banner
banner

راهنمای کامل سکه PRL Oyster

Oyster Pearl – نام پروژه سکه PRL – نوعی نوآوری در فضای تبلیغات اینترنتی است که ویژگی هایی را که روزمره استفاده می کنیم ، دگرگون می کند. تقریباً همه در این عصر حاضر از طریق استفاده از شبکه های اجتماعی به اینترنت کمک می کنند و فرصت کسب درآمد از آن استفاده از پتانسیل بزرگی است که سکه PRL قصد دارد آن را ارائه دهد..

Oyster PRL – ارز رمزنگاری شده تبلیغات اینترنتی

Oyster PRL یک ارز رمزنگاری شده انقلابی به دنیای تبلیغات اینترنتی است و فاصله ای را بین ایجادکنندگان محتوای وب و کاربران ایجاد می کند. از نظر خالق محتوای وب ، تبلیغات در وب نان و مایه درآمد آنهاست. اما برای کاربران اینترنت ، تبلیغات اینترنتی در حالی که آنلاین هستند باعث حواس پرتی و منفی شده است. تبلیغات همچنین می تواند سرزده ، مماس ، حریم خصوصی باشد و از تمیزی یک وب سایت منحرف شود..

مسدودکننده تبلیغات و برنامه هایی مانند آن به جلوگیری از این مسئله برای کاربران اینترنت کمک کرده است. اما این کار ناقص است و توانایی درآمدزایی ایجادکنندگان محتوا برای تبلیغات را محدود می کند. با این حال ، مشکلاتی که مسدودکننده های تبلیغات بین سازنده محتوای وب و کاربران آن ایجاد شده است با Oyster PRL برطرف می شود.

Oyster PRL یک پلت فرم و ابزاری برای دارندگان وب سایت ارائه می دهد ، یک مدل کاملاً منحصر به فرد برای ایجاد درآمد از طریق اسکریپت واحد کد. همچنین یک راه حل قابل اعتماد غیر متمرکز برای ذخیره اطلاعات نظیر به نظیر فراهم می کند که به بهبود امنیت داده های شما و همچنین کاهش هزینه راه حل های ذخیره سازی مبتنی بر ابر کمک می کند..

بازدیدکنندگان وب سایت بخش کوچکی از توان پردازنده و پردازنده گرافیکی خود را اضافه می کنند تا بتوانند پرونده های کاربران را در دفتر مرکزی غیرمتمرکز و ناشناس ذخیره کنند. در عوض ، صاحبان وب سایت به طور غیر مستقیم توسط کاربران ذخیره سازی دریافت می کنند و بازدید کنندگان وب سایت می توانند از یک تجربه مرور بدون تبلیغات لذت ببرند.

IOTA Tangle ، ذخیره سازی داده های قوی و زاید

اهمیت ویژه دیگر پروتکل Oyster ، پیچیده شدن IOTA است ، یک ذخیره سازی سریع کوانتومی ایمن که بر اساس یک فناوری عجیب ساخته شده است. این یک ذخیره سازی داده است که نیازی به نام کاربری ، گذرواژه یا موارد دیگر ندارد و همچنین ، هیچ شخص ثالث یا شخص ثالثی اطلاعات شخصی در مورد آنچه شما در آن ذخیره کرده اید نخواهد داشت. این نتیجه می گیرد که هرچه در فضای ذخیره سازی ذخیره می کنید ، فقط شما هستید که می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، هیچ کس نمی تواند. این امر آن را به وسیله منحصر به فرد ذخیره سازی تبدیل می کند.

سکه PRL Oyster

در تاریخ هجدهم سپتامبر 2017 ، سفید نامه Oyster Pearl راه اندازی شد و ICO در ماه اکتبر برگزار شد. شرکت کنندگان در Oyster ICO PRL (رمز رسمی صدف) را به دست آوردند. PRL که رمز پروتکل Oyster است ، عملکردهای بسیاری را برای رمزنگاری انجام می دهد که شامل موارد زیر است: مشارکت کنندگان محتوای وب با پرداخت PRL ، نمادی که به عنوان پرداخت قابل قبولی برای ذخیره سازی داده ها در بستر زنجیره ای Oyster به حساب می آید ، بازدیدکنندگان سایت ساخته شده با کد Oyster بخش کوچکی از قدرت محاسباتی خود را برای تأمین انرژی ذخیره داده ای که Oyster فراهم می کند ، اهدا می کنند.

این یک نوآوری پیشرفته در کسب درآمد از وب سایت و همچنین یک بستر پیچیده ذخیره سازی داده برای کاربران خود است. قسمت جالب آن این است که برای کسب درآمد از Oyster نیازی به داشتن سایتی ندارید.

تجارت و کسب درآمد با سکه PRL

برخی ممکن است فکر کنند فقط صاحبان وبلاگ هستند که می توانند از Oyster کسب کنند یا ارزش هایی که نشانه های Oyster PRL دارند ارائه می دهند؟ بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران می توانند از آن سود ببرند ، همچنین رمز PRL قابل معامله و کسب درآمد به ارزهای رمزپایه دیگر یا ارز فیات است.

برای اینکه کاربران از Oyster PRL استفاده کنند ، باید به هر صرافی که توکن در آن ذکر شده است مراجعه کنند ، زیرا این صرافی را می توان در صرافی های معتبری مانند KuCoin ، Cryptopia ، CoinExchange ، IDEX و غیره یافت. سپس ORL ORL می تواند با ارزهای رمزپایه دیگری مانند BTC یا ETH مبادله شود که به راحتی به فیات تبدیل می شوند.

Oyster PRL یک توکن ERC20 مبتنی بر Ethereum است که در حال حاضر قیمت بازار در زمان نوشتن مقاله 0.078789 دلار و در بازار 6،694،405 دلار با 84،966،676 توکن که هم اکنون در بازار است ، دارای سقف بازار است. صدف (PRL) در حال حاضر در رتبه 491 در CoinMarketCap قرار دارد.

ذخیره امن سکه صدف PRL شما

به عنوان رمز ERC20 ، Oyster (PRL) می تواند هر کیف پول مبتنی بر رمز Ethereum مانند MyEtherWallet ، MetaMask ، Mist یا Parity را ذخیره کند. همچنین می توانید با استفاده از هر کیف پول سخت افزاری که از نشانه های ERC20 مانند Trezor و Ledger Wallets پشتیبانی می کند ، نشانه های خود را در انبارهای امن تری ذخیره کنید..

تیم پشت پروژه صدف

بلوک برونو نام استفاده شده مغز در پشت صدف است و سکه PRL آن راننده اصلی صدف است که تیمی است که ناشناس باقی مانده است ، حتی اگر آنها با موفقیت برجسته خود چهره اینترنت و مسائل تبلیغاتی را تغییر دهند.

با Oyster PRL می توانید به عنوان یک کاربر وب و صاحب وبلاگ درآمد کسب کنید و همچنین داده ها و اطلاعات خود را به بهترین امنیت موجود در حال حاضر بدست آورید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me