banner
banner

حسابهای مشتری در حالت انتظار به عنوان FCA قفل پرداختهای الکترونیکی است

احساساتی بدتر از این است که کنترل فرد از بین برود ، تا اینکه در رحمت دیگران باشد. متأسفانه ، این مورد برای بسیاری از مشتریانی است که از پردازنده پرداخت دیجیتال ، “ePayments Systems Limited” استفاده می کنند..

اواسط ماه فوریه قفل اجباری حساب کاربری ePayments را شاهد بودیم ، که با ورود به ماه مارس همچنان ادامه دارد. این قفل نتیجه ای از دستورات سازمان رفتار مالی بود ، زیرا نهاد نظارتی عملیات کوتاهی در مورد اقدامات ضد پولشویی را بررسی می کند.

در حالی که ارقام دقیق ناشناخته است ، تصور می شود که این قفل بیش از 150 میلیون دلار اعتبارات مشتری را تحت تأثیر قرار داده است. تبلیغ می شود این وجوه از بیش از 1 میلیون حساب مشتری است.

هنگامی که FCA وارد عمل شد ، با تنظیم قفل مداوم سیستم های آنها ، ePayments با اعلامیه زیر مشتریان خود را ارائه داد.

“در 11 فوریه 2020 ePayments Systems Limited (‘پرداخت های الکترونیکی‘) با سازمان رفتار مالی موافقت کرد (FCA)) برای تعلیق کلیه فعالیتهای حسابهای مشتری خود. این تصمیم پس از بررسی توسط FCA ، در سیستم ها و کنترل های ضد پولشویی ePayments گرفته شد ، که ضعف لازم برای اصلاح را شناسایی کرد.

ما می دانیم که این زمان بسیار ناامیدکننده ای برای مشتریان ما خواهد بود. ما از هرگونه مشکل پیش آمده عذرخواهی می کنیم و به طور خستگی ناپذیر در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که پیشرفت هایی انجام شده و حساب ها در اسرع وقت دوباره فعال می شوند. در طی این روند بهبود ، ما می خواهیم به مشتریان اطمینان دهیم که از بودجه آنها به طور عادی محافظت می شود. “

در جستجوی پاسخ

اوضاع بدیهی است که منفی است و همچنان ادامه دارد که شرکت به دنبال یک راه حل است. آنچه که خیلی واضح نیست ، دلیل قفل شدن است.

چند نظریه وجود دارد که به عنوان مقصر بالقوه توسعه شناخته شده اند.

 1. قوانین جدید AMLD5 پرداخت های الکترونیکی را از چشم دور نگه داشته است و این امر نیاز به ارتقا platform سیستم عامل دارد
 2. ePayments به عنوان درگاهی برای پولشویی وجوه مرتبط با کلاهبرداری اثبات شده ، OneCoin استفاده شد
 3. شرکای پرداخت های الکترونیکی در حال پرداختن به پرداخت های مرتبط با صنایع “پر خطر” هستند

امروز ، نگاهی گذرا به شایستگی هریک از این نظریه ها خواهیم انداخت. واقعیت اما این است که شاید هیچ یک از اینها درست نباشد. شاید لازم باشد قبل از محرمانه ماندن پاسخ ها ، منتظر قطعنامه بمانیم.

ضد پول شویی

قبل از غرق شدن در نظریه های فوق ، می توانیم یک واقعیت را اثبات کنیم – با اظهارات ارائه شده توسط ePayments ، حداقل می دانیم که این وضعیت حول اقدامات AML آنها است.

برای اینکه مجوز FCA باقی بماند ، یک شرکت باید از اقدامات دقیق پیروی از قوانین AML پیروی کند.

در حالی که راه حل های پرداخت دیجیتال ، مزایایی مانند سرعت و هزینه را به همراه دارند ، اما با توجه به برخی محدودیت ها ارائه می شوند. یکی از این موارد احتمال سو mis استفاده از طریق فعالیت های زشت است. یکی از شناخته شده ترین روش های فعالیت های غیرقانونی ، پولشویی است – روشی که باعث می شود پول “کثیف” ، مرتبط با فعالیت های غیرقانونی ، به عنوان “تمیز” یا قانونی منتقل شود.

به طور طبیعی ، این عملی دلسرد کننده است و منجر به اقدامات سختگیرانه برای اطمینان از عدم وقوع آن شده است. این اقدامات به عنوان قوانین “ضد پولشویی” یا “AML” شناخته می شوند.

در مورد ePayments ، همین اقدامات AML یا بهتر بگوییم فقدان آن هستند که باعث قفل شدن بستر اجباری FCA می شوند.

سناریو 1 – AMLD5

نظریه شماره 1 یک سناریو بسیار قابل قبول است. مخفف “AMLD5” به پنجمین بخشنامه مبارزه با پولشویی اروپا در اروپا اشاره دارد.

AMLD5 که در سال 2018 وارد قانون شد و از سال 2020 به اجرا درآمد ، با بندهای مختلفی همراه است – احتمالاً یک جفت دلیل خاموش شدن است.

 • ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی ، علی رغم سطح ریسک قابل درک ، اکنون با سایر نهادها در یک سطح مشاهده می شوند.
 • ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی اکنون باید با قوانین دقیق تر AML و KYC مطابقت داشته باشند.

در حالی که پرداخت های الکترونیکی ممکن است یک بار با مقررات مطابقت داشته باشد ، اما سیستم های آنها ممکن است به سادگی نیاز به به روزرسانی داشته باشند تا تعهدات جدید خود را تحت AMLD5 منعکس کنند.

گرچه برای ePayments به طور بالقوه پر هزینه است ، اما این سناریو ممکن است به طور کلی مثبت باشد (جدا از ناراحتی آشکار افرادی که تحت تأثیر قفل قرار گرفته اند). در پایان روز ، این سناریو منجر به حرکت یک سیستم عامل ایمن تر به جلو می شود.

فراتر از این سناریو خاص ، AMLD5 قبلاً تأثیرات گسترده ای در سراسر اروپا داشته است. این امر اخیراً زمانی مشخص شد كه آلمان تعریف جدیدی از بیت کوین به عنوان یك ابزار مالی ارائه داد.

سناریو 2 – ePayments + OneCoin

این سناریو بیش از مشکلات جدید یافت شده با AMLD5 بسیار نگران کننده است. در حالی که وضعیت مطابق توصیف ناامیدکننده است ، اما به خودی خود ، ممکن است چیزی بزرگتر در بازی باشد. ممکن است پیوندهایی بین ePayments و یکی از بزرگترین کلاهبرداریهای موجود در همه زمانها – OneCoin وجود داشته باشد.

بسیاری حدس می زنند که روشهای بالقوه متخلخل AML پرداختهای الکترونیکی اجازه داده است تا حدود 4 میلیارد دلار از وجوه OneCoin از طریق سیستم عامل هدایت شود.

این گمانه زنی ها از طریق استعفای اخیر از برخی از اعتبارات وام گرفته شده است رابرت کورتنیج, از ePayments. این استعفا ، که تنها چند روز پس از قفل سیستم عامل رخ داد ، محدودیت کوتاهی را در شرکت برای کورتنیج ایجاد کرد. کارفرمای قبلی او؟ موسسه حقوقی لاک لرد – همان شرکتی که یک شریک مارک اسکات را به جرم پولشویی وجهی به ارزش 400 میلیون دلار از طرف بنیانگذار OneCoin ، دکتر روجا ایگناتوا محکوم کرد.

این توسعه س theالاتی را به وجود می آورد – آیا از ePayments برای پولشویی وجوه مرتبط با OneCoin استفاده شده است؟ و اگر چنین است ، بخشی از بودجه موجود در حال قفل ، بخشی از اعتبارات OneCoin است?

تا به امروز ، بسیار ساده اگر این حدس باشد ، زیرا FCA هنوز توضیحی درباره جزئیات دقیق تر در مورد قفل ePayments منتشر نکرده است. با این حال ، اگر آن را مانند اردک لرزاند …

یک جدول زمانی بالقوه
 1. OneCoin در سراسر جهان 4 میلیارد دلار از سرمایه گذاران کلاهبرداری می کند
 2. مایک اسکات ، شریک شرکت حقوقی Locke Lord ، بابت پرداخت 400 میلیون دلار برای بنیانگذار OneCoin ، دکتر Ruja Ignatova ، 50 میلیون دلار غرامت پرداخت کرد.
 3. 2017 ، ایگناتووا ، با ثروت گسترده ای ناپدید می شود
 4. متهم متعددی با اتهامات مختلف پیرامون کلاهبرداری OneCoin محکوم شده است
 5. رابرت کورتنیج, قبلاً لاک لرد ، توسط ePayments استخدام می شود
 6. قفل FCA پرداخت های الکترونیکی رخ می دهد
 7. رابرت کورتنیج از پرداخت های الکترونیکی استعفا داد
دسیسه آینده

جایی که کل این حماسه جذاب می شود ، امکان ردیابی دکتر روجا ایگناتووا فرار وجود دارد.

اگر پیوندی بین OneCoin و ePayments ایجاد شده باشد ، ممکن است بودجه مربوط به Ignatova در آنهایی که اکنون تحت قفل هستند ، باقی بماند. به شرطی که چنین باشد ، راهی جدید برای ردیابی محل اقامت ایگناتووا امکان پذیر می شود.

اگرچه اینها اگرها و احتمالات عظیم هستند ، دامنه وضعیت به اندازه کافی بزرگ است که فریب واقعی را به جلو تضمین کند.

سناریو 3 – روابط با ریسک بالا

آخرین نظریه برجسته پشت قفل ePayments نظریه ای است که ثابت شده است سقوط بسیاری از سیستم عامل های مشابه در گذشته است – روابط پر خطر.

شرکت هایی مانند ePayments به تنهایی قادر به فعالیت نیستند. آنها نیاز به ارتباط با بانک ها ، ارائه دهندگان بیمه و موارد دیگر دارند. متأسفانه ، این بدان معنی است که آنها و شرکت های مشابه اغلب در رحمت این ارائه دهندگان خدمات هستند. اغلب اوقات ، ما شاهد خواهیم بود که یک ارائه دهنده خدمات فکر می کند مشتری در معرض خطر بالایی است و خدمات خود را متوقف می کند.

با توجه به پرداخت های الکترونیکی ، اعتقاد بر این است که تقریباً حداقل 20٪ از کل معاملات پردازش شده از طریق سیستم عامل آنها می تواند به صنایع زیر نسبت داده شود.

 • مطالب پورنوگرافی
 • ارز خارجی (فارکس)
 • ارزهای رمزنگاری شده

ارائه دهندگان خدمات معمولاً در قطع روابط پیرامون این صنایع توجیه می شوند ، زیرا متأسفانه آنها مملو از کلاهبرداری و کلاهبرداری هستند – به نظریه قبلی در OneCoin مراجعه کنید.

بورس اوراق بهادار دیجیتال (DSX)

ارتباط با صنایع پر خطر بالا ممکن است با Cryptocurrency قوی باشد. این از طریق مبادله ارز رمزنگاری شده ، DSX است. صرافی ای که همان بنیانگذار ePayments – Mikhail Rymanov است.

روابط بین سیستم عامل ها فراتر از بنیانگذاران است. به عنوان مثال ، این جفت از خدمات یکدیگر برای پردازش مشتری و همچنین تسهیل انتقال ارزش بین حساب ها استفاده می کنند.

خوشبختانه ، ملل در سراسر جهان شروع به پیشرفت می کنند و زمینه های بازی برابر برای همه مشاغل را فراهم می کنند. نمونه اخیر آن تصمیم اخیر دادگاه عالی هند در مورد لغو تصمیم بانکهای مرکزی آنها برای تحریم ممنوعیت مشاغل مرتبط با رمزنگاری است..

با توجه به رشد پذیرش در سطح جهانی که دیده می شود ، بعید است که قفل پرداختهای الکترونیکی به دلیل روابط پرخطر باشد.

پیشرفت به روز شده و یک توپ کریستال

صرف نظر از اینکه سناریوی شما درست باشد ، در حال حاضر اطلاعات زیادی برای کار با مردم داده نشده است. با توجه به یک نکته امیدوار کننده ، ePayments چندین به روزرسانی و پرونده “سQالات متداول” را منتشر کرده است که نشان می دهد حداقل در حال کار بر روی شرایط هستند. اینها را می توان از طریق لینک های زیر پیدا کرد.

سQالات متداول تعلیق حساب موقت برای مشتریان

به روزرسانی حساب ها و س FAالات متداول جدید

به روزرسانی در روند بهبود

در پایان روز ، هیچ کس به جز FCA و ePayments وضعیت کامل را نمی داند. شاید دلیل قفل کردن یک دلیل ساده باشد و کمبود جزئیات برای جلوگیری از بهره برداری از یک آسیب پذیری است.

سناریوهای مختلفی که امروز مورد بحث قرار گرفته اند تنها چند احتمال است که یکی از آنها شایستگی بیشتری نسبت به گذشته ندارد. در حال حاضر ، ما فقط باید به مشاوره با توپ های کریستالی خود ادامه دهیم ، زیرا سعی می کنیم شرایط را درک کنیم – و امیدواریم که ePayments به دنبال حقیقت باشد بیان,

“ما می خواهیم به مشتریان اطمینان دهیم که از بودجه به طور عادی محافظت می شود و پس از اتمام روند بهبود می توان آنها را بازیابی کرد.”

ePayments Systems Limited

ePayments Systems Limited با فعالیت در انگلستان به یکی از بزرگترین پردازنده های پرداخت دیجیتال در کشور تبدیل شده است.

مدیر عامل ، میخائیل ریمانوف ، از زمان راه اندازی در سال 2010 ، نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده داشته است.

* قبل از انتشار با میخائیل ریمانف برای اظهار نظر تماس گرفته شد – هیچ پاسخی دریافت نشد *

وان کوین

OneCoin اغلب به عنوان یکی از بزرگترین کلاهبرداریهای تاریخ شناخته می شود. در این طرح پونزی سرمایه گذاران بی شماری از حدود 4 میلیارد دلار کلاهبرداری کردند.

این پروژه ، که بنیانگذار آن ، دکتر روجا ایگناتووا ، در سال 2017 ناپدید شد ، با بودجه زیادی نه کمتر ، فریبکاری بسیار دستکاری شده شناخته شد. اگرچه نوید می داد آینده پرداختها از طریق روشهای مختلف استخراج معادن و بلاکچینهای ایمن باشد ، اما این موارد کاملاً ساختگی است.

سازمان رفتار مالی

FCA یک نهاد نظارتی مستقر در انگلستان است. آنها متذکر می شوند که وظایف اصلی آنها سه گانه است.

 • از بازارهای مالی محافظت کنید
 • از مصرف کنندگان محافظت کنید
 • ترویج رقابت

این وظایف در محدوده قانون خدمات مالی و بازارها 2000.  از زمان شکل گیری آنها در سال 2013 ، FCA برای تنظیم بیش از 60،000 کسب و کار رشد کرده است.

* قبل از انتشار با FCA برای توضیحات تماس گرفته شد – هیچ پاسخی دریافت نشد *

به روز شده: ژوئیه 2020

ما هنوز هیچ اطلاعات جدیدی نداریم. خوانندگانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر هستند باید بازدید را در نظر بگیرند EpaymentReviews.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me