banner
banner

نحوه شرکت در OKEx Jumpstart

کاربران عزیز ، به OKEx Jumpstart ما خوش آمدید. این بخش به طور عمده در مورد دو بخش برای دانستن بیشتر شما در مورد پروژه OKEx Jumpstart صحبت خواهد کرد. قسمت اول مراحل حضور در پروژه است و قسمت دوم در مورد جزئیات بیشتر قوانین است.

معرفی:

قسمت اول: نحوه حضور در پروژه

مرحله اول: حساب OKEx را در خارج از کشور آماده کنید

مرحله دوم: OKB بخرید

1. چگونه می توان مقدار بیشتری را از طریق OKB دریافت کرد

(1) OKBelievers مبلغ اختصاصی اختصاصی

(2) مقدار توزیع پاداش OKTraders

مرحله سوم: وارد شوید

قسمت دوم: قوانین

1. تخصیص:

2. جزئیات فروش توکن

3. هشدار خطر

اکنون ، در قسمت اول ، اجازه دهید در مورد چگونگی حضور در پروژه صحبت کنیم ، و این پروژه به سه مرحله به شرح زیر تقسیم می شود:

مرحله اول: حساب OKEx را در خارج از کشور آماده کنید

لطفاً ابتدا حساب OKEx را آماده کنید. برای دریافت حساب خود یا اگر قبلاً حساب دارید ، می توانید به آدرس https://www.okex.com/join؟channelFlag=ACECO2500921 مراجعه کنید ، لطفاً هنگام حضور در پروژه وارد سیستم شوید.

مرحله دوم: OKB بخرید

چگونه می توان از طریق OKB مبلغ بیشتری را به خود اختصاص داد

  1. مبلغ اختصاصی OKBelievers

حداقل آستانه برای شرکت در فروش توکن: متوسط ​​میزان نگهداری 5 روزه 100 ≥ OKB. اگر میزان نگهداری OKB شما کاهش یابد یا در طی 5 روز نگه داشتن OKB را متوقف کنید ، ممکن است قبل از آخرین زمان عکس تصادفی فروش توکن مقدار بیشتری OKB را برای رسیدن به آستانه مشارکت در نظر بگیرید.

• در مقایسه با خرید مقدار زیادی OKB قبل از شروع فروش رمز ، نگه داشتن مداوم OKB ضرایب تخصیص بالاتر را تضمین می کند و در نتیجه مقدار واقعی واقعی تری را بدست می آورید.

• اگر حداقل مقدار نگهداری OKB و مقدار متوسط ​​نگهداری OKB با ضرایب مختلف تخصیص مطابقت داشته باشد ، هر کدام از موارد بالاتر اعمال خواهد شد.

2. مقدار تخصیص پاداش OKTraders

از زمان تأیید OKEx ، مقدار تخصیص داده شده توسط میزان معامله نقطه ای انباشته کاربران (محاسبه شده در BTC) تعیین می شود. ضریب تخصیص مربوطه را می توان در صفحه اصلی OKEx Jumpstart مشاهده کرد و به صورت زیر نشان داده شده است:

مبلغ معاملات نقطه ای انباشته در OKEx (در BTC) [5 ، 10] [10 ، 20] [20 ، 50] [50 ، 100] [100 ، + ∞]
ضریب تخصیص برای دور دوم 1 2 3 4 5

لطفاً یادآوری کنید: بهتر است OKB را قبل از ساعت 12:00 در تاریخ 12 ژوئن خریداری کنید (زمان فقط برای OKEx Jumpstart 14th Project WGRT) تا حداکثر ضریب تخصیص بدست آید. (اگر آخرین روز یافتن رویداد باشد ، در صورت تقسیم ناموفق ارز باید قبل از ساعت 00:00 روز 17 ژوئن منتقل شود.)

مرحله سوم: وارد شوید

زمان برگزاری هر پروژه OKEx Jumpstart متفاوت است و ما این بار OKEx Jumpstart 14th Project WGRT را به عنوان مثال در نظر می گیریم و برای جزئیات بیشتر در مورد کل پروژه OKEx Jumpstart می توانید از https://www.okex.com/jumpstart دیدن کنید.

بعد از ساعت 12 در 17 ژوئن (UTC + 8) (زمان انجام OKEx Jumpstart 14th Project WGRT) ، به https://www.okex.com/jumpstart مراجعه کنید و با حساب خارج از کشور خود وارد شوید.

یا می توانید به وب سایت رسمی OKEx وارد شوید و سپس روی “Jumpstart” کلیک کنید.

سپس به صفحه تخصیص می رسد و می توانید روی “جزئیات تخصیص” به صفحه بعد کلیک کنید.

در ساعت 12:00 در 17 ژوئن (UTC + 8) وقتی به صفحه WGRTSale می آیید ، لطفاً روی “Allotment” کلیک کنید.

(توجه: زمان ذکر شده در بالا مطابق با OKEx Jumpstart 14th Project WGRT است)

قوانین:

تخصیص:

1. پس از پایان دوره تخصیص ، توکن ها به حساب بودجه OKEx کاربران واریز می شوند و مقدار مربوطه OKB کسر می شود. هر مقدار باقیمانده OKB در انتظار برای اشتراک آزاد خواهد شد.

2. جلسه دوم تخصیص پس از اتمام محاسبه نتایج آغاز می شود. در جلسه دوم می توانید از OKB منتشر شده از جلسه اول استفاده کنید.

جزئیات فروش توکن

1. قوانین عکس فوری: ما بصورت تصادفی “OKB” کاربران روزانه را شامل خواهیم کرد ، از جمله Funding Account ، Spot Spot ، Fiat Account و Margin Account.

2. حجم معاملات نقطه ای انباشته تاریخی شامل حجم معاملات نقطه ای و حجم معاملات حاشیه است.

3. ضریب تخصیص خود را مشاهده کنید: می توانید سوابق عکس فوری OKB و ضریب تخصیص انفرادی خود را در صفحه اصلی OKEx Jumptusers مشاهده کنید.

4. محاسبه تخصیص

هر دو جلسه اختصاصی توزیع OKBelievers و جلسه اختصاصی توزیع OKTraders از فرمول اختصاصی مشابه در زیر پیروی خواهند کرد:

formula فرمول تخصیص

mceclip0.png؟ x-oss-process = تصویر / کیفیت ، q_85

5. مثال

کاربران A ، B ، C ، و D مایل به شرکت در جلسه اختصاصی اختصاصی OKBelievers هستند. بیایید فرض کنیم عکسهای فوری برگزار شده OKB آنها به شرح زیر است:

عکس فوری آ ب ج د
حداقل برگزاری OKB روزانه 500 50 1000 1500
میانگین برگزاری روزانه OKB 1500 50 1000 5000

طبق جدول بالا ، ضریب تخصیص جلسه اختصاصی اختصاصی OKBelievers کاربر A ، B ، C و D به ترتیب 15 ، 0 ، 20 و 30 خواهد بود و کاربر B واجد شرایط اشتراك نیست. بگذارید بگوییم منبع جلسه 1000 نشانه است ، پس مقدار اشتراک کاربر A ، C و D به ترتیب 1000 ، 300 و 500 خواهد بود. تخصیص به شرح زیر خواهد بود:

mceclip0.png؟ x-oss-process = تصویر / کیفیت ، q_85

اگر در طول جلسه اختصاصی توزیع OKTraders ، حجم معاملات نقطه ای جمع شده کاربر A 20 BTC و کاربر B 8 BTC باشد ، ضرایب تخصیص آنها در این جلسه به ترتیب 3 و 1 خواهد بود. بگویید اگر کل عرضه جلسه 300 نشانه است ، پس مقدار اشتراک کاربر A و B به ترتیب 200 و 300 خواهد بود. تخصیص به شرح زیر خواهد بود:

mceclip6.png؟ x-oss-process = تصویر / کیفیت ، q_85

هشدار خطر

• طبق مقررات مربوطه ، کاربران از کشورها / مناطق زیر (طبق اطلاعات KYC) نمی توانند در اشتراک اشتراک کنند: چین سرزمین اصلی ، چین هنگ کنگ ، کوبا ، ایران ، کره شمالی ، کریمه ، سودان ، مالزی ، سوریه ، ایالات متحده آمریکا [از جمله تمام سرزمینهای ایالات متحده آمریکا مانند پورتوریکو ، ساموآ آمریکایی ، گوام ، جزیره ماریانای شمالی و جزایر ویرجین ایالات متحده (سنت کرواکس ، سنت جان و سنت توماس)] ، بنگلادش ، بولیوی ، اکوادور و قرقیزستان

• تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید. این اطلاعیه و سایر اطلاعات در مورد OKEx به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شوند. OKEx هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از استفاده از اطلاعات آن ندارد.

• هر شخصی که روند یا عملیات اشتراک را دستکاری کند یا تلاش کند دستکاری کند ، از OKEx Jumpstart رد صلاحیت می شود.

• در صورت بروز هرگونه اختلاف ، تصمیم نهایی برای OKEx Jumpstart محفوظ است.

از پشتیبانی مداوم شما متشکریم و ما بهترین خدمات خود را در همه حال به شما اطمینان می دهیم.

با احترام,

OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me