banner
banner

5 کارگزار برتر سهام ایالات متحده آمریکا

تجارت آنلاین سهام هرگز در دسترس نبوده است. اکنون طیف گسترده ای از کارگزاران سهام آنلاین وجود دارد که محیط های تجاری قابل اعتماد و معاملات بدون حق کمیسیون را بر روی هزاران سهام برتر ، ETF و غیره ارائه می دهند..

این که آیا شما یک معامله گر سهام جدید یا با تجربه هستید ، یک کارگزار مناسب برای شما وجود خواهد داشت. ما 5 مورد از نزدیک را بررسی کرده و ویژگی های اصلی آنها را برای پاسخگویی به نیازهای تجاری شما شرح داده ایم.

مناطق مهم برای در نظر گرفتن

با انتخاب بسیاری از گزینه های عالی ، ما در هنگام انتخاب کارگزار سهام آنلاین خود ، چند مورد از موارد مهم زیر را به عنوان عوامل اصلی در نظر گرفته ایم:

هزینه های معاملاتی: این ها مستقیماً روی خط اصلی شما تأثیر می گذارند. خوشبختانه امروز در بازار ، بیشتر کارگزاران برتر سهام ارزش بالایی را در مورد مجاز بودن تجارت بدون کارمزد ارائه می دهند و در کل بدون هزینه هستند.

بستر های نرم افزاری و ویژگی ها: شما می خواهید یک سکوی تجاری مناسب با کاربر داشته باشید و همچنین در دستگاه انتخابی شما با قابلیت تجارت موبایل برای اکثر معامله گران از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. ویژگی ها و ابزارهای اضافی کارگزار نیز می تواند رقبا را از یکدیگر متمایز کند.

سبک تجارت: اینکه چطور می خواهید تجارت کنید و به ویژه سطح مشارکت شما نقشی اساسی دارد. برای رویکرد عملی کردن مشاوران روبو و معاملات خودکار بسیار مناسب است ، در حالی که برای یک نمونه کار متنوع با بودجه ، افزایش معاملات سهام با کسری بیش از ایده آل است.

نفر اول

اگر به دنبال یک کارگزار باتجربه در صنعت مورد حمایت یکی از معتبرترین شهرت ها در سراسر کشور هستید و با ویژگی ها و گزینه های عالی تجاری پر شده است ، لازم نیست بیش از این نفر اول. آنها در ارائه معاملات بدون پورسانت و کم هزینه پیشگام هستند و از سال 1985 فعالیت می کنند.

در طول بیش از 35 سال فعالیت در این بخش ، آنها ساکن نشده اند. در حال تکامل آنها اکنون یک پلتفرم تجاری بسیار بصری و اختصاصی ارائه می دهند که در آن می توانید از معاملات هزاران سهام ، ETF و اوراق قرضه از مهمترین مراکز خرید در جهان بهره مند شوید..

آنها همچنین یک بخش آموزشی با بالاترین سطح را شامل مقالات ، فیلم ها و آموزش ها می کنند تا به شما کمک کنند دانش خود را در تجارت در هر سطح رشد دهید..

هزینه های معاملاتی: در هیچ کجای Firstrade هیچ گونه حق کمیسیون یا هزینه معاملاتی نخواهید یافت. به طور منحصر به فرد در میان کارگزاران برتر ، این امر در مورد تجارت در صندوق های سرمایه گذاری مشترک نیز صادق است ، که اغلب یک مزیت بزرگ برای معامله گران باتجربه است.

بررسی کامل Firstrade را بررسی کنید یا مستقیماً به آن مراجعه کنید نفر اول اکنون حساب خود را باز کنید.

M1 امور مالی

M1 امور مالی به سرعت به عنوان یکی از منحصر به فردترین گزینه های کارگزار سهام در این بخش تاسیس شده است. آنها ضمن ارائه یک تجربه تجاری محبوب مشاوره روبو ، برخی از بهترین عناصر یک کارگزار آنلاین ارزان قیمت را با هم ترکیب می کنند. این امر از زمان راه اندازی در سال 2015 تاکنون به گزینه ای برتر برای بسیاری از معامله گران سهام تبدیل شده است.

اگر می خواهید معاملات سهام کسری را شروع کنید و همزمان سبد متنوعی بسازید ، M1 راه حل ایده آل را ارائه می دهد. در اینجا می توانید از بین هزاران سهام ، ETF و دارایی های دیگر انتخاب کنید تا نمونه کارهای خود را از طریق سهام جزئی یا ده ها نمونه کاره تنظیم شده به نام “پای” که کارگزار با هم جمع کرده است ، بسازید. پس از سرمایه گذاری ، این پای ها می توانند بطور خودکار درست مثل یک مشاور روبو برای بهینه سازی سرمایه گذاری خود معامله و تعادل برقرار کنند.

فراتر از فقط معاملات ، این سرویس FDIC بیمه و تنظیم شده یک اکوسیستم کامل را ارائه می دهد که در آن می توانید با نرخ های بالای سود پس انداز کنید و حتی از طریق M1 Spend بدون هیچ زحمتی یا چک اعتباری و نرخ بهره کم از 2٪ با هزینه کم پس انداز کنید و در مقابل نمونه کار خود وام بگیرید..

هزینه های معاملاتی: ارزش بسیار خوبی برای تجارت با M1 Finance فراهم شده است. به هیچ وجه هزینه معاملات ، حق کمیسیون یا افزایش قیمت اضافه نمی شود. همچنین حداقل حساب برای نگرانی وجود ندارد. یک محیط مناسب برای معامله گران اولی که به دنبال پس انداز زیاد در هزینه ها هستند.

نگاهی به بررسی یا بازدید کامل M1 Finance ما بیندازید M1 امور مالی مستقیماً برای شروع.

Public.com

Public.com یکی از سریعترین رشد کارگزاران سهام مبتنی بر برنامه در صنعت است. آنها سالهاست که به نوعی موجود بوده و مقررات بسیار خوبی را از طرف FINRA احترام گذاشته اند در حالی که تجارت و سرمایه گذاری بسیار ابتکاری را برای معامله گر سهام مدرن فراهم می کنند.

شما می توانید هزاران سهام عمده ایالات متحده و ETF موجود را برای مرور و خرید با طبقه بندی های مبتنی بر تم پیدا کنید که یافتن سرمایه های مناسب برای شما بسیار آسان است. یک مزیت بزرگ در بازار امروز این است که شما می توانید با سهام عمومی با سهام عمومی سرمایه گذاری کنید و همه اینها از طریق راحتی استفاده از برنامه تلفن همراه است. این مورد را می توان به سرعت در دستگاه iOS یا Android بارگیری کرد و تمام قدرت تجارت موردنیاز را در دست شما قرار داد.

علاوه بر این ، شما به بسیاری از ویژگی های عالی تجارت اجتماعی دسترسی خواهید داشت که به شما امکان می دهد با سایر گروه ها و معامله گران ارتباط برقرار کرده و اطلاعات را به اشتراک بگذارید ، حتی اگر یک سیستم پیام رسانی مستقیم باشد ، بنابراین هرگز حرکتی را از دست نمی دهید.

هزینه های معاملاتی: مانند بسیاری از تجارت های دیگر ، هیچ گونه کارمزد و هزینه ای در تجارت با Public.com وجود ندارد. اضافه کردن این به بسیاری از ویژگی های غیر تجاری مانند سپرده و برداشت که می تواند بدون هزینه باشد و تجارت در اینجا با ارزش زیادی امکان پذیر است.

برای جزئیات بیشتر ، می توانید بررسی عمیق Public.com ما را مشاهده کنید یا از اینجا بازدید کنید Public.com برای ثبت نام.

کارگزاران تعاملی

کارگزاران تعاملی مدت زیادی در صنعت بوده است. تا آنجا که کارگزاران سهام پیش می روند ، آنها در بخش کاملاً مورد احترام و تنظیم می شوند. اخیراً آنها همچنین در حال توسعه پیشنهادات خود برای جذب بیشتر معامله گران سهام با پیشنهاد IBKR Lite خود هستند.

این سرویس IB را به رقبای دیگر نزدیک می کند از این رو که آنها می توانند سهام و تجارت ETF را از طریق IBKR Lite به شما در دارایی های ایالات متحده به روش هایی ارائه دهند که خدمات کامل IBKR Pro این کار را نمی کند. همچنین خواهید فهمید که در مواردی که قبلاً کاهش یافته بود ، کارگزار در حال حاضر ویژگی های تحقیقاتی و پشتیبانی پیشرفته تری را ارائه می دهد که همیشه کاربر پسندتر می شوند.

اگر به دنبال یک کارگزار با نام تجاری با سابقه در صنعت هستید که نه تنها برای معامله گران جدید مناسب باشد بلکه با داشتن تجربه بیشتر ، سطح باز کردن قفل را دارد ، ممکن است کارگزاران تعاملی گزینه مناسب شما باشد.

هزینه های معاملاتی: IBKR Lite برای معاملات سهام و ETF در دارایی های ایالات متحده بدون هزینه است. اگر از برخی 100+ صرافی دیگر که در بیش از 30 کشور ارائه شده اند ، دارایی خود را معامله کنید ، هزینه هایی را با شروع از 0.005 دلار برای هر سهم با حداقل 1 دلار پرداخت خواهید کرد در حالی که گزینه ها 0.65 دلار برای هر قرارداد است.

TD Ameritrade

نام مهم دیگر این صنعت در مورد کارگزاران سهام و خدمات مالی گسترده تر است, TD Ameritrade یک سنگ بنای بخش است. آنها اعتبار خوب دیرینه خود را با تحول در معاملات بدون کارمزد در طیف عظیمی از دارایی ها ترکیب می کنند.

تجارت این دارایی ها با کارگزار یک فرآیند بسیار روان با استفاده از بستر معاملاتی Thinkorswim خاص خود است که به دلیل استفاده آسان ، بسیار قدرتمند و دقیق هنگام استفاده از ابزارها و قابلیت های نمودار ، شهرت زیادی کسب کرده است.

TD Ameritrade نه تنها با اعتبار و ارائه دارایی فوق العاده از جمله دارایی های رمزنگاری شده ، با دسترسی به طیف گسترده ای از منابع مفید آموزشی به سطح بعدی می رود. به همین دلیل است که بسیاری از معامله گران به عنوان یک انتخاب طولانی مدت ، تمایل به ثبت نام و ماندن در کارگزار دارند.

هزینه های معاملاتی: تمام سهام و ETF را می توانید در اینجا کمیسیون و بدون هزینه معامله کنید. همچنین هزاران صندوق سرمایه گذاری متقابل و بیش از آنچه می توانید به صورت بدون هزینه و همگام با صنعت به آنها دسترسی داشته باشید وجود دارد. گزینه ها با حداقل 0.65 دلار در هر قرارداد قابل معامله هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me