banner
banner

Ethereum 2.0 Testnet ، Goldman Sachs Stablecoin و “Crypto Mom” ​​تأیید شدند – اخبار Crypto هفته

مثل همیشه ، یک هفته پر حادثه در دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه بود. آزمایشی مورد انتظار Ethereum 2.0 به صورت مستقیم آغاز به کار کرد ، فدرال رزرو ایالات متحده سرعت خود را برای راه اندازی یک سیستم پرداخت فوری افزایش می دهد و Goldman Sachs علاقه زیادی به راه اندازی ارز رمزنگاری شده خود دارد – این داستان ها و موارد دیگر در این نسخه از OKEx Insights ‘اخبار رمزنگاری هفته!

Ethereum 2.0 testnet Medalla فعال می شود ، دارای 21373 اعتبار سنج است

Medalla ، آخرین شبکه آزمایشی عمومی برای Ethereum 2.0, زنده رفت در روز سه شنبه ، 4 اوت.

Ethereum 2.0 به طور برجسته اولین و مهمترین altcoin را از یک اثبات کار به یک سازوکار اجماع اثبات سهام انتقال می دهد. از زمان پرس ، 21373 اعتبار سنج در مجموع 683،936 ETH را در شبکه انباشته کرده اند – اگرچه ، این توکن های testnet از نظر فنی واقعی نیستند.

راه اندازی فاز 0 Ethereum 2.0 خود به طور آزمایشی برای اواخر سال 2020 برنامه ریزی شده است – هرچند افراد ناخوشایند انتظار تأخیر دیگری در تاریخ طولانی دارند.

غذاهای اصلی:

  • راه اندازی Medalla کمک زیادی به اطمینان از راه اندازی آینده Ethereum 2.0 خواهد کرد که در چندین مورد به تاخیر افتاده است.
  • قیمت اتر در هفته های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. از جمله دلایل احتمالی ، تقاضای خرید ETH برای اهداف شرکت در اعتبار سنجی شبکه در سیستم اثبات سهام جدید است..

نمودار نشانگر اتر و اعتبار سنج های فعال در آزمایشگاه Medalla. منبع: beaconcha.inنمودار نشانگر اتر و اعتبار سنج های فعال در آزمایشگاه Medalla. منبع: beaconcha.in

MicroStrategy 1.2 میلیارد دلار با توجه به سرمایه گذاری BTC

MicroStrategy ، یک شرکت 1.2 میلیارد دلاری که به شرکت ها در ساخت و استقرار برنامه های تحلیلی و تحرک از طریق هوش تجاری ، نرم افزار تلفن همراه و خدمات مبتنی بر ابر کمک می کند ، قصد دارد 250 میلیون دلار سرمایه گذاری کند "سرمایه گذاری یا دارایی های جایگزین" – مانند Bitcoin (BTC).

اخبار از طریق نظرات انجام شده در طول ارسال می شود تماس درآمد 28 ژوئن, با رئیس شرکت و مدیر ارشد مالی ، فونگ لو ، اظهار داشت:

"علاوه بر این ، ما تلاش خواهیم کرد طی 12 ماه آینده تا 250 میلیون دلار دیگر در یک یا چند سرمایه گذاری یا دارایی جایگزین سرمایه گذاری کنیم که ممکن است شامل سهام ، اوراق قرضه ، کالاهایی مانند طلا ، دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین یا سایر دارایی ها باشد."

بعداً مدیر عامل MicroStrategy ، مایکل سایلور ، BTC را با طلا و نقره به عنوان دارایی های خود جمع کرد "نمی توان باد کرد و یا کمتر باد می شود."

غذاهای اصلی:

  • اگرچه MicroStrategy صریحاً تأیید نمی کند که سرمایه خود را به طور خاص به BTC تخصیص می دهد ، اما ارائه آن به عنوان گزینه ، ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک دارایی با ارزش و ذخیره بالقوه ارزش بیشتر تقویت می کند..
  • اظهارات این شرکت همچنین نگرانی گسترده در مورد کاهش ارزش دلار ایالات متحده را در میان تلاش های گسترده چاپ پول برای جبران عواقب اقتصادی فوری همه گیر COVID-19 نشان می دهد..

نمودار نشان دهنده قیمت سهام سالانه MicroStrategy Incorporated. منبع: گوگلنمودار نشان دهنده قیمت سهام سالانه MicroStrategy Incorporated. منبع: گوگل

گلدمن ساکس با توجه به ارز دیجیتال خاص خود

گفته می شود گلدمن ساکس در حال ایجاد ارز رمزنگاری شده خود است.

این خبر از طریق بانک سرمایه گذاری چند ملیتی آمریکایی و سرپرست جدید دارایی دیجیتال شرکت خدمات مالی آمریکا ، متیو مک درموت ، تایید شده که گلدمن ساکس دارایی دیجیتال خود را در نظر دارد – که به اعتقاد عمومی یک ثبات پولی است. مک درموت گفت:

"ما در حال بررسی قابلیت تجاری بودن ایجاد توکن دیجیتال فیات خود هستیم ، اما روزهای ابتدایی است که ما همچنان در موارد استفاده بالقوه کار می کنیم."

غذاهای اصلی:

  • جدی بودن ملاحظات رمزنگاری گلدمن ساکس با استخدام اخیر اولی هریس که بسیار درگیر بلاکچین Quroum و JPMCoin JPMorgan بود ، تقویت می شود..
  • ملاحظات گلدمن ساکس تا حد زیادی با نظرات رقیب JPMorgan و همچنین آرزوهای فیس بوک برای راه اندازی ارز دیجیتال خود ، Libra مطابقت دارد. مک درموت همکاری بین این شرکت ها را رد نکرد.
  • واضح است که دنیای مالی سنتی به طور فزاینده ای خود را با هر دو راه حل بلاکچین و ارزهای دیجیتال درگیر می کند.

نمودار نشان دهنده قیمت سهام بلند مدت Goldman Sachs Group Inc. منبع: گوگلنمودار نشان دهنده قیمت سهام بلند مدت Goldman Sachs Group Inc. منبع: Google

"مامان رمزنگاری" برای دوره دوم به عنوان کمیسیون SEC تأیید شد

هستر پیرس ، تنظیم کننده معروف بازار مالی دوستانه رمزنگاری ، برای دومین بار به عنوان کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تأیید شده است.

تأیید از طریق یک رای صوتی از سنا در روز پنجشنبه.

دوره دوم پیرس به عنوان کمیسر SEC در سال 2025 به پایان می رسد.

غذای اصلی:

  • به طور گسترده انتظار می رود که پیرس ، که در صنعت بلاکچین و ارزهای رمزپایه شناخته می شود "مامان رمزنگاری," مواضع خود را که بیشتر طرفدار رمزنگاری است ادامه خواهد داد – مانند او وکالت اشاره کرد برای یک ETF بیت کوین.

با عجله در شروع خدمات پرداخت فوری

طبق گزارشات ، فدرال رزرو ایالات متحده در تلاش است تا خدمات پرداخت فوری خود را راه اندازی کند, FedNow

در ابتدا FedNow برای راه اندازی 2023/2024 برنامه ریزی شده بود ، اما بانک فدرال در حال حاضر تلاش می کند تا در کوتاه مدت به مرحله عرضه برسد. طبق گفته Lael Brainard ، رئیس هیئت مدیره فدرال رزرو ، بانک مرکزی مایل است سیستم عامل پرداخت سریع خود را راه اندازی کند "در اسرع وقت عملی."

غذاهای اصلی:

  • مقامات مالی در ایالات متحده مشهور است که نوبت خود را در مورد نوآوری در بخش مالی می کشند. عجله تازه کشف شده بانک فدرال برای راه اندازی FedNow ممکن است نشان دهنده درک این نکته باشد که ایالات متحده در آن جبهه به دیگر اقتصادهای توسعه یافته ضرر می کند, مانند چین و ارز دیجیتال پیشرفته بانک مرکزی آن.
  • در مورد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی ، تاکنون در مورد دلار دیجیتال صحبت های زیادی انجام شده و اقدامات کمی انجام شده است. قابل توجه است ، آخرین سخنرانی در مورد FedNow نتوانست چیزی در مورد CBDC ذکر کند.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me