banner
banner

‘Crowdcube’ برای ادغام با Rival Equity Crowdfunding Platform ‘Seedrs’

Crowdcube و بذرپاش, هر سیستم عامل سرمایه گذاری سرمایه گذاری مستقر در انگلستان ، دارای اعلام کرد ادغام / ادغام آینده.

این شرکت ها نمایانگر بزرگترین سیستم عامل سرمایه گذاری سهام در انگلستان هستند. از زمان راه اندازی ، این جفت ارز به بیش از 1500 شرکت کمک کرده است که بیش از 2.6 میلیارد دلار USD جمع کنند.

سرمایه گذاری جمعی سهام

گرچه سرمایه گذاری جمعی برای مدتی طولانی وجود داشته است ، سرمایه گذاری جمعی سهام یک مفهوم کمی جدیدتر است.

همانطور که از نام آن پیداست ، سرمایه گذاری جمعی به روند جمع آوری سرمایه از طریق یک گروه گسترده از سرمایه گذاران یا “جمعیت” اشاره دارد – در مقایسه با چند سرمایه گذار خطرناک. با این حال ، به طور سنتی ، سرمایه گذاری جمعی به شركت كنندگان ، چیزی غیر از دسترسی زودهنگام به یك محصول یا خدمات ، پس از ایجاد ، جایزه نمی داد.

سرمایه گذاری جمعی از سهام معمولاً به عنوان آینده سرمایه گذاری جمعی تلقی می شود ، زیرا سهام واقعی شرکت هایی را که سرمایه جمع می کنند برای شرکت کنندگان فراهم می کند – در نتیجه پیشنهاد بسیار جذاب تر و جذاب تری برای سرمایه گذاران است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تأمین مالی سرمایه جمعی ، اطمینان حاصل کنید که نگاه عمیق تری راجع به این روش داشته باشید ، اینجا.

جزئیات معامله

در این معامله خاص ، ذکر شده است که “ادغام به عنوان یک خرید توسط Crowdcube ساختار یافته است”. بر اساس ارزیابی های فعلی هر شرکت ، ادغام منجر به ارزش 140 میلیون دلار خواهد شد.

در اطلاعیه خود ، Crowdcube ساختار سهامداران را از بین می برد ، با بیان اینكه “سهامداران Crowdcube و دارندگان اختیار 60٪ از شركت ترکیبی را در اختیار خواهند داشت و سهامداران و سهامداران موجود Seedrs 40٪ از شرکت ترکیبی را دارند”.

Crowdcube خاطرنشان می کند ، در حالی که ادغام اعلام شده است ، هنوز مراحل مختلفی وجود دارد که باید قبل از رسمی شدن آن انجام شود. انتظار می رود این موارد در ماه های آینده تکمیل شود ، و نهایی سازی آن در “اواخر سال 2020 / اوایل سال 2021” انجام شود. به همین ترتیب ، اگرچه این جزئیات ارائه شده توسط Crowdcube است ، در حال حاضر ، ممکن است تغییرات جزئی در ساختار تا زمان خشک شدن جوهر وجود داشته باشد.

در Helm

با حرکت به جلو ، کسی باید مسئولیت این شرکتهای تازه ادغام شده را بر عهده بگیرد. به عنوان مدیر عامل فعلی Seedrs ، جف کلیسکی این نامگذاری را به جلو حفظ می کند و قصد دارد به عنوان اولین مدیر عامل شرکت تازه ادغام شده تبدیل شود. منتهی به این ادغام ، جف کلیسکی بیش از 3 سال به عنوان مدیر عامل شرکت Seedrs خدمت کرده است.

پیش بینی می شود که دارن وستلیک ، مدیر عامل فعلی Crowdcube ، به عنوان رئیس اجرایی به نقش جدیدی تبدیل شود.

گسترش جهانی

با اعلام این ادغام / ادغام ، مدیران عامل هر شرکت وقت گذاشتند و نظرات خود را به اشتراک گذاشتند. قابل توجه است ، هر یک به طور خاص در مورد قصد خود برای گسترش آینده صحبت کردند ، زیرا ادغام / ادغام زمینه حضور جهانی را فراهم می کند.

جف کلیسکی, مدیر عامل شرکت Seedrs ، ایالت ها,

“ما هر دو پیشگامان فن آوری هستیم که چشم انداز جذب سرمایه در اروپا را به چالش کشیده ایم ، بازارهایی را برای سرمایه گذاری سهام خصوصی ایجاد می کنیم. ما معتقدیم که شما باید در مقیاس وسیع تری برای خدمت به شرکت ها و سرمایه گذارانی که از آنها پشتیبانی می کنند باشید. اکنون زمان مناسب برای جمع کردن نقاط قوت ما است ، تا بتوانیم رسالت مشترک خود را برای تحول گام در دسترسی و کارایی سرمایه گذاری شرکت های خصوصی تحقق بخشیم. این نه تنها برای شرکتهای بلند پرواز و سرمایه گذاران آنها بلکه برای اقتصاد و جوامعی که آنها خدمت می کنند ارزش ایجاد می کند. همانطور که به آینده نگاه می کنیم ، از موقعیت های خوبی برخوردار خواهیم بود که می توانیم از نقاط قوت ترکیبی خود استفاده کنیم و یک بازار جهانی سهام خصوصی خصوصی بسازیم که اکوسیستم مالی سهام را در سطح جهان متحول کند. “

دارن وستلیک, ایالت مدیر عامل شرکت Crowdcube,

صندوق سرمایه گذاری سهام عدالت تعریف کرده است که چگونه بسیاری از مشاغل بلند پروازانه سرمایه گذاری می کنند و با مشتریان خود درگیر می شوند. توافق امروز یک نقطه عطف فوق العاده هیجان انگیز است که به نفع مشاغل با رشد بالا ، سرمایه گذاران آنها که به چشم انداز آنها و اکوسیستم کارآفرینی گسترده تر از آنها حمایت می کنند ، خواهد بود. همراه با Seedrs ، می توانیم برنامه ها را برای گسترش بیشتر در انگلیس و خارج از کشور ، ارائه محصولات جدید نوآورانه و بهبود تجربه مشتریان خود تسریع کنیم. “

احیای همه گیر

جالب توجه است که سرمایه گذاری سرمایه جمعی در طول دوره همه گیر COVID-19 روند قابل توجهی در تصویب داشته است.

ما اخیراً با نگاهی دقیق به پلت فرم سرمایه گذاری جمعی دیگر سهام ، SeedInvest ، برجسته سازی این افزایش در ماه های اخیر و دلایل آن را برجسته کردیم. گرچه به هیچ وجه تنها پلتفرمی نیست که رشد چشمگیری داشته است ، اما SeedInvest توانسته بهترین سه ماهه ، حجم سرمایه گذاری و ثبت نام سرمایه گذاران خود را تا به امروز ثبت کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me