banner
banner

کریستین پلاتزر ، بنیانگذار و شریک مدیر Black Manta Capital – سری مصاحبه

کریستین به عنوان یک متخصص ارشد HR ، مدیر عامل و به عنوان مشاور ، تجربه گسترده ای از راه اندازی شرکت ها تا یک شرکت جهانی (Groupon) دارد. او تیم های بین المللی پیچیده ای را در محیط رشد بالا و در بیش از 30 کشور جهان مدیریت کرد. وی در برلین ، زوریخ ، سیدنی و وین زندگی و کار کرد. کریستین علاقه زیادی به استارتاپ ها ، مدیریت استعدادها ، فعالیت های مردم و طراحی سازمانی دارد.

در خارج از کار ، مسیحی دوست دارد خوب غذا بخورد ، اغلب مسافرت کند و سخت غواصی کند. او در مالت مستقر است.

چگونه شخصاً برای اولین بار با ارزهای رمزپایه روبرو شدید?

من به نوعی خیلی دیر به رمزنگاری رسیدم: در سال 2017 طی یک پروژه مشاوره ای ، و سرانجام از روی کنجکاوی. برای من و بنیانگذار الكساندر راپاتز و من ، ایجاد Black Manta Capital Partners بیشتر در مورد استفاده از قابلیت های بلاكچین در حوزه گسترده اوراق بهادار ، “دارایی های دنیای واقعی” بود ، و نه گسترش زمینه پذیرش ارز رمزنگاری. گفته شد ، امکان سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری و ارزهای رمزنگاری شده در این کشور وجود دارد پلت فرم سرمایه گذاری Black Manta هسته اصلی پیشنهاد ارزش ماست.

 

چه چیزی شما را برای راه اندازی Black Manta Capital Partners الهام بخش کرد?

اولین ایده تجاری ما حول وجوه توکن دار شکل گرفت. ما در تیم خود تجربه گسترده و عمیقی در صندوق های سرمایه گذاری و سهام ویژه داریم. با این حال ، وقتی بازار را از نزدیک مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم ، این سوال همچنان باقی بود: چه کسی قرار است تمام STO هایی را که می خواهیم در آنها سرمایه گذاری کنیم ، اداره کند؟ راه اندازی یک STO واحد به عنوان یک شرکت کاری پیچیده و طولانی است. شما باید خدمات زیادی را برای یک پیشنهاد ارائه دهید. در پایان ، شما هنوز هم باید با تنظیم کننده مالی کل بسته مواجه شوید. این آسان نیست. از این رو ، ما با Tokenization به عنوان یک سرویس در چند بستر چند STO ارائه شد.

 

فضای صادر کننده توکن در اروپا مملو از صادرکنندگان توکن مانند Fintelum شده است & نوفوند Black Manta چگونه خود را متفاوت می کند?

شلوغ؟ من با شما موافق نیستم. در واقع بسیاری از پخش کننده های FinTech در فضا وجود دارند که موتورهای توکن سازی را ارائه می دهند. سپس برخی از بازیکنان برای حوزه های قضایی مانند لیختن اشتاین یا جعبه شن و ماسه لندن رفتند. اما موسسات خدمات مالی دارای مجوز در بازارهای مالی عمده مانند آلمان ، ما شاهد تعداد زیادی نیستیم. در این راستا ، ما بسیار خرسند و مفتوح هستیم که توانستیم رگولاتور مالی آلمان ، BaFin را راضی کنیم که اجازه خود را به ما اعطا کند.

 

چه نوع محصولاتی را می توان در سیستم عامل شما رمزگذاری کرد?

این روش دیگری است که پلت فرم سرمایه گذاری Black Manta را از آنچه تاکنون در بازار می بینیم متمایز خواهد کرد: گام به گام ، STO توسط STO ، ما یک مجموعه گسترده از املاک و مستغلات گرفته تا شرکت های نوپا و شرکت های کوچک و متوسط ​​، از کالاها را توسعه خواهیم داد. به صندوق های توکن دار ما می خواهیم به سرمایه گذاران ، چه خرده فروشی و چه حرفه ای ، گزینه هایی برای تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری STO خود در یک پلت فرم بدهیم. در عین حال همه صادر کنندگان ما از یک مجموعه موجود و در حال رشد سرمایه گذاران ثبت شده بهره مند خواهند شد.

 

چرا شرکت های نوپا یا مشاغل کوچک باید در مقابل روش های سنتی جمع آوری سرمایه مانند سرمایه خطرپذیر ، توکن انتخاب کنند?

برای ما ، ما آن را نه به عنوان یک یا به عنوان یک نشانه امنیتی ارائه می دهیم که گلوله جادویی جمع آوری کمک مالی باشد. اگر شما در حال برنامه ریزی یک دور بذر هستید ، ممکن است به خوبی با یک صندوق سرمایه گذاری یا فرشته تجارت ، ارتباطات و تخصص آن خدمت کنید. اگر شما یک استارت آپ بزرگسال هستید که به دنبال یک سری B یا C یا SMB مستقر هستید و سابقه فعالیت در بازار را دارد ، ممکن است با STO خیلی بهتر خدمت کنید. در پایان ، این واقعیت خلاصه می شود که شما به عنوان صادر کننده رمز امنیتی ، در ساختار سرمایه خود بسیار انعطاف پذیر هستید و به یک بازار مالی بسیار بین المللی دسترسی پیدا می کنید.

 

شما به تازگی با Tokeny برای راه اندازی “چند بستر STO” همکاری کرده اید. آیا می توانید جزئیات مربوط به این مشارکت و معنای آن برای مشتریان بالقوه را با ما در میان بگذارید?

ما Tokeny Solutions را به عنوان رهبر اروپا در این زمینه و مطمئناً یکی از برترین بازیکنان جهانی می دانیم. سیستم عامل آنها دارای سابقه اثبات شده ، پایدار است و از نظر مقررات مطابقت دارد. در مشارکت ما ، هر دو بر روی آنچه بهترین کار را انجام می دهیم تمرکز می کنیم: Tokeny the FinTech on Blockchain ، Black Manta Capital بخشی به عنوان یک م Servicesسسه خدمات مالی مجاز. برای مشتری ، ما می خواهیم فکر کنیم که شما از هر دو قسمت بهترین بهره را می برید. و جدا از این ، ما به راحتی از کار با این افراد در لوکزامبورگ لذت می بریم.

 

برای مشتریان بالقوه ای که ممکن است به خدمات شما علاقه مند باشند. آیا حداقل سرمایه یا سایر الزامات مالی وجود دارد?

به طور کلی ، ما حداقل هدف سرمایه را 5 میلیون یورو می بینیم. در بعضی موارد ، ما دور اول کوچکتر را اجرا خواهیم کرد ، اما اینها معمولاً بازار را برای دور دوم بزرگتر آماده می کنند.

 

آیا مشتری ها جلوتر پرداخت می کنند یا هزینه هایی هستند که از درآمد حاصل از آن جمع می شود?

خدمات ما برای ساختاردهی و قرار دادن پیشنهاد نیاز به نگهدارنده ای برای تنظیمات مالی و فنی و هزینه موفقیت در سرمایه جمع شده دارد. هر دو قسمت از هزینه متناسب با پیچیدگی پروژه ، نوع دارایی مورد نظر برای توزیع و میزان فروش و توزیع برآورد شده برای محل استقرار است..

 

آیا پروژه های فعلی در دست راه است?

پلت فرم سرمایه گذاری Black Manta در سه ماهه اول سال 2020 با دو پروژه املاک و مستغلات در آلمان آغاز می شود. پس از آن ، ما در حال مشاهده لیست طولانی پیشنهادها و انواع مختلف دارایی های توکن دار هستیم ، اما برای آنها هنوز اعلامیه خیلی زود است. مهم است که بدانیم در چارچوب آزادی خدمات اتحادیه اروپا و به اصطلاح دستورالعمل MiFID-II ، ما می توانیم STO ها را در سراسر اروپا بر اساس مجوز آلمان خود اجرا کنیم.

 

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید درباره Black Manta Capital Partners به ​​اشتراک بگذارید?

سرانجام ، یک سوال زیاد به من دست می دهد این است: چرا Black Manta؟ و پاسخ ساده این است: من یک غواص پرشور هستم و پرتوهای مانتا نه تنها ماهی هایی هستند که بیشترین قدرت مغزی را دارند ، بلکه بسیار باشکوه هستند و دیدار با آنها در آبی عمیق بسیار مغتنم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر بازدید کنید پایتخت مانتا سیاه یا صفحه لیست کسب و کار Black Manta Capital ما.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me