banner
banner

شایعات PayPal باعث افزایش قیمت بیت کوین می شوند اما گزینه های انقضا برای افزایش نوسانات تعیین می شود: سه شنبه فنی

به طور خلاصه

  • قیمت بیت کوین (BTC) با شایعاتی مبنی بر ادغام رمزنگاری PayPal ، به سطح 9،600 دلار بازگشت
  • پیش بینی می شود نوسانات بازار قبل از انقضا قرارداد اصلی گزینه های BTC افزایش یابد
  • داده ها نشان می دهد که ارزیابی فعلی BTC دارای پتانسیل صعودی و فضای رشد بیشتری است

بررسی اجمالی بازار

در اوایل صبح سه شنبه در آسیا (UTC 8:00 – 9:00) احساسات در بازارهای رمزنگاری بهبود یافت زیرا بیت کوین در ابتدا قبل از تصحیح کوتاه مدت سطح $ 9،600 – $ 9800 را پس گرفت. بازگشت پس از آن انجام شد گزارش ها Paypal را برجسته کرد آگهی های استخدام به دنبال مهندسین رمزنگاری ، دامن زدن به شایعات در مورد ادغام احتمالی بیت کوین.

با این حال ، انتظار می رود نوسانات بازار علی رغم شایعات Paypal در این هفته بالا بماند زیرا قراردادهای گزینه های BTC که در ژوئن منقضی شده اند منقضی می شوند. شایان ذکر است که بازارهای معاملات تمایل بیشتری نسبت به دوره های انقضای عمده و قبل از انقضا دارند.

در همین حال ، داده های Glassnode نشان می دهد که نسبت ارزش BTC به ارزش واقعی (MVRV) با وجود افزایش اخیر قیمت در سطح نسبتاً پایین باقی مانده است.

Bitcoin MVRVنسبت MVRV بیت کوین (7d-MA) ؛ منبع: Glassnode

نسبت MVRV نشان می دهد که آیا BTC نسبت به قیمت تحقق یافته خود بیش از ارزش منصفانه خود معامله کرده است یا خیر. وقتی این نسبت بین 1 و 2 باشد ، به این معنی است که BTC می تواند کم ارزش باشد ، وقتی این نسبت بیشتر باشد ، این نشان دهنده ارزش بیش از حد است. با نسبت MVRV فعلی 1.6 ، پتانسیل صعودی بیت کوین همچنان بزرگ است ، حتی در حالی که قیمت های بازار نزدیک به 10 هزار دلار بوده است.

در جای دیگر ، DigiByte (DGB)، هستی شناسی (ONT) و Bitcoin Diamond (BCD) در میان برترین ها در فضای altcoin بودند ، در حالی که Hycon (HYC) و Orbs Hybrid Blockchain (ORBS) در جلسه اولیه سه شنبه بین 6٪ – 9٪ تسلیم شد.

آنالیز قیمت

BTC / USDT – هنوز روند معکوس وجود ندارد?

جنبش برای BTC / USDT مثبت شده است زیرا این جفت ارز حمایت های پایین تر در الگوی مثلث را دست نخورده می داند. این حرکت صعودی در RSI و DMI نیز منعکس می شود. اگرچه MACD قرمز باقی مانده است ، تفاوت بین این دو خط کم شده است. با این حال ، RSI روند اخیر خود را شکسته است ، در حالی که + DI بالاتر از -DI و ADX است. هر دو شاخص اشاره به تغییر مثبت دارند.

با این وجود ، علی رغم این تغییر مثبت احساسات ، دشوار است که اقدامات قیمت سه شنبه را آغاز یک روند معکوس بدانیم. به این دلیل که این جفت ارز همچنان در الگوی مثلث معامله می شود و برای تأیید معکوس قطعی نیاز به شکست است.

اگر احساس مثبت دست نخورده باقی بماند ، جفت ارز ممکن است منطقه 9800 تا 10 هزار دلاری را دوباره آزمایش کند ، که هنوز سطح مقاومت قابل توجهی است.

پشتیبانی با قیمت 9،200 دلار می تواند منطقه پایین تری برای تماشای این امر باشد که در صورت آزمایش می تواند احتمال بازنگری در روند حمایت از مقاومت یک ساله را به نزدیک 8،850 دلار افزایش دهد..

نمودار BTC USDT BTC / USDT در قسمت پایین مثلث پشتیبانی پیدا کرد. منبع: OKEx ، Tradingview

ETH / USDT – تیراندازی ستاره در حال ساخت?

ETH / USDT نشان دهنده دستیابی به موفقیت در حرکت مشابه BTC / USDT است. با این وجود ، در اوج روز سه شنبه یعنی حدود 246 دلار ، قدرت خرید کافی مشاهده نکرده ایم. در این سناریو ، این جفت ممکن است به راحتی روزانه تولید کند "ستاره دنباله دار" الگو ، که به طور معمول شمعی نزولی است و دارای سایه بالایی بلند است.

این جفت ارز تقریباً به باند بالایی بولینگر رسیده است ، که می تواند نشانه اولیه خرید بیش از حد باشد ، علی رغم اینکه RSI زیر 70 باقی مانده است. علاوه بر این ، حجم معاملات در کنار قیمت نیز افزایش قابل توجهی پیدا نکرد ، و بیشتر مورد را تقویت کرد تصحیح کوتاه مدت محدوده 227 تا 251 دلار که ما در خود برجسته کردیم آخرین انتشار معتبر باقی ماند و این هنوز هم می تواند مرجع این هفته باشد.

نمودار ETH USDTETH / USDT روزانه “Shooting Star” در حال ساخت است. منبع: OKEx ، Tradingview

XRP / USDT – بازگشت کوتاه مدت اتفاق می افتد?

در سه شنبه فنی قبلی ما ، ما نشان دادیم که چگونه خرس های XRP در هفته گذشته کنترل خود را حفظ کردند ، و XRP / USDT از آن زمان که انتظار می رود پشتیبانی پایین تر مثلث را لمس کرده است.

علائم اولیه نشان می دهد که گاوها به زودی شروع به بازگشت می کنند ، با تصادفی که یک کراس اوور صعودی تولید می کند و RSI شروع به شکست می کند. با این حال ، حتی اگر یک بازگشت کوتاه مدت انجام شود ، مقاومت بالای مثلث ، نزدیک به 0.198 ، همچنان معتبر است. باز هم ، در این مرحله نمی توان روند معکوس را تأیید کرد.

XRP USDTXRP / USDT می تواند از اینجا برگشت کند. منبع: OKEx ، Tradingview

ONT / USDT – خرید بیش از حد?

ONT / USDT این سه شنبه با 5٪ افزایش در طول جلسه یکی از بالاترین عملکردهای altcoin در سیستم عامل OKEx بوده است.

این جفت ارز برتری از الگوی مثلث اخیر ایجاد کرده است و آن حرکت صعودی را می توان در MACD نیز مشاهده کرد. با این وجود ، هرچه بیشتر معامله می شود ، به میانگین متحرک 365 روزه نیز نزدیک می شود که به نظر می رسد سطح مقاومت قوی است.

0.7 دلار می تواند اولین منطقه تماشای آن باشد که به دنبال آن می توانیم شاهد رسیدن این جفت ارز به 0.76 دلار باشیم. در نزولی ، 0.63 دلار همچنان فعال است.

نمودار ONT USDTONT / USDT یک شکست روزانه تولید کرد. منبع: OKEx ، Tradingview

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید

OKEx Insights تجزیه و تحلیل بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار تنظیم شده از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me