banner
banner

پیشنهاد مشارکت OKExChain و Bytom

بررسی اجمالی

پروتکل Blockchain Bytom (با نام مستعار: Bytom) یک پروتکل برای تعامل دارایی چند بایت است. دارایی های مختلفی که در بلاکچین Bytom به اشکال مختلف در حال اجرا هستند. دارایی های ناهمگن بایت (ارز دیجیتال بومی ، دارایی های دیجیتال) و دارایی های اتمی (ضمانت نامه ، سهام ، سود سهام ، اوراق قرضه ، اطلاعات اطلاعاتی و اطلاعات پیش بینی با همتایان در دنیای فیزیکی سنتی) می توانند تعامل پیچیده تر مبتنی بر قرارداد ثبت ، مبادله و قرارداد داشته باشند عملیات از طریق این پروتکل. بلاکچین Bytom دنیای اتمی را با دنیای bit ارتباط برقرار می کند ، تعامل و گردش دارایی ها را بین دو جهان تقویت می کند و دارایی های متنوع و اقتصاد قابل برنامه ریزی مبتنی بر فناوری بلاکچین ایجاد می کند.

MOV یک پروتکل تبادل ارز لایه 2 غیر متمرکز است

بر اساس معماری زنجیره ای اصلی بایتوم ساخته شده است.

این شامل 3 ماژول اصلی است:

  • قرارداد مغناطیسی موتور مبادله ارزش (آهن ربا)
  • دروازه متقاطع غیر متمرکز (OFMF)
  • لایه 2 با سرعت بالا Sidechain (بخار)

MOV به ساختن یک ارزش ناهمگن اختصاص یافته است

اکوسیستم تبادل دارایی و همکاری.

بر اساس هدف یکپارچه ایجاد مالیه باز ، Bytom و OKExChain به همکاری رسیده اند. Bytom برای ساخت یک اکوسیستم بهم پیوسته و ساخت محیط زیست یکدیگر با OKExChain در ساخت زیرساخت همکاری خواهد کرد.

برنامه همکاری

1. اتحاد چند زنجیره ای ، شناخت متقابل نشانه های زنجیره جانبی ، مشارکت متقابل در اداره گره های فدرال یکدیگر ، طراحی مشترک یکپارچه سازی اتصال متصل به زنجیره یکپارچه و اتصال اکوسیستم های زنجیره جانبی Okcoin و Bytom.

دارایی های میان زنجیره ای (به طور موقت BBTC ، BETH نامیده می شود) پشتیبانی شده در Bytom باید کاملاً معادل دارایی های میان زنجیره ای باشد (به طور موقت OBTC ، OETH نامیده می شود) در OKExChain ، یعنی اگر BBTC کاربر به OKExChain سپرده شود ، به طور خودکار به OBTC تبدیل می شود و کاربرانی که OBTC را به MOV واریز می کنند به طور خودکار به BBTC تبدیل می شوند.

دو طرف به طور مشترک یک راه حل متقابل زنجیره ای واحد طراحی می کنند که BTC را در OKExChain به OBTC ، BTC را در MOV به BBTC تبدیل می کند و توافق نامه مبادله بین OBTC و BBTC می تواند با یکدیگر همکاری کرده و محیط زیست زنجیره جانبی را باز کند.

دو طرف در اداره گره های فدرال یکدیگر ، مدیریت چند امضا به دارایی های زنجیره ای کاربران و مشارکت در آنها و استفاده از راه حل های امن و ایمن برای اطمینان از ایمنی کلیدهای چند امضایی.

2. در ساخت گره های اجماع شرکت کنید

استخر استخراج OK گره بخار زنجیره جانبی Bytom را ایجاد می کند و به یک گره اجماع زنجیره جانبی تبدیل می شود

Bytom یک گره OKExChain ایجاد کرده و به یک گره معتبر OKExChain تبدیل می شود

هر دو Bytom و OKExChain مقدار مورد نیاز را در نظر می گیرند تا گره اجماع یا اعتبارسنج باشد

3. برای بهبود طرح ساخت بازار چند علامت غیرمتمرکز و ایجاد پشتیبانی از OKExChain با هم همکاری کنید

معاملات غیرمتمرکز توسط کلید خصوصی کاربر کنترل می شود ، تجارت ، ودیعه و برداشت را نمی توان جدا کرد. سازنده بازار نمی تواند از API متمرکز فعلی در سطوح مختلف مجوز برای عملیات تخصیص سرمایه استفاده کند. برای حل این مشکل ، Bytom یک راه حل چند امضایی ارائه می دهد ، تأمین کننده مالی ، سازنده بازار و طرف خدمات یک کیف پول چند امضایی 3-2 ایجاد می کنند ، تجارت را از عملیات واریز و برداشت جدا می کنند و آدرس برداشت را از طریق مکانیسم لیست سفید انتخاب می کنند ، همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است

با توجه به مدل های مختلف تجارت OKExChain ، هر دو طرف برای تبدیل خدمات بازار ساز برای پشتیبانی از ساخت دارایی های غیرمتمرکز در OKExChain همکاری خواهند کرد

4امضای آستانه (TSS) یک راه حل برای مدیریت صندوق دروازه باز است که توسط بایتوم توسعه یافته است. از طریق طرح چند امضا ، (t-n) = 1-3 (یعنی حداقل t + 1 = 2 امضا parties احزاب در سه حزب لازم است) برای مدیریت مجموعه منابع مالی

TSS Bytom (امضای آستانه) پشتیبانی از امضای آستانه را برای دارایی های OKExChain اضافه می کند

5. مبادله اتمی کامل بین دارایی های OKExChain و دارایی های MOV

دو طرف مشترکاً مبادله اتمی مبتنی بر هش تایم قفل HTLC را برای مبادله سریع دارایی های OKExChain و MOV ایجاد کردند. دو طرف از قرارداد Bytom و OKExChain برای قفل کردن دارایی های مبادله شده استفاده کردند و ورودی صحیح هش را در مدت زمان محدود وارد کردند ، شما می توانید معامله را انجام دهید. این راه حل نیازی به مداخله دروازه فدرال ندارد ، سریعتر و غیرمتمرکز است و برای برخی از سناریوهای تبادل دارایی های کوچک مناسب است.

6. سیستم اعتباری کاربردی DeFi را بر اساس Coindays Destroyed ایجاد کنید

Coindays نابود شده به ارزش دارایی های موجود در زنجیره و تعداد روزهای نگهداری دارایی اشاره دارد. وقتی دارایی دوباره معامله شد ، Coindays تخریب شده پاکسازی می شود. این ویژگی نشان دهنده اصالت معاملات شبکه بلاکچین است و می تواند به عنوان وزنی برای ارزیابی اعتبار مورد استفاده قرار گیرد.

Bytom ابتدا از این شاخص در رقابت معاملات MOV استفاده می کند ، استفاده از این شاخص به طور موثر وزن معاملات سریع بین دو حساب شخصی را به حداقل می رساند ، بنابراین فقط معاملات واقعی طرف مقابل قابل شمارش است. Bytom می خواهد چنین سیستم اعتباری زنجیره ای همراه با OKExChain ایجاد کند ، جایی که محصولات دفی به اعتبار نیاز دارند ، مانند خدمات اوراکل و غیره.

فناوری بلاکچین و خدمات مالی به طور طبیعی دارای درجه ادغام بالایی هستند. DeFi از بدو تولد مورد توجه مداوم قرار گرفته است … و از خلاقیت بی نهایت الهام گرفته است. با این حال ، شبکه فعلی DeFi هنوز در اکوسیستم های جداگانه کار می کند ، دارایی های متقابل جزایر ارزشی را تشکیل می دهند و قابلیت همکاری چند دارایی سخت می شود. پروتکل میان زنجیره ای OKExChain و MOV نیروهای محرکه اصلی ورود DeFi به دوران 2.0 هستند که جریان آزاد دارایی های دیجیتالی را امکان پذیر می کند. ما امیدواریم که مالی باز توزیع شده را به مرحله جدیدی هدایت کنیم …

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me