banner
banner

پیش بینی قیمت XVG Verge

(به روزرسانی در 14 فوریه 2021) Verge یک ارز رمزپایه منبع باز است که در سال 2014 ایجاد شده است. این سرویس با پنهان کردن آدرس IP و موقعیت جغرافیایی کاربران خود ، معاملات ناشناس را ارائه می دهد.

کل سکه 81 میلیون دلار است و پس از 10 درصد تغییر در 24 ساعت گذشته در حال حاضر با 0.005 دلار معامله می شود.

تجدید حیات توسط افزایش یافته است تصمیم پی پال خدمات خود را از پلت فرم سرگرمی بزرگسالان ، Pornhub ، خارج کند.

همچنین ، تحولات اخیر دیگری نیز وجود دارد که نشان می دهد سرمایه گذاران در مورد قیمت XVG دلیل خوش بینی دارند. در زیر عواملی را توضیح خواهیم داد که احتمالاً قیمت Verge را به سمت بالا افزایش می دهد.

نظر کارشناسان در مورد اینکه چرا Verge XVG قیمت افزایش می یابد

کارشناسان معتقدند قیمت Verge (XVG) برای بلند مدت از پیش بینی ها پیشی خواهد گرفت. سکه در سال 2018 با شرایط سختی روبرو بود ، اما تحلیلگران معتقدند که تا پایان سال جاری سکه متفاوت خواهد بود. بیایید به دلایلی که کارشناسان آینده خوبی برای Verge پیش بینی می کنند ، توجه کنیم.

WalletInvestor پیش بینی کرده است که قیمت XVG ممکن است تا پایان سال جاری به 0.0370 دلار برسد.

MegaCryptoPrice قیمت XVG را تا پایان سال 2020 به 0.7401 دلار می رساند ، با احتمال معامله 2.39 دلار تا پایان سال 2023.

Coin Fan پیش بینی می کند که ممکن است XVG در پایان سال به 0.45 دلار در سمت بالاتر و 0.21 دلار در سمت پایین برسد.

Digital Coin Price پیش بینی می کند XVG تا پایان سال 2020 به 0.0257 دلار برسد و حتی تا سال 2022 به 0.043 دلار برسد.

به گفته کریس چیس, رئیس بازاریابی و عملیات در این شرکت ، ارز رمزنگاری شده سرنوشتی مشابه سایر سکه های دیجیتال در طول سال 2018 داشته است. اما این شرایط بازار تاثیری در خرید شرکای جدید و تحولات نداشته است. این تیم برای اطمینان از مشارکت بیشتر تلاش کرده است که در صورت موفقیت ، قیمت سکه را در آینده به اوج بیشتری می رساند.

جان مک آفی با انتشار توییتی تبلیغ این پروژه را اعلام کرد. روی این توییت, مک آفی اظهار داشت که Verge سکه خوبی برای سرمایه گذاری است و همچنین پیش بینی کرد که قیمت سکه به 15 دلار برسد! او از آن زمان گفته است که منظور او 0.15 دلار بود که نزدیک به بالاترین قیمت آن 0.22 دلار بود که در دسامبر 2017 ثبت شد. با این وجود ، وی به عنوان پیش بینی های دیوانه کننده شناخته می شود.

علاوه بر این ، تجزیه و تحلیل متخصص توسط BitDegree دلایل مختلفی ارائه داد که چرا آنها فکر می کنند سکه سرمایه گذاری خوبی است. از جمله دلایل این است که این پلت فرم به اولین سکه حریم خصوصی برای تسهیل فناوری قرارداد هوشمند تبدیل شده است و افزود که این می تواند قیمت سکه را بالاتر ببرد.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت Verge می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Bitnovo پشتیبانی از XVG را اضافه می کند

به تازگی ، Bitnovo ، یک سیستم عامل تبادل رمزنگاری تصمیم گرفته است پشتیبانی خود را برای XVG اضافه کند. حرکتی که باعث می شود کاربران رمزنگاری در اسپانیا و ایتالیا از طریق بیش از 20 هزار فروشگاه خود ، XVG را از طریق دستگاه های خودپرداز خریداری کنند. Bitnovo از سال 2016 شروع به کار کرد و به یک بازیگر مهم در صنعت رمزنگاری تبدیل شده است.

این پلت فرم توییتر را اعلام کرد و اظهار داشت:

“ما همچنین کوپن های قابل تعویض Bitnovo برای خرید Verge داریم که در موسساتی مانند Fnac ، Eroski ، Carrefour ، در اسپانیا و ایتالیا موجود است. یک راه ساده برای به دست آوردن # Verge. “

این شرکت اضافه می کند که کاربران می توانند به سرعت XVG را در کیف پول خود خریداری و دریافت کنند. همچنین ، آنها می توانند با استفاده از کوپن های پلت فرم و کارت های هدیه سریعاً به صورت ناشناس خرید کنند تا کاربران بتوانند XVG را برای دسترسی به سیستم عامل خریداری و دریافت کنند ، همچنین کاربران می توانند از کارت های نقدی اعتباری یا یک برنامه تلفن همراه (IOS و Android) استفاده کنند.

این حرکت باید کاربران جدیدی را به Verge بیاورد و در نتیجه باعث افزایش قیمت XVG خواهد شد.

فرصت های تجارت الکترونیکی

در اقدامی دیگر که قیمت XVG را افزایش می دهد ، Crypto Planet – یکی از بزرگترین و سریعترین رشد خرده فروش تجارت الکترونیکی با استفاده از رمزنگاری ، تصمیم گرفته است پشتیبانی خود را برای XVG اضافه کند. این پلتفرم برای رفع نیاز به مقصد خرید مقرون به صرفه با استفاده از ارزهای مجازی ساخته شده است.

این برنامه بر دسترسی انواع محصولات در فضای الکترونیکی و پوشاک تمرکز دارد. همچنین ، این امکان را به افراد می دهد تا از ارز دلخواه خود برای خرید استفاده کنند.

برای ترغیب کاربران بیشتر به استفاده از سکه رازداری ، آنها تخفیف هایی را برای خریدهای انجام شده با Verge با استفاده از کد #ILoveVerge ارائه می دهند.

در اعلامیه توییتر ، خرده فروش می گوید:

“ما می خواهیمvergecurrency را برای موفقیت در ادغام در فروشگاه آنلاین ما تبریک بگوییم. شرکت کنندگان Verge Network اکنون می توانند کالاها را با $ XVG خریداری کنند. ما در 1000 سفارش اول خریداری شده با XVG $ 15٪ تخفیف ارائه می دهیم. “

دروازه پرداخت وب سایت بزرگسالان

در اقدامی دیگر که کاربران بیشتری را به شبکه Verge اضافه خواهد کرد ، Pornhub ، وب سایت پیشرو بزرگسالان در جهان پذیرش XVG را در این سیستم عامل آغاز کرد. اعلامیه در آوریل اعلام شد. کوری پرایس ، مدیرعامل وب سایت بزرگسالان ، گفت که Verge امنیت و راحتی را ارائه می دهد. چیزی که در مقایسه سایر سکه های رمزنگاری ، XVG را به عنوان وسیله پرداخت مناسب می کند.

در بیانیه رسمی منتشر شده در وب سایت آمده است:

“آینده فرا رسیده است. در تلاش ما برای حفظ جریان حفظ حریم خصوصی جامعه و تنظیمات پرداختی ، Pornhub اکنون Verge را به عنوان وسیله پرداخت خدماتی مانند Pornhub Premium و موارد دیگر در سیستم عامل های ما می پذیرد. با تکیه بر ارزشهای اصلی Verge ، امنیت ، ناشناس ماندن و کاربردی بودن ، معرفی این ارز رمزپایه به عنوان وسیله پرداخت Pornhub به معنای ورود مهم صنعت به آینده است که همیشه در لبه تکنولوژی قرار دارد. “

جزئیات بیشتر در مورد این مشارکت را می توانید در اینجا بیابید ، همچنین توضیح می دهد که چگونه این ممکن است بر نمای Verge و قیمت XVG تأثیر بگذارد.

Verge (XVG) پیش بینی قیمت تجزیه و تحلیل مشاهده مشاهده به روز شده در 14 فوریه 2021

XVG بلند مدت توسط BigLava بر TradingView.com

به نظر می رسد XVG پس از سالها حضور در یک مرحله ادغام ، از سطح فعلی بالاتر می رود. می توان دریافت که ارز مجازی در نهایت می تواند به 0.1128 USDT در هر سکه برسد ، حتی زمانی که اکنون آن را با 0.02665 USDT می بینیم. 

این تحلیلگر معتقد است که می توان با بازار گاو نرشی که اکنون در ارزهای مجازی شاهد هستیم ، کششی را مشاهده کرد. این حجم می تواند در آینده به رشد خود ادامه دهد و به حرکت صعودی ارز مجازی کمک کند. Volume در حال حاضر در یکی از بالاترین نقاط خود برای XVG است. با این حال ، از اوایل سال 2018 و پایان سال 2017 هنوز به بالاترین سطح خود باقی مانده است.

صعودی ممکن است توسط NystockCryptoman2020 بر TradingView.com

به گفته تحلیلگر TradingView ، Verge (XVG) در زمان نوشتن مقاله می تواند بسیار سرسخت باشد. وی نشان می دهد که ارز مجازی در یک روند صعودی بسیار قوی قرار دارد که می تواند هم اکنون در حال شکل گیری باشد. علاوه بر این ، اگر ارز دیجیتال بالاتر از خط مقاومت شکسته شود ، می تواند زمان مناسبی برای دنبال کردن آن باشد. با این حال ، او توضیح می دهد که این توصیه سرمایه گذاری یا تجارت نیست. 

علاوه بر این ، او اشاره کرد که اینها فقط ایده هایی است که برای کوتاه مدت دارد. اگر از خط مقاومت عبور کند ، روند می تواند صعودی باشد. در عوض ، قادر به شکستن این سطح نیست ، ممکن است در کوتاه مدت نزولی باشد.

اگر XVG مقاومت 0.0174 $ را بشکند ، برای هدف بعدی آماده است توسط ni8killer بر TradingView.com

نمودار 1 ساعته Verga در هفته های اخیر چندان خوب نبوده است. با وجود این ، از ابتدای ژانویه وقتی که زیر سطح فعلی 0.0109 USDT هر سکه معامله شد ، هنوز صعودی است. در اوایل ژانویه ، ارز مجازی بالاتر حرکت کرد و به بالاترین قیمت محلی (0.0174 USDT) در هر سکه رسید. 

اگر XVG در هفته های آینده سطح قیمت 0.0174 USDT را بشکند ، ممکن است به 0.0246 USDT هر سکه برسد. با این وجود ، این چیزی است که نمی تواند اتفاق بیفتد. ما وابستگی زیادی به آنچه بیت کوین انجام می دهد و رفتار این ارز مجازی در روزهای آینده داریم.

XVG & اهداف بعدی ! توسط 99. تونایان بر TradingView.com

برای جفت تجاری XVGUSDT ، تحلیلگر معتقد است که در روزهای آینده می توانیم سه چیز را ببینیم. یک چرخش واژگون از پایین وجود دارد. این مطمئناً می تواند به بالاتر رفتن ارز دیجیتال کمک کند. 

در موج فعلی نیز حجم بالایی از معاملات وجود دارد. این بدان معناست که ما می توانیم موج سوم را تجربه کنیم. علاوه بر این ، سکه می تواند به هدفی بین 3.61 تا 4.23 USDT برسد. این می تواند سرانجام به آن کمک کند تا به 0.25 دلار برسد و در آخرین موج پنجم به سمت 0.07 USDT به ازای هر سکه ادامه یابد. با این وجود ، قیمت بسیار دور از بالاترین رقم خود در پایان سال 2017 است.

XVG & اهداف بعدی ! توسط 99. تونایان بر TradingView.com

برای دارایی دیجیتال XVG که در برابر USDT معامله می شود ، تحلیلگر تحلیل واضح الیوت موجز را انجام می دهد. او می بیند که در موج سوم فعلی در یک کانال صعودی قرار داریم که قطعاً می تواند طولانی ترین و قدرتمندترین 5 موجی باشد که تحلیلگر مشاهده کرده است. 

علاوه بر این ، دارایی دیجیتال می تواند بعداً (موج چهارم) مجدداً مورد استفاده قرار گیرد و از طریق موج 5 که در نمودار مشاهده می شود ، حتی بالاتر نیز حرکت کند. این اجازه می دهد تا XVG از سطح فعلی 0.00751 به 0.037 حرکت کند و سپس دوباره به 0.026 برسد. این در نهایت فرصت موج پنجم را به سمت 0،07 USDT در هر XVG فراهم می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me