banner
banner

راهنما: 8 ICO برای مراقبت در Q4 سال 2019

در این لیست ICO ، بهترین ICO های آینده را پیدا خواهید کرد که به زودی راه اندازی می شوند. اگر هر ICO برای شما هیجان انگیز به نظر می رسد ، فراموش نکنید که در مورد آن بیشتر تحقیق کنید و اگر علاقه مند هستید ، بخشی از فروش آینده باشید. 

EMX ICO

ICO ها

EMX صرافی مشتقات است که دسترسی به بازارهای مشتقات جهانی 1200 تریلیون دلاری کالا ، سهام و ارز را ارائه می دهد. این بستر به معامله گران اجازه می دهد تا معاملات آتی و دائمی را با طلا ، یورو ، altcoin ، سهام ایالات متحده و غیره معامله کنند. 

این سیستم عامل قصد دارد بازارهای مشتقات موجود در جهان را از نو اختراع کند. با ارزان تر ، راحت تر و عادلانه تر کردن ، بازار کل تجارت را متحول خواهد کرد. 

EMX قصد دارد با استفاده از ارز دیجیتال و طراحی کارآمد ، هزینه های معاملاتی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این پلت فرم نقش های سنتی کارگزار ، صرافی و اتاق پایاپای را به یک روند ساده تر تبدیل خواهد کرد. این امکان کاهش هزینه های مربوط به مدیریت خطرات را فراهم می کند و فرآیندهای مارک گذاری ، پاکسازی و تسویه حساب را کارآمدتر می کند. 

فروش توکن EMX از 9 سپتامبر 2019 تا 16 سپتامبر 2019 آغاز می شود. 

ROKKEX ICO

ICO ها

توکن های RKX اوراق قرضه دائمی ساختاریافته ای هستند که از 15 درصد سود ناخالص صادر کننده ادعا می کنند. به همین ترتیب ، نرخ بهره متغیری به اوراق قرضه (Token) متصل است که نتیجه مالی را به سودآوری فعالیت های ناشر وابسته می کند. پرداخت به دارندگان توکن هر سه ماه یکبار انجام می شود. 

این رمز امنیت نرم افزاری درجه نظامی را فراهم می کند تا محیطی مانند Fort Knox برای تجار فراهم کند. این یک موتور تطبیق قدرتمند ، KYC با کمک AI ، مقیاس پذیری قوی و پشتیبانی 24/7 مشتری برای تجارت بهتر است. 

این ایده بود گنجانیده شده در Q2 2018 ، و توسعه MVP در Q3 2018 انجام شده است. ICO قرار است در Q4 2019 راه اندازی شود ، جایی که شامل شناسایی الگو و جلوگیری از دستکاری متقلبانه بازار است.. 

EMJAC ICO 

ICO ها

این اولین پروژه DLT انرژی تجدیدپذیر سبز در جهان است. هدف آن تبدیل شدن به اولین پلتفرم دیجیتالی جهان است که زباله ها را به انرژی تجدیدپذیر سبز تبدیل می کند. 

این سیستم عامل از فناوری بلاکچین برای حل ذخایر لاستیک زباله جهانی استفاده می کند. این امر با ایجاد ارزش برای لاستیک های زاید به دست خواهد آورد. لاستیک ها از منبع به کارخانه بازیافت ردیابی می شوند. 

این پروژه سیستم زنجیره بلوک Ethereum را ادغام خواهد کرد ، که به دلیل رویکرد غیرمتمرکز خود که قراردادهای هوشمندی را برای ایجاد و محافظت از رابطه بین EMJAC و دارندگان توکن. 

از طریق این فناوری ، پلت فرم قابلیت ردیابی مدیریت لاستیک زباله جهانی را برای کاهش تخلیه غیرقانونی ، اطمینان از پاسخگویی تدارکات و تولید و محافظت از محیط زیست افزایش می دهد. 

تاریخ شروع ICO 11 سپتامبر 2019 است. در حال حاضر ، 350 میلیون نشانه ارائه شده است و سایر نشانه ها 30 روز پس از پایان فروش توزیع می شوند. 

شبکه هاوک ICO

این است توزیع جهانی اینترنت هوشمند اشیا ، که تلفیق محاسبات لبه ای و فناوری بلاکچین است و نسل جدیدی از زیرساخت های فناوری اینترنت اشیا را با هزینه دسترسی کمتر و دسترسی کارآمدتر به شرکت ها ارائه می دهد. 

با تغییر در مدل اقتصادی جدید ، شبکه هاوک با تلفیق ID دیجیتال و فن آوری های رمزگذاری چندگانه ، پایانه های هوشمند ، اینترنت اشیا و کاربران را قادر می سازد بدون مشکل در شبکه حرکت کنند و امنیت دارایی و داده را تضمین می کنند.. 

این پلتفرم معتقد است که دوره ادراک جهانی هوش فرا رسیده است. 

در حال حاضر برنامه هایی برای شروع نشست جهانی IEO در اکتبر 2019 از جمله راه اندازی اولین Dapp وجود دارد. افراد پشت این پروژه پیش بینی می كنند كه صرافی های برتر در همان مدت تجارت HAW را آغاز می كنند.  

EasyGuide (GCD) ICO

 این یک ICO است که هدف آن ارائه راه حل های بلاکچین به بخش سیستم عامل است. 

EasyGuide یک راه حل غیر متمرکز بلاکچین است که به مسافران امکان می دهد همسفرانی از کشورهای مختلف پیدا کنند ، به شرکت های افرادی با علایق مشابه بپیوندند و با هم مسیرهای گردشگران را ایجاد کنند و با خیال راحت هزینه های این سازمان را تقسیم کنند.. 

این پلتفرم از نظرات و امتیازات برای گروه بندی مسافران با توجه به این پارامترها استفاده می کند و برای هر یک از آنها پیشنهادهای جداگانه ای را تشکیل می دهد. هدف این پلتفرم این است که به گردشگران مستقل کمک کند تا سریع و راحت ایده را با مسافران مناسب بسازند. 

EasyGuide با کمک فناوری بلاکچین این گروه ها را از سراسر جهان قادر می سازد تا با خیال راحت هزینه های سفر را تقسیم کرده و خدمات لازم را در یک مکان انتخاب کنند.. 

EasyGuide ICO از 10 سپتامبر 2019 آغاز می شود و در 10 اکتبر 2019 پایان می یابد. در مجموع 6،500،000،000 GCD ایجاد می شود و در طول ICO مورد استفاده قرار می گیرد. 

علاوه بر این ، فروش توکن GCD در صورت موفقیت در دستیابی به سقف نرم افزاری 3 میلیون دلار ، موفقیت تلقی خواهد شد. با این وجود ، فروش آنها می تواند زودهنگام به پایان برسد اگر آنها موفق به رسیدن به سقف سخت 15 میلیون دلار شوند. در طول دوره ICO ، سرمایه گذاران می توانند GCD را با 0.002 دلار به ازای هر رمز خریداری کنند. 

Gingr ICO 

این سکو راه حل های بلاکچین را به بخش سرگرمی و رویدادها می آورد. 

این پلتفرم امکان رزرو مستقیم از رو به انتها برای تن فروشی را با استفاده از فناوری قرارداد هوشمند بلاکچین و ارزهای دیجیتال فراهم می کند. این پلت فرم کاربر پسند و شوخ طبع است و روش ساده ای را برای پرداخت حقوق کارگران جنسی فراهم می کند. 

Gingr اولین ICO در سوئیس است که از نظر قانونی تأیید شده است و هدف آن برهم زدن بازار 186 میلیارد دلاری با استفاده از GGC است. 

ICO از اول اکتبر 2019 آغاز می شود و در 31 اکتبر 2019 پایان می یابد. در مجموع 2،000،000،000 سکه GGC وجود دارد و پانصد میلیون در طول دوره ICO مورد استفاده قرار می گیرند. 

در صورت دستیابی به سقف نرم افزاری 1 میلیون یورویی ، ICO موفق ارزیابی خواهد شد. با این وجود ، اگر سقف سخت 20 ، 450 ، 000 یورو زود باشد ، ICO بسته می شود. 

در این دوره ، سرمایه گذاران مجاز به خرید با سکه GGC با قیمت 0.1364 دلار خواهند بود. 

توانبخشی مجازی (VRH) ICO

این سکو از پیشرفت های فن آوری های بلاکچین ، هوش مصنوعی و واقعیت مجازی برای توان بخشی روانشناختی در حاشیه نشینان استفاده می کند. 

این پلتفرم در سال 2017 تأسیس شد و اولین کسی بود که استفاده از AI و VR را برای اعتیاد و توانبخشی اصلاحی تجاری کرد. این سیستم عامل به عنوان یک رهبر در بخش خود شناخته می شود. 

تیم پشتیبان VRH جوایز جهانی را از دولت کانادا و ایالات متحده ، وال استریت ژورنال و سازمان ملل دریافت کردند. 

راه حل آن نوید دهنده کمک به مدیریت درد ، جلوگیری از اختلالات مصرف مواد ، افزایش مهارت های ارتباطی افراد اوتیسم و ​​توان بخشی مجدد مجرمان است.. 

 VRH حریم خصوصی و امنیت اطلاعات افراد را از اهمیت بالایی برخوردار است و به دنبال حل این مسئله است. 

در حال حاضر ، داده های این افراد در معرض جهانیان است و هنگامی که آنها بهبود می یابند ، پذیرفتن یا بهتر بگوییم دوباره ادغام در جامعه برای آنها دشوار می شود. 

برای حل این مسئله ، سیستم عامل ها به دنبال استفاده از آدرس کیف پول برای شناسایی این افراد به جای نام واقعی آنها هستند. تنها اطلاعات واقعی که جمع آوری خواهد شد سن ، جنس ، نژاد ، بیومتریک و ردیابی چشم است. 

ICO در تاریخ 2 اکتبر 2019 آغاز می شود و در 12 اکتبر 2019 پایان می یابد. در این دوره ، در مجموع 400،000،000 VRH ایجاد می شود و 240،000،000 در هنگام ارائه سکه استفاده می شود. 

اگر ICO موفق شود به سقف نرم افزاری 5 میلیون دلاری دست یابد ، ICO موفق ارزیابی خواهد شد. با این حال ، اگر آنها موفق به رسیدن به سقف سخت 20 میلیون دلار شوند ، فروش بسته خواهد شد. 

علاوه بر این ، سرمایه گذاران می توانند رمز را در دوره ICO با قیمت 0.1 دلار خریداری کنند. 

COVEX ICO 

 این یک پلت فرم دیجیتالی همه در یک است که معامله گران را قادر می سازد تا ارزهای دیجیتال را معامله کنند ، مهارت های تجارت را کپی کنند و معاملات یکدیگر را در گروه های سرمایه گذاری خود انجام دهند.. 

به عبارت دیگر ، این بستر دارای درگاه های معاملاتی اجتماعی ، معاملات حاشیه ای و پرداخت است که در یک بلاکچین شفاف ، غیرمتمرکز و بدون اعتماد اجرا خواهد شد. 

هدف اصلی این سیستم عامل ایجاد رابطی است که تجار ، بازرگانان ، توسعه دهندگان ، علاقه مندان به فناوری و کارآفرینان رمزنگاری می توانند به آن متصل شوند. برای این تعهد ، این پلت فرم سکه خود را با نام CoVEX Exchange ارائه می دهد. 

ICO از اول نوامبر 2019 آغاز می شود و در اول دسامبر 2019 پایان می یابد. در مجموع 15 میلیون COVEX ایجاد می شود و در همان دوره نیز همین مقدار استفاده می شود. 

در صورت دستیابی به سقف نرم افزاری میلیون دلاری ، این ICO موفق ارزیابی خواهد شد. با این حال ، فروش حداکثر 40 میلیون دلار به فروش می رسد. در این مدت ، یک سکه COVEX با قیمت 0.85 دلار فروخته می شود. 

اگر قصد سرمایه گذاری در ICO های آینده را دارید ، اطمینان حاصل کنید که ابتدا آنچه را که آنها ارائه می دهند درک می کنید و اخبار مربوط به همان مورد را پیگیری می کنید.

جایزه

در زیر لیستی از ICO های جالب دیگر آورده شده است که امسال انجام شده است.

1. Geon Network ICO

تاریخ شروع ICO: 31 ژانویه 2019

تاریخ پایان ICO: 31 مارس 2019

جئون سکویی است که هدف آن تعریف مجدد واقعیت با گسترش آن از طریق پیاده سازی فناوری واقعیت افزوده (AR) است. این پلتفرم کاربران خود را قادر می سازد Geon های واقعی را ایجاد کنند که به آنها امکان انتقال ارزش را می دهد. به این ترتیب ، Geon تعامل بین B2C و C2C را به روشی بی سابقه تسهیل می کند. کاربران می توانند شرایط را ترتیب دهند و چالشهایی را تعریف کنند که لازم است قبل از انتقال ارزش نهایی شود.

واحد پول محلی این سیستم عامل Geon Token (GEON) است. GEON یک رمز مبتنی بر ERC20 است که توسط سازمان صادر می شود اتریوم بلاکچین کاربران می توانند از GEON برای خرید سکه های Geon و مبادله ارزش با سایر کاربران ، از جمله معاملات دیگر استفاده کنند.

شبکه geon ava

منبع: lamtuan.com

2. MenaPay ICO

تاریخ شروع ICO: 15 ژانویه 2019

تاریخ پایان ICO: 15 مارس 2019

MenaPay یک درگاه پرداخت مبتنی بر بلاک چین در خاورمیانه و آفریقا است. هدف این پلتفرم جایگزینی روشهای پرداخت سنتی با ارز رمزنگاری شده کاملاً تأمین شده توسط بلاکچین است.

MenaPay به عنوان بستری عمل می کند که مشتریان را از طریق استفاده از بلاکچین به طور مستقیم با بازرگانان متصل می کند. بازرگانان می توانند از فناوری MenaPay در سیستم عامل خود استفاده کنند. اکثر بازرگانان به دلیل مشکلات نقدینگی و بی ثباتی قیمت ، از پذیرفتن رمزپایه به عنوان پرداخت در سیستم عامل خود محتاط هستند.

بنابراین ، توسعه دهندگان MenaCash را ایجاد کردند. این سکه را می توان یک Bitcoin ثابت دانست ، زیرا ارزش آن 100٪ توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود. رمزنگاری به عنوان ارز برای معاملات در بستر MenaPay استفاده خواهد شد. در این سیستم عامل ، ارزش هر سکه MenaCash یک دلار است.

3. HotCoin ICO

تاریخ شروع ICO: 21 ژانویه 2019

تاریخ پایان ICO: 21 مارس 2019

تاریخ شروع PRE-ICO: 07 ژانویه 2019

تاریخ پایان PRE-ICO: 21 ژانویه 2019

هات کوین یک راه حل پرداخت است که قابلیت دسترسی ، حریم خصوصی و اعتماد در صنعت سرگرمی بزرگسالان را با چندین میلیارد دلار تأیید می کند.

پلت فرم hotcoin

منبع: www.hotcoin.org

HotCoin (HCN) از الگوریتم بلاکچین Ethereum’s ERC20 استفاده می کند ، که برای اطمینان از ناشناس بودن کاربرانی که به محصولات و خدمات ارائه شده توسط صنعت سرگرمی بزرگسالان دسترسی دارند ، طراحی شده است. تیم پشتیبان این پروژه ادعا می کنند که از رمز آنها در حال حاضر می تواند برای این منظور استفاده شود و به کاربران اجازه می دهد از وب سایت ها و خدمات بزرگسالان استفاده کنند.

هدف آنها همچنین اجرای سایر محصولات از جمله کیف پول HotCoin ، درگاه پرداخت و همچنین راه حل های VR و AR است..

4. بنیاد Poseidon OCEAN

تاریخ شروع ICO: 16 فوریه 2019

تاریخ پایان ICO: 24 مارس 2019

اقیانوس پوزیدون یک سازمان غیر انتفاعی است که به دنبال ارائه راه حل های انقلابی برای جلوگیری از تغییر اقلیم است.

اولین راه حل Poseidon – یک سیستم عامل هوش مصنوعی و بلاکچین به نام کاهش – کاربران را به یک سیستم اعتبار کربن متصل می کند ، که می تواند به تعادل انتشار CO2 کمک کند.

کاهش قدرت به کاربران برای ایجاد تعادل در برابر تأثیرات اقلیمی هرگونه معامله ، و استفاده از فناوری جدید این امر را می توان در مقیاس کوچک انجام داد (به جای تن خرید و فروش با گرم).

بر خلاف اکثر پروژه هایی که از بلاکچین Ethereum استفاده می کنند ، رمز Poseidon’s OCEAN از پلتفرم Stellar استفاده خواهد کرد که به نظر آنها سازگارترین محیط زیست برای پلتفرم بلاکچین است ، زیرا به مکانیزم اجماعی که انرژی زیادی را مصرف می کند نیاز ندارد..

5. RAWG ICO

تاریخ شروع ICO: 1 مارس 2019

تاریخ پایان ICO: 15 مارس 2019

تاریخ شروع پیش فروش: 22/05/2018

پیش فروش تاریخ پایان: 01/03/2019

RAWG, غیررسمی “IMDb of games” نامیده می شود ، یک پایگاه داده و بازی بازی های ویدیویی است که دارای بیش از 50،000 عنوان از تمام سیستم عامل های بازی محبوب است که مهارت های بازی شما را به محصولات و خدمات تبدیل می کند.

در بازی های مورد علاقه خود در بازی های RAWG به بازیکنان پاداش پاداش داده می شود. برای کاربران ، می توان از این توکن ها برای درخواست پیشنهادات ویژه از شرکای RAWG و تبدیل آنها به ارزهای رمزپایه دیگر استفاده کرد. تبلیغ کنندگان همچنین می توانند از نشانه های RAWG برای خرید تبلیغات در بستر RAWG ، به منظور دسترسی به بازیکنان ، استفاده کنند.

قیمت توکن RAWG با قیمت آگهی در RAWG گره خورده است – 100 نشانه به معنای 1000 نمایش از یک تبلیغ بنر است.

خام

منبع: producthunt.com

6. AvailCom ICO 

تاریخ شروع ICO: 15 ژانویه 2019

تاریخ پایان ICO: 15 فوریه 2019

ICO Token Supply: 835،000،000 AVL

پیش فروش تاریخ شروع: 15 نوامبر 2018

پیش فروش تاریخ پایان: 15 دسامبر 2018

پیش فروش Token Supply: 70،000،000 AVL

قیمت: 1 AVL = 0.03 دلار

AvailCom سکویی مبتنی بر فناوری بلاکچین است که می تواند برای هرگونه اجاره ملک ، از آپارتمان و خانه گرفته تا ماشین و دوچرخه مورد استفاده قرار گیرد ، گزینه پرداخت با ارز فیات بدون هیچ گونه سود اضافه شده به قیمت.

AvailCom یک پلتفرم است که روند جستجو و اجاره هر ملک بدون کلید را تسریع می کند ، در حالی که نیاز به تداخل شخص ثالث را نیز از بین می برد. با استفاده از این سرویس ، هر کسی قادر به مذاکره و اجاره املاک رایگان از مالک بدون نیاز به مقابله با بوروکراسی خسته کننده و تأخیرهای زمانی خواهد بود.

7. HyperionX (TREE) ICO

تاریخ شروع ICO: 20 فوریه 2019

تاریخ پایان ICO: 2019-12-31

قیمت نشان: 1 TREE = 0.04 USD

HyperionX یک جامعه بی نظیر ارگانیک و یک بازار است که کاربران را به تماشای تبلیغات و نظرسنجی های کامل ترغیب می کند.

هدف HyperionX ساخت چیزی فراتر از یک بازار ساده است که پاداش می دهد. این تیم معتقد است که فناوری های نوظهور مانند بلاکچین مستقیماً نحوه تعامل ما با جامعه و نحوه مشاهده مشاغل خود را تغییر می دهند. هدف آنها ایجاد یک بازار آزاد و یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که در آن افراد قادر به ایجاد محتوا و دریافت نشانه برای انجام فعالیت های مختلف هستند..

با ادامه استفاده از HyperionX ، کاربران ویژگی های جدید و برنامه های غیرمتمرکز را باز می کنند که روش های جدیدی برای تعامل با جامعه ایجاد می کنند..

هایپریونکس

منبع: www.hyperionx.org

نتیجه

اگر می خواهید استارت آپ های جدید بیشتری پیدا کنید ، این موارد را بررسی کنید لیست ICO. CryptoTotem رتبه های مختلف آژانس های تحلیلی برتر را مقایسه می کند و آنها دارای یک پایگاه داده از 5400+ پروژه رمزنگاری هستند.

اگر علاقه مند به شرکت در ICO هستید ، لطفاً تحقیقات خود را انجام دهید. در تحلیل کلان بازار یا در این مقاله درباره ICO های Vechain می توانید پوشش بیشتر ICO را از سایت ما بخوانید. سرانجام ، در اینجا تجزیه و تحلیل دیگری از چگونگی تأثیر قیمت ETH بر اکوسیستم ICO نیز وجود دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me