banner
banner

Stratis برای راه اندازی Blockchain و Token جدید ‘STRAX’ ، افزایش تمرکز بر DeFi

همانطور که بلاکچین از مواردی مانند اوراق بهادار دیجیتال ، سیستم عامل های وام و موارد دیگر استفاده می کند ، شرکت ها در حال یافتن نیاز برای افزایش انعطاف پذیری در بلاک چین های خود هستند..  استراتیس, یک شرکت معروف ‘Blockchain as a Service (BaaS)’ متمرکز بر این شرکت ، این را کاملاً به رسمیت شناخته است اعلام کرد STRAX.

STRAX

بلاک چین Stratis و نشانه های STRAT مرتبط با آن ، با blockchain STRAX و نشانه های STRAX جایگزین می شوند.

Stratis دلایل مختلفی را یادآوری می کند که این ارتقا / را ضروری می کند – اصلی ترین آنها اتخاذ تجارت است. این شرکت هنگام توصیف محل وقوع این تصویب ، کلمات را کم نمی آورد. استراتیس اظهار می دارد,

“ما معتقدیم که پلت فرم ما بستر فوق العاده ای را برای توسعه و استقرار قراردادهای هوشمند مبتنی بر DeFi فراهم می کند”

برای اینکه STRAX به پتانسیل خود برسد ، Stratis تیمی را تشکیل داده است که مخصوص ایجاد کتابخانه ای از برنامه های DeFi است..

در این محور برای DeFi ، پشتیبانی مداوم Stratis از رویدادهای تولید سرمایه ، مانند ارائه امنیت دیجیتال – پشتیبانی ارائه شده در راه اندازی اخیر سیستم عامل STO خود در ژوئیه ، 2020.

از دیگر به روزرسانی های اصلی ارائه شده توسط STRAX می توان به موارد زیر اشاره کرد:,

 • قابلیت همکاری Ethereum
 • سرد شدن
 • اوراکل
 • سگ-ویت
 • دوره های بلوک و پاداش های نوسازی شده

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بلاکچین آینده و نحوه عملکرد آن ، حتماً در معرفی اخیر STRAX توسط خود Stratis مطالعه کنید., اینجا.  این تیم نشان می دهد که به زودی نقشه راهی به روز شده منتشر می شود.

موارد استفاده از نشانه

بلاکچین های مختلف به روش های مختلفی از رمزهای بومی استفاده می کنند. شاید برخی از خود بپرسند که نشانه های تازه پیشنهاد شده STRAX در این بلاکچین آینده چه هدفی را دنبال می کنند. Stratis موارد استفاده زیر را به عنوان نمونه این موارد ارائه داده است.

 • برای دریافت توکن در یک زنجیره جانبی که می تواند برای اجرای قراردادهای هوشمند استفاده شود
 • به عنوان وثیقه برای استفاده از روشهای مشترک از طریق Stratis Platform که می تواند منجر به دریافت هزینه های مشترکان شود
 • برای خرید زنجیره های جانبی شخصی قابل تنظیم ، که به زنجیره بلوک Stratis متصل هستند
 • مشترکان می توانند برای اجرای پیشنهاد اولیه سکه خود از ارائه رمز امنیتی استفاده کنند
 • مشترک ICO و STO هستند که توسط اشخاص ثالث خاصی با استفاده از پلتفرم Stratis اداره می شوند
 • با استفاده از تعداد کمی پردازنده پرداخت شخص ثالث ، هزینه کالاها و خدمات مختلف را پرداخت کنید
 • از اطلاعات ارائه شده ، به نظر می رسد که توکن های STRAX وزن خود را کاهش می دهند و اهداف مختلفی را برای بلاکچین آینده ارائه می دهند.

  وضعیت: در انتظار

  لازم به ذکر است که گرچه اخبار STRAX جذاب است ، اما راه اندازی این بلاکچین به شکل فعلی امری مسلم نیست. برای اینکه این پرتاب اتفاق بیفتد ، جامعه Stratis باید رأی دهد و در مورد برخی تغییرات پیشنهادی توافق کند. به طور خاص ، رای گیری در مورد اینکه آیا جامعه Stratis با افزایش عرضه توکن خوب است یا خیر ، لازم است. افزایشی که 25،000،000 توکن اضافی ایجاد می کند و برای توسعه پلتفرم مورد استفاده قرار می گیرد.

  به طور گسترده انتظار می رود جامعه Stratis به این تغییر رأی مثبت دهد.

  زنجیره های تخصصی

  ایجاد یک بلاکچین انعطاف پذیر جدید و انعطاف پذیرتر ، مناسب تر برای افزایش اوراق بهادار دیجیتال و DeFi ، ایده ای منحصر به Stratis نیست. در حالی که جدیدترین اطلاعیه این شرکت شامل برخی از رویکردهای منحصر به فرد است ، موارد زیر نمونه هایی از شرکت های دیگر است که بلاکچین های “جدید” را نیز منتشر کرده اند.

  Polymesh توسط Polymath

  Polymath به عنوان یک شرکت مترادف با اوراق بهادار دیجیتال ، به سرعت متذکر شد که یک بلاکچین ، ساخته شده برای خدمت به این بخش ، یک ضرورت است. در نتیجه ، Polymath “Polymesh” را توسعه داده و در مراحل اولیه راه اندازی قرار دارد.

  ما قبلاً با بررسی اجمالی پیشنهادی که در اینجا یافت شده است ، چندین مورد را بررسی کردیم که این بلاکچین چه چیزی را به همراه خواهد داشت.

  نماد توسط٪ 09NEM

  NEM سالهاست که یکی از پایه های اصلی دنیای بلاکچین است. این تا حدی به دلیل توانایی شرکت در انطباق و چرخش درمورد موانع و تحولات صنعت است. دقیقاً مانند Stratis و Polymath ، تیم پشتیبان NEM نیاز به یک بلاکچین سازگار با توجه به انعطاف پذیری و پشتیبانی بیشتر از اوراق بهادار دیجیتال را مورد توجه قرار داده اند. این زنجیره بلوک با نام Symbol شناخته می شود و انتظار می رود در ماه های آینده راه اندازی شود.

  ما اخیراً یک مصاحبه اختصاصی در اینجا انجام داده ایم ، با NEM Group CIO ، دیو هاگسون ، جایی که در مورد مسیر Symbol و NEM بحث شده است.

  پاسخ بازار

  اگر در طی چند ماه گذشته یک نکته روشن شده باشد ، این است که هر آنچه مربوط به DeFi است توجه زیادی را به خود جلب خواهد کرد. در بیشتر مواقع ، این امر منجر به افزایش سریع قیمت ها – چه ضمانت شده و چه غیرمستقیم.

  این افزایش قیمت معمولاً از Stratis نجات پیدا نکرد ، زیرا این شرکت شاهد بوده است که نشانه های STRAT موجود خود در 48 ساعت منتهی به زمان نگارش از تقریباً 0.36 دلار به 0.56 دلار رسیده است..

  تقریباً یک ماه پیش ، هنگامی که NEM تاریخ های انتخاب برای دریافت نشانه های Symbol را اعلام کرد ، این شرکت افزایش مشابه قیمت توکن را که در حال حاضر توسط Stratis تجربه می شود ، مشاهده کرد. در آن زمان ، نشانه های XEM در یک بازه 72 ساعته از تقریبا 0.09 دلار به 0.16 دلار رسید.

  استراتیس

  دفتر مرکزی Stratis در سال 2016 تاسیس شده است. بیش از همه ، Stratis تلاش می کند تا راه حل های مبتنی بر بلاکچین را برای شرکت ها ، با هدف “ساده” ساختن فناوری ارائه دهد..

  مدیر عامل شرکت ، کریس ترو ، در حال حاضر بر عملکرد شرکت نظارت می کند.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me