banner
banner

OKEx به لیست DMG و CELO ، تقویت موضع جاه طلبانه در مورد توسعه DeFi

والتا ، مالت ، 15 ژوئیه 2020 – OKEx (www.okex.com) ، بورس ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان ، امروز اعلام کرده است که دو پروژه دیگر DeFi در حال ظهور را لیست می کند: DMM Governance Token (DMG) و Celo Gold (CELO) ، با جفت های تجاری در برابر Tether (USDT) و Bitcoin (BTC).

معاملات نقطه ای DMG در ساعت 3:00 بامداد UTC در تاریخ 17 ژوئیه آغاز می شود ، در حالی که سپرده های DMG از ساعت 3:00 بامداد UTC در تاریخ 16 ژوئیه در دسترس خواهد بود. برداشت ها در ساعت 3:00 بامداد UTC در تاریخ 20 ژوئیه آغاز می شود. برای CELO ، معاملات spot در 17 ژوئیه از ساعت 7:00 صبح UTC شروع می شود. واریزها و برداشتها به ترتیب در ساعت 4:00 صبح UTC 16 ژوئیه و 9:00 صبح UTC در تاریخ 20 ژوئن انجام می شود.

به دنبال لیست یکی از امیدوار کننده ترین و محبوب ترین پروژه ها در فضای DeFi ، کمپاند (COMP) ، آخرین تصمیم OKEx برای اضافه کردن دو پروژه دیگر DeFi برای کاربران خود ، موضع صعودی بورس را در مورد ادامه توسعه صنعت DeFi تثبیت می کند.

“OKEx مدت هاست که DeFi را به عنوان یکی از مهمترین جهات توسعه بلاکچین و ارز رمزپایه در نظر گرفته است. از درآمد منفعل گرفته تا وام ارز دیجیتال ، به عنوان یک مبتکر در صنعت ، OKEx در حال گسترش رد پای ما در این عرصه در حال رشد است. “مدیر عامل شرکت OKEx جی هائو گفت.

“ما بسیار خوشحالیم که پروژه هایی مانند DMG و CELO را با موفقیت های نوین در زمینه اعطای وام و پایدار بیت کوین مشاهده می کنیم ، زیرا معتقدیم که آنها نمایانگر مسیر ابتکاری جدید DeFi و بلاکچین هستند.”

سکه های ثابت ، وام ها و DEX توسعه DeFi سنتی را تقویت می کنند

اگر توسعه DeFi به چندین مرحله تقسیم شود ، آگوست 2018 – هنگامی که مفهوم DeFi برای اولین بار پیشنهاد شد – تا سال 2019 دوره شکوفایی آن خواهد بود.

در آگوست 2018 ، برندان فورستر ، بنیانگذار پلت فرم وام دهنده رمزنگاری دارما ، مقاله ای را منتشر کرد به نام "اعلام De.Fi ، جامعه ای از سیستم عامل های مالی غیرمتمرکز," که رسما تولد DeFi را اعلام کرد.

به سال 2019 اولین سال DeFi نیز گفته می شود. همانطور که مردم به تدریج متوجه زنجیره بلوک شدند ، مزایای امنیت قوی DeFi ، شفافیت بالا و محافظت از حریم خصوصی نیز به تدریج برای عموم شناخته شده است.

برندان فورستر ، پیشنهاد دهنده DeFi معتقد است که DeFi باید چهار ویژگی اصلی داشته باشد: 1) ساخته شده در بلاکچین ، 2) متعلق به حوزه مالی باشد ، 3) کدی داشته باشد که منبع باز باشد و 4) توسعه دهندگان پایدار داشته باشد. با این حال ، از نیمه اول سال 2020 ، تمام محصولات مالی مبتنی بر شبکه بلاکچین ، از جمله ارز رمزنگاری شده ، قراردادهای هوشمند ، پروتکل ها و DApp ها را می توان DeFi نامید..

در این مرحله ، انواع محصولات DeFi شروع به ظهور کرده اند و بدون شک افزایش ناگهانی کامپاند این مرحله را به اوج رساند.

تجزیه برنامه های DeFi بر اساس نوع. منبع: تحقیق OKEx

اگرچه نسبت ابزارهای زیرساختی / توسعه ای (22٪) و تجزیه و تحلیل داده ها (17٪) نسبتاً زیاد است ، اما آنچه که واقعاً شناخته شده است و باعث پیشرفت بیشتر DeFi می شود ، کاربردهای مالی از جمله پول های ثابت ، وام دهی و مبادلات غیرمتمرکز است – که همچنین امیدوار کننده ترین آهنگ های DeFi است.

از منظر دارایی های کل قفل شده بر روی پروتکل های DeFi ، وام یک مزیت مطلق دارد. پنج پروژه وام دهی در 10 مورد برتر کل بازار گنجانده شده است. از این میان ، در حال حاضر کامپاند پروژه ای است که دارای بالاترین ارزش بازار دارایی های قفل شده است و به دنبال آن Maker – که نشانه های حاکمیت آن نیز در OKEx ذکر شده است. علاوه بر این ، تعادل غیرمتمرکز تعادل نیز در میان 10 برتر جایگاه را به خود اختصاص داده است.

منبع: تحقیق OKEx

دوره DeFi پس از سنت: نوآوری بر توسعه DeFi غالب خواهد بود

با ورود به سال 2020 ، رقابت به سمت DeFi وارد فصل جدیدی شد.

جی هائو گفت: “در حالی که DeFi به سرعت در حال توسعه است ، ما نباید خطرات پنهان را از نظر مدل های امنیتی و اقتصادی و غیره نادیده بگیریم.”.

“علاوه بر این ، جهت توسعه DeFi خلاص شدن از شر وابستگی به سود حاصل از مفهوم” بلاکچین “و تمرکز بر سناریوهای کاربردی برای حل مشکل بانکداری تحت سیستم مالی موجود جهان است. با توجه به این ، نوآوری تنها راه نجات است. “

متفاوت از سایر پروژه های وام دهی DeFi ، DMM ، بنیاد DMG ، خدمات وام از زنجیره به زنجیره را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، میزان پول وام هایی که در حال حاضر توسط خودروهای رهنی در ایالات متحده تولید می شود از 8.7 میلیون دلار فراتر می رود. انتظار می رود DMM با پیوند دادن این مدل وام با پشتوانه رهنی ، خدمات وام ارز رمزنگاری شده را به صورت وام های فیزیکی به کاربران ارائه دهد..

نرخ DMM. منبع: بازار پول DeFi

CELO با هدف ایجاد یک سیستم مالی جهانی ، ارائه خدمات مالی به مردم در سراسر جهان – که ممکن است حساب بانکی نداشته باشند – از طریق تلفن های هوشمند خود.

تاسیس شده بر روی یک زنجیره عمومی اثبات سهام ، قابل توجه ترین ویژگی CELO پروتکل هویت سبک آن است ، که می تواند هش کلید عمومی و شماره تلفن همراه را ترسیم کند ، به کاربران اجازه می دهد دلارهای CELO را به آدرس مربوط به شماره تلفن بدون آدرس پیچیده کلید عمومی. بنابراین ، هر کسی که دارای تلفن هوشمند است می تواند ارز دیجیتال را به راحتی به هر اسمارت فون دیگری در هر جای دنیا ارسال کند.

“OKEx از نوآوری DMG و CELO در DeFi قدردانی می كند و همچنین ما معتقدیم كه هر چه بیشتر چنین پروژه های ابتکاری و عملی در آینده ظاهر می شوند. به عنوان یک پیشگام در صنعت ، ما بسیار مایل به همکاری با آن برای ارتقا development توسعه بیشتر DeFi هستیم. “.

پایان

درباره OKEx

OKEx که یک معامله در زمینه ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان است ، متنوع ترین بازار را ارائه می دهد که در آن معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های حفاظتی می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات – از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های – ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم و به انعطاف پذیری سرمایه گذاران در تنظیم استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات.

تماس با رسانه

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me