banner
banner

Stratis با راه اندازی STO Platform به نقشه راه 2019 امان می ماند

بستر STO

امروز یک روز بزرگ برای یکی از محبوب ترین شرکت های Blockchain-as-a-Service (BaaS) در اطراف – Stratis است. پس از ماهها توسعه ، این شرکت توانسته است اعلام کرد راه اندازی سیستم عامل STO پیش بینی شده آنها.

اخبار مربوط به پرتاب نیز منجر به افزایش چشمگیر قیمت توکن شرکت شده است. در زمان نوشتن مقاله ، با STRAT تقریباً 10٪ در روز BTC است.

امکانات

در حالی که پلت فرم STO به خوبی مجهز است و آماده شروع میزبانی پیشنهادات توکیو مستقر در ایالات متحده است ، Stratis وقت گذاشته و سه ویژگی اصلی ارائه آنها را برجسته می کند. در زیر گزیده ای از انتشار آنها است ، که در مورد این موارد برجسته توضیح داده شده است:

 • قیمت گذاری در زمان واقعی
 • این پلتفرم پرداخت را با هر دو واحد پول فیات (USD) و ارز رمزنگاری شده (BTC و STRAT) می پذیرد. از داده های ارزی ارائه دهندگان متعدد برای اطمینان از اینکه شرکت کنندگان STO از قیمت گذاری توکن در زمان واقعی بهره مند می شوند ، استفاده می کند.
 • صدور رمز مبتنی بر شناسه
  • این پلت فرم شناسه های کاربری منحصر به فردی ایجاد می کند که به مدیر STO اجازه می دهد تا به محض انتقال و انتقال شخص ، رمزها را به طور قابل اعتماد و ایمن اعتبار دهد. این سیستم مبتنی بر ID مطابقت با قوانین KYC و AML را تضمین می کند.
  • بستر مبتنی بر کیف پول برای امنیت بیشتر
   • Stratis به جای قراردادهای هوشمند خودمختار از کیف پول های تعیین کننده سلسله مراتبی استفاده می کند تا یک لایه اضافی از اقتدار و امنیت را اضافه کند.
   • انتقال ICO

    Stratis اعلام کرده است که پلت فرم STO تازه اعلام شده آنها بخشی از پلت فرم ICO آنها است. هر دو با استفاده از C # و NET Core ساخته شده اند ، در حالی که پلت فرم STO توانایی های لازم KYC و AML را ادغام می کند تا با مقررات کنونی SEC که در مورد اوراق بهادار اعمال شده مطابقت داشته باشد.

    با اظهار نظر این شرکت ، به طور خاص ، در مورد انطباق با SEC ، روشن است که راه اندازی این سیستم عامل به منظور ایجاد نام بزرگتر Stratis در ایالات متحده است..

    انتقال تمرکز از ICO به شامل STO یک امر مهم است. متأسفانه ، زمانی که Stratis توانست پلتفرم ICO خود را توسعه و راه اندازی کند ، مشارکت سرمایه گذاران در چنین رویدادهایی رو به زوال بود. با توجه به اینکه بسیاری STO ها را جایگزین آینده چنین رویدادهای تولید سرمایه می دانند و با انتظار می رود سال 2020 سال بزرگی برای این بخش باشد ، این خبر قطعاً برای Stratis مثبت است.

    نمونه كامل تشخيص اين انتقال را مي توان در اقدامات شركت مستقيم وابسته به Stratis – Gluon مشاهده كرد. در ابتدا قرار بود این ارائه دهنده بازار خودرو ICO افتتاحیه ای باشد که از طریق Stratis برگزار شد. با گذشت زمان ، مشخص شد که برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن یک رویداد تولید سرمایه ، پیشنهاد توکن باید به عنوان STO ساختار یابد. سریع به امروز منتقل می شود ، و درست همانطور که آنها قصد داشتند پلت فرم ICO را شروع کنند ، Gluon قرار است STO افتتاحیه ای باشد که از طریق Stratis برگزار می شود.

    راه اندازی کیف پول

    ساعاتی پس از راه اندازی سیستم عامل STO خود ، Stratis همچنین کار کرده است اعلام کرد راه اندازی کیف پول همراه آنها.

    این نسخه مهم در کنار پلت فرم STO است ، زیرا کیف پول از توکن سودمند شرکت ، “STRAT” پشتیبانی می کند. این رمز یکی از سه روش پرداختی است که می تواند در بستر STO مورد استفاده قرار گیرد – تصمیمی که حتماً دارندگان توکن را خوشحال می کند.

    در حالی که کیف پول در حال حاضر فقط در دستگاه های اندرویدی موجود است ، این شرکت نشان می دهد که در هفته های آینده ، کاربران IOS دسترسی پیدا می کنند.

    تفسیر

    مدیر عامل Stratis ، کریس ترو ، با اعلام راه اندازی سیستم عامل STO خود ، وقت گذاشت و نظرات خود را به اشتراک گذاشت. او بیان کرد,

    “ما خوشحالیم که پلت فرم STO خود را ، یکی از نقاط عطف مهم در نقشه راه توسعه 2019 ، راه اندازی می کنیم. پلت فرم STO بر اساس عملکرد پلتفرم Stratis ICO با افزودن چندین ویژگی جدید که نیازهای نظارتی دقیق مورد نیاز برای انجام STO را برآورده می کنند ، ساخته شده است. بستر STO ما از امنیت ، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری بالایی برخوردار است و کسب و کار با هر اندازه ای را آسان می کند تا از طریق توزیع دارایی های خود پول جمع کند. “

    استراتیس

    Stratis در سال 2016 تاسیس شد ، یک شرکت مستقر در انگلیس است که متخصص در راه حل های بلاکچین است. از زمان راه اندازی ، تیم Stratis محصولات متنوعی را با هدف ساده سازی “بلاکچین” تولید کرده است. برخی از این موارد شامل سیستم عامل ICO ، قراردادهای هوشمند ، کیف پول موبایل و موارد دیگر است.

    مدیر عامل شرکت ، کریس ترو ، در حال حاضر بر عملکرد شرکت نظارت می کند.

    در سایر خبرها

    این اطلاعیه ، با جزئیات راه اندازی سکوی STO که امروز در اینجا بحث شد ، خبری نیست که ما را غافلگیر کند. ماه ها پیش ، ما از اضافه شدن این پرتاب به نقشه راه Stratis 2019 گزارش دادیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه Stratis امروز خود را پیدا کرده است ، این مقاله را بررسی کنید.

    نقشه راه Stratis پشتیبانی از پیشنهادات رمز امنیتی را نشان می دهد

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me