banner
banner

Cobinhood Exchange: استاد راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری شوید

بررسی مبادله cobinhood

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در Cobinhood Crypto Exchange

Cobinhood یک ارز رمزنگاری شده است که نوید هزینه های کم و تجارت راحت دسک تاپ یا موبایل را می دهد. به نظر می رسد که مبادلات مردمی در سال 2019 از برخی جنجال ها جان سالم به در برده است ، اگرچه هنوز سهم خود از مشکلات را دارد.

امکانات

 • حداقل هزینه های تجارت
 • نشانه های رایگان از طریق Candy Machine و Airdrop Center
 • تجارت آسان با فرکانس بالا

روش های سپرده گذاری

 • دلار آمریکا
 • رمزنگاری

طرفداران

 • برنامه وفاداری COB امتیازات
 • برنامه های دسک تاپ و موبایل کاربر پسند
 • بدون تأیید مورد نیاز است

منفی ها

 • شرکت خواهر ورشکستگی را در ماه مه 2019 اعلام کرد
 • شفافیت یا اعتماد محدود
 • دلیل محدود اعتماد به سایر کاربران در بورس

معرفی

Cobinhood یک ارز رمزنگاری شده است که در جزایر کیمن ثبت شده اما در تایوان مستقر است. در ماه مه سال 2019 ، اینترنت با انتشار اخباری مبنی بر اعلام ورشکستگی Cobinhood و کلاهبرداری خروج از اینترنت ، با ناپدید شدن پول همه کاربران در صرافی ، فوران کرد. با این حال ، از اکتبر 2019 ، Cobinhood زنده به نظر می رسد و کاربران از اواسط سپتامبر قادر به برداشت وجوه بوده اند. Cobinhood مطمئناً با اختلاف نظرهایی احاطه شده است ، اما آیا ارزش مبادله برای یک کاربر رمزنگاری متوسط ​​ارزش دارد?       cobinhood-exchange-bitcoin-crypto

یکی از اولین مواردی که در مورد Cobinhood متوجه خواهید شد این است که هیچ هزینه ای برای معامله وجود ندارد. Cobinhood یکی از معدود صرافی هایی است که هیچ هزینه ای برای معاملات انجام نمی دهد ، اگرچه شما همچنان به پرداخت هزینه های سپرده و برداشت ، سود وام تجارت حاشیه ای و برخی دیگر از هزینه ها بستگی به نحوه استفاده از سیستم عامل دارید..

Cobinhood در سال 2017 توسط شخصی به نام Popo Chen راه اندازی شد. چن پس از گذراندن سال آخر دبیرستان و ورود به دانشگاه ملی تایوان (NTU) ، در 22 سالگی موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی برق شد. چن قبل از تأسیس Cobinhood ، یک شرکت پخش زنده به نام 17 ایجاد کرد. این شرکت یک پلت فرم محبوب پخش زنده در سراسر آسیا است و بیش از 5 میلیون کاربر فعال روزانه دارد..

cobinhood-crypto-trading-platform

امروزه Cobinhood به دلیل بستر تجارت آسان و طیف گسترده ای از سکه ها شناخته شده است. این صرافی همچنین به دلیل نظارت نظارتی محدود و دقت کافی شناخته شده است.

دشوار است که در مورد Cobinhood صحبت کنید بدون اینکه در مورد ورشکستگی مه 2019 صحبت کنید. در اوایل سال 2019 ، Cobinhood برای شرکت مادر خود ، بنیاد DEXON ، توکن فروخت و فقط در مدت یک ماه 3.5 میلیون دلار از توکن های DXN جمع کرد. سپس بنیاد DEXON تعداد زیادی از نشانه ها را تخلیه کرد و باعث شد 85٪ قیمت ها خراب شود. COB همچنین علامت اصلی Cobinhood ، 50٪ در حین حادثه سقوط کرد. اینترنت با گزارش هایی مبنی بر اینکه کلاهبرداری اقدام به کلاهبرداری در خروج از کشور کرده است روشن شد.

کاملاً مشخص نیست که با بنیاد DEXON چه اتفاقی افتاده است. با این حال ، كوبینودیس مدت كوتاهی پس از آن بیانیه ای منتشر كرد مبنی بر اینکه عملیات روزمره آن تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت. ماه ها بعد ، بسیاری از قابلیت های صرافی دوباره در دسترس است ، اگرچه گزارش شده است که کاربران در طول تابستان در برداشت یا واریز ارز مشکل داشتند.

اگر بحث و جدال را کنار بگذاریم ، Cobinhood طیف گسترده ای از گزینه های تجاری را در یک محیط با تنظیم مقررات کم ارائه می دهد. معاملات اهرم تا 10 برابر در دسترس است. معاملات نقطه ای ، سفارشات بازار ، سفارشات محدود ، سفارشات حد مجاز و سایر گزینه های معاملات هم در نسخه مرورگر Cobinhood و هم در برنامه تلفن همراه موجود است. انتخاب گسترده ای از جفت های تجاری در دسترس است ، از جمله ارزهای رمزپایه اصلی شناخته شده و ده ها نشانه کوچک و کمتر شناخته شده.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی Cobinhood شامل همه موارد زیر است:

بدون هزینه تجارت: وب سایت رسمی Cobinhood “برای به حداکثر رساندن سود تاجران و نقدینگی بازار” هزینه های صفر تجاری را دریافت می کند. با این حال ، شما همچنان برای سود حاشیه بازرگانی حاشیه و برداشت های خاص کارمزد پرداخت خواهید کرد.

نظارت نظارتی محدود: اگر چک های KYC و AML شما را آزار می دهد ، ممکن است Cobinhood مبادله مناسبی برای شما باشد. کاربران می توانند در سیستم عامل بدون نیاز به تأیید KYC یا AML (غیر از آدرس ایمیل و رمز عبور) تجارت کنند. اگر تأیید سطح KYC را گذراندید ، می توانید USD را واریز کنید و به معاملات حاشیه ای ، محصولات مالی و ICO های عمومی دسترسی پیدا کنید..

بدون KYC مورد نیاز است: تأیید صحت سطح یک Cobinhood به شما امکان می دهد مقدار نامحدودی رمزنگاری واریز کنید ، اگرچه می توانید روزانه 3 BTC را “فقط” برداشت کنید. اگر نمی خواهید تأیید KYC را انجام دهید ، Cobinhood یکی از محبوب ترین مبادلات برای استفاده است.

آب نبات ماشین: Cobinhood دارای یک سیستم معروف به نام Candy Machine است که در آن کاربران می توانند در یک محیط مسابقه ای نشانه های رایگان (از جمله نشانه های airdrop) دریافت کنند.

نشانه های COB: Cobinhood رمز بومی خود را دارد که COB نام دارد. این یک رمز ERC20 است که با مزایای مختلفی در بورس مرتبط است.

جوایز ارجاع: کاربران را به سیستم عامل ارجاع دهید و پاداش کسب کنید ، از جمله پاداش 50 تا 100 COB برای ارجاع کاربران به سیستم عامل.

گذشته جنجالی: Cobinhood متهم شد که در ماه مه 2019 با تخریب بنیاد DEXON اقدام به کلاهبرداری خروج از کشور کرده است. برخی از ویژگی ها ، از جمله برداشت ها ، تا اواخر سال 2019 برای ماهها در دسترس نبود.

پشتیبانی از چندین زبان: Cobinhood در طیف وسیعی از نسخه های زبان رسمی ، از جمله انگلیسی ، آلمانی ، روسی ، چینی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، هلندی ، پرتغالی ، ترکی ، ژاپنی و کره ای موجود است..

پذیره نویسی ICO: همدلی فقط مبادله نیست. همچنین یک سرویس پذیره نویسی ICO است. Cobinhood به عنوان یک پذیره نویس ، به شرکت های ICO کمک می کند ICO خود را به بازار بیاورند – درست مانند یک بانک که از IPO یک شرکت سنتی استفاده می کند و IPO آنها را به بازار می آورد. در ازای ارائه خدمات پذیره نویسی ، Cobinhood هزینه 5٪ از کل وجوه جمع آوری شده در طول ICO را پرداخت می کند.

در Coinmarketcap ذکر نشده است: یکی از سوالات جالب در مورد Cobinhood این است که صرافی در Coinmarketcap درج نشده است. Coinmarketcap سیاستی دارد که در آن آنها مبادلات بدون هزینه تجارت را لیست نمی کنند. رمز COB در Coinmarketcap ذکر شده است ، اما صرافی Cobinhood به عنوان یک ارز فعال و تأیید شده ذکر نشده است. با این وجود می توانید اطلاعات اولیه حجم معاملات را مشاهده کنید در صفحه Coinmarketcap تصویب نشده Coinmarketcap.

Cobinhood ارز و جفت

Cobinhood ده ها جفت تجاری مختلف از جمله ارزهای رمزپایه اصلی و ارزهای رمزپایه جزئی ارائه می دهد. این یکی از معدود مکانهای آنلاین است که به عنوان مثال جفت معاملاتی COB را پیدا خواهید کرد. BCH ، USDT ، BCHSV ، BTC ، CMT ، DAI ، ETH ، LTC ، MIOTA ، NANO ، LSK ، XRP ، XMR ، ZEC ، ZRX ، FXT ، GUSD ، KWATT ، LALA و طیف گسترده ای از سایر علائم برای تجارت در دسترس هستند بر روی پلت فرم.

روش های سپرده گذاری و برداشت Cobinhood

Cobinhood به شما امکان می دهد با استفاده از دلار آمریکا و ارزهای رمزپایه سپرده گذاری و برداشت کنید. اگر می خواهید با دلار آمریکا واریز یا برداشت کنید ، باید تأییدیه KYC سطح دو Cobinhood را تصویب کنید. بیشتر ارزهای رمزپایه اصلی برای سپرده ها پذیرفته می شوند.

فرآیند ثبت نام و ورود به سیستم

Cobinhood دارای سه سطح تأیید KYC است. با این حال ، سطح اول محدودیت های کمی دارد (سپرده های نامحدود ، 3 BTC در روز محدودیت برداشت). شما می توانید فقط با تأیید ایمیل خود ، انتخاب رمز ورود و واریز ارز رمزنگاری شده ثبت نام کرده و تجارت خود را آغاز کنید.

تجارت Cobinhood

Cobinhood دارای یک رابط تجارت استاندارد برای کاربران دسک تاپ و موبایل است. معاملات مشابه آنچه در بورس های دیگر می یابید. استفاده از آن معمولاً آسان است و برای تجار مبتدی و پیشرفته کاربر پسند است. یک تور راهنما برای اولین بار شما را با رابط کاربری آشنا می کند. می توانید سفارشات بازار را ایجاد کنید ، متوقف کنید یا محدود کنید و داده های تبادل را از یک نمایشگر مشاهده کنید. بازار خود را انتخاب کنید ، سپس برای انجام معامله دکمه سبز “Exchange Buy” یا دکمه قرمز “Exchange Sell” را قیمت گذاری کنید.

cobinhood-exchange-app-review

حق الزحمه

Cobinhood هیچ هزینه ای برای معاملات ندارد ، از جمله 0 کارمزد گرفتن و 0 کارخانه سازنده. هزینه های سپرده گذاری نیز صفر است. هزینه برداشت این شرکت 0.001 BTC است که در مقایسه با اکثر رقبا زیاد است. با این حال ، به طور کلی ، Cobinhood یکی از ارزانترین ساختارهای هزینه را در بازار دارد ، به ویژه برای معامله گران با حجم بالا که خطر معامله با یک صرافی سایه دار را ندارند..

مسائل امنیتی و زمان خرابی Cobinhood

یکی از مهمترین مشکلات امنیتی Cobinhood در ماه مه 2019 رخ داد ، زمانی که این شرکت به اعلام ورشکستگی و جلب کلاهبرداری برای خروج متهم شد. شرکت همکار Cobinhood اعلام ورشکستگی کرد و بازار را با نشانه هایی که به تازگی در طی ICO خود فروخته بود ، غرق کرد ، اگرچه Cobinhood ادعا می کند این تأثیر محدودی در فعالیت های روزمره آنها داشته است. جدا از این حادثه مهم در ماه مه 2019 ، با این وجود Cobinhood از زمان راه اندازی در سال 2019 تاکنون هیچ حادثه امنیتی عمده ای نداشته است.

Cobinhood سهولت استفاده

رابط بیتهوون یکسان با رابط کاربری است که تقریباً در هر صرافی ارز رمزنگاری شده دیگر روی کره زمین استفاده می شود. این یک رابط کاربری ساده و قابل فهم است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی معامله کنید و سایر عملکردها را انجام دهید.

اعتماد و حریم شخصی Cobinhood

دلیل محدودی برای اعتماد به Cobinhood وجود دارد. این شرکت اسامی سه کارمند از جمله بنیانگذار شرکت پوپو چن را فاش می کند. Cobinhood همچنین به اطلاعات تماس و مشخصات LinkedIn هر شخص پیوند می دهد. با این حال ، صرافی در مورد محل استقرار خود شفافیت کمتری دارد و اعتماد به مبادله ای که کاربران را ملزم به تأیید محدود KYC کند ، دشوار است. مسئله ورشکستگی در ماه مه 2019 اعتماد به Cobinhood را دشوارتر می کند ، به خصوص با توجه به اینکه بسیاری از کاربران در ماه های پس از حادثه مشکلات سپرده و برداشت داشتند.

خدمات مشتری

Cobinhood دارای یک مرکز راهنمایی است که در آن می توانید آموزشهای دقیق به چندین زبان را بخوانید که نحوه تنظیم حساب های مختلف ، نحوه انجام معاملات مختلف ، نحوه واریز و برداشت پول از سیستم عامل و انجام سایر کارهای اساسی و پیشرفته را توضیح می دهد. همچنین می توانید از طریق پنجره خدمات مشتری Zendesk شرکت پیامی ارسال کنید.

راهنمای کاربر Cobinhood: نحوه راه اندازی و استفاده از Cobinhood

1. ثبت نام کنید

برای شروع به Cobinhood.com مراجعه کنید. روی ایجاد حساب کلیک کنید ، سپس اطلاعات لازم را در تلفن خود پر کنید.

حساب-مبادله-یارانه ایجاد کنید

ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید ، شرایط و ضوابط را بپذیرید و تأیید کنید که مقیم نیویورک یا ژاپن نیستید.

2. تأیید صحت

در هنگام ثبت نام ، پیوند فعال سازی به آدرس ایمیلی که ارائه داده اید ارسال می شود. به ایمیل خود بروید ، سپس برای تأیید آن روی پیوند فعال سازی کلیک کنید.

cobinhood-تأیید ورود به سیستم

3. بارگذاری مستندات

بدون هیچ تأیید دیگری ، می توانید رمزنگاری را سپرده و برداشت کنید و معاملات انجام دهید. برای واریز و برداشت USD ، باید تأیید سطح KYC سطح دو یا سه را انجام دهید ، که این امر مستلزم ارائه گذرنامه یا کارت شناسایی مشابه شما است. با این حال ، شما می توانید رمزگذاری را با تأیید سطح یک بدون مشکل خریداری و بفروشید – تنها محدودیت این است که شما به 3 BTC برداشت در روز محدود شوید.

4. احراز هویت دو عامل

Cobinhood به شما امکان می دهد احراز هویت دو عامل را تنظیم کنید. می توانید هر زمان که شخصی به حساب شما وارد می شود هشدار دریافت کنید. همانند سایر مبادلات ، Cobinhood توصیه می کند 2FA برای افزایش امنیت تنظیم شود.

5. روش پرداخت

برای انجام معامله ، ارزهای رمزپایه یا دلار اصلی را در Cobinhood واریز یا برداشت کنید. روی نمای تب دار واریز / برداشت از صفحه خود کلیک کنید ، که شامل نمای مفصلی از تمام دارایی های رمزنگاری در حساب شما است ، از جمله ارزش USD و مقدار تخمینی در USD یا ETH.

سرگرمی-سپرده-برداشت

برای واریز یا برداشت ، روی ستون “اقدام” در سکه خاصی که می خواهید سپرده یا برداشت کنید ، کلیک کنید ، سپس وجوه را به آن کیف پول ارسال کنید.

6. معامله ارز رمزنگاری شده

معاملات ارز رمزنگاری شده در Cobinhood ساده است. می توانید با استفاده از نسخه موبایل یا دسک تاپ Cobinhood معامله کنید. هر دو سرراست هستند و طراحی مشابه سایر مبادلات عمده دارند. روی دکمه سبز “خرید” یا دکمه قرمز “فروش” روی جفت مورد نظر خود کلیک کنید.

cobinhood-trading-cryptocurrency

Cobinhood به طور خودکار ارزش تجارت شما را محاسبه می کند ، سپس آن را در قسمت قیمت کل نمایش می دهد.

فرم سفارش-مبادله-رمزنگاری cobinhood

رابط قیمت با بیشترین پیشنهاد (در میله های سبز) و کمترین درخواست (با رنگ قرمز) را نشان می دهد. اکثر بازارها بسیار مایع هستند (به لطف هزینه های صفر معاملاتی) ، بنابراین سفارشات به سرعت در طول شبانه روز پر می شوند. با این حال ، ارزهای رمزپایه کمتر شناخته شده ممکن است نقدینگی کافی نداشته باشند – به ویژه پس از حادثه مه 2019.

7. برداشت

برای برداشت ، به همان برگه سپرده / برداشت بروید ، سپس روی ستون اقدام در کنار ارز رمزنگاری شده که می خواهید برداشت کنید کلیک کنید. مبلغی را که می خواهید برداشت کنید وارد کنید ، سپس هزینه را دوباره بررسی کنید (Cobinhood 0.001 هزینه برداشت BTC را می گیرد ، که نسبت به رقبا نسبتاً زیاد است).

حرف آخر

Cobinhood در اوج رونق رمزنگاری در سال 2017 راه اندازی شد. صرافی با وعده های بدون هزینه تجارت و یک فضای تجارت آسان به صحنه حمله کرد. مبادله کارمزد صفر به سرعت محبوب شد ، و توسط معامله گران با حجم بالا و علاقه مند به یک بازار ارزان با مقررات محدود دامن زد.

حادثه مه 2019 ، جایی که گفته شد Cobinhood پس از جمع آوری 3.5 میلیون دلار در یک ماه ، کلاهبرداری برای خروج از کشور را انجام داده است ، اشتیاق و حجم Cobinhood را کاهش داده است. کاربران از مشکلات برداشت در کل تابستان شکایت داشتند.

با این وجود به جلو حرکت می کند ، به نظر می رسد Cobinhood قصد دارد به صورت عادی به کار خود ادامه دهد. اگر می خواهید یک پلت فرم معاملاتی بدون کارمزد و با تنظیم محدود داشته باشید ، Cobinhood گزینه مناسبی است ، اگرچه مطمئناً خطراتی در این زمینه وجود دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me