banner
banner

حساب یکپارچه OKEx: مقدمه ، مزایا و آموزش

راهنمای استفاده از ویژگی جدید حساب واحد برای تجارت بی نقص در OKEx

در OKEx ، ما با پیشرفت در ارائه خدمات موجود و معرفی پیشنهادات و ویژگی های جدید ، به طور مستمر برای تعالی تلاش می کنیم و برای بازخورد کاربران خود ارزش قائل هستیم. برخی از مناطقی که ما برای بهبود شناسایی کردیم شامل موارد زیر است:

  • وجوه به حسابهای مختلف تفکیک شده و مدیریت آنها می تواند پیچیده شود.
  • کاربران نمی توانند وجوه حاشیه خود را در حسابهای مشتق مختلف به اشتراک بگذارند ، که منجر به ناراحتی و استفاده کم از سرمایه می شود.
  • تسویه کند مشتقات به این معنی است که کاربران نمی توانند فوراً به سود خود برسند.

در تلاش برای ایجاد تجربه تجارت بی نقص و کارآمدتر در OKEx برای همه کاربران ، ما ویژگی حساب واحد را برای سیستم عامل خود اعلام کرده ایم. ما در حال حاضر این ویژگی جدید را با سه حالت زیر برای تسهیل معامله گران ارائه می دهیم:

  • حالت حساب ساده
  • حالت حاشیه تک ارز
  • حالت حاشیه چند ارز

کاربران می توانند حالت های مختلف موجود در زیر ویژگی حساب واحد را انتخاب کنند و برای فعال کردن حالت حاشیه چند ارز نیاز به گذراندن یک مسابقه کوتاه دارند.

با یک حساب ساده ، کاربران فقط می توانند در بازار معاملات انجام دهند و قراردادهای گزینه را خریداری کنند. کاربرانی که می خواهند معاملات بورس اوراق بهادار ، معاملات دائمی و معاملات آتی را انجام دهند یا قراردادهای اختیار معامله را بفروشند ، باید دو حالت حساب واحد دیگر را در نظر بگیرند.

تحت یک حساب حاشیه یک ارز ، کاربران می توانند همه محصولات از جمله spot ، leveraged leave ، swap های دائمی ، معاملات آتی و گزینه ها را معامله کنند و آنها می توانند از حاشیه متقابل یا حاشیه جدا شده با موقعیت های باز استفاده کنند. در حالت cross-margin ، همه ابزارهایی که برای تسویه حساب از ارز واحد استفاده می کنند می توانند حاشیه را به اشتراک بگذارند. این بدان معنی است که سود و زیان می تواند در هنگام محاسبه ریسک در برابر یکدیگر جبران شود.

هنگام باز کردن موقعیت ها در حساب حاشیه یک ارز ، کاربران باید اطمینان حاصل کنند که مانده کافی ارز مربوطه را دارند. پس از باز کردن موقعیت ، کاربران می توانند به صورت دستی به داخل و خارج از حاشیه منتقل شوند ، اما فقط مبلغ بالاتر از مقدار اولیه اولیه (یا IMR) قابل انتقال است. اگر وثیقه کافی در واحد پول متناظر وجود نداشته باشد ، ممکن است باعث کاهش موقعیت ها ، تصفیه یا از بین رفتن احتمالی تمام دارایی های آن واحد پول شود. با استفاده از حالت حاشیه جدا شده ، کاربران می توانند خطر موقعیت های مختلف را تفکیک کنند.

تحت یک حساب حاشیه چند ارز ، کاربران می توانند همه محصولات را تجارت کنند ، و دارایی های آنها با ارزهای مختلف پس از تبدیل به ارزش USD آنها به عنوان وثیقه استفاده می شود. این به این معنی است که ، حتی اگر کاربر در یک ارز واحد تعادل یا ارزش ویژه کافی نداشته باشد ، در صورت داشتن کل وثیقه کافی به دلار ، می تواند تجارت کند. این نوع حساب همچنین از موقعیت های حاشیه متقابل و حاشیه جداگانه پشتیبانی می کند و هنگام استفاده از حاشیه چند ارز ، هم جبران سود و زیان و هم جبران خطر پشتیبانی می شوند.

با توجه به تفاوت زیاد نقدینگی بازار هر ارز ، این پلتفرم ارزش واقعی دلار هر ارز را با تخفیف بر اساس سطح نقدینگی محاسبه می کند. در این نوع حساب ، وقتی کل دارایی ها در شرایط USD نسبت به نیاز به حاشیه نگهداری برای همه موقعیت ها ناکافی باشد ، کاهش موقعیت یا انحلال ایجاد می شود.

نحوه تجارت در OKEx با استفاده از حالتهای حساب واحد

کاربران OKEx می توانند از بین سه حالت حساب واحد – ساده ، حاشیه ارز تک یا حاشیه چند ارز – یکی را انتخاب کرده و مراحل زیر را برای شروع معاملات با هر یک دنبال کنند..

حالت ساده

در حالت معامله ساده ، کاربران می توانند قراردادهای معامله در محل و گزینه های خرید را انجام دهند.

مرحله 1: حالت ساده را برای تجارت انتخاب کنید

از طریق صفحه اصلی OKEx وارد حساب خود شوید و سپس به آن بروید "دارایی های" در بالا سمت راست کلیک کنید و روی آن کلیک کنید تجارت آزمایشی را شروع کنید.

در صفحه زیر ، روی نماد جعبه ابزار کنار کلیک کنید "اطلاعات" برای انتخاب حالت معامله گزینه پیش فرض این است "ساده."

مرحله 2: یک جفت معاملاتی انتخاب کنید

با کلیک روی می توانید یک جفت معاملاتی انتخاب کنید BTC / USDT (گزینه پیش فرض) در گوشه بالا سمت چپ صفحه معاملات برای باز کردن یک منوی کشویی کلیک کنید.

مرحله 3: جزئیات معامله را وارد کنید

پس از انتخاب یک جفت معاملاتی ، جزئیات معامله را وارد کنید. در این مثال ، برای خرید 20 BTC از سفارش محدود استفاده خواهیم کرد. وقتی آماده شدید ، روی کلیک کنید خرید BTC برای ادامه.

مرحله 4: سفارش خود را مرور کنید

پس از ارسال سفارش خود ، می توانید آن را در بخش زیر بررسی کنید "سفارشات باز" زبانه.

حالت حاشیه تک ارز

حاشیه تک ارز یک حالت معاملاتی است که معامله گران غیرحرفه ای را هدف قرار می دهد. این کاربران می توانند معاملات سهام ، معاملات آتی ، گزینه ها ، قراردادهای دائمی و اهرم را معامله کنند و می توانند بین صلیب منفرد یا تک ارز به عنوان حالت حاشیه انتخاب کنند.

مرحله 1: حالت حاشیه تک ارز را فعال کنید

برای انتخاب حالت دیگر ، یک بار دیگر روی نماد جعبه ابزار کنار کلیک کنید "اطلاعات" در صفحه معاملات وقتی حالت حساب را انتخاب می کنید ، کادری با سه حالت و همچنین گزینه to را مشاهده خواهید کرد "فعال کنید" دو نفر دیگر.

مرحله 2: برای فعال کردن حالت حاشیه تک ارز ، سلب مسئولیت را بخوانید

پس از کلیک بر روی فعال کنید, افشای اطلاعات و همچنین توافق نامه های کاربر معاملاتی برای معاملات آتی ، تعویض همیشگی و معاملات گزینه ها را بخوانید تا معاملات مشتقات را فعال کنید. پس از مطالعه توافق نامه ها ، کادر تأیید را ضبط کرده و کلیک کنید تجارت را فعال کنید برای ادامه.

پس از آن ، خواهید دید "حاشیه تک ارز" به عنوان حالت حساب فعال.

مرحله 3: حالت جفت و حاشیه معاملات را انتخاب کنید

در این مثال ، در حالی که معاملات Demo فعال است ، معاملات آتی BTC را انجام خواهیم داد. شناور روی "تجارت" از نوار منوی بالا و کلیک بر روی آینده ها زیر "مشتقات."

اکنون ، با کلیک کردن روی منوی کشویی کنار ارز در گوشه بالا سمت چپ صفحه معاملات ، یک جفت معاملاتی انتخاب کنید. در این مثال ، ما قرارداد آینده را با عنوان طولانی خواهیم کرد "BTCUSD1218," به این معنی که قرارداد آتی در تاریخ 18 دسامبر تسویه خواهد شد. پس از انتخاب یک جفت تجاری ، اکنون می توانید یکی را انتخاب کنید صلیب یا جدا شده به عنوان حالت حاشیه. ما انتخاب خواهیم کرد جدا شده در این مثال.

مرحله 4: جزئیات معامله را وارد کنید

نوع سفارش را برای معامله خود انتخاب کنید: حد, بازار یا متوقف کردن. ما در این مثال سفارش محدود را انتخاب می کنیم و جزئیات معامله مورد نظر خود را وارد می کنیم.

هنگام ورود به یک موقعیت طولانی در بازار آتی ، می توانیم با کلیک کردن میزان اهرم را تنظیم کنیم طولانی زیر "تعداد."

مقدار اهرم را وارد کنید و کلیک کنید تایید. سپس ، کلیک کنید باز کردن طولانی (معاملات آزمایشی) برای ادامه.

مرحله 5: معامله خود را مرور کنید

پس از اینکه تجارت شما انجام شد ، می توانید وضعیت موقعیت خود را با کلیک بر روی بررسی کنید تاریخچه سفارش ها در پایین صفحه اصلی معاملات کلیک کنید.

این بخش اطلاعات مفیدی مانند "میانگین قیمت," "هزینه," "وضعیت" و غیره.

حالت حاشیه چند ارز

حالت حاشیه چند ارز به معامله گران حرفه ای و کاربران API پاسخ می دهد. این حالت معاملاتی به کاربران این امکان را می دهد تا معاملات محلی ، گزینه ها ، معاملات آتی ، قراردادهای دائمی و اهرم را انجام دهند و از بین حالت حاشیه جدا شده و حالت متقاطع که همه ارزها را به عنوان حاشیه استفاده می کند ، یکی را انتخاب کنند..

مرحله 1: حالت حاشیه چند ارز را فعال کنید

یک بار دیگر ، روی نماد جعبه ابزار کنار کلیک کنید "اطلاعات," نوع حالت را تغییر دهید و فعال کنید حالت حاشیه چند ارز.

مرحله 2: به مسابقه پاسخ دهید و رد مسئولیت را بخوانید

برای شروع معاملات در حالت حاشیه چند ارز ، کاربران باید یک مسابقه کوتاه را گذرانده و توافق نامه های کاربر معاملاتی برای معاملات آتی ، مبادله های دائمی و معاملات گزینه ها را بخوانند.

پس از تکمیل مسابقه و خواندن توافق نامه های کاربر معاملاتی ، کلیک کنید تجارت را فعال کنید برای ادامه.

مرحله 3: حالت جفت و حاشیه معاملات را انتخاب کنید

در این مثال ، ما یک موقعیت طولانی را با قرارداد مبادله دائمی BTCUSD آغاز خواهیم کرد. یک بار دیگر ، به "تجارت" از منوی بالا کلیک کنید و همیشگی زیر "مشتقات."

در زیر منوی جفت معاملات ، می توانید یکی را انتخاب کنید صلیب یا جدا شده به عنوان حالت حاشیه. ما انتخاب خواهیم کرد صلیب در این مثال.

مرحله 4: جزئیات معامله را وارد کنید

نوع سفارش را برای معامله خود انتخاب کنید: حد, بازار یا متوقف کردن. سپس ، جزئیات معامله را وارد کنید.

هنگام ورود به یک موقعیت طولانی در بازار آتی ، می توانیم با کلیک بر روی میزان اهرم فشار را تنظیم کنیم قدرت نفوذ زیر "تعداد."

مقدار اهرم را وارد کنید و کلیک کنید تایید. در این مثال ، میزان اهرم را برابر با 15 برابر قرار داده ایم. وقتی آماده شدید ، روی کلیک کنید باز کردن طولانی (معاملات آزمایشی) برای ادامه.

مرحله 5: معامله خود را مرور کنید

معامله گران می توانند موقعیت حاشیه خود را در برگه کنترل کنند "اطلاعات مخاطره آمیز." این برگ تراز حاشیه موجود ، حاشیه اولیه ، حاشیه نگهداری و ضریب ضربدری را نشان می دهد.

پس از اینکه تجارت شما انجام شد ، می توانید وضعیت موقعیت خود را با کلیک بر روی بررسی کنید تاریخچه سفارش ها در پایین صفحه اصلی معاملات کلیک کنید.

این بخش اطلاعات مفیدی مانند "میانگین پر کردن قیمت," "هزینه," "وضعیت" و غیره.

حسابهای یکپارچه را امتحان کنید و پاداش کسب کنید

ما از همه معامله گران می خواهیم سیستم جدید حساب واحد را امتحان کنند تا فرصتی برای برنده شدن پاداش USDT داشته باشند.

مهارت های تجارت خود را در مسابقه نخبگان حساب متحد OKEx تسلط داشته و مجموع جایزه 260،000 USDT را به اشتراک بگذارید! مسابقات OKEx Unified Account Elite با یک مسابقه تجارت و یک مسابقه بازخورد آغاز می شود که دارای جوایز به ترتیب 150،000 USDT و 110،000 USDT می باشد.

برای جزئیات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن و جوایز ، لطفاً به اطلاعیه رسمی مراجعه کنید.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me