banner
banner

گزارش ماهانه اکوسیستم OKB (نوامبر – دسامبر 2019)

با پایان یافتن سال 2019 ، ما با اکوسیستم پیشرفته OKB دهه جدیدی را معرفی می کنیم.

در دسامبر 2019 ، ما با 5 شریک همکاری کردیم تا برنامه های بیشتری برای OKB معرفی کنیم. علاوه بر این ، ما همچنین OKB ذکر شده در Indodax ، بزرگترین صرافی رمزنگاری اندونزی را داریم که کانال خرید OKB جدیدی برای روپیه اندونزی (IDR) را باز می کند. در جشن مشارکت ها ، چهار تبلیغ برای کاربران خود ترتیب دادیم. همچنین ، OKB نیز برای ششمین بار خریداری و سوزانده شد ، که تورم آن را بیشتر جبران کرده و ارزش آن را تثبیت کرد.

اکوسیستم OKB به طور مداوم در حال گسترش پوشش جهانی خود است. از امروز ، OKB با 29 شریک از کشورها و مناطق مختلف در سراسر جهان ، از جمله ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، کره ، ژاپن ، روسیه ، سنگاپور و اندونزی و غیره همکاری کرده است ، چندین برنامه از پرداخت ، تجارت ، برنامه های آنلاین ، کیف پول های بلاکچین ، وام و وام ، به امنیت فناوری ، سفر ، سبک زندگی ، سرگرمی ، اجتماعی ، قراردادهای دیجیتال ، O2O و غیره.

1. معرفی پنج شریک اکوسیستم جدید

در دسامبر 2019 ، OKB با پنج مشاغل در صنایع مالی و کاربردی مشارکت کرده است ، کیف پول بلاکچین ، بستر اجتماعی ، پرداخت ، قراردادهای الکترونیکی ، C2C و غیره را پوشش می دهد..

در تاریخ 3 دسامبر 2019 ، OKB با FirmaChain ، یک بستر قرارداد الکترونیکی مبتنی بر بلاکچین برای خرید خدمات در FirmaChain با OKB ، همکاری کرد..

در تاریخ 13 دسامبر 2019 ، OKB با Dapp Pocket همکاری کرد تا پرداخت را در خدمات کیف پول خود در OKB فعال کند.

در 16 دسامبر 2019 ، OKB با BiYong ، یک بستر رسانه اجتماعی بلاکچین ، برای کاربران OKB برای پرداخت هزینه خدمات و ارسال بسته های قرمز در OKB همکاری کرد..

در 18 دسامبر 2019 ، OKB با Cercle ، یک پلتفرم تجاری بین المللی C2C همکاری کرد تا به کاربران امکان پرداخت هزینه خدمات آفلاین با OKB را بدهد.

در 23 دسامبر 2019 ، OKB با Alchemy ، پیشرو در ارائه دهنده فناوری پرداخت ارز رمزنگاری شده در سنگاپور ، به کاربران OKB اجازه داد تا با استفاده از فیات ترکیبی و سیستم های پرداخت رمزنگاری خود در سطح جهانی با OKB پرداخت کنند..

با پشتیبانی از جوامع مختلف ، OKB با 29 شریک از کشورهای مختلف و مناطق مختلف جهان از جمله ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، کره ، ژاپن ، روسیه ، سنگاپور ، اندونزی و غیره همکاری کرده است ، چندین برنامه از پرداخت به تجارت ، برنامه های آنلاین ، کیف پول های بلاکچین ، وام و وام ، امنیت فناوری ، مسافرت ، سبک زندگی ، سرگرمی ، قراردادهای اجتماعی ، دیجیتال ، C2C و غیره. ما به توسعه اکوسیستم OKB برای توسعه برنامه های OKB بیشتر برای کاربران خود ادامه خواهیم داد و مقدار OKB.

2. OKB اکنون در بزرگترین تبادل دارایی دیجیتال اندونزی Indodax ذکر شده است

به غیر از لیست در صرافی های کره ای Probit و Bitsonic ، OKB اکنون در Indodax ، بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری اندونزی در 10 دسامبر 2019 نیز فهرست شده است ، که یک کانال تجارت فیات جدید Rupiah اندونزی (IDR) را برای OKB باز می کند.

در کمتر از 24 ساعت ، به دلیل حمایت گسترده جامعه اندونزی ، حجم معاملات OKB همچنان در Indodax افزایش یافته است. بنابراین ما یک جلسه اشتراک گذاری برای کمک به مشتریان در پاسخ به س burningالات سوزان خود ، جمع آوری پیشنهادات و تبادل ایده های مختلف ترتیب داده ایم.

امروز ، OKB در بازارهای OKEx C2C ، Bitfinex ، ALINIEX و Bvnex (دو تا از بزرگترین صرافی های ویتنام) ، Probit و Bitsonic (دو تا از بزرگترین صرافی های کره ای) و Indodax ذکر شده است که در مجموع 7 کانال تجارت C2C را ارائه می دهد که دلار آمریکا را قبول می کنند ، دونگ ویتنامی ، وون کره ای ، روپیای اندونزی و غیره.

گسترش پوشش جهانی آن همیشه از اولویت های اصلی اکوسیستم OKB بوده است. ما بیشتر بر روی توسعه بین المللی OKB تمرکز خواهیم کرد ، به طوری که کاربران در سراسر جهان می توانند از مزایای آن بهره مند شوند.

3. خدمت به بیش از 1،000،000 کاربر جامعه در سراسر جهان

همانطور که اکوسیستم OKB را رشد می دهیم ، لذت را با جامعه تقسیم می کنیم.

در 11 دسامبر 2019 ، به مناسبت ورود OKB به بازار اندونزی ، یک جلسه ملاقات و برخی تبلیغات با Indodax ترتیب دادیم تا به کاربران کمک کنیم تا با OKB و بستر تجارت OKEx آشنا شوند و ما 4000 جایزه OKB به جامعه اهدا کردیم..

در 17 دسامبر 2019 ، ما با BiYong دست به دست هم دادیم تا درباره توسعه اکوسیستم OKB و طرح خرید و سوزاندن OKB با کاربران خود بحث کنیم و ایده ها و پیشنهادات بسیار خوبی دریافت کردیم.

درست قبل از کریسمس ، ما از جامعه خواسته بودیم تا ویدیوهای سرگرم کننده ای درباره برنامه های OKB و کاربران ایالات متحده ، روسیه ، کره و ژاپن و غیره ایجاد کند تا تجربه خود را با OKB به اشتراک بگذارند ، از جمله استفاده از کیف پول Ledger برای ذخیره OKB ، اشتراک خدمات BitTorrent با OKB ، و خرید در Cryptomall با OKB و غیره.

4. ششمین خرید برگشتی & سوختگی: 5،945،273.91 OKB سوخته

ما در این ماه ششمین طرح خرید و سوختگی OKB را به اتمام رسانده ایم و 5،945،273.91 OKB سوخته است. از تاریخ 4 مه 2019 ، طرح خرید و سوزاندن OKB در حال حاضر 13،978،364.45 OKB را سوزانده است ، که 4.7٪ از کل گردش خون (300،000،000 OKB) است.

ما با پیشنهادات کاربران OKB به تکمیل طرح خرید و سوزاندن ادامه خواهیم داد ، به طوری که همه طرفداران OKB می توانند از مزایای کاهش گردش کلی OKB در بازار بهره مند شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me