banner
banner

tZERO بروزرسانی: موفقیت ها و آمادگی ها برای افزایش سرمایه

همانطور که بخش اوراق بهادار دیجیتال به بلوغ خود ادامه می دهد ، چند شرکت پیشرو این بسته هستند – یکی از آنها tZERO است.

در اخیراً منتشر شده است خلاصه کردن از این شرکت و وضعیت فعالیتهای مختلف آن ، روشن شد که حرکتهای بعدی tZERO ممکن است چگونه باشد.

بودجه بیشتر?

tZERO در حال حرکت به جلو ، به دنبال تولید سرمایه خارجی اضافی در آینده نزدیک است و از قبل آماده سازی چنین رویدادی را آغاز کرده است.

tZERO در مورد افزایش سرمایه سابقه پر فراز و نشیبی داشته است. در حالی که موفق به جمع آوری 134 میلیون دلار در STO گذشته شده است ، اما همه تلاش ها با موفقیت انجام نشده است.

در سال 2018 ، tZERO هنگامی که به طور رسمی سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری GSR Capital را به شرکت اعلام کرد ، موج زد. در یک روند مشخص در طی یک سال ، سرمایه گذاری واقعی (5 میلیون دلار) کسری از آنچه در ابتدا انتظار می رفت بود.

با وجود جمع آوری سرمایه کمتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، tZERO موفق شده است به جلو حرکت کند و خود را به عنوان یک رهبر در زمینه اوراق بهادار دیجیتال تثبیت کند. tZERO بدون شک از تلاش های مختلف خود برای تولید سرمایه یاد می گیرد و گام های فعالی را برای شکار مجدد سرمایه برمی دارد.

کاهش هزینه ها

tZERO در روند آماده سازی خود برای دورهای بعدی بودجه ، اقدامات پیشگیرانه مختلفی را انجام داده است تا خود را به عنوان كاندیدایی ایده آل برای سرمایه گذاری در آورد..

این مراحل در وهله اول مربوط به کاهش هزینه ها است. در بازخوانی اخیر ، مناطق زیر به عنوان کمک کننده به سوخت نقدی شناخته شده است که 45٪ کمتر از سال قبل است.

 • کاهش کارکنان
 • کاهش حقوق
 • هزینه های قانونی
 • اکثریت تکمیل توسعه سیستم عامل

تفسیر

در خلاصه ای از موفقیت سال گذشته توسط tZERO ، مدیر عامل ، Saum Nursalehi, مشترک احساسات او در جایگاه فعلی شرکت است.

“در مجموع ، تاکنون سال پرباری بوده است. من از پیشرفت اخیر خود دلگرم هستم و معتقدم که در حال نزدیک شدن به نقطه انحطاط در تجارت هستیم. با توجه به اینکه بخش عمده توسعه در پشت سر ما قرار دارد و به زودی مصوبات نظارتی پشت سر ما قرار می گیرد ، ما بر تجارت تجاری تمرکز کرده ایم. ما هنوز کارهای زیادی در پیش داریم ، با این حال ، من بیش از هر زمان دیگری اطمینان دارم که برای موفقیت در موقعیت قرار گرفته ایم و مشتاقانه منتظر نگه داشتن شما در جریان سفرمان هستم. “

نقشه راه

با نگاه به جلو ، tZERO یک نقشه راه روشن ایجاد کرده است ، که جزئیات مراحل بعدی آنها را شرح می دهد. آنچه در زیر می آید گزیده ای از به روزرسانی پیشرفت آنها است که نشان می دهد این مراحل چه نتیجه ای دارند.

دارایی های
 1. رمز سنت رجیس را معامله کنید.
 2. ادغام سیستم عامل های صدور / انتقال شخص ثالث
 3. صادر کنندگان جدید (دارایی های موجود ، پیشنهادات جدید) را با ATS تجارت کنید.
 نقدینگی
 1. tZERO Markets را در وب سایت ما راه اندازی کنید (در انتظار تأیید مقررات)
 2. یک راه حل چند پاکسازی تهیه کنید.
 3. دلالان تجاری بیشتری را ادغام کنید.
 4. ورود سفارش 24/7 را ارائه دهید.
تجربه
 1. ساده کردن پردازنده های tZERO Markets (در انتظار تأیید تنظیم کننده)
 2. تجربه کاربر را برای تجارت کلیه دارایی های دیجیتال فراهم کنید.

گرچه بلند پروازانه به نظر می رسد ، tZERO معتقد است که می توان هر یک از این مراحل را قبل از پایان سال 2020 لغو کرد.

فوری ترین مرحله ای که انتظار می رود از این لیست عبور کند ، معاملات توکن St. Regis Aspen خواهد بود. فقط چند روز پیش ، ما در مورد یک توافق نامه تازه امضا شده گزارش دادیم ، که در این پاییز شاهد فروش این رمز در tZERO ATS خواهیم بود.

هرچند ممکن است معاملات توکن St. Regis Aspen آغاز شود. در حالی که tZERO به کار با شرکتهایی که به دنبال انتشار اوراق بهادار دیجیتال هستند ادامه خواهد داد ، اما توجه بیشتر به لیست دارایی های توکن شده قبلی را ذکر کرده است.

“… ما تمرکز خود را به دو دسته تغییر داده ایم. اولین مورد اوراق بهادار دیجیتال موجود است. بیش از 200 شرکت و / یا دارایی وجود دارد که تا به امروز رمز توزیع شده اند. بسیاری از این دارایی ها از نظر اندازه ، کیفیت یا هر دو معیارهای سیستم عامل ما را ندارند. برخی وجود دارد که tZERO ATS ممکن است به تجارت علاقه مند باشد و تیم توسعه تجارت تعامل مثبتی با این ناشران داشته است. “

tZERO

tZERO در سال 2014 تاسیس شد ، یکی از شرکت های تابعه Medici Ventures است. tZERO از دفتر مرکزی خود در نیویورک ، نیویورک برای ایجاد مجموعه ای متناسب با بازارهای سرمایه تلاش می کند.

مدیر عامل ، Saum Nursalehi ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Saum Nursalehi ، و جاه طلبی های tZERO ، اطمینان حاصل کنید که مصاحبه گذشته ما را با جزئیات هر یک مطالعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me