banner
banner

جمع بندی AMA: با HyperDAO ، پیشروترین پلتفرم DeFi گپ بزنید

سال 2019 یک سال شگفت انگیز برای امور مالی غیرمتمرکز بوده است. OKEx Jumpstart از دهمین فروش HyperDAO (HDAO) ، یک اکوسیستم DeFi کارآمد ، شفاف و قابل اعتماد که یک پلت فرم خدمات مالی یک مرحله ای برای کاربران جهانی ارائه می دهد ، استقبال کرد..

HyperDAO با هدف ایجاد یک اکوسیستم DeFi جامع ، فراهم سازی زیرساخت مناسب DeFi برای مشتریان جهانی. همانطور که از نام آن پیداست ، مفهوم DeFi در گشودگی ، انصاف و ارتباط متقابل است. HDAO با پشتیبانی از دفتر توزیع شده و فناوری بلاکچین ، به دنبال یک اکوسیستم غیرمتمرکز و تحت حاکمیت جامعه است که در آن فرایندهای تصمیم گیری برای همه کاربران شفاف و مستقل باشد..

ما از داشتن رایان انگ ، بنیانگذار و رئیس عملیات در HyperDAO.com در جلسه Ask-Me-Anything (AMA) ، که به دو قسمت تقسیم شده است ، بسیار خوشحال شدیم. از رایان خواسته شد تا بینش خود را در مورد HyperDAO و مشارکت با OKEx در بخش به اشتراک بگذارد ، و به دنبال آن یک س ofال از جامعه ما در بخش 2.

بخش 1

Q1 : چرا Hyper DAO یا Maker DAO با USD Tether متفاوت است و چرا روش DAO بهتر یا حتی ضروری است?

A1Hyper DAO Stablecoin System (SC) بسیار انعطاف پذیرتر از سایر سرویس های تولید ثبات کوین است به این معنا که کاربران مجازند انواع مختلف دارایی های دیجیتال را در ازای Hyper وثیقه دهند و Hyper را می توان به انواع ارزهای فیات وابسته کرد ، نه فقط USD. همچنین با زنجیره های ثابت زنجیره ای خارج از زنجیره که به عنوان یک جعبه سیاه وجود دارد که ما از عملکرد داخلی آن اطلاع نداریم یا اینکه آیا واقعاً دلار کافی برای پشتیبانی از این پول های ثابت وجود دارد ، متفاوت است. آنها همچنین به بانک های سنتی متکی هستند که ذخایر پایدار کوین را در اختیار دارند که باعث ایجاد ریسک اعتراض طرف مقابل می شود. از آنجا که سیستم پایدار کوین HyperDAO یک سیستم با وثیقه زنجیره ای است ، بسیار شفاف تر است. DAO برای یک سیستم غیرمتمرکز مانند HyperDAO لازم است زیرا می گویند در شرایط بی ثبات بازار که ارزش وثیقه ها به شدت کاهش می یابد ، نشانه های HDAO ضرب و فروش می شود تا ضرر ارزش را بپوشاند ، در این حالت دارندگان HDAO به عنوان “بیمه” هایی عمل می کنند که خطر رقت صورت برای حفظ تعادل سیستم ، نشانه های HDAO باید به صورت حق بیمه (a.k.a Hyper نرخ بهره) برای پذیرش این خطر تشویق شوند. اکنون ، این دارندگان توکن HDAO همچنین می خواهند پارامترهای خطر را از راه هایی که بیشتر به آنها سود می بخشد بهینه کنند و از آنجا که دارندگان رمز HDAO هستند ، دارای حق رأی هستند که به آنها امکان رأی دادن در مورد پیشنهادها از جمله تنظیم پارامترهای خطر را می دهد ، به همین دلیل یک سازوکار DAO لازمه. همچنین توجه داشته باشید که سیستم پایدار کوین یکی از جنبه های اکوسیستم HyperDAO است ، اما HyperDAO خدمات دیگری مانند تبادل ، مدیریت دارایی ، سرمایه گذاری گسترده ، پیش بینی ، شهروندی الکترونیکی ، مالی خرد و بانکی را نیز ارائه می دهد..

Q2 : آیا مکانیسم پاداش برای نگه داشتن HyperDAO Token وجود دارد

A2بله ، همانطور که قبلاً اشاره کردم ، نشانه های HDAO برای حفظ تعادل در سیستم پایدار کوین از طریق کسب سود تشویق می شوند. اما این همه ماجرا نیست ، زیرا HyperDAO همچنین یک پلتفرم کامل از خدمات DeFi است ، ما سه الگوریتم اجماع مختلف ، PoW ، PoS و PoV داریم. برای پاسخگویی به س ،ال شما ، فوری ترین پاداش برای نگه داشتن توکن های HDAO جایگذاری است که دارندگان توکن HDAO به دلیل قرار دادن توکن های خود در سیستم پاداش می گیرند..

Q3 the مزایای HyperDao هنگام استفاده از هر سه مکانیزم اجماع رایج امروز ، PoS ، PoW ، PoV چیست؟ مزایا و معایب این سازوکارهای اجماع چیست?

A3ما سه الگوریتم اجماع مختلف برای HyperDAO ، PoW ، PoS و PoV دراختیار داریم. PoW عمدتا برای گره هایی است که مسئول معاملات و نگهداری شبکه هستند. یک جایگزین برای PoW البته PoS است که دارندگان HDAO می توانند HDAO را برای پاداش در سیستم عامل قرار دهند. ما PoW و PoS را شامل می شویم زیرا در وهله اول می خواهیم گره های اعتبارسنج با کیفیتی را ارائه دهیم که دارای قابلیت های فنی برای پشتیبانی از سیستم در هنگام رشد هستند. آنها همچنین برای کاهش خطر تمرکز از طریق PoS وجود دارند که در آن تعداد کمی یا یک شخص بیشتر رمزها را در اختیار دارد. بنابراین ، این یک سیستم بررسی و تعادل بین دو پروتکل است. PoV یا Proof of Votes اساساً مکانیزمی پاداش دهنده است که کاربران را به رأی دادن در مورد موضوعات DAO ترغیب می کند. اثبات آرا سپس بررسی سیستم های PoW و PoS است. رأی دهندگان می توانند در مورد پیشنهادهای مربوط به تغییرات سیستم مانند قوانین اجماع شبکه رأی دهند ، اما نه ماینرهای PoW و PoS ، آنها همچنین می توانند علیه ماینرهای PoW و PoS مخرب و ناکارآمد رأی دهند و جلوی دریافت پاداش را بگیرند. با امکان تصمیم گیری توسط رای دهندگان ، رای دهندگان برای کنترل شبکه تحت کنترل قرار می گیرند و به عنوان مکانیزمی متعادل کننده سیستم عمل می کنند..

Q4 the ویژگی های اصلی #HDAO چیست و چگونه برای مقابله با بازار تایکون طراحی شده است?

A4اول از همه ، HDAO رمز حاکمیت سیستم پایدار کوین HyperDAO است. این را می توان برای رأی دادن به پیشنهادهایی مانند تنظیم پارامترهای ریسک همانطور که ذکر کردم ، استفاده کرد. این همچنین به عنوان نشانه ای برای مبادله ما به عنوان هزینه معاملات استفاده می شود. می توان آن را به عنوان ارز پلت فرم صرافی درک کرد. HDAO همچنین در تابع تأمین سرمایه جمعی به عنوان حق رأی برای پروژه های جدید و غیره استفاده می شود. همچنین در آینده بخشی از جایزه در منطقه پیش بینی خواهد بود. به طور خلاصه ، نشانه های HDAO را می توان به عنوان نشانه ای چند منظوره مشاهده کرد که در کل اکوسیستم HyperDAO اجرا می شود.

منظور شما از بازار سرمایه داران کاملاً مطمئن نیستم اما تصور می کنم منظور آن سیستم مالی متمرکز باشد. ما برای مبارزه یا پیشی گرفتن از سیستم سنتی در اینجا نیستیم اما می بینیم که DeFi می تواند در طولانی مدت موازی با سیستم سنتی باشد. من فکر می کنم اگر مردم فرصتی برای درک DeFi داشته باشند ، می توانند مزایای زیادی به ویژه از نظر صرفه جویی در هزینه ها داشته باشند. بنابراین نقش ما تسهیل پر کردن این شکاف بین صنعت سنتی و فضای بلاکچین است. ما معتقدیم که با ورود بیشتر بازیگران نهادی و علاقه بیشتر به این بخش ، شاهد ادغام بیشتر و دسترسی راحت تر به DeFi خواهیم بود ، بنابراین این یکی از جنبه هایی است که HyperDAO در دراز مدت به دنبال آن خواهد بود.

Q5 : چرا تصمیم گرفتید OKEx را به عنوان IEO انتخاب کنید؟ مزایای OKEx برای HyperDAO چیست?

A5OKEx مدتهاست که مدافع فضای مالی غیرمتمرکز است. اوایل سال گذشته ، OKEx اولین پلتفرم اصلی بود که Maker’s Dai Savings Rate را در سیستم عامل خود ادغام کرد. امسال ، OKEx همکاری خود را با Hyper DAO به عنوان دومین پروژه مالی غیرمتمرکز اعلام کرده است که OKEx با آن همکاری خواهد کرد. OKEx همچنین در ارائه منابع خود به ما سخاوتمندانه عمل کرده و راهنمایی های زیادی در مورد توسعه پروژه ما داده است. ما رابطه خوبی با OKEx داریم و در آینده نیز با آنها همکاری خواهیم کرد.

Q6 : تفاوت عمده بین HDAO و سازنده دائو چیست ، آیا دوست دارید با آنها همکاری کنید یا آنها را کاملاً رقیب بدانید

A6همانطور که اشاره کردیم ، سیستم HyperDAO Stablecoin (SC) بسیار انعطاف پذیرتر از سایر سرویس های تولید ثبات کوین است به این معنا که کاربران مجازند انواع مختلف دارایی های دیجیتال را در ازای Hyper وثیقه دهند و خود Hyper می تواند به یک انواع ارزهای فیات ، نه فقط USD. ما در طراحی رمزهای خود از Maker الهام گرفته ایم و امیدواریم که بتوانیم آن را توسعه دهیم. توجه داشته باشید که HyperDAO فقط یک سیستم Bitcoin پایدار نیست ، بلکه کل اکوسیستم خدمات DeFi از جمله مبادله ، مدیریت دارایی ، سرمایه گذاری گسترده ، تأمین مالی خرد ، شهروندی الکترونیکی ، بانکداری و پیش بینی است. قطعاً آنها را رقیب نمی دانیم زیرا همه در یک قایق هستیم و در یک مبارزه می جنگیم. اگر بتوانیم در آینده با Maker همکاری کنیم بسیار عالی خواهد بود.

Q7 : چگونه #DeFi رابطه ما را با پول ، سرمایه گذاری ، اعتبار و بدهی تغییر می دهد؟ آیا روزی DeFi سیستم های مالی سنتی را در اختیار خواهد گرفت؟ HYPERDAO چه مشکلی را حل کرد?

A7من فکر می کنم DeFi موانع ورود به خدمات مالی را کاهش داده است به این معنا که هر کسی با اتصال به اینترنت قادر به دسترسی به خدمات DeFi باشد. من معتقدم در حال حاضر حدود 1.7 میلیارد نفر تخمین زده شده است که به خدمات مالی اساسی دسترسی ندارند ، بنابراین این یک حوزه است که شاهد تغییرات زیادی خواهیم بود. DeFi همچنین قابل اعتماد نیست ، که خدمات متولی و هزینه های سنگین همراه آن را از بین می برد ، همچنین به طور قابل توجهی خطر طرف مقابل را کاهش می دهد و حتی یک نقطه خرابی ندارد. با استفاده از DeFi ، افراد کنترل دارایی های خود را بازیابند و با کسری از هزینه ها به خدمات دسترسی پیدا می کنند. با این حال ، من فکر نمی کنم DeFi سیستم سنتی را تحویل بگیرد ، من انتظار دارم که این سیستم در کنار سیستم سنتی کار کند و در آینده در یک رابطه مشترک سودمندتر با هم همکاری بیشتری داشته باشد.

Q8 H HYPERDAO در مورد حل مسائلی که اکوسیستم DeFi هنوز نمی تواند حل کند ، چه نظری دارد؟ آیا مردم و ماشین آلات می توانند هر روز از طریق دستگاه های هوشمندی که از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند تجارت کنند?

A8یکی از موانعی که همه پروژه های DeFi با آن روبرو هستند ، نه فقط Hyper DAO ، کمبود نقدینگی در مقابل خدمات متمرکز است ، به عنوان مثال ، نقدینگی DEX در مقایسه با مبادلات متمرکز کمرنگ است و از آنجا که نقدینگی به طور طبیعی نقدینگی بیشتری را به خود جلب می کند ، کل صنعت تخلیه را تجربه می کند. پیش از این اشاره کردیم که در پروژه های مختلف DeFi تفکیک زیادی مشاهده شده است ، استراتژی ما جمع آوری منابع برای بهبود نقدینگی بخش است. به همین دلیل است که ما با تهاجم همکاری هایی را انجام داده ایم و ادغام متقابل را در میان سیستم عامل ها انجام داده ایم. در حال حاضر ، ما بیش از 10 شریک داریم و به طور مداوم در حال اضافه کردن شرکای جدید به شبکه هستیم. ارائه دهندگان خدمات کیف پول و سایر مبادلات به دلیل حجم زیادی که برای شبکه به ارمغان می آورد مورد توجه خاص قرار دارند. من معتقدم در حال حاضر ، مردم و ماشین آلات در حال حاضر هر روز از طریق دستگاه های هوشمند تجارت می کنند و HyperDAO نیز به همان اندازه در آن بازار تأمین خواهد شد.

Q9 H HYPERDAO به کدام کاربران هدف خدمت می کند؟ آیا استفاده از فناوری آن برای شرکت کنندگان آسان است اما همچنان راهی باز ، شفاف و برابر را تضمین می کند?

A9من می گویم که هدف ما کاربر مشترک یا سرمایه گذار است که می خواهد در اوایل دسترسی به خدمات مالی باشد و نمی خواهد هزینه های معامله سنگین را برای خدمات اساسی پرداخت کند. ما همچنین در حال بررسی بازارهایی هستیم که محدودیت دسترسی به خدمات مالی را ندارند یا خدمات صلب یا انحصاری دارند ، پس از همه هدف ما تلفیق همه خدمات مالی در یک سیستم عامل برای سهولت استفاده و تبدیل شدن به جایگزینی برای امور مالی سنتی است. بله ، ما سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل شود که تجربه کاربر ساده و بدون دردسر است و دسترسی آسان به اطلاعات را به صورت شفاف فراهم می کند.

Q10 the بزرگترین چالش هر کاربر در پروژه شما چیست؟ و HyperDAO چگونه کار می کند تا همه کاربران مدت طولانی با پروژه شما بمانند?

A10 من فکر می کنم بزرگترین چالش طراحی مکانیزم تشویقی است که به اندازه کافی نگرانی های امنیتی را برطرف کند اما به اندازه کافی سودآور است که سهامداران ما را در دراز مدت درگیر می کند. کاربران به زودی متوجه می شوند که هنگام مرور در سیستم عامل و به کارگیری خدمات مختلف ، می بینند که از نشانه های HDAO در همه جنبه های سیستم استفاده می شود ، بنابراین مکانیسم کمبود ناشی از تقاضا در حال اجرا است. حتی اگر کاربران از سیستم استفاده نکنند ، ما همچنین مکانیزم هایی را معرفی کرده ایم که آنها را برای مدت طولانی نگه می دارد. به عنوان مثال ، ما از نظر حق رأی در زمینه حاکمیت ، اختیارات قابل توجهی در اختیار دارندگان رمزگذار قرار داده ایم ، این دارندگان رمز می توانند به عنوان “بیمه” در سیستم پایدار بیت کوین کار کنند و سود کسب کنند یا نشانه های آنها را برای جوایز به دست آورند. و رأی دادن به خودی خود پاداش دارد. بنابراین همانطور که مشاهده می کنید ، این مشوق ها به طور آگاهانه طراحی شده اند تا اطمینان حاصل کنند که کاربران در طولانی مدت از لذت بردن از پلتفرم و مشارکت آنها در این کار کمک می کنند..

Q11 : HyperDAO برنده شد "امیدوار کننده ترین پلتفرم DeFi 2019" جایزه Fruity Finance. آیا این جایزه را یک موفقیت می دانید و فکر می کنید HyperDAO در آینده جوایز بیشتری کسب کند?

A11روزی را به یاد می آورم که به من اطلاع دادند که جایزه را گرفتیم. تیم ما در نقاط مختلف جهان بود. فکر می کنم آن زمان در هنگ کنگ بودم. واقعاً دلگرم کننده بود که بدانیم مردم به پروژه ما علاقه نشان می دهند و پتانسیل آن را می بینند. من این کار را به منزله شناخت تلاش های خود می دانم ، اما مطمئناً قصد نداریم در این قسمت متوقف شویم و در صورت هر چیز ، این جایزه فقط باعث شد تا تیم بخواهد بیشتر تلاش کند تا یک سیستم عامل DeFi که قابل ستایش است را بیرون بکشد. من قطعاً امیدوارم که در آینده جوایز بیشتری کسب کنیم اما البته این فقط یک پاداش خواهد بود ، تمرکز ما بر توسعه پلتفرم باقی خواهد ماند.

Q12 : ایده HyperDAO چگونه بوجود آمد?

A12 من و جیدن بسیار خوش شانس بودیم که قبل از تأسیس HyperDAO در بسیاری از پروژه های بلاکچین از طریق تجارت مدیریت صندوق شرکت داشتیم. در آن زمان ما شاهد پروژه های خوبی بودیم اما برخی نیز در جهت منافع سرمایه گذاران خود عمل نکردند. ما بر این باوریم که DAO این مشکل را حل می کند زیرا قدرت افراد یا بازیگران بالقوه مخرب را می گیرد و به دست اکثریت می رسد. با داشتن یک سیستم تشویقی مناسب و یک پروتکل اجماع با برنامه ریزی دقیق ، ذینفعان در DAO می توانند با هم همکاری کنند تا جامعه را به طور عادلانه و م governثر اداره کنند. این زمانی بود که ما به فکر استفاده از شبکه و منابع خود در فضای مالی برای ایجاد بستری بودیم که می تواند همه خدمات مالی را به یک مکان برساند تا مشترکاً توسط جامعه توسعه یابد. ما یک فضای شفاف و تعاملی را در نظر می گیریم که در آن کاربران به طور آشکار ایده ها و افکار خود را به اشتراک می گذارند و در این روند ، یک بازار مالی و جامعه پر رونق ایجاد می کنند..

بخش 2

Q1: محصولات اصلی HyperDAO کدامند؟?

A1: محصولات اصلی HyperDAO عبارتند از: مبادله ، مدیریت دارایی ، سرمایه گذاری جمعی ، مالی خرد ، شهروندی الکترونیکی ، بانکی ، پیش بینی و البته ثبات بلاک!

Q2: بودجه قابل توجه حمایت از HyperDAO چیست؟ آیا بودجه سنتی نیز در این امر دخیل است؟ در حال حاضر بسیاری از پروژه های توسعه DEFI وجود دارد ، بنابراین تفاوت HyperDAO با آن پروژه ها چیست؟ رقبای HyperDAO چه کسانی هستند؟ من خوانده ام که HyperDAO SC (Stablecoin) را ایجاد می کند ، بنابراین هدف آن چیست؟ و SC برای چه استفاده می شود?

A2: من فکر می کنم ما در مقایسه با اکثر پروژه های DeFi سه مزیت داریم. من به طور خلاصه آنها را توصیف می کنم. 1. پلت فرم جامع مالی دیجیتال یک مرحله ای. ما فقط یک یا چند سرویس را ارائه نمی دهیم بلکه قصد داریم بستر خود را برای تأمین هر نوع نیاز مالی توسعه دهیم.

2. ما انعطاف پذیری زیادی را ارائه می دهیم ، همانطور که قبلاً اشاره کردم ، تولید پایدار کوین از نظر وثیقه و تولید پایدار کوین کاملاً انعطاف پذیر است. ذینفعان نیز از طریق رای گیری قدرت زیادی کسب می کنند.

3. تمرکززدایی در جایی که مفید باشد. دارندگان توکن HDAO حق رأی دادن در مورد بسیاری از اقدامات حکمرانی را دارند. آنها حتی می توانند نمایندگانی را انتخاب کنند ، پروژه ها یا مدیران دارایی را معرفی کنند تا به سیستم معرفی شوند. HyperDAO Community Nomination Zone ، Forum Discussion ، Peer to Peer Services ، سیستم خرد و سیستم پیش بینی نیز به طور کامل توسط کاربر ساخته شده و توسط کاربر هدایت می شود..

Q3: نقش HDAO در اکوسیستم HyperDAO چیست؟?

A3: HDAO رمز حاکمیت در سیستم است ، می تواند در سیستم پایدار کوین برای حاکمیت استفاده شود (برای تنظیم پارامترهای ریسک یا رأی دادن به پیشنهادها) ، همچنین می تواند برای مبادله ما برای هزینه های معامله ، مانند یک سکوی پلت فرم ، یا در سرمایه گذاری جمعی استفاده شود بخش به عنوان حق رأی ، یا در منطقه پیش بینی ، به عنوان بخشی از مجموعه جایزه. واقعاً چیزهای زیادی وجود دارد که می توانیم با رمزهای HDAO انجام دهیم.

Q4: وقتی CDC را باز می کنید ، چه چیزی ایجاد می کنید؟ HyperDAO?

A4: CDC تعهد بدهی یا وثیقه ای است که از آن استفاده می شود Hyper-Fiat است ، مانند Hyper-USD یا Hyper-EUR. HDAO رمز حاکمیت برای پایدار کوین است ، و همچنین موارد بسیاری است ، در بالا مراجعه کنید.

Q5: اهداف اصلی شما برای رسیدن به 3-4 سال آینده چیست؟ برنامه شما برای گسترش و دستیابی بیشتر به فرزندخواندگی چیست؟ چگونه درک شرکت کنندگان رمزنگاری درباره پروژه را بالا می برید?

A5:ما با HyperDAO 1.0 شروع می کنیم ، که هشت اصلی ترین عملکردی است که من ذکر کردم ، بخشی از برنامه توسعه ما نیز 2.0 (2B یا 2 Business) و 3.0 (2G یا To government) است. 2.0 معرفی بازیگران نهادی بر روی سیستم عامل ما است ، فرصتی برای مدیران حرفه ای پول برای ارتباط با سرمایه گذار مشترک. و 3.0 هدف اصلی کار با دولت ها و ارائه خدمات بلاکچین به آنها است.

Q6: چه چیزی امروز دفی را عقب نگه داشته است و آیا می توان از این موانع عبور کرد؟ آینده دفی را در 20 سال دیگر کجا می بینید?

A6: به نظر من به طور كلی ، DeFi هنوز با مشكلات نقدینگی روبرو است كه من آنها را برطرف كردم ، مسئله دیگر تصویب است ، اتخاذ یك سیستم جدید به مردم زمان می برد ، خصوصاً وقتی كه آنها با سیستم سنتی بسیار آشنا باشند. بنابراین پیش بینی می کنم زمانی که مردم رمزنگاری را به عنوان یک کلاس دارایی مشابه با دارایی ثابت درآمد و غیره ببینند ، مدتی طول می کشد که در آن زمان پیشرفت خواهیم کرد. من می بینم که در آینده با سیستم سنتی با هم و نزدیکتر کار می کنیم.

س 7: چرا مهم است که HyperDAO روی بلاکچین کار کند?

A7: Hyper DAO خوب است ، یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO). این اساساً سازمانی است که توسط جامعه با اجماع اکثریت اداره می شود و برخلاف یک سازمان سنتی که در آن مدیرانی وجود دارند که از طرف سایر ذینفعان تصمیم می گیرند. این پروتکل اجماع البته فقط از طریق فناوری بلاکچین امکان پذیر است که در آن سوابق غیرقابل تغییر هستند و امکان ایجاد یک سیستم تشویقی را فراهم می کند که افراد را ترغیب می کند تا به طور مشترک در جهت توسعه سازمان کار کنند. بنابراین به طور طبیعی برای هر DAO ، نه فقط HyperDAO برای کار ، بدون شک بلاکچین ضروری است.

Q8: HyperDAO چگونه شرکت ها را برای همکاری انتخاب می کند؟ همکاری با HyperDAO چه مزایایی دارد ?

A8: ما در حال جستجوی شرکت هایی هستیم که می توانند نقدینگی بیشتری تأمین کنند و کاربران خود را وارد سیستم عامل خود کنند ، ما به اشتراک منابع اعتقاد داریم ، بنابراین اگر بتوانیم با یکدیگر ادغام شویم ، این یک پیروزی است.

Q9: منظور از PoV چیست؟ و تفاوت بین PoW ، PoS و PoV چیست?

A9: PoV اثبات رأی دادن است ، به این معنی که شما برای رأی دادن در مورد مسائل سیستم انگیزه می گیرید. من در مورد چگونگی همکاری PoW ، PoS و PoV قبلاً توضیح داده ام. می توانید برای خواندن برگردید.

س 10: تیم شما چگونه اطمینان حاصل می کند که HyperDAO در 5 سال آینده و حتی بالاتر از پلت فرم برتر باقی بماند و از سایر رقبا همگام باشد. چرا به جای استفاده از پروتکل لایه پایه موجود و اثبات شده ، در ایجاد بلاکچین شخصی خود اطمینان دارید?

A10: توجه داشته باشید که در حال حاضر ما بلاکچین خود را ایجاد نمی کنیم ، در حال حاضر در زنجیره اتریوم هستیم. با این حال ، ما در حال بررسی زنجیره های عمومی هستیم و ممکن است با رشد سیستم عامل ما و یافتن موردی که مناسب ما باشد ، به یکی از آنها مهاجرت کنیم.

اگر موردی را پیدا نکنیم که متناسب با نیازهای ما باشد ، ما توانایی توسعه خود را نیز داریم.

توجه داشته باشید که ما در حال حاضر بلاکچین خود را ایجاد نمی کنیم ، بلکه در حال حاضر در زنجیره اتریوم هستیم. با این حال ، ما در حال بررسی زنجیره های عمومی هستیم و ممکن است با رشد سیستم عامل ما و یافتن موردی که مناسب ما باشد ، به یکی از آنها مهاجرت کنیم.

اگر موردی را پیدا نکنیم که متناسب با نیازهای ما باشد ، ما توانایی توسعه خود را نیز داریم.

س 11: برای کار بانک ها به عنوان یک شریک با شما چه شرایطی را در نظر می گیرید?

A11: کار با بانک ها برای ما بسیار بزرگ است و ما در حال حاضر در حال مذاکره با برخی هستیم. آنها می توانند نقدینگی زیادی را به سیستم عامل وارد کنند. یک مسئله شفافیت و انتقال دارایی ها به زنجیره است ، در صورت وجود. هنوز اتوکشی زیادی برای انجام دادن وجود دارد ، اما داشتن آنها روی هواپیما شگفت آور خواهد بود.

س 12: آیا تجارت و دولت ملی وجود دارد که بخواهد با HyperDAO شریک شود?

A12:بله … ما از کارهای قبلی خود شبکه گسترده ای از موسسات را از فضای سنتی داریم. بسیاری نیز ابراز علاقه به همکاری با ما کرده اند. این بخشی از HyperDAO 2.0 است که من به آن اشاره کردم ، و بله ما در حال مذاکره با دولت ها هستیم تا ببینیم چگونه می توانیم فرایندها را برای آنها ساده کنیم و به مدیریت داده و حاکمیت کمک کنیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me