banner
banner

BitShares (BTS) چیست – همه آنچه باید بدانید

راه بازگشت در سال 2014 توسط اعجوبه رمزنگاری Dan Larimer, BitShares (BTS) یکی از قدیمی ترین پروژه های بلاکچین است ، زیرا قبلاً با نام ProtoShares (با رمز PTS مجاور) نامگذاری می شد.

هدف اصلی این پلت فرم تسهیل معاملات مالی و تعاملات در یک موضوع غیرمتمرکز از طریق مبادله پیشرفته فن آوری است که هم از ایجاد ارزهای رمزپایه و هم از تجارت پشتیبانی می کند. به طور خلاصه ، این برنامه برای کمک به همه کسانی در سراسر جهان که دسترسی مستقیم به خدمات مالی کلاسیک ندارند ، طراحی شده است.

اساساً ، BitShares فرصتی منحصر به فرد برای “بانکی ها” فراهم می کند تا به لطف ابزارهای امن و غیرمتمرکز پشتیبان فناوری های بلاکچین ، بانک های خود شوند..

BitShares

همه چیز در مورد گرافن

واقعیت جالب دیگر این است که BitShares بر اساس آن ساخته شده است گرافن, یک منبع باز ، اجرای بلاکچین C ++ طراحی شده برای عملکرد به عنوان یک مکانیسم اجماع. می توانید برخی از ابزارهای واقعی Graphene را در پشت پروژه هایی مانند مشاهده کنید Steemit.com و PeerPlays.com.

یک نکته قابل توجه این است که گرافن می تواند تا 100000 تراکنش را در هر ثانیه انجام دهد و زمان انسداد آن فقط 1.5 ثانیه است. از این رو ، BitShares قادر به انجام معاملات بیشتر از ثانیه خدمات مالی MasterCard و Visa در هر ثانیه است. تا به امروز ، BitShares همچنان بیشترین تعداد تراکنش در یک روز را در اختیار دارد ، در حدود 920.000 تراکنش در 13 سپتامبر 2017 ثبت شده است..

BitShare’s Decentralized Asset Exchange

تبادل BitShares بدون اطمینان از محدودیت معاملات و برداشت های معمول ، برای اطمینان از حفاظت از کلیه معاملات خود طراحی شده است. این یکی از ارزانترین مبادلات است که در خارج وجود دارد و همه معامله گران از حقوق و مزایای برابر برخوردار هستند.

در صرافی غیرمتمرکز BitShares ، می توانید به سرعت و با ارزان قیمت دو نوع دارایی را معامله کنید: سکه های هوشمند و دارایی های صادر شده توسط کاربر.

به بیان بهتر ، این دارایی های مبتنی بر رمزنگاری ، دارایی های دنیای واقعی مانند دلار آمریکا که به آن bitUSD نیز می گویند را ردیابی می کنند. در مورد سکه های هوشمند ، توجه داشته باشید که این سکه ها طوری برنامه ریزی شده اند که همیشه تقریباً برابر با ارزش واقعی دارایی نماینده آنها هستند. آنها همیشه ارزش فیات مربوط به خود را نشان می دهند. به عنوان مثال ، یک bitUSD با همان ارزش یک دلار آمریکا طراحی شده است.

دارایی های صادر شده توسط کاربران توسط کاربران سیستم عامل ایجاد می شود. هرکسی صاحب BTS باشد می تواند دارایی خود را صادر کند. این دارایی ها نشانه های سفارشی هستند که می توانند در سیستم عامل ثبت شوند. بهترین قسمت این است که کاربران کنترل کاملی بر نحوه ایجاد این دارایی ها دارند ، زیرا آنها می توانند ساختار مرتبط خود و همچنین ارزش آنها را انتخاب کنند. هرکس دارایی ایجاد کند باید نام ، توزیع ، توضیحات و سایر اطلاعات مورد نیاز را نیز مشخص کند.

این مبادله شامل پشتیبانی از دارایی هایی است که تورم ، سهام ، اوراق قرضه و حتی شاخص ها را ردیابی می کنند. می توانید تقریباً هر چیزی را معامله کنید ، مشروط بر اینکه دارایی شما علاقه کافی داشته باشد. چند نمونه مرتبط ارزهای رمزنگاری شده ، ارزهای فیات ، طلا ، گاز ، نفت و سایر مواد گرانبها است.

دشرکت های خودمختار متمرکز (DAC)

مدیریت داخلی BitShares توسط یک شرکت به اصطلاح Decentralized Autonomous (DAC) کنترل می شود ، چارچوبی که به طور خاص برای کمک به دارندگان BitShares در تصمیم گیری در مورد آینده BTS طراحی شده است. BitShares را می توان یک DAC در نظر گرفت ، زیرا برای اطمینان از جبران خسارت کافی برای تمام افرادی که در توسعه این سیستم عامل شرکت دارند ، طراحی شده است.

هر عضو می تواند اساساً کارمند شود ، زیرا دارندگان سکه BitShares می توانند تصمیم بگیرند که چگونه بودجه در سیستم عامل تخصیص یابد. هرچه کسی تعداد بیشتری سکه ضمیمه کند ، رأی وی بالاتر خواهد رفت. سه نوع کارگر وجود دارد: شاهدان ، نمایندگان و کارگران.

اثبات تفویض شده سهام (DPoS)

اولین نوع کارگران ، شاهدان ، کسانی هستند که برای پردازش معاملات و امنیت شبکه حقوق دریافت می کنند. از طرف دیگر ، نمایندگان پرداخت نمی شوند ، اما آنها موقعیت خود را براساس مشارکت خود حفظ می کنند ، به این معنی که آنها می توانند به روزرسانی های مختلفی را برای کل سیستم عامل پیشنهاد دهند. سرانجام ، کارگران کسانی هستند که می توانند پروژه هایی را پیشنهاد دهند و اگر و هنگامی که به پروژه های آنها رأی داده شود ، آنها دستمزد می گیرند تا پیشرفت خود را ادامه دهند.

برای ساده سازی بیشتر همه چیز: شاهدان “سنگین وزن” را انجام می دهند ، شاهدان و کارگران توسط زنجیره بلوک حقوق می گیرند و شاهدان پاسخگو هستند.

اثبات سنتی کار (PoW) (همانطور که در بیشتر ارزهای رمزپایه استفاده می شود ، بیت کوین شامل آن می شود) در حال حاضر یک راه حل منسوخ در نظر گرفته شده است زیرا از منابع محاسباتی قابل توجهی استفاده می کند. BitShares از یک مدل اجماعی اثبات شده سهام (DPoS) استفاده می کند. این محصول برای بهبود طراحی Proof of Stake (PoS) و از بین بردن نیاز به یک مدل PoW طراحی شده است.

پرداخت های برنامه ریزی شده در BitShares

یک مزیت قابل توجه BitShares نسبت به سایر سیستم عامل های قرارداد هوشمند پشتیبانی از پرداخت های برنامه ریزی شده است که به شما امکان می دهد برداشتی مجاز از حساب خود تنظیم کنید. بهتر از این ، این پلتفرم همچنین از پشتیبانی از پرداخت های مکرر نیز پشتیبانی می کند ، به همین دلیل پرداخت های اشتراک ماهیانه به نظر می رسد یک قدم زدن در پارک باشد.

تمام کارهایی که برای تنظیم پرداختهای دوره ای باید انجام دهید اعطای مجوز برداشت و انتخاب حد برداشت در هر دوره است.

برنامه پاداش ارجاع

مشابه اکثر سیستم عامل های بلاکچین ، BitShares همچنین یک برنامه ارجاع با پاداش ارائه می دهد. این به منظور استفاده از پلتفرم و هر کسی که در شبکه است و قادر است افراد بیشتری را به اصطلاح وارد کند ، طراحی شده است. این برنامه برای هر عضوی که در طول عمر ثبت نام می کنید 80 دلار آمریکا به شما اعطا می کند. 80 دلار آمریکا از هزینه 100 دلار USD است که هر عضو Lifetime باید هنگام ثبت نام پرداخت کند.

معرف

تیاو تیم

نماینده عمومی BitShare است دن لاریمر, خالق آن همانطور که قبلا ذکر شد ، BitShares یک DAC است ، بنابراین جای تعجب نیست که در مورد بقیه اعضای تیم اطلاعات کمی وجود داشته باشد. از نظر تئوری ، عملاً هر کاربری که از طریق ایجاد ، رأی دادن ، شرط بندی و توسعه ، با پلتفرم درگیر می شود ، عضو آن است.

نحوه خرید BitShares BTS

می توانید BTS را در اینجا خریداری کنید تبادل دارایی BitShares خود با خرید و فروش هر ارز رمزنگاری شده دیگر برای آن یا مستقیماً از محبوب ترین صرافی ها. این شامل ZB.COM, بینانس, هووبی, پولونیکس, Gate.io و بسیاری دیگر.

نتیجه گیری و خطرات درگیر

BitShares بدون سایه بدون شک یک پلتفرم بسیار قدرتمند مبتنی بر معماری کاملاً اندیشیده شده و خدمات مالی غیرمتمرکز مفید بسیاری به کاربران خود ارائه می دهد. امکان صدور سکه های هوشمند (bitAssets) را در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، توانایی انجام بیش از 100000 تراکنش در ثانیه را دارد و از طریق الگوریتم Delegated Proof of Stake (DPoS) یک لایه حاکمیتی لازم را اضافه می کند.

با این حال ، در حال حاضر هیچ نشانه ای از افت ارزش رادیکال مصون نیست. خطر “رویداد سیاه قو” هنوز بسیار زیاد است و در صورت وقوع ، سیستم عامل می تواند توانایی انجام معاملات پایدار را در مقیاس بزرگ از دست بدهد.

اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، BitShares یک جمله درست است که می گوید در واقع می توان با استفاده از یک روش غیرمتمرکز تجارت را انجام داد. با این حال ، این یک فناوری آزمایشی است ، بنابراین هنوز مسیری طولانی در پیش است تا BitShares در برابر چنین حوادث غیرمترقبه ای ، FUD ها ، و حتی نقض امنیت و حملات غیرقابل درک شود..

اطلاعات تماس و اطلاعات اضافی BitShares:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me