banner
banner

Binance از Forbes شکایت کرد ، معدنچیان بیت کوین از کار افتاده و OKEx اقدام به بازپس گیری مجدد کردند

بزرگترین داستانهای هفته ارزهای رمزنگاری شده در هفته که ممکن است از دست داده باشید

در حالی که بسیاری از نگاه ها به تجمع چشمگیر BTC معطوف شده اند ، صنعت بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده همچنان شاهد تحولات عمده در جبهه های خبری هستند. به عنوان مثال ، در حالی که مقام مالیاتی ایالات متحده رویکردهای مختلفی را در مورد نحوه برخورد با ارز رمزنگاری شده در نظر گرفته است ، یکی از صرافی های برجسته شکایتی را علیه فوربس تشکیل داده است. همچنین تقاضای شدیدی برای سخت افزار جدید استخراج بیت کوین وجود دارد که در حال حاضر نمی تواند تأمین کند.

در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد این داستان ها و موارد دیگر بدانید ، در این هفته از اخبار هفته رمزنگاری OKEx Insights.

Binance به دلیل افترا علیه فوربس شکایت کرد

Binance با توجه به مقاله ای مبادله ارز رمزنگاری شده ، در ایالات متحده شکایتی علیه Forbes Media و دو روزنامه نگار آن ، مایکل دل کاستیلو و جیسون برت ، تشکیل داده است. ادعاها افترا آور بود

این شرکت که توسط مدیر عامل شرکت Changpeng Zhao در سال 2017 تاسیس شده است ، پس از انتشار فوربس به دنبال جبران خسارت است یک گزارش اواخر ماه گذشته در "تایچی" سندی ، که ظاهراً جزئیات تلاش برای فریب عمدی نهادهای نظارتی ایالات متحده است.

غذاهای کلیدی

  • بر اساس ، فوربس مقاله را حذف نکرده و در کنار گزارش ایستاده است یک نظر از مدیر ارشد ارتباطات شرکت تا Cointelegraph.
  • این اولین بار نیست که Binance و نه مدیر عامل آن تهدید به اقدام قانونی علیه یک رسانه می کنند. ژائو پیش از این تهدید کرده بود که از اخبار ارز رمزنگاری شده The Block شکایت خواهد کرد.
  • بسیاری از افراد در فضای ارزهای رمزنگاری شده منتظر پیروزی برای Binance نیستند ، زیرا سابقه تاریخی نشانگر دشواری اثبات سو mal نیت یا بی توجهی به حقیقت است.

استخراج کنندگان بیت کوین از Bitmain تا مه 2021 سفارش مجدد دادند

اگر می خواهید پیش خرید انبوه محصولات استخراج بیت کوین BitMain’s AntMiner S19، S19 Pro یا T19 را انجام دهید ، خوش شانس نیستید. مطابق با یک گزارش از The Block ، اینگونه سفارشات برای ماشین آلات معدن پیشرو در صنعت تا مه 2021 عقب مانده اند.

غذاهای کلیدی

  • به نظر می رسد لیست طولانی انتظار برای محصولات معدن پرچمدار Bitmain نشان دهنده علاقه فوق العاده شدید موسسات و شرکت های بزرگ معدن است.
  • تقاضا برای سفارشات عمده ، حق بیمه سفارشات خرده فروشی از توزیع کنندگان را افزایش داده است.
  • مدت هاست که چین بر صنعت استخراج بیت کوین تسلط دارد ، اما به نظر می رسد تقاضای فعلی برای ماشین آلات نشان دهنده رقابت فزاینده معدنچیان در سایر کشورها و قاره ها است..

شرکت ها و بانک های ژاپن ارز دیجیتال خصوصی را آزمایش می کنند

همانطور که DeCurret ، صرافی ارز رمزنگاری شده ژاپنی اعلام کرد ، بیش از 30 شرکت و بانک ژاپنی فعالیت می کنند برنامه ریزی یک آزمایش ارز دیجیتال در سال 2021 هدف پروژه ارز دیجیتال مشترک ، بهبود پرداخت ها و کمک به توسعه بیشتر اقتصاد کشور است.

غذاهای کلیدی

  • اعضای دادگاه شامل سه بانک پرکار ژاپن هستند: MUFG ، Sumitomo Mitsui و Mizuho.
  • همانطور که معمولاً در مورد پروژه های ارز دیجیتال جدید و خصوصی اتفاق می افتد ، ارز دیجیتال دو لایه به طور خاص با کارت های اعتباری ، کارت های بدهی ، زیرساخت پرداخت متمرکز موجود یا ارزهای دیجیتالی بالقوه بانک مرکزی (که معمولاً CBDC نامیده می شوند) منافاتی ندارد..

سازمان امور مالیاتی با در نظر گرفتن روشهای مختلف مالیات رمزنگاری شده

گزارش شده است که خدمات درآمد داخلی ایالات متحده با توجه به رویکردهای مختلف طبق مالیات مشاور ارشد دفتر سیاست مالیاتی وزارت خزانه داری ، اریکا نیژنهویس.

غذاهای کلیدی

  • مدت زیادی است که مالیات ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده یک روند ابری ، اما اجباری است. به نظر می رسد بیانیه Nijenhuis حاکی از آن است که سازمان امور مالیاتی از این موضوع آگاه است و علاقه مند است نحوه پرداخت مالیات آنها را روشن کند.
  • IRS همچنین بیش از هر زمان دیگری اطمینان دارد که از عدم پرداخت مالیات بر روی ارزهای رمزپایه جلوگیری می کند.

OKEx برای بازگشایی برداشت ها تا 27 نوامبر است

برای آخرین اخبار این هفته ، OKEx خوشحال است که اعلام کرده برداشت در بورس ما در تاریخ 27 نوامبر یا قبل از آن مجدداً آغاز خواهد شد. در طول تحقیقات مقامات ، شرکت هیچگونه فعالیت غیرقانونی یا تخلفی نداشته است.. 

کاربران می توانند 100٪ از وجوه خود را بدون هیچ محدودیتی برداشت کنند – زیرا OKEx همیشه 100٪ ذخیره را تضمین کرده است.

در تلاش برای عذرخواهی برای مشکل ایجاد شده در مکث موقت برداشت ، OKEx پاداش و پاداش وفاداری برای کاربران خود ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با OKEx همراه باشید – و از صبر و شکیبایی شما در این دوره صمیمانه متشکریم.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me