banner
banner

حساب یکپارچه OKEx: حاشیه اوراق بهادار در واقع چطور به سود معاملات و نقدینگی سود می برد؟

در 18 ژانویه ، ما میزبان مذاکرات OKEx با سه معامله گر هستیم تا درباره حساب یکپارچه OKEx بحث کنیم – در اینجا موارد برجسته است!

OKEx سیستم تجاری جدید خود را با نام Unified Account راه اندازی خواهد کرد. کاربران می توانند به طور همزمان از یک حساب ، ارزهای مختلف را با یک ارز معامله کنند ، بدون اینکه مجبور شوند وجوه را به چندین حساب منتقل کنند – این روند تجارت را از همیشه آسان تر می کند.

در این گفتگوهای OKEx ، ما از سه معامله گر دعوت کردیم تا اطلاعات خود را در مورد حساب یکپارچه جدید ارائه دهند. Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی در OKEx ، این میزگرد را با سه مهمان برجسته ما اداره کرد:

  • جوزف چانگ ، بنیانگذار Liquibit
  • سام ترابوکو ، تاجر در Alemeda Research
  • دنی یوان ، بنیانگذار 8 بلوک سرمایه

در زیر یک گزیده مختصر از نکات برجسته این بحث درباره گفتگوهای OKEx آورده شده است. برای تماشای فیلم کامل, اینجا کلیک کنید!

____________________________________________________________________________

لنیکس لای: فکر می کنم اولین س toال از مهمانان ما این است: آیا در حال حاضر تجارت در همه صرافی ها واقعاً سرمایه بر است؟ نه فقط در OKEx بلکه با سایر مبادلات دیگر نیز – بنابراین ، از نظر سرمایه ، آیا فکر می کنید این نگرانی شرکت های تجاری است?

سام ترابوکو: برای پاسخ دادن به آن ، من واقعاً فکر می کنم که یک حکایت کوچک از 12 مارس می گیرم ، روزی که مطمئن هستم هر کسی در تجارت رمزنگاری به یاد می آورد.

سرعت بلاکچین بسیار کند شد. اساساً انتقال هر نقطه ای – مثلاً BTC – بین دو صرافی غیرممکن بود. این ساعتها و ساعتها طول می کشید و این دقیقاً دلیل این امر آن است که یک تن از محصولات مختلف که تقریباً بین دو صرافی مختلف یکسان بودند (مانند سه ماهه های OKEx و سه ماهه های Huobi) با حق بیمه های مختلف درجا برای ساعت و ساعت بستن این گسترش برای بسیاری از مردم غیرممکن بود زیرا آنها فقط نمی توانستند سرمایه را بین دو صرافی بدست آورند. این نوع اتفاقات در کل بازار ، در هر محصولی در حال وقوع بود.

این یک نمونه افراطی است ، اما یک اتفاق در مقیاس کوچکتر در حال وقوع است. شما نمی توانید فقط انتقال دهید. نمی توانید تصمیم بگیرید که می خواهید سرمایه ای که در یک بورس دارید در بورس دیگر باشد و بلافاصله آن را داشته باشد. در واقع شما باید آن را جابجا کنید و بلاکچین تمایل به فوری ندارد. این یک مشکل واقعاً وسیع برای شرکتی مانند آلامدا است که در هر کالایی ، در هر صرافی معامله می کند و دارای تعداد زیادی سرمایه مختلف است. این مشکلی است که ما در واقع راه حل شگفت انگیزی برای حل آن نداریم. من واقعاً فکر نمی کنم که یک مورد شگفت انگیز وجود داشته باشد ، زیرا بهترین معاملات در هر زمان بسیار سریع در حال تغییر هستند – به خصوص در یک بازار دیوانه وار که اخیراً رمزنگاری انجام شده است.

ممکن است در عرض چند دقیقه تصمیم بگیریم که موقعیت بزرگی را در این یک محصول در این بورس بدست آوریم و پس از آن ممکن است در عرض یک ساعت جذابیت کمتری داشته باشد و ما باید سرمایه را از طریق بلاکچین به چیز دیگری منتقل کنیم. کارایی سرمایه برای همه ما یک نگرانی عظیم است. این چیزی است که ما احتمالاً درصد بسیار بیشتری از وقت خود را صرف فکر می کنیم ، بیش از آنچه مردم انتظار دارند و به طور کلی ، هر اقدامی برای کارآیی بیشتر مدیریت سرمایه – مانند انتقال به یک سیستم با حاشیه مانند سیستم جدید حاشیه OKEx – فقط تمایل به این کار را انجام دهید تا تجارت بهتر باشد زیرا شما گزینه های بیشتری دارید و لازم نیست نگرانی خاصی در مورد نوع سرمایه خود در یک مکان خاص داشته باشید. این فقط به شما امکان می دهد معاملات بیشتری انجام دهید ، که همیشه برای ما خوب است.

لنیکس: شما چطور دنی؟ آیا سرمایه نامحدودی برای تجارت دارید ، تا نگرانی سرمایه ای نداشته باشید?

دنی یوان: خوب ، سرمایه ما احتمالاً بسیار محدودتر از آلامدا است ، و تجارت در همه مبادلات – به ویژه مشتقات ، که اکثریت آنچه که ما معامله می کنیم ، بسیار فشرده است..

بسیاری از مبادلات – به ویژه OKEx ، Huobi و چند مورد دیگر – نیاز به داشتن وجوه جداگانه برای تجارت معاملات آتی حاشیه سکه و مبادله های حاشیه سکه دارند. ما معاملات آتی حاشیه USDT و مبادله حاشیه USDT داریم ، بنابراین برای تجارت تمام این سکه های مختلف باید بودجه های جداگانه ای را کنار بگذاریم. فشرده می شود.

ما در حال فروش بیش از 40 مبنای مختلف هستیم ، بنابراین ما می خواهیم در هنگام تجارت از تمام وجوه خود به طور کامل استفاده کنیم. برای اینکه ما برگردیم ، می دانید که هر سال چند درصد ROI ، ما هنگام معاملات مشتقات از مقدار مناسبی اهرم استفاده می کنیم. به دلیل خطر تصفیه ، ما می خواهیم از میزان اهرمی بسیار مطمئن استفاده کنیم که برای محصول مناسب بدانیم ، بنابراین ما معمولاً اندازه های دقیق خود را بر اساس سرمایه موجود بر روی آن محصول خاص محدود می کنیم.

لنیکس: جوزف چطور؟ آیا شما فقط روی یک محصول واحد متمرکز هستید یا باید تجارت زیادی هم انجام دهید?

جوزف چانگ: بیایید آن را هشت تا 10 مبادله ، احتمالاً تا 20 مبنای اصلی معامله کنیم. ما همان مشکلاتی را داریم که بقیه تازه ذکر کردند.

من حدس می زنم مقایسه با کلاس های دارایی سنتی مفید است. اگر صاحب سهام هستید – می دانید FX و کالاها – به طور کلی ، این بازارها بسیار توسعه یافته اند. شما کارگزاران اصلی دارید. شما اتاق های پاکسازی مرکزی دارید. شما متولیانی دارید که می توانند به شما کمک کنند تمام دارایی خود را در یک مکان بگذارید در حالی که توانایی تجارت در مکان های مختلف را دارید. در رمزنگاری ، ما هنوز آنجا نیستیم ، درست است?

بنابراین ، منظور من این است که ، در اکثر موارد ، لازم است که پیش پرداخت هر معامله در هر مکان را تأمین کنیم. منظورم این است که برخی موارد استثنا وجود دارد ، اما به طور کلی این قانون است. این بسیار ناکارآمد است ، بنابراین شما واقعاً باید تمام عواملی را که دنی و سام به تازگی ذکر کرده اند برای مدیریت ریسک در نظر داشته باشید – و این امر باعث می شود که با همان میزان سرمایه ، شما می توانید بیش از میزان مواجهه و سایر کلاسهای دارایی را در معرض خطر قرار دهید. می تواند در رمزنگاری ، به طور بالقوه.

این خلاصه برای وضوح ویرایش و متراکم شده است.

آیا می خواهید حساب های یکپارچه را برای خود امتحان کنید؟ چگونگی آزمایش آن را اینجا بخوانید.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me