banner
banner

چه چیزی تولیدکنندگان تلفن را از پذیرش رمزگذاری جهانی متوقف می کند؟

پذیرش گسترده رمزنگاری صرف نظر از صنعت چالش های زیادی را به وجود می آورد و باعث می شود بازار تلفن همراه از این قاعده مستثنی نباشد. تعدادی تلاش برای افزایش پذیرش ارزهای رمزپایه انجام شده است. این شامل یک دست کمک از Mastercard است که یک کارت جدید را راه اندازی کرده است کارت پرداخت چند ارزی. با این حال ، به نظر می رسد تولید کنندگان تلفن هنوز کاملاً قانع نشده اند.

در دهه گذشته ، رشد مداوم در استفاده و استفاده از رمزنگاری وجود داشته است ، که در بسیاری از کشورهای مختلف جهان افزایش یافته است. ارزهای رمزپایه ، اولین بیت کوین در نوع خود ، که در سال 2009 راه اندازی شد و از آن زمان مجموعه دیگری از ارزهای رمزپایه را ایجاد کرده است ، چشم اندازهای جدیدی را برای معامله کالا و سرمایه گذاری ایجاد کرد. نمودار زیر نمایانگر خوبی از درصد افرادی است که در این کشورهای منتخب مالک و رمزنگاری هستند.

چه چیزی تولیدکنندگان تلفن را از پذیرش رمزنگاری جهانی متوقف می کند؟

(منبع: استاتیستا)

تجارت با رمزنگاری هزینه های معاملاتی را به حداقل می رساند ، پرداخت های بدون مرز ، دسترسی به همه طرف های درگیر را ارائه می دهد و تسویه حساب فوری را ارائه می دهد. پس از مقاله سفید منتشر شده توسط ساتوشی ناکاموتو که هنوز بدون نقاب است و استفاده از بیت کوین را مشخص می کند ، هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند که محبوبیت و تغییر بازی انقلاب رمزنگاری چه خواهد شد ، و این نیز در همین مدت کوتاه.

پذیرش رمزنگاری جهانی

مطابق با شاخص پذیرش Cryptocurrency جهانی Chainanalysis, روسیه ، اوکراین و ونزوئلا سه کشور برتر برای استفاده از رمزنگاری در سال 2020 بوده اند. جدول زیر 10 کشور برتر را که در سال 2020 ارز رمزنگاری شده را به تصویب رسانده اند ، نشان می دهد که کشورهای در حال توسعه در میان محبوب ترین کاربران هستند ، که تصویب رمزگذاری خرده فروشی را با اوکراین پیشرو می کند. راه.

چه چیزی تولیدکنندگان تلفن را از پذیرش رمزنگاری جهانی متوقف می کند؟

(منبع: بینش ها)

اگرچه چین و ایالات متحده هنوز در حال تحویل بخش قابل توجهی از مقادیر معاملات رمزنگاری در سطح جهان هستند ، اما در ده نمودار برتر نشانگر میزان فعال بودن کشورهای کوچکتر از ارزهای دیجیتال از 154 کشور مورد تجزیه و تحلیل است.

دوازده از این کشورها فعالیت ارز دیجیتالی آنچنان کم داشتند که به آنها نمره 0 داده شد ، این بدان معناست که رمزنگاری هنوز یک راه طولانی برای پیمودن دارد. با توجه به این موضوع ، بیایید برخی از دلایلی را که سازندگان تلفن تمایلی به قدم گذاشتن در پذیرش رمزنگاری ندارند ، بررسی کنیم.

ترس از استفاده از رمزنگاری در میان تولیدکنندگان تلفن

اگرچه تولیدکنندگان بزرگ تلفن های هوشمند به طور مداوم ویژگی های رمزنگاری را به تلفن های خود اضافه می کنند ، اما به نظر می رسد که آنها در زمینه پذیرفتن رمزگذار به عنوان روش پرداخت ، گوسفند هستند. اعتقاد بر این است که این امر تا حد زیادی به نه تنها افزایش و کاهش بهره رمزنگاری بلکه به اقتصاد و ثبات آن به طور کلی منجر می شود..

همچنین به نظر می رسد که تعداد زیادی از مشکلات اعتماد با استفاده از رمزنگاری مانند نیاز به وارد کردن مقررات و آینه کردن آنها برای نشان دادن شهرستانهایی که محصولاتشان در آن فروخته می شود و اعتبار سازمانها است ، وجود دارد. حفظ حریم خصوصی و اعتماد و مقیاس پذیری میزان تولیدات آنها با استفاده از رمزنگاری نیز یکی دیگر از موارد قابل توجه است.

بسیاری از تولیدکنندگان می ترسند که افزایش مثبت رمزنگاری به طور طبیعی از بین برود و باعث از دست رفتن آنها شود مقدار قابل توجهی از سود, به خصوص اگر به مصرف کنندگان اجازه دهند محصولات خود را با استفاده از ارز دیجیتال خریداری کنند. در رابطه با ارز فیات ، یک سطح قابل درک نوسان وجود دارد که توسط اقتصاد به عنوان یک کل نشان داده می شود ، اما به نظر می رسد خطر بسیار کمتر است.

در سال 2019 ، HTC تلفن زنجیره بلوکی خود را راه اندازی کرد که فقط با ارز رمزپایه قابل تهیه است. متأسفانه ، تلاش آنها موفقیت آمیز نبود ، و بنابراین آنها استراتژی خود را اصلاح کردند و شروع به پذیرش ارز فیات کردند. این نشانه روشنی از نه تنها بی میلی خریداران با رمزنگاری بلکه عدم تقاضای آن است.

آمارهای اخیر مانند موارد بالا ممکن است به تولیدکنندگان تلفن کمک کند تا با اعتماد به نفس ، ارز رمزنگاری شده را به عنوان روش پرداخت برای محصولاتشان اتخاذ کنند ، اما فقط در این کشورهای خاص که برای پذیرش ارزهای دیجیتال افزایش و مسلماً تقاضا وجود دارد.

آیا بازار راکد تلفن نیز می تواند این مشکل باشد?

در یک بازار تلفن که قبلاً دچار مشکل شده بود ، همه گیرها همه چیز را از بد به بدتر تبدیل کرده اند. قطعاً کاهش آمار فروش گوشی در بازار راکد قطعاً مورد استقبال قرار نگرفت. در مقایسه با گذشته ، کاربران گوشی های هوشمند در حال ارتقا up گوشی های خود نبوده اند که باعث کند شدن بازار شده است.

اگرچه رقابت بین رقبا هنوز شدید است ، اما تعداد زیادی گوشی که سال به سال عرضه می شوند به سادگی کافی نیست تا مصرف کنندگان بخواهند پول خود را خرج کنند ، به خصوص اینکه بسیاری از آنها احساس می کنند که گوشی های فعلی آنها هنوز زندگی خوبی دارند. مطابق با گارتنر, فروش جهانی تلفن های هوشمند در سال 2020 با 20 درصد کاهش همراه بود.

چه چیزی تولیدکنندگان تلفن را از پذیرش رمزنگاری جهانی متوقف می کند؟

متأسفانه ، ارقام موجود در جدول بالا تصویری بسیار تیره و تار برای این نشان می دهد بازار گوشی های هوشمند به طور کلی ، سال 2020 از بیشتر جهات یک سال چالش برانگیز بوده است ، اما کاهش علاقه به همراه بازار راکد نشان می دهد که شکل بهبودی در سال جاری سخت خواهد بود. به همین دلیل ، همچنین می توان ادعا کرد که تولید کنندگان تلفن تمایلی به شیرجه رفتن در اقیانوس ارزهای رمزپایه ندارند.

با این حال ، نقره اصلی این است که بازار راکد تولید کنندگان را مجبور به فشار بر نوآوری کرده است ، هدف آنها ایجاد جدید ، پیشرفته تر است تلفن های هوشمند با فناوری بیشتر. با این حساب ، آینده بازار گوشی های هوشمند می تواند از حالا بسیار متفاوت به نظر برسد ، و آنها را وادار به جهش در استفاده از رمزنگاری می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me