banner
banner

سکه های با درآمد منفعل: NEBL ، KMD و NEO

سکه های درآمد منفعل: NEBL ، KMD و NEO

درآمد منفعل گاهی اوقات “جام مقدس” سرمایه گذاری مالی تلقی می شود. طرفداران بازنشستگی پیش از موعد معمولاً درآمد منفعل را به عنوان گشودن بزرگ دستیابی به این هدف می دانند.

البته اشکال مختلفی از درآمد منفعل وجود دارد که بیشتر آنها را می شناسد: بازاریابی شبکه ای ، داشتن یک ملک اجاره ای و غیره.

اما برخی از سرمایه گذاران همچنین در هنر تولید منفعل درآمد از طریق سرمایه گذاری رمزنگاری تسلط دارند. بنابراین ، بهترین راه های کسب رمزنگاری در هنگام خواب چیست؟ در اینجا سه ​​ارز رمزپایه برتر برای ایجاد درآمد منفعل آورده شده است.

نبلیو

شبکه نسل بعدی بلاکچین نبلیو با هدف ارائه راهی برای باز کردن توانایی بالقوه بلاکچین. Neblio برای افزایش توسعه و استقرار برنامه های توزیع شده مبتنی بر بلاکچین ایجاد شده است. به عبارت دیگر ، به تسهیل پذیرش سریع dApps که در شبکه P2P از گره ها اجرا می شوند و نه یک گره ، کمک می کند..

رمز بومی Neblio ، NEBL ، در قلب پلت فرم بلاکچین Neblio است. این یکی از سکه های دیجیتالی است که ایجاد درآمد منفعل را ممکن کرده است. این پلتفرم از سازوکار توافق Proof of Stake (PoS) استفاده می کند.

شما می توانید از طریق staking درآمد انفعالی با NEBL بدست آورید. با این حال ، برای کسب درآمد ، باید کیف پول Neblio خود را 24/7 در حال اجرا نگه دارید. هرچه مدت اقامت NEBL در کیف پول شما بیشتر باشد ، درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

raspberrypi VNC Viewer e1512333422668

منبع: https://nebl.io/

در زمان نوشتن این مقاله ، ارزش NEBL حدود 1.90 دلار است. در اواسط ژانویه سال جاری ، این رقم به بالاترین حد خود یعنی نزدیک به 50 دلار رسید. ماشین حساب ها ، داده شده توسط Neblio ، پاداش سالانه تقریبا 10 for را برای نگه داشتن سکه و ذخیره آن 24/7 نشان می دهد.

در حال حاضر ، طبق 172 رتبه بندی شده است CoinMarketCap, با عرضه 13 میلیون توکن و سقف بازار 26.5 میلیون دلار.

کومودو (KMD)

کومودو پلت فرم چنگال است زکاش. Komodo یک پروژه بلاکچین غیر متمرکز است که به مردم امکان می دهد پول دیجیتالی خود را حفظ کنند و در عین حال حریم خصوصی را حفظ کنند. KMD به یک الگوریتم اجماع منحصر به فرد متکی است به نام اثبات تأخیر کار (dPoW).

این پلتفرم از فناوری BarterDEX و Jumblr استفاده می کند تا یک روش پیشنهادی اولیه غیرمتمرکز ارائه دهد که مطابق مقررات دولت نیست – مقرراتی که معمولاً از آزادی مالی جلوگیری می کنند.

BarterDEX از سوآپ اتمی برای انتقال سکه استفاده می کند. در حال حاضر ، از سوآپ اتمی برای پر کردن شکاف بین سکه استفاده می شود. مانند نشانه های مبتنی بر Ethereum و مواردی که از زنجیره خود استفاده می کنند.

BarterDEX در سرورهای متمرکز میزبانی نمی شود و می تواند بر روی یک شبکه توزیع شده با سیستم عامل Komodo کار کند.

طبق اطلاعات CoinMatrketCap.com ، در زمان نوشتن مقاله ، KMD با قیمت 1.15 دلار معامله می شود. در 21 دسامبر 2017 ، سکه به بالاترین تاریخ 12.54 دلار رسید.

نقشه راه Tech

منبع: https://komodoplatform.com/

در حال حاضر 109،057،135 KMD با کل برنامه ریزی شده 200 میلیون نشانه در گردش است – پیش بینی می شود در سال 2031 به دست آید., KMD “hODLers” می تواند 5٪ KMD کسب کند سالانه.

لازم به ذکر است که کومودو از الگوریتم Proof-of-سهام (PoS) استفاده نمی کند ، اما به دارندگان رمز اصلی خود در کیف پول های انتخابی پاداش می دهد. درآمد منفعل برای تشویق مردم به HODL KMD خود در خارج از مبادلات ارزهای رمزپایه اجرا شد.

NEO

NEO, که قبلاً با عنوان “Antshares” شناخته می شد یک ارز رمزپایه است که عملکردی مشابه با آن دارد اتریوم. در حقیقت ، اغلب از آن با عنوان “چینی Ethereum” یاد می شود و برای کمک به معرفی جدید ساخته شده است اقتصاد هوشمند. NEO و Ethereum می خواهند بسترهایی برای برنامه های غیرمتمرکز ، قراردادهای هوشمند و پیشنهادات اولیه سکه باشند.

NEO از قراردادهای هوشمند برای اجرای برنامه ها بدون درگیر شدن اشخاص ثالث استفاده می کند. به محض ایجاد قراردادها ، آنها نمی توانند توسط اشخاص ثالث سانسور شوند ، تحت تأثیر قرار بگیرند یا تغییر دهند.

NEO در سال 2014 تاسیس شد. از آن زمان به بعد ، بلاکچین میزان قابل توجهی از علاقه و علاقه را در بین کاربران مشاهده کرده است ، و این یکی از مهمترین اختراعات قرن 21 است..

به جای استفاده از الگوریتم PoW یا PoS ، NEO از یک راه حل هوشمندانه معروف به تحمل بیزانس بی نظیر (dBFT) به عنوان پروتکل اجماع استفاده می کند.

شبکه NEO از دو نشانه مختلف – GAS و NEO استفاده می کند. NEO نشانه ای است که برای مدیریت شبکه و همچنین ایجاد بلوک استفاده می شود.

1024

منبع: https://neo.org

همانطور که از نامش پیداست GAS برای “سوخت” شبکه بلاک چین NEO طراحی شده است. توکن های GAS به کاربرانی که NEO را در اختیار دارند توزیع می شود. هرچه نشانه های NEO بیشتری در کیف پول خود نگه دارید ، GAS بیشتری به عنوان سود سهام کسب خواهید کرد.

مبادلات مانند بینانس و KuCoin به کاربران اجازه می دهد تا با ذخیره NEO خود در سیستم عامل خود ، GAS خود را جمع آوری کنند.

افکار نهایی

بسیاری از این روش ها نیاز به رویکرد عملی دارند و برای موفقیت به زمان نیاز دارند. هنوز هم ، این روش های کسب درآمد باقیمانده و منفعل می تواند یک قفل عالی برای کسانی باشد که می توانند شرکت کنند. به خصوص در این مراحل اولیه.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me