banner
banner

گزارش ماهانه اکوسیستم OKB (اکتبر – نوامبر 2019)

از زمان راه اندازی OKB ، ما در 21 ماه گذشته تمام تلاش خود را برای کامل سازی اکوسیستم OKB انجام داده ایم. از طریق خرید ما & طرح رایت ، مدل اقتصاد توکن ، موارد استفاده از سیستم عامل و استفاده خارجی ، ما به طور مداوم در حال افزایش ارزش OKB به عنوان یک رمز جهانی سودمند هستیم.

در حال حاضر ، کل عرضه در گردش OKB 300 میلیون است و از نظر سرمایه در بین 20 ارز رمزپایه جهانی برتر قرار دارد. OKB به طور گسترده ای در برنامه ها و سناریوهای روزانه و همچنین تعدادی از خدمات در OKEx اعمال شده است. بدون حمایت شما به چنین موفقیت شگفت انگیزی نرسیده بودیم! ما یک گزارش جامع پیشرفت OKB به صورت ماهانه صادر خواهیم کرد تا شما در آینده شاهد رشد OKB باشید..

1. OKB به عنوان رمز ارز جهانی

 • OKB اکنون در بازار OKEx C2C ذکر شده است ، تقریباً حساب می شود. 1010 میلیون دلار میانگین حجم معاملات روزانه از ده ها هزار کاربر ؛
 • OKB در ALINIEX و Bvnex ، دو صرافی بزرگ C2C در ویتنام ذکر شده است.
 • OKB همچنین در Bitsonic و Probit ، دو صرافی بزرگ C2C در کره جنوبی ذکر شده است.

به منظور بهبود تجربه تجارت OKB کاربران ، ما در حال کار بر روی لیست کردن OKB در بیشتر مبادلات C2C در کشورها و مناطق عمده هستیم. اخیراً ، ما تجارت OKB را در بازار OKEx C2C آغاز کرده ایم ، که یک نقطه عطف اساسی در گسترش اکوسیستم OKB است ، و ما در اینجا متوقف نخواهیم شد.

به همین منظور ، ما دو پیشنهاد تبلیغاتی برای بازپرداخت به دارندگان OKB ارائه داده ایم ، از جمله تجارت OKB بدون هزینه در بازار C2C و 5000 جایزه تجارت OKB. تبلیغات موفق شد و حجم معاملات روزانه OKB به تقریباً رسید. 110 میلیون دلار.

ما همچنین برای پشتیبانی از تجارت VNDB با عمده مبادلات C2C در ویتنام مانند ALINIEX و Bvnex همکاری کرده ایم. شرکای ما ، Bitsonic و Probit ، از کره جنوبی تجارت KRWB را نیز آغاز کرده اند.

از آنجا که تجارت C2C به طور فزاینده ای محبوب شده است ، و ما همچنان به توسعه ویژگی های آن برای ساخت OKB به عنوان یک رمز جهانی سودمند ادامه خواهیم داد..

2. معرفی 36 مورد استفاده جدید

 • تعداد موارد استفاده با سیستم عامل OKB به 11 مورد افزایش یافته است.
 • ما برای ساخت اکوسیستم OKB با 25 شریک برجسته همکاری کردیم.
 • OKB تنها توکن است که در 9 فروش توکن ما (ROAD) در OKEx Jumpstart برای اشتراک پذیرفته می شود.

ساخت اکوسیستم OKB یکی از محورهای اصلی ما در این ماه بوده است. جدا از توسعه موارد استفاده از OKB در OKEx ، ما به تدریج در حال گسترش کاربرد آن در سایر صنایع پس از آزمایشات متعدد هستیم.

برای اینکه تصویر واضح تری از درک مزایای ساخت یک اکوسیستم قوی OKB به کاربران ارائه دهیم ، ما آن را به دو قسمت تقسیم کرده ایم: موارد استفاده با سیستم عامل در OKEx و موارد استفاده خارجی.

در حال حاضر ، 11 مورد استفاده برای OKB در OKEx وجود دارد. این رمز اصلی در OKChain و OKDEx است که به زودی منتشر می شود.

برای OKEx Jumpstart ، ما قبلاً قوانین اشتراک را قبل از فروش نهم رمز در 14 نوامبر 2019 تنظیم کرده ایم. OKB اکنون تنها توکن قابل قبول برای اشتراک در بستر لیست است. ما همچنین OKB را به OKNodes ، بازارهای معاملاتی ، تخفیف هزینه های معاملاتی ، مزایای لیست ، رأی دادن ، برنامه شرکای جهانی OKEx ، سرمایه گذاران اصلی و بازرگانان مشخص ادغام کرده ایم..

از خارج ، ما در پیشرفت OKB پیشرفت چشمگیری داشته و 25 شریک با کیفیت جذب کرده ایم.

 • امنیت شبکه: ما با شرکت های امنیتی پیشرو در سطح جهان مانند Slowmist ، Beosin و Certik مشارکت کرده ایم تا اجازه استفاده از OKB برای خرید راه حل های امنیت سایبری را بدهیم.
 • خدمات مالی: ما به طور متوالی با 14 سیستم عامل از جمله LinkEye ، Molecular Future ، BitKan ، Bitpie ، QLC Chain ، Q-Wallet ، Ledger Vault ، Constant ، Machi X ، BITHD ، Kcash و Cobo مشارکت داریم. با استفاده از OKB ، کاربران می توانند در این سیستم عامل ها به خدمات سپرده گذاری رمزپایه ، وام های رهنی ، مدیریت وام و تعهدات دسترسی پیدا کنند..
 • شیوه زندگی: ما با دستیابی به Tripio ، LITEX ، TrueChain ، BitTorrent ، FishChain ، Show ، Lucia ، Energy Kingdom و Cryptomall امکان رزرو هتل ، پرداخت آفلاین ، کارت تلفن همراه و کارت سوخت ، خرید ، خرید موسیقی و غیره را فراهم کرده ایم. با OKB.

مثلا:

 • دارندگان OKB می توانند اقامت خود را در 450،000+ هتل در سراسر جهان با OKB در Tripio ، اولین بازار غیر متمرکز رزرو سفر جهان بر اساس بلاکچین ، رزرو کنند.
 • آنها می توانند با خرید OKB در Cryptomall ، بزرگترین بازار مجازی جهان که ارزهای رمزپایه را می پذیرد ، خرید کنند. Cryptomall 1 میلیون + نوع کالا با بیش از 27 میلیارد دلار کالا را برای خریداران ارائه می دهد.
 • آنها همچنین می توانند برای عضویت در BitTorrent مشترک شوند.

ما تصویب گسترده OKB را به بسیاری از جنبه های زندگی روزمره ، از جمله امنیت شبکه ، خدمات مالی و سبک زندگی تسریع کرده ایم. اما ما فقط در اینجا متوقف نمی شویم ، ما در سالهای آینده نیز به گسترش دامنه رمز سود خود ادامه خواهیم داد.

3. OKChain Testnet بزودی راه اندازی می شود

 • OKChain testnet به زودی و در انتظار نتایج نهایی توسعه راه اندازی می شود.
 • OKDEx در OKChain توسعه داده خواهد شد.
 • ما پتانسیل های خوبی را در OKB به عنوان رمز اصلی مشاهده می کنیم.

ما می دانیم که همه در انتظار راه اندازی OKChain و OKDEx هستند. می توانیم تأیید کنیم که OKChain در حال حاضر در مرحله نهایی توسعه است و بزودی آزمایشگاه آن راه اندازی می شود.

ما به عنوان یک پیشرو در صنعت رمزنگاری ، دائماً در تلاش هستیم تا بهترین ها را در نظر بگیریم و به راه هایی برای ارائه خدمات و محصولات برجسته برای کاربران خود می اندیشیم. وقتی نوبت به تجارت می رسد ، می فهمیم که کاربران بیشتر از کالاهای تجاری شگفت انگیز به دنبال چیز دیگری نیستند ، آنها همچنین نگران امنیت دارایی هستند. به همین دلیل است که ما در حال کار بر روی توسعه مبادله غیرمتمرکز خود ، OKDEx هستیم ، به عنوان یک مکمل ، نه جایگزین ، برای محصولات موجود خود ، بنابراین کاربران می توانند از خدمات امنیتی و اطمینان بیشتری حتی با ما برخوردار شوند.

OKChain یک بلاک چین تجاری است که بر اساس Cosmos sdk ساخته شده است ، این یک پایه مهم در اکوسیستم OKEx است که هدف آن ساخت یک دفی امن و کارآمد با سالها تجربه ما در این زمینه است ، بهینه سازی راه حل های بلاکچین برای برنامه های مختلف مالی.

به عنوان اساس OKB ، عملکرد اساسی OKChain خدمات پرداخت خواهد بود. ما همچنین می توانیم Bitcoincoin پایدار USDK را که توسط OKLink و PrimeTrust ارائه می شود در شبکه اصلی OKChain قرار دهیم..

اولین برنامه کاربردی Defi OKDEx ما نیز تا آن زمان در OKChain در دسترس خواهد بود ، این امکان را به کاربران می دهد تا به یک کتاب سفارش مشترک و سیستم تطبیق سفارش به صورت زنجیره ای دسترسی پیدا کنند. ما همچنین در حال بررسی سایر برنامه های Defi هستیم ، از جمله تولید یک زنجیره متقابل BTC ، محصولات وام غیرمتمرکز و خدمات بازرگانی مشتقات بیشتر ، و غیره. لطفا برای گزارش های به روز در مورد گزارش های ماهانه ما باشید..

ما همیشه متعهد به ارائه محصولات و خدمات در سطح جهانی به کاربران OKB خود هستیم. با تشکر از شما برای پشتیبانی مداوم شما و ما همچنان به تسهیل توسعه زیست محیطی برای OKEx و به پیشبرد پیشرفت blockchain و دارایی های دیجیتال صنعت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me