banner
banner

وقتی نهادها حرکت می کنند ، روایت های دروغین و اطلاعات غلط در بحث بیت کوین وجود دارد

اخبار هفته – بزرگترین داستانهای هفته ارز رمزنگاری شده

خوش بینی طاقت فرسای بازار دارایی های دیجیتال طی ماه های اخیر پس از آنکه جانت یلن ، نامزد وزیر خزانه داری ایالات متحده ادعا کرد معاملات ارز رمزنگاری شده عمدتا برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می شود ، گزارش کرد و گزارش های نادرست مبنی بر عدم هزینه دو برابر بیت کوین ، باعث افزایش منفی جریان اصلی شد. در همان زمان ، طرف نهادی در پشت صحنه با برنامه های مربوط به رمزنگاری مشغول است.

در اینجا همه چیزهایی که باید درباره این داستان ها و موارد دیگر بدانید ، در این هفته از اخبار هفته OKEx Insight است.

نامزد وزیر خزانه داری ایالات متحده ادعا می کند رمزنگاری عمدتا برای استفاده می شود "مالی غیرقانونی"

جانت یلن ، نامزد وزیر خزانه داری ایالات متحده ، اوایل این هفته با اظهارات منفی خود در مورد موارد استفاده از ارزهای رمزپایه ، بر عناوین مرتبط با بیت کوین تسلط داشت. رئیس سابق فدرال رزرو در او گفت جلسه استماع سنا در 19 ژانویه که او معتقد است "بسیاری از [ارزهای رمزپایه] حداقل به معنای معاملات عمدتاً برای امور مالی غیرقانونی استفاده می شوند."

دیروز یلن با شهادت کتبی موضع خود را تغییر داد و توضیح داد:

"بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و رمزنگاری در حال انجام معاملات مالی در سراسر جهان هستند. مانند بسیاری از پیشرفت های فن آوری ، این مزایای بالقوه ای برای ایالات متحده و متحدان ما دارد. […] من فکر می کنم مهم است که ما مزایای ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال دیگر و پتانسیل بالقوه آنها را برای بهبود کارایی سیستم مالی در نظر بگیریم. در عین حال ، ما می دانیم که می توان از آنها برای تأمین مالی تروریسم ، تسهیل پولشویی و حمایت از فعالیتهای بدخیم که منافع امنیت ملی ایالات متحده و یکپارچگی سیستم های مالی ایالات متحده و بین المللی را تهدید می کنند ، استفاده کرد. من فکر می کنم ما باید از نزدیک ببینیم که چگونه استفاده از آنها را برای فعالیت های قانونی تشویق کنیم در حالی که استفاده آنها را برای فعالیت های بدخیم و غیرقانونی محدود می کنیم."

غذاهای کلیدی

  • اظهارات یلن در اوایل هفته توسط متخصصان و جامعه ارزهای رمزنگاری شده عمدتاً به عنوان FUD در نظر گرفته شد – اختصار "ترس ، عدم اطمینان و تردید" – با توجه به این داده های جدید از شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Chainalysis برجسته نشان می دهد که فعالیت جنایی ارزهای رمزپایه سال گذشته به 0.34٪ کاهش یافته است.
  • اظهارات یلن همچنین این واقعیت را روشن می کند که ایجاد چارچوب های نظارتی برای ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای رمزنگاری شده در اولویت هیئت مدیره فدرال رزرو و تنظیم کنندگان مالی ایالات متحده.

میزان ارز رمزنگاری شده برای فعالیت های مجرمانه در سال گذشته کاهش یافته است. اعتبار تصویر: تحلیل زنجیره ای

کریگ رایت از طریق درخواست های حذف ، مالکیت نامه سفید بیت کوین را ادعا می کند

حقوقدانان کریگ رایت ، مدعی ساتوشی ناکاموتو ، دانشمند ارشد nChain, اعلامیه های حقوقی ارسال کرد روز چهارشنبه به Bitcoin.org و Bitcoincore.org خواستار این شد که وب سایت ها نامه سفید Bitcoin را حذف کنند. رایت ادعا می کند صاحب حق چاپ سند بنیانگذار بیت کوین است و همچنین ادعا می کند که مالک اصلی Bitcoin.org است.

Bitcoin.org از حذف کاغذ سفید خودداری کرد. از طرف دیگر ، Bitcoincore.org آن را پایین کشید.

غذاهای کلیدی

  • رایت سابقه طولانی تهدیدهای حقوقی دارد و در بین جامعه بیت کوین بسیار دوست ندارد. در واکنش به آخرین اقدامات قانونی ، تعداد زیادی از شرکتهای مرتبط با رمزنگاری – از جمله Square ، آزمایشگاههای Chaincode ، پارادایم ، مرکز سکه ، شرکت تابعه Facebook ، Novi ، Casa و دیگران – در اقدامی سرپیچی از خالق Bitcoin SV ، میزبان سفید نامه بیت کوین شدند..
  • رایت هنوز به طور قطعی تأیید نکرده است که علی رغم سالها ادعا ، نام مستعار ساتوشی ناکاموتو است. این واقعیت باعث می شود جامعه Bitcoin بیشتر تهدیدهای قانونی وی را خسته کند.

BlackRock نشان دهنده علاقه آینده BTC به پرونده های دوقلو است

بلک راک مدیر عامل دارایی تریلیون دلاری ظاهراً آماده تخصیص سرمایه به آتی BTC از طریق BlackRock Funds V و صندوق تخصیص جهانی BlackRock ، شرکت., همانطور که توسط پرونده های اخیر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پیشنهاد شده است.

در پرونده های ذکر شده ، در میان سایر موارد آینده BTC ، ذکر شده است که "تنها معاملات آتی بیت کوین که صندوق ها می توانند در آن سرمایه گذاری کنند معاملات آتی بیت کوین با پول نقد است که در بورس کالاهای ثبت شده در CFTC معامله می شود."

غذاهای کلیدی

  • در حالی که در پرونده ها به صراحت بیان نشده است که BlackRock در آینده نزدیک با معاملات آتی BTC درگیر خواهد شد ، آنها نشان می دهند که غول مدیریت دارایی به دنبال انجام چنین کاری است ،.
  • ورود BlackRock به فضای آینده BTC می تواند یک فصل قابل توجه در تاریخ رشد سرمایه گذاری سازمانی در بیت کوین باشد.

قیمت سهام BlackRock، Inc. با گذشت زمان به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. منبع: گوگل

گزارش های نادرست از بیت کوین "دوبار خرج کردن" صنعت خشم

برخی اخبار جعلی اواخر این هفته پس از تجدید سازمان در بلاکچین بیت کوین منتشر شد که به اشتباه تفسیر شد "دوبار خرج کردن," که اصطلاحی است برای زمانی که همان BTC در دو معامله پردازش می شود.

تحقیقات BitMEX برای اولین بار بود اشاره کنید "سناریوی دو برابر هزینه کردن," که باعث ایجاد گزارش هایی (گاهی نادرست) از سوی صنعت و رسانه های اصلی اقتصادی می شود.

غذاهای کلیدی

  • یک هزینه مضاعف در بلاکچین بیت کوین انجام نشد. آنچه به گفته عوام رخ داد ، در واقع عابر پیاده بود و جای نگرانی نبود.
  • افراد زیادی در این صنعت فعالیت می کنند لامس شده تحقیقات BitMEX ، Cointelegraph و رسانه های جریان اصلی مالی برای انتشار اطلاعات نادرست از طریق عناوین کلیک-طعمه و گزارش ناآگاهانه.

VanEck شرکت های رمزنگاری ردیابی ETF را پرونده می کند

مدیر دارایی آمریکایی VanEck صندوق جدیدی را با خرید و فروش مبادله می کند – که عملکرد صنعت دارایی دیجیتال را از طریق شاخص سهام جهانی دیجیتال دارایی از شرکت های تابعه MV Index Solutions ردیابی می کند – به SEC.

به طور خاص ، ETF تا حد زیادی عملکرد شرکت های درگیر در صنعت دارایی دیجیتال – مانند صرافی ها ، شرکت های استخراج ارز رمزنگاری شده ، دروازه های پرداخت و غیره را ردیابی می کند..

غذاهای کلیدی

  • VanEck به دلیل بسیاری از پرونده های ناموفق برای BTC ETF در ایالات متحده در صنعت ارزهای رمزنگاری شناخته شده است. آخرین درخواست آن در آخرین روز سال 2020 ثبت شد ، اگرچه SolidX ، شریک سابق آن ، از VanEck شکایت کرده است که ادعا می کند آن را دزدی ادبی کرده است.
  • اگر EEF VanEck تأیید کند ، این یک پیروزی بسیار ضروری برای شرکت است که با رد از SEC محاصره می شود.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me