banner
banner

سرمایه گذاری در Ethereum (ETH) – همه آنچه باید بدانید

Ethereum یک شبکه بلاکچین توزیع شده منبع باز است که اسکریپت نویسی قرارداد هوشمند را ساده می کند. مهم است ، سکو به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده در بلاک چین ها را ساده بسازند. در نتیجه ، این پلتفرم جهان را به میزبان ویژگیها و کاربردهای جدید معرفی کرده است.

تقریباً غیرممکن است که بدون شنیدن خبر Ethereum وارد بازار رمزنگاری شوید. این رمز منحصر به فرد به انقلابی در فضای رمزنگاری کمک کرد. به همین ترتیب ، ETH به طور مداوم به عنوان دومین ارز رمزنگاری شده محبوب بر اساس سقف بازار قرار می گیرد. قابل ذکر است ، ترکیبی از عوامل باعث محبوبیت ETH در فضای رمزنگاری شده است

برترین ارزهای رمزپایه - CoinMarketCap

برترین ارزهای رمزپایه – CoinMarketCap

Dapps برنامه های نسل بعدی هستند که به طور خاص برای عملکرد در شبکه های غیرمتمرکز طراحی شده اند. این شبکه ها می توانند شامل Tor ، دفتر توزیع شده و بلاکچین باشند. Dapps تعداد زیادی فرصت جدید را در اختیار جهانیان قرار می دهد. در نتیجه ، Dapps همچنان یکی از مناطق با رشد سریع در بخش بلاکچین است.

Ethereum (ETH) چگونه کار می کند?

Ethereum برخی از ویژگی های اصلی را از بیت کوین وام می گیرد ، البته با تغییرات جزئی مانند مکانیسم اجماع PoW. همچنین ، Ethereum با استفاده از برخی از استراتژی های BitTorrent برای ایجاد یک سیستم عامل واقعاً غیرمتمرکز برای برنامه نویسان Dapp ساخته شده است..

اتریوم اغلب به عنوان ارز رمزنگاری شده شناخته می شود. این مرجع نادرست است. Ethereum بستری است که ارز رمزنگاری شده اتر در آن کار می کند. در این اکوسیستم ، نقش اصلی اتر جبران خسارات معدنچیان برای انجام محاسبات EVM است.

EVM – ماشین مجازی Ethereum

EVM پشته های مجازی است که در هر گره کامل Ethereum جاسازی شده است. EVM روند ساخت برنامه های غیرمتمرکز را ساده می کند. در نتیجه ، این پروتکل ها برای عملکرد Ethereum بسیار مهم هستند زیرا کد بایت قرارداد را اجرا می کنند.

بسیار مهم ، هر گره در شبکه Ethereum یک نمونه EVM را اجرا می کند. این استراتژی به آنها اجازه می دهد در اجرای دستورالعمل های مشابه بدون دخالت انسان توافق کنند. علاوه بر این ، ابزاری فراهم می کند که در آن هر کسی می تواند کدی را در یک اکوسیستم بی اعتماد اجرا کند.

مهم این است که bytecode EVM یک سیستم کامل درمانی است. تورینگ به قابلیت های پروتکل ها اشاره دارد. پروتکل های کامل تورینگ مانند JavaScript می توانند طیف گسترده ای از توابع محاسباتی مهم را انجام دهند.

چندین زبان

یکی از جنبه های منحصر به فرد و قدرتمند EVM توانایی استفاده از چندین زبان برنامه نویسی است. تا به امروز ، EVM ها با استفاده از C ++ ، Java ، JavaScript ، Python ، Ruby و موارد دیگر با موفقیت استقرار یافته اند. جالب اینجاست که Ethereum حتی زبان شی object گرا و سطح بالای خاص خود را برای اجرای قراردادهای هوشمند به نام Solidid معرفی کرد. توسعه دهندگان می توانند با استفاده از هر یک از زبانهای سطح بالاتر ذکر شده در بالا برنامه نویسی کنند و کد به EVM Bytecode تبدیل شود.

GAS چیست?

شاید اصطلاح گاز را که وقتی مردم درباره Ethereum بحث می کنند ، پرتاب می کنند. گاز یک مکانیسم هزینه داخلی است که به Ethereum اجازه می دهد از کیفیت کدگذاری شبکه خود اطمینان حاصل کند. هر معامله شبکه Ethereum را می توان از نظر میزان استفاده از گاز اندازه گیری کرد. بنابراین ، هر EVM دارای محدودیت گاز و قیمت گاز خاص مربوط به اجرای آن است.

با سلام ، ورود گاز به شبکه تضمین می کند کیفیت کد در شبکه بالا است. این استراتژی به محافظت از گره ها در برابر کدگذاری نامناسب کمک می کند. همچنین از افزایش بیش از حد شبکه با برنامه نویسی subpar جلوگیری می کند.

تنظیم قیمت بنزین

محدودیت گاز مقدار کل قدرت محاسباتی شبکه Ethereum است که استفاده خواهد کرد. هرچه قراردادهای هوشمند شما طولانی تر و پیچیده تر باشد ، محدودیت کل گاز شما بیشتر می شود. قیمت بنزین مبلغی است که کاربر می خواهد برای اجرای کامل عملکرد پرداخت کند. اگر قیمت بنزین خود را خیلی پایین تنظیم کنید ، معدنچیان فقط درخواست شما را نادیده می گیرند. همچنین ، در صورتی که قیمت بنزین شما به طور کامل EVM شما را پوشش ندهد ، معدنچیان اختلاف را حفظ می کنند.

ترکیبی از هر دو فاکتور هزینه معامله Ethereum را به شما می دهد. نکته مهم ، کارایی و هزینه پردازش در بنزین اندازه گیری می شود ، اما هزینه آن به اتر پرداخت می شود. این استراتژی بسیار جالب است زیرا به شبکه اجازه می دهد تا هزینه ها را خود تعیین کند. به این ترتیب ، Ethereum در فرآیندهای تجاری داخلی خود به صورت غیرمتمرکز عمل می کند.

تاریخچه Ethereum (ETH)

تاریخچه Ethereum از روزهای ابتدایی بازار رمزنگاری آغاز می شود. در سال 2013 ، ویتالیک بوترین ، یک برنامه نویس بصری و مدتها بیت کوینر ، یک مقاله سفید منتشر کرد که طراحی فنی و قابلیتهای مفهوم Ethereum را توصیف می کند. در این مقاله ، Buterin یک کامپیوتر غیرمتمرکز و جهانی را توصیف می کند که می تواند با زنجیره بلوکی مشابه بیت کوین کار کند.

بنیانگذار Ethereum ویتالیک بوترین

بنیانگذار Ethereum ویتالیک بوترین

تا سال 2014 ، Buterin اولین نسخه Ethereum را تکمیل کرد. مهمتر اینکه او از شرکت توسعه سوئیس GmbH کمک گرفت. این نسخه اولیه نرم افزار به ارتقا ICO برای پروژه کمک کرد. ETH ICO موفقیت چشمگیری داشت. این پروژه 18 میلیون دلار از سرمایه گذاران مختلف به دست آورد. متعادل ، اولین شبکه معدنچیان و سهامداران ETH را ایجاد کرد.

Ethereum بتا را راه اندازی می کند

در سال 2015 ، Buterin اولین نسخه بتا Ethereum را منتشر کرد. پروتکل نام Frontier را دریافت کرد. این نسخه کمک کرد ارزش Ethereum تا 21 اکتبر 2015 به 0.420897 دلار برسد. در سال 2016 ، این پروتکل یک نسخه مهم دیگر را دریافت کرد – Homestead. در این زمان بود که مفهوم سازمانهای خودمختار غیرمتمرکز (DAO) نیز برای اولین بار به دانش عمومی تبدیل شد.

DAO ها وارد بازار می شوند

DAO از ویژگیهای شرکتها استفاده می کند و همه جوانب را به قراردادهای هوشمند تبدیل می کند. شما می توانید DAO را به عنوان سازمانی که توسط توسعه دهندگان برای تصمیم گیری خودکار و تسهیل معاملات ارزهای رمزپایه ایجاد شده است ، تصور کنید. هدف این پروتکل های نسل بعدی کدگذاری قوانین و فرایندهای تصمیم گیری یک سازمان بود. به این ترتیب می توانید نیاز به اسناد و افراد در امر حاکمیت را برطرف کنید.

اولین DAO Ethereum به طور رسمی در تاریخ 30 آوریل 2016 آغاز به کار کرد. راه اندازی DAO به Ethereum کمک کرد 150 میلیون دلار از طریق ICO عمومی تأمین کند. در آن زمان ، DAO بزرگترین رویداد سرمایه گذاری جمعی مبتنی بر بلاک چین بود. به طور خاص ، این رویداد بیش از 150 میلیون دلار تأمین کرد. شاید حتی چشمگیرتر ، این رویداد شاهد مشارکت بیش از 11000 سرمایه گذار واقع در سراسر جهان بود.

هک DOA

متأسفانه ، این هیاهو کوتاه مدت بود. هکرها به سرعت یک خطای بزرگ برنامه نویسی را پیدا کردند و از آن بهره برداری کردند و با DAO به ناقلین حمله کردند. متأسفانه ، توسعه دهندگان در حال کار برای رفع اشکالات بودند اما قبل از حمله کار خود را کامل نکردند. بدتر از همه ، 15٪ از کل ETH در آن زمان در DOA برگزار می شد.

هکرها از یک سیستم تکراری DOA برای تخلیه وجوه استفاده کردند. فقط تا هجدهم ژوئن به هکرها نیاز بود تا 3.6 میلیون ETH را از ICO سیفون کنند. خبر حمله ارزش ETH را از 20 دلار به كمتر از 13 دلار كاهش داد.

توسعه دهندگان متوجه تخلیه وجوه شدند ، اما وقت کافی برای به دست آوردن آرا enough کافی برای لغو دزدی را نداشتند. علاوه بر این ، از آنجا که DOA بودجه بسیار بیشتری از آنچه ETH انتظار داشت جمع آوری کرد ، آنها سطح امنیتی مورد نیاز را سو mis مدیریت کرده بودند. بعدا مشخص شد که توسعه دهندگان تمام بودجه را در یک آدرس کیف پول نگه داشته اند.

بازیابی مجدد کنترل

سرانجام ، توسعه دهندگان ETH دقیقاً متوجه شدند که چه اتفاقی می افتد و آنها برای جلوگیری از حمله شروع به کار با تب و تاب می کنند. با ادامه تخلیه ETH ، توسعه دهندگان شروع به بررسی رویکرد عجیب تری برای متوقف کردن هکر کردند.

چگونه اتریوم هک شد

نکته مهم این است که هکر از یک DOA تکراری برای فریب سیستم استفاده کرده است. از آنجا که نسخه تکراری بود ، شامل پروتکل های اصلی بود که در ابتدا در نسخه اصلی برنامه ریزی شده بود. یكی از این پروتكل ها شرط انصراف 28 روزه بود. اساساً ، هکر تقریباً یک ماه نتوانست به بودجه خود دسترسی پیدا کند. این پنجره به Ethereum مدتی فرصت داد تا بتواند در هزینه های خود صرفه جویی کند.

در جلسات طوفان فکری ، پیشنهادهای زیادی روی میز ارائه شد. سرانجام ، توسعه دهندگان به این نتیجه رسیدند که باید به نوعی Ether را در DOA هکر لغو کنند. در ابتدا ، چنگال نرم به عنوان ابزاری برای انجام این کار پیشنهاد شد.

نرم فورک در مقابل هارد فورک

در حوزه ارزهای رمزپایه ، دو نوع به روزرسانی نرم افزاری عمده وجود دارد که بلاک چین می تواند دریافت کند. نرم فورک یک ارتقا major اساسی است که به استخراج کنندگان اجازه می دهد استخراج همان بلاکچین را ادامه دهند. برعکس ، یک هارد فورک پروتکل های جدیدی را که ماینرها را ملزم به ارتقا نرم افزار خود می کند قبل از اینکه بتوانند زنجیره جدیدی از معاملات را استخراج کنند ، اجرا می کند. از نظر انتقادی ، هارد فورک ارز رمزپایه جدیدی ایجاد می کند.

چه عامل ایجاد یک چنگال سخت?

تیم Buterin می خواست پروتکل های نرم افزاری جدیدی را پیشنهاد کند که حذف ETH به سرقت رفته از DOA خود را برای هکر غیرممکن می کند. در یک بیانیه عمومی ، بوترین اظهار داشت که وی پیشنهاد نمی کند که هر بلوکی را دوباره بنویسد.

در عوض ، وی گفت كه می خواهد برای جلوگیری از برداشت هكر از ETH ، یك ویژگی را در كدنویسی اساسی Ethereum معرفی كند. این سوییچ یک چنگال نرم است که می تواند به توسعه دهندگان ETH امکان معرفی لیست سیاه برای آدرس های خاص را بدهد.

هکر پاسخ می دهد

اینجا جایی است که حادثه حتی جنون آمیزتر می شود. پس از دیدن پست باترین ، هکر با ارسال پستی به این شرکت پاسخ داد. وی توضیح داد که هیچ کار اشتباهی انجام نداده است و در یک DOA ، اعتبار هوشمند معاملات به عهده قرارداد هوشمند است. وی اظهار داشت که هیچ چیز خارج از پروتکل ها نباید بتواند تصمیم آنها را تغییر دهد.

از یک جنبه ، هکر یک نکته معتبر داشت. کل فرضیه DOA این بود که به هیچ دخالت انسانی احتیاج ندارد. علاوه بر این ، یکی از ویژگی های اصلی هر بلاکچین تغییر ناپذیری و غیرقابل تغییر بودن آن است. این هکر حتی به ماینرهایی که پروتکل ها را ارتقا نداده اند پاداش زیادی می دهد. به طور خاص ، مهاجم 1 میلیون ETH و 100 BTC به هر گره ای که به روزرسانی را رد می کند ، پیشنهاد داده است.

پیشنهاد هارد فورک

با پیش بینی اینکه هکر در این سناریو حرف اول را می زند ، توسعه دهندگان ETH شروع به کشف گزینه های تهاجمی تر کردند. سرانجام ، گروهی در جامعه ETH یک چنگال سخت را توصیه کردند. هارد فورک تمام معاملات ETH را به ثانیه قبل از وقوع حمله برگرداند.

انجمن ETH تقسیم می شود

این پیشنهاد با استقبال جدی روبرو شد مخالفت. تمام هدف بلاکچین تسهیل معاملات غیر قابل تغییر و تغییرناپذیر است. این واقعیت که توسعه دهندگان Ethereum می خواستند معاملات بلاکچین را برگردانند تا از ضرر جلوگیری کنند مستقیماً در برابر صفات ضد سانسور یک بلاکچین قرار گرفت.

اقدامات قیمت ETH در هنگام هک DAO

اقدامات قیمت ETH در هنگام هک DAO

استدلال شد که ETH دقیقاً همانطور که در نظر گرفته شده است کار می کند و نیازی به بروزرسانی نیست. بلکه DOA نادرست برنامه ریزی شده و ضرر و زیان نتیجه آن بوده است. هارد فورک ویرایش های انجام شده توسط یک مرجع حاکم متمرکز در اکوسیستم ETH را معرفی می کند.

تصمیم گیری می شود

در پایان ، نسخه جدیدی از شبکه اصلی Ethereum در تاریخ 20 ژوئیه 2016 وارد بازار شد. در نهایت ، هارد فورک یک تغییر وضعیت نامنظم ایجاد کرد که سرقت DAO را پاک کرد. هارد فورک زنجیره بلوک Ethereum را شکافت. زنجیره اصلی معاملات اکنون با نام Ethereum classic انجام می شود ، در حالی که رمزنگاری جدید عنوان Ethereum را به خود اختصاص می دهد.

اثرات بلند مدت

تصمیم برای استفاده از چنگال سخت بازتاب های گسترده ای در بازار رمزنگاری ها دارد. سرانجام ، این امر منجر به اجتناب از سیستم عامل های مبتنی بر ETH در فضای رمز امنیتی می شود. دلیل این اقدامات ساده است ، موسسات مالی عمده نمی توانند خطر معکوس کردن معاملات اوراق بهادار را داشته باشند. صرف نظر از این ، امروزه ETH همچنان به عنوان پلت فرم برتر توسعه Dapp باقی مانده است.

علیرغم اشکالاتی که داشت ، ETH پس از این حمله موفق به کسب اعتماد در بازار شد. تا سال 2017 ، ارزش اتر بیش از 15000٪ رشد کرد تا در ژانویه 2018 به بالاترین رقم 1432.8 دلار برسد. امروز ، هنوز هم دومین ارز رمزنگاری شده از نظر سقف بازار است ، حتی با رقابت بیشتر از هر زمان دیگر.

پروتکل های ERC

مقدمه Ethereum به رمزنگاری محوری بود. این امر فرآیند ساده تری را برای ایجاد قراردادهای هوشمند در جهان به وجود آورد. اکنون هرکسی می تواند با استفاده از پروتکل های ERC یک ارز رمزپایه کارا و ایمن در شبکه ETH ایجاد کند.

پروتکل های ERC استانداردهای توکن هستند که به الزامات بلاکچین Ethereum پایبند هستند. در ابتدا ، Ethereum قصد داشت از پروتکل ERC-20 برای ساده سازی ایجاد رمز داخلی استفاده کند. با این حال ، طولی نکشید که آنها فهمیدند که تقاضای زیادی برای یک روش ساده ساخت رمز وجود دارد.

این استراتژی کمک کرد تا بخش رمزنگاری به ارتفاعات جدیدی برسد. به طور خاص ، شکست ICO 2017 را می توان تا حد زیادی به رشد نشانه های بلاک چین و ERC نسبت داد. امروزه ، نشانه های ERC بیشترین کاربرد را در فضا دارند. یکی مطالعه دریافتند که تا 16 آوریل 2019 ، بیش از 181000 توکن سازگار با ERC-20 وجود دارد که در شبکه اصلی Ethereum زندگی می کنند.

نحوه خرید اتریوم (ETH)

امروزه سرمایه گذاری در Ethereum آسان است. هر صرافی بزرگ ETH را به عنوان یکی از سکه های اصلی خود معامله می کند. در واقع ، هم اکنون می توانید تنوع عظیمی از جفت های معاملاتی ETH را در اکثر صرافی ها پیدا کنید. برای شروع سرمایه گذاری خود در Ethereum ، می خواهید به یک صرافی مطمئن و معتبر بروید بینانس, KuCoin, پولونیکس, یا Bittrex.

هنگامی که به تبادل انتخاب خود رسیدید ، تمام مراحل ثبت نام لازم را پر کنید. اکنون که به حساب خود دسترسی پیدا کرده اید ، روش های مختلفی برای خرید ETH وجود دارد.

در مرحله اول ، شما می توانید ETH را مستقیماً با استفاده از ارز فیات مانند USD یا EUR خریداری کنید. این استراتژی می تواند بیشتر از هزینه مبادله ارز رمزنگاری شده با Ethereum طول بکشد. با این حال ، یکی از بهترین راه ها برای ورود به بازار رمزنگاری است.

راه دوم برای به دست آوردن ETH خرید و فروش برخی ارزهای رمزپایه دیگر برای آن است. امروزه یافتن صرافی دشوار است که ETH را با تقریباً هر نشانه در بازار مبادله نکند. این نفوذ در بازار به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا آزادانه بین سیستم عامل ها بر اساس شایستگی های خود انتخاب کنند تا اینکه توکن مورد نظر شما را ارائه دهند.

سرمایه گذاری در Ethereum (ETH) - همه آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Ethereum (ETH) - هر آنچه باید بدانید سرمایه گذاری در Ethereum (ETH) - هر آنچه باید بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

1.00 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره Ethereum (ETH)

اگر می خواهید سرمایه گذاری بزرگی در ETH انجام دهید یا قصد دارید مدت طولانی به HODLing این رمزنگاری بپردازید ، بهترین گزینه کیف پول سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدات آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از Ethereum (ETH) پشتیبانی می کنند.

استخراج Ethereum (ETH)

بلاک چین Ethereum از یک سیستم PoW برای اطمینان از وضعیت شبکه استفاده می کند. شرکت کنندگان شبکه که به عنوان گره یا ماینر شناخته می شوند ، به طور مداوم شبکه را تأیید می کنند. بر این اساس ، هر گره سعی در حل یک معادله ریاضی پیچیده دارد تا ثابت کند که آنها برای امنیت شبکه کار می کنند.

درست مانند بیت کوین ، هر چه تعداد ماینر در شبکه بیشتر باشد ، مشارکت در آن دشوارتر می شود. گره ای که بلوک بعدی را به شبکه اضافه می کند ، متناسب با میزان توان محاسباتی آنها در شبکه ، پاداش دریافت می کند.

برخلاف بیت کوین که بلوک های جدید معاملات را هر 10 دقیقه تأیید می کند ، Ethereum بلوک ها را هر 15 ثانیه تأیید می کند. همچنین ، معدنچی که آخرین بلوک را ایجاد می کند ، 3 ETH را به عنوان پاداش تلاش خود دریافت می کند. این تنها زمانی است که Ethereum جدید وارد بازار رمزنگاری می شود.

اثبات سهام Ethereum

جالب اینجاست که Ethereum قصد دارد قبل از پایان سال 2020 شبکه خود را از مکانیزم اجماع PoW به مکانیسم Proof-of-Stake (PoS) تبدیل کند. شبکه های Proof-of-Stake برق بسیار کمتری نسبت به شبکه های PoW مصرف می کنند. این صرفه جویی های الکتریکی از طریق حذف معادله ریاضی PoW انجام می شود.

در عوض ، سیستم های PoS به استراتژی staking اعتماد می کنند. وقتی سکه های خود را “سهام” می کنید ، آنها را در کیف پول شبکه نگه دارید. هرچه تعداد توکن بیشتری داشته باشید ، احتمال اینکه گره بعدی برای تأیید بلوک معاملات باشید بیشتر خواهد بود. در یک سیستم PoS ، یک هکر برای دستیابی به کنترل شبکه نیاز به خرید مقدار زیادی توکن دارد.

در نهایت ، هکر بیشترین ضرر را خواهد داشت. به این ترتیب ، سیستم های PoS می توانند بدون نیاز به قدرت محاسباتی اضافی سیستم PoW ، شبکه های خود را معتبر نگه دارند. بسیاری از تحلیلگران سیستم های PoS را تکامل طبیعی فضا می دانند.

Ethereum – ستونی در بازار

از آنجا که اتریوم تصمیم می گیرد چه موارد به روزرسانی را در آینده انجام دهد ، شناخت موقعیت مشخص این سیستم عامل در بخش مهم است. تصور یک بازار رمزنگاری بدون Ethereum دشوار است. هر ماه ، Ethereum اهداف خود را به عنوان یک سیستم عامل امن راه اندازی Dapp برآورده می کند. هیچ کس به طور قطعی نمی تواند بگوید کدام ارزهای رمزنگاری شده آزمون زمان را تحمل خواهند کرد ، اما اگر مجبور باشید دو مورد را انتخاب کنید ، مطمئناً بیت کوین و اتریوم برنده این جایزه می شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me