banner
banner

OKEx Beacon Program Recap– مربیگری دوم با جی و لنیکس

در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 ، شش مشاورین استخدام شده 30 دقیقه جلسه مشاوره دیگری با مربیان خود داشتند: مدیر عامل OKEx جی هائو و مدیر بازارهای مالی لنیکس لای.

اطلاعات آماری جلسه اول را اینجا ببینید.

در زیر خلاصه ای از مباحث جالب و بصیرت بحث شده در طول جلسه آورده شده است.

فیلیپ تافلی: تورم زدایی در بسیاری از کشورها به دلیل اثرات ویروس کرونا یک احتمال مشخص است. اگر تورم اتفاق بیفتد ، تأثیر شما در بازارهای رمزنگاری چیست?

لنیکس: من هنوز هم معتقدم که تورم ناشی از COVID-19 بیشتر یک پدیده کوتاه مدت است. این قطعاً برخی صنایع بنیادی (مثلاً خطوط هوایی و گردشگری) را تحت تأثیر قرار می دهد ، اما هنوز اثبات تغییرات ساختاری از نظر تقاضا در اقتصاد کلان وجود ندارد. این را می توانید از بورس ببینید. رمزنگاری ، به ویژه بیت کوین ، ابزاری برای ذخیره ارزش است که می تواند برای جلوگیری از خطر ذاتی تسهیل بیش از حد کمی مورد استفاده قرار گیرد – که به دلیل تأثیرات COVID-19 بیش از حد انتظار ، احتمال بیشتری دارد.

گیوم ژیرارد: آیا راه اندازی COMP را دنبال کرده اید؟ نظر شما در مورد استخراج نقدینگی به عنوان راهی برای توزیع رمز چیست؟?

لنیکس: COMP (و همچنین سایر نشانه های تولید محصول) نوع دیگری از مکانیزم توزیع توکن در مقابل IEO یا ICO است. این اثر واضح است: همانطور که مشاهده می کنید ، AUM در DeFi به بالاترین رکورد – همانطور که خطر است – می رسد. توکنومیکس نرخ بازار وام را تحریف می کند. به همین دلیل شانس زیادی وجود دارد که مدل چندان پایدار نباشد. مکانیزم استخراج تجارت پیش از این وجود داشت و این چندان زیبا نبود.

فیلیپ تافلی: به نظر می رسد بیت کوین با S ارتباط نزدیک داشته است&P 500 برای چند هفته اخیر اکنون. فکر می کنید علت این امر چیست ، در حالی که در گذشته همبستگی کمی وجود داشته است?

لنیکس: آره. پس از سقوط رمزنگاری بزرگ در 12 مارس ، همبستگی BTC و S&P500 بالاتر بوده است. من فکر می کنم یکی از دلایل عمده این است که معامله گران بیت کوین را به عنوان یک دارایی خطرناک جایگزین می دانند. بنابراین ، هنگامی که بازار عمومی به سطح خاصی سقوط کرد ، بیت کوین نیز در معرض تجارت ریسک قرار گرفت. از دیدگاه داده ها ، بیت کوین به دلیل ویژگی های اساسی خود ، اما نه به طور قطعی ، تأثیری در آسمان امن ایجاد کرد. با شکستن آستانه ، معامله گران به دنبال خطرپذیری هستند.

گیوم ژیرارد: امروز بزرگترین تاریخ انقضا بیت کوین بود. به نظر شما این یک روند طولانی مدت است؟ استراتژی OKEx برای به دست آوردن سهم بازار در بازار گزینه ها چیست?

لنیکس: این یک واقعیت غیر قابل انکار است که اصطکاک (به عنوان مثال ، خطر نظارتی و هزینه) دسترسی به بیت کوین پیش پا افتاده است. تصور کنید فقط 1٪ از دارایی آمریکایی ها به بیت کوین اختصاص یافته است. من معتقدم که این یک روند طولانی مدت است – همانطور که مشاهده می کنید علاقه به CME نیز به بالاترین رکورد رسیده است. در OKEx ، ما هنوز در حال ساخت محصول خود هستیم. در حال حاضر ، ما می دانیم که محصول ما خوش ساخت است ، اما باید روی UI / UX و حاشیه نمونه کارها کار کنیم. برنامه ما برای گرفتن سهم بازار باید مربوط به محصولات ساختاری باشد ، بنابراین تجارت محصولات ساختاری می تواند در بازار گزینه ها محافظت شود. ابزار دیگری که می تواند لیست شود ، معاملات آتی VIX است ، همچنین بر اساس نوسانات ضمنی در گزینه های OKEx.

ویرجینیا میس مارتین: من اولین برنامه آزمایشی را اجرا کردم بلاکچین و رمزنگاری برای دانش آموزان مدارس خصوصی در اسپانیا. ابتدا معلمان و دانش آموزان را آموزش دادم و سپس آنها را در برنامه آموزشی خود قرار دادم ، که شامل طراحی ، ملاحظات اجتماعی و اقتصادی و همچنین اجرای تئوری و سپس عملی بلاکچین بود. اکنون ، می توانم این برنامه را به مدارس بفروشم. خوشبختانه. استعداد خردسالان برای پنج سال کلیدی است. OKEx چه ابتکاراتی دارد و چه توصیه هایی می توانم برای راهنمایی آموزشی داشته باشم?

جی: من فکر می کنم شما اینجا رویکرد بسیار خوبی دارید. ابتدا باید با اصول اولیه با مثالهای زندگی روزمره شروع شود ، زیرا مخاطبان هدف دانشجویان هستند.

در اینجا یک مورد خوب وجود دارد: Blockchain در گواهینامه مدرسه آنها. تصور کنید که می توانید گواهینامه خود را به صورت غیرمتمرکز در بلاکچین قرار دهید. گواهینامه شما از نظر دیجیتال ایمن خواهد بود – بدون هیچ گونه احتمال از دست رفتن فیزیکی – در حالی که سایر موسسات می توانند رکوردها را در بلاکچین عمومی ردیابی کنند. آیا این فوق العاده نخواهد بود?

مثال دیگر ، تدارکات دانه های قهوه است. ما معمولاً نمی توانیم از قانونی بودن تأیید منبع دانه های قهوه در برخی کشورها لذت ببریم. با استفاده از بلاکچین می توانیم محصولات تأیید شده را گام به گام ردیابی کنیم.

OKEx سالها در زمینه آموزش بلاکچین اقدامات ابتکاری را انجام داده است. در مرحله اول ، ما فیلم ها و مقالاتی را توضیح دادیم که اصول آن را توضیح می دهند. و اکنون ، ما یک برنامه آموزش منظم تر را تهیه کرده و آکادمی OKEx را راه اندازی کرده ایم.

Dmytro Sokoliuk: در سال 2017 ، ICO داشتیم و IEO های بعدی بودند. به نظر شما صحنه بعدی که می تواند بر رشد آلتکوین ها تأثیر بگذارد چیست؟?

جی: بله ، به این سرعت صنعت بلاکچین پیشرفت می کند. این سوال بسیار جالب است. در واقع ، بسیاری از مردم اکنون موافقت می کنند که ما در فصل altcoin هستیم ، زیرا بسیاری از پروژه های altcoin با کیفیت بالا به بازار می آیند.

به نظر من می رسد که رشد altcoins مشابه سهام است:

  • ارزش ذاتی از جمله ارزش تجاری یا اجتماعی پروژه ها مهم است ، چه این که می تواند برای برخی از خواسته ها ارزش ایجاد کند.
  • نظر اجتماعی نیز حیاتی است ، زیرا ما در یک دوره رسانه های اجتماعی هستیم.

ویرجینیا میس مارتین و آنتوان کیف پول: نظر شما در مورد آینده تجارت رمزنگاری فرابورس ، بازارهای فرابورس ، شرکت کنندگان ، مقررات ، حجم ، ریسک و نقدینگی چیست؟ و نقش مبادلات چیست؟ OKEx تعداد کمی از نشانه های جدید را لیست کرده است – چه عاملی باعث می شود شما به جای یک سکه دیگر ، یک سکه / رمز در OKEx بنویسید.?

جی: در OKEx ، ما به دنبال پروژه های خوب و امیدوار کننده هستیم. در مورد الزامات لیست ، ما خود را به عنوان یک تبادل بی طرفانه می شناسیم که فرصت های برابر برای لیست شدن پروژه های خوب را فراهم می کند. به عنوان مثال ، ما به مقاله سفید پروژه – که باید مستحکم باشد – کیفیت جامعه آن و هم افزایی آن با مبادلات و سایر پروژه های بلاکچین را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین الزامات مشخصی در لیست داریم و یک تیم جداگانه برای مدیریت لیست برنامه ها وجود دارد.

آنتوان کیف پول: ما در سال های اخیر شاهد توسعه عظیم DeFi بوده ایم که از نظر تصویب و توسعه یک نقطه عطف بزرگ است. تو در موردش چه فکری می کنی?

جی: به طرز زیبایی از چندین سناریو استفاده شده است:

کیف پول – DeFi بسیار سریع در حال توسعه است و ما معتقدیم که این یک عنصر مهم برای سیستم مالی سنتی خواهد بود. ما محصولات مختلفی را راه اندازی کرده ایم تا کاربران بتوانند از طریق وام دهی ، سهام و سپرده گذاری به راحتی درآمد منفعل کسب کنند.

خدمات وام C2C ، به طور کلی ، بازار مطلوبی را برای تطبیق عرضه و تقاضای سرمایه بیکار ایجاد می کند. OKEx می خواهد آن را تا حد ممکن شفاف نگه دارد – بر خلاف سایر بازیگران در بازار ، نرخ بهره خدمات وام C2C OKEx کاملاً تحت رقابت بازار است. روند وام های رمزنگاری شده بدون توجه به میزان سرمایه گذاری آنها ، فرصت های جدیدی را برای جامعه فراهم می کند. در این فضای سریع رشد DeFi ، ما خوشحالیم که در میان اولین کسانی هستیم که خدمات وام را به روشی غیرمجاز ، باز و قابل ترکیب ارائه می دهیم..

ما در ماه های اخیر ، به خصوص این دو هفته گذشته ، فهمیدیم که تعداد DeFi بیشتری وجود دارد "کشاورزان" در مزرعه هفته گذشته ، ارزش کل قفل شده (یا به اختصار TVL) در DeFi یک میلیارد دلار شکست. اکنون تنها TVL دو پروژه برتر DeFi ، کامپوند و MakerDAO ، بیش از 1 میلیارد دلار است.

DeFi در حال بلند شدن است و البته OKEx روی آن قرار خواهد گرفت.

ما بلاک چین خود ، OKChain را با یک برنامه کاربردی غیرمتمرکز اولیه روی آن راه اندازی کرده ایم: OKEx DEX. ما معتقدیم که DeFi رمز ورود مالی و آزادی مالی برای همه است.

این خلاصه برای شفافیت ویرایش شده است.

OKEx را روشن کنید:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me