banner
banner

راهنمای بررسی کاربر Genesis Mining: Cloud Mining

پیدایش استخراج

نگاهی به Genesis Mining ، یکی از بزرگترین شرکتهای استخراج ابری که با بیش از 2 میلیون نفر در بازارهای بیت کوین (ASIC) و Ethereum (GPU) تمرکز دارد..

Genesis Mining – نه فقط پایین یک شافت یا با کامپیوتر شما

معرفی بیت کوین تغییرات استثنایی ، البته انقلابی در روابط مردم با پول را به همراه داشت. فوری ترین این موارد استفاده از آن به عنوان یک منبع دیجیتالی ارزش و پول است که مرزهای ملی آن را محدود نمی کند. این به خودی خود یک تغییر چشمگیر به دور از نوع خودمختاری فوری است که ما ، به عنوان مصرف کننده ، بیش از پول خود داریم ، اما داستان رمزنگاری بیشتر است.

مردم تمایل دارند که دندانه هایی را که به دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین بدست می آورند و ادامه می دهند فراموش کنند. یکی از این موارد فرآیند معامله است ، و هر معامله توسط یک فرد یا یک گروه جمعی از استخراج کنندگان در یک بلاکچین مانند بیت کوین با توافق اثبات کار تأیید می شود.

مدتی است که تأکید بر روی کاربرانی است که دسترسی فوری به سخت افزار و استخرهای استخراج لازم دارند تا مستقیماً در این روند سهیم باشند. در حالی که مشارکت در این نوع فرآیند اعتبارسنجی مزایای زیادی را برای ers استخراج کنندگان فراهم می کند ، اما این دقیقاً همان چیزی نیست که ما می توانیم برای یک علاقه مند به رمزنگاری معمولی با رایانه شخصی «قابل دسترسی» بدانیم.

ما همین محدودیت را می بینیم که مانع از این می شود که گیمرها و طراحان مشتاق وارد آن بازی ها و پروژه هایی شوند که سخت افزار بیشتری دارند. همین مسئله است که منجر به ایجاد دنیای جالب رایانش ابری شده است. به طور خاص برای استخراج ارزهای رمزنگاری شده: پروژه هایی مانند Genesis Cloud Mining ، که توسط مدیر عامل شرکت مارکو استرنگ ایجاد شده است ، که لیست ما از بهترین تأثیرگذاران رمزنگاری در جهان را تشکیل داد که در دسامبر 2013 شروع به کار کرد. “با استفاده از عملیات” قدرت محاسباتی “جهانی که در ایسلند ، نروژ ، سوئد ، فنلاند و استونی انجام می شود ،” استخراج معادن برای همه قابل دسترسی است “.

استخراج Crypto – چالش های مبتدیان

برای برخی از زمینه های اضافه شده ، ما تغییر تدریجی در اینکه چه کسی دقیقاً می تواند به عنوان یک ماینر در یک بلاکچین مانند بیت کوین شرکت کند ، مشاهده کرده ایم. اولاً ، ما شاهد گذار از افراد به مشاغل بزرگ هستیم. اولی ها به عنوان سرگرمی عمل می کنند ، و از قدرت پردازش رایانه های خانگی خود استفاده می کنند تا مانند ماینرها عمل کنند.

این مورد دوم به سخت افزار بسیار گران قیمت و غریب فوق العاده ای دسترسی پیدا می کند که می تواند قدرت پردازش مورد نیاز را تأمین کند ، اما اگر با تعداد قابل توجهی از آنها قرار گیرد ، معاملات بیشتری را تأیید می کند و جوایز بیشتری کسب می کند.

تنها راه حل برای علاقه مندان این است که یا سخت افزار بهتری دریافت کنید یا به استخر استخراج بپیوندید. اما اولی گران است و دیگری به دسترسی به یکی از این استخرها بستگی دارد. بنابراین اگر واقعاً به دنبال تغییر کار به یک ماینر تمام وقت هستید یا می خواهید بیش از آنچه که هستید BTC استخراج کنید ، تا حدی خوش شانس نیستید.

این جایی است که Genesis Cloud Mining وارد معادله می شود ، و دقیقاً نحوه کارکرد آن در نام ، تا حدودی وجود دارد. GCM با تعداد فزاینده ای از مراکز داده که از آنها به عنوان تجهیزات استخراج استفاده می کند کار می کند و ادعا می کند از سال 2013 بیش از 100 میلیون معامله انجام داده است. مزرعه نصب / سرور مورد استفاده آن چیزی نیست جز Enigma ، که در اکتبر 2014 در ایسلند تاسیس شد به منظور استخراج Ethereum در اصل.

با استفاده از Genesis Mining ، این امر به تعداد بیشتری از دارایی های دیجیتال باز شده است. اولین مزیت این است که این نیاز به تجهیزات گران قیمت و مصرف کننده انرژی را از فرد دور می کند در حالی که دسترسی به یک آرایه بسیار قابل توجه را برای آنها فراهم می کند..

“عملکرد محاسباتی Enigma با سکوهای استخراج خاص طراحی شده است که به طور کارآمد الگوریتم های هش را برای ارزهای رمزنگاری شده مختلف مانند Zcash ، Dash ، Monero و دیگران استخراج می کند.”

و در اینجا تصویری وجود دارد که نمای کلی از مزایای انتخاب شرکت Genesis Mining برای اجاره سکوهای سخت افزاری استخراج بیت کوین در مقابل تنظیم مزرعه سرور خود را ارائه می دهد:

مزایای پیدایش استخراج

همه کاربران برای شروع استخراج با Genesis باید با حساب کاربری خود ثبت نام کنند و به سرعت نسبت به استخراج از رمزنگاری های اصلی (Ethereum ، Bitcoin ، Etc) گرفته تا altcoins بسته به ترجیح کاربر ، کار می کنند..

هنگامی که با توجه به نوع هزینه های اضافی شروع به کار من ، داشتن اشتراک در Genesis حجم زیادی از درد را برای شما صرفه جویی می کند. به خصوص هنگامی که این هزینه های اضافی می تواند شامل خرید و نگهداری سخت افزار همراه با قبض های برق باشد.

یکی از برچسب هایی که جنسیس از آن استفاده می کند این است که یکی از leading ارائه دهندگان قدرت هش در جهان است ’، و این هم یک گفته درست است و هم یک نقطه فروش بسیار قوی.

این سربارها حتی به نوعی فشار که در تلاش برای دستیابی به موفقیت هر دو قدرت هش مورد نیاز برای حل یک بلوک و معادلات بسیار پیچیده آن است اشاره نمی کنند..

برای یک معدنچی سرگرمی که سعی در رقابت با شرکتهای بزرگ استخراج معدن در نبرد هش دارد ، معادل مسابقه دادن یک المپیک با یک شخم به پشت است.

به نظر می رسد Genesis با داشتن مراکز داده اختصاصی خاص خود ، بیش از اندازه کافی توانایی ارائه گزینه بدست آمده از طریق انبوه منابع برای جمع آوری قدرت هش و کسب رمزنگاری با اعتبار سنجی معاملات را به کاربران دارد..

راه حل ابر استخراج Genesis چقدر در بین کاربران محبوب بوده است؟ با بیش از 2 میلیون کاربر در شبکه (طبق وب سایت شرکت) ، حداقل می توانیم تصور کنیم که این یک گزینه استخراج مشخص است. گذشته از تاریخ شروع 2013 و محل استقرار ایسلند در سال 2014 ، 2015-2019 بود که Genesis Mining به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات استخراج ابر ابر رمزنگاری شد.

در سال 2015 آنها به بیش از 100000 مشتری رسیدند و اولین کمپین آگاهی از بیت کوین را راه اندازی کردند. سپس در سال 2016 با ارسال بیت کوین به بیرون ، تابلوی تبلیغاتی “Jamie Dimon” خود ویروسی شد فضا. در سال 2017 آنها در اوج آخرین اجرای گاو نر در بازار رمزنگاری و همچنین حضور در نمایشگاه CNN Quest Means Business هنگام بازدید از مزارع استخراج خود در ایسلند ، توانستند به بیش از 2،000،000 کاربر (از 100 کشور مختلف) دسترسی پیدا کنند. در طول بازار خرس 2018 ، آنها به سوئد گسترش یافتند ، یک کمپین “بانکداران علیه بیت کوین” را در رویداد Consensus در نیویورک راه اندازی کردند و از طریق Radiant Technology خود موفق به کسب جایزه “ابتکار معدن سال 2018” شدند..

آنها سابقه چشمگیر خود را با حضور در برنامه تلویزیونی 60 دقیقه با اندرسون کوپر از CNN برای نمایش امکانات استخراج Enigma دنبال کردند..

چالش ها – برای کارگران معدن

تاکنون سیستم Genesis Cloud Mining برای کاربرانی که به دنبال شروع کار در استخراج یا افزایش میزان هش هشیاری هستند که می توانند استفاده کنند ، واقعاً معامله خوبی به نظر می رسد. اما معدنچیان موجود چطور؟?

خوب ، با نگاهی به موارد بالا می توان به راحتی تعدادی از مسائل مربوط به تک کارگران مربوط به بلوک های معتبر را حل کرد. دسترسی به سرورهایی مانند این بدان معناست که استخراج کنندگان با سخت افزار خانگی می توانند به آرایه ای بسیار بزرگتر متصل شوند تا شانس بیشتری برای کسب رمزگذاری داشته باشند.

در مقایسه با انواع دیگر راه حل های محاسباتی مبتنی بر ابر ، به نظر نمی رسد راهی برای کاربران وجود داشته باشد تا قدرت پردازش خود را جمع و جور کنند. این راه حل کاملاً رایج در بین راه حل های پخش بازی در دنیای بلاکچین است.

یکی از مواردی که با Genesis Cloud Mining به خوبی مرتب شده است ، نظارت بر آمار شما به عنوان یک استخراج کننده است. بسته به میزان مهارت شما در این مورد ، شما هنوز هم باید یک رابط بصری کافی ایجاد کنید که به شما امکان دهد میزان هش ریت ، مصرف انرژی و همچنین میزان درآمد خود را ردیابی کنید..

این حتی برای آن معدنچیان باتجربه می تواند مشکل ساز باشد ، بنابراین Genesis به طور موثر این را جمع می کند. در حالی که این بدان معناست که ماینرها ملزم به کوچک کردن معدن کاری خود نیستند ، GCM به صورت دوره ای در مورد میزان درآمد کاربران نسبت به میزان قدرت هش که استفاده می کنند ، به روز رسانی می کند..

استخراج ابر Genesis – نحوه عملکرد آن

اگر شما یکی از آن معدن کاران مشتاق / موجود هستید که می خواهید با Genesis درگیر شوید ، شروع کار کاملاً ساده است. اما در ابتدا ، ممکن است لازم باشد کمی تحقیق کنید.

چرا؟ در حالی که این دقیقاً برای کسانی که قبلاً ماینر بوده اند ضروری نیست. برای مبتدی که به دنبال درگیر شدن در آن است ، شما هیچ سرنخی از میزان قدرت پردازشی که می خواهید استفاده کنید ، نخواهید داشت و فقط درک مقطعی از دارایی مورد نظر خود دارید.

خوشبختانه ، برای پردازش قدرت / قدرت هش کردن ، وب سایت هایی مانند Crypto مقایسه دارای مجموعه ای از ابزارها هستند که می توانید با استفاده از آنها سودآوری نرخ های مختلف هش را محاسبه کنید. کاری که می توانید انجام دهید این است که این ارجاع را با نوع برنامه های قیمت گذاری GCM ارائه دهید.

در حال حاضر ، این شامل موارد زیر است:

  • طلا (طرح استارتر) که هزینه آن 181 دلار [در حال حاضر] بابت 1.5 تراباز در ثانیه (ثانیه در ثانیه) است.
  • پلاتین ، که با 3036 دلار افزایش قیمت گسترده است. اما این بدان دلیل است که 25 TH / s در اختیار کاربران قرار می دهد.

به خودی خود ، از نظر ریاضی ، به نظر می رسد کمی اقتصادی نادرست است. اما این جهش گسترده قیمت این تصور را ایجاد می کند که این نوعی از برنامه مورد نیاز کاربران برای موفقیت در استخراج است.

  • طرح الماس مورد بعدی در لیست است و اکنون 5365 دلار هزینه دارد و 44 TH / s در اختیار کاربران قرار می دهد..

متناوباً ، شما می توانید در مورد نوع دیگری از حجم هش کردن در مجموع با یک برنامه سفارشی تصمیم بگیرید. این به شما امکان می دهد مقدار مشخصی از ثانیه / ثانیه متناسب با بودجه خود دریافت کنید.

قبل از شیرجه رفتن به این سر و صدا و انتخاب یک برنامه ، مواردی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. اولین مورد این است که آیا طرحی که انتخاب می کنید برای شما سودآور خواهد بود یا خیر.

دومین موردی که شما باید چاپ خوب را بخوانید. این نکته به این دلیل است که اگر تصمیم به استفاده از ابر استخراج دارید ، باید یک تعهد 18 ماهه را امضا کنید. در اینجا یک بررسی ویدئویی از Genesis Mining و نحوه کار آنها وجود دارد:

محدودیت ها

همانطور که Genesis Cloud Mining اذعان می کند ، متغیرهایی خارج از کنترل آن وجود دارد که می توانند سود حاصل از کار با آن را به شما بدهند.

“خروجی های استخراج روزانه متغیر است و توسط دو عامل تعیین می شود: مشکل استخراج ، و فن آوری مورد استفاده برای استخراج. در حالی که اولین فاکتور غیرقابل پیش بینی است و ما نمی توانیم آن را کنترل کنیم ، ما همیشه از پیشرفته ترین فناوری استخراج استفاده می کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا مراکز داده خود را با حداکثر توانایی خود در اختیار شما قرار دهیم. “

اگرچه از برخی از فناوری های پیشرفته (با استفاده جالب از انرژی تجدید پذیر ، زمین گرمایی به عنوان منبع تغذیه) استفاده می شود ، اما هیچ یک از کاربران یا مشاغل شخصی نمی توانند در هنگام تغییر در میزان دشواری هنگام استخراج ، کاری انجام دهند..

اما یک عامل مهم برای در نظر گرفتن این است که در شرایط فعلی تجارت رمزنگاری – شرکت در استخراج در حال حاضر سودآور نیست.

ما کاملاً نمی توانیم هزینه های سربار را که سیستم هایی مانند Genesis منسوخ می کنند کاملاً رد کنیم. اما حتی با توجه به این نکته – با نگاهی به نوع درآمد سالانه که می توانید از 25-44 TH / s بدست آورید ، حتی با در نظر گرفتن هزینه های نگهداری ، درآمد سالانه خود را از 1447 تا 2590 دلار بدست آورید..

با در نظر داشتن این موضوع ، در این لحظه به طور موثر در ارزش منفی خود خواهید داشت. اما آیا این به شرط افزایش هزینه های Genesis است؟ اصلا. واقعیت این است که رمزنگاری ها روند نزولی قیمت را طی می کنند و استخراج آنها را فعلاً بی سود می کند.

اما ، همانطور که سطح دشواری در استخراج می تواند نوسان داشته باشد ، قیمت نیز تغییر می کند. و هنگامی که کاربران وارد معدن می شوند ، این موضوع در مورد اهداف کوتاه مدت نیست ، بلکه بیشتر در مورد سرمایه گذاری بلند مدت است.

ما همچنان به روزرسانی خواهیم کرد این بررسی Genesis Mining زیرا با توجه به نصف شدن بیت کوین در سال 2020 ، علاقه مطمئناً افزایش خواهد یافت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me