید Yearn.finance (YFI)

برای به دست آوردن رمزهای YFI سه روش وجود دارد. این روش های مختلف شامل استفاده از استخرهای مختلف است. به طور مشابه با شبکه بلاک چین PoS ، در Yearn ، کاربران نشانه های خود را در قراردادهای هوشمند قفل می کنند و برای تلاش های خود پاداش می گیرند. شما همچنین می توانید این پاداش ها را بگیرید و آنها را برای حکمرانی در مورد تحولات مالی Yearn.fin رد کنید.

همچنین می توانید با واریز yCRV خود به مجموعه yGov ، YFI بدست آورید. این استراتژی آسان و سریع است. کاربران پیشرفته تر می توانند با واریز 98٪ -2٪ ترکیبی از DAI و YFI به YFI ، درآمد خود را کسب کنند پروتکل متعادل کننده در ازای نشانه های BAL (پروتکل توازن). سپس این نشانه های BAL در ازای YFI به yGov واریز می شوند. سرانجام ، کاربران می توانند با واریز ترکیبی از YFI و yCRV به Balancer در ازای توکن BPT (استخر متعادل) ، YFI را بدست آورند که سپس به yGov واریز می شوند و توکن YFI به آنها تعلق می گیرد..

ساده ترین راه تا کنون صرف خرید YFI از صرافی مانند این است بینانس.

سرمایه گذاری در Yearn.finance (YFI) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Yearn.finance (YFI) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Yearn.finance (YFI) - همه آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد.

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

Yearn.finance (YFI) – رهبر صنعت در بخش DeFi

Yearn.finance از نظر بازده و ویژگی ها در بازار DeFi نوار را افزایش داد. تعجب آور نیست که می بینیم این پلتفرم همچنان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. شما می توانید انتظار داشته باشید که کاربران بیشتری از این پلتفرم منحصر به فرد استفاده می کنند زیرا مزایای آن همچنان به دانش رایج در صنعت تبدیل می شوند. در حال حاضر ، Yearn.finance ویژگی ها و راحتی را ارائه می دهد که در هیچ جای بازار یافت نمی شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me