banner
banner

چگونه می توان با رایانه خود با شبکه Gladius.io روشن درآمد کسب کرد

شبکه Gladius یک اکوسیستم در بلاکچین Ethereum است که راهی را برای کاربران کامپیوتر فراهم می کند تا پهنای باند استفاده نشده را برای محافظت از سایتها در برابر حملات DDoS و همچنین کمک به آنها در ارائه سریع صفحات وب خود ارائه دهند..

در دنیای امروز ، سرعت همه چیز است. مردم نمی خواهند اینقدر منتظر بمانند تا اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت به آنها تحویل دهند. آنها نمی توانند یا نمی توانند ساعت های طولانی منتظر بمانند تا با آن عزیز گپ بزنند. اگر شرکت ها باید درآمد خوبی کسب کنند ، باید فوراً اتفاق بیفتد ، بنابراین آنها برای ادامه تجارت خود به مخاطبان زیادی احتیاج دارند. اما وقتی برای نمایش سایت هایشان (یا خاموش شدن کامل سایت با حمله DDoS) مدتی طول می کشد ، آنها چگونه می خواهند مخاطبان خود را حفظ کنند و مخاطبان باید برای دیدن سایت مدت ها منتظر بمانند. این یک تجربه کاربر بد است و این می تواند باعث شود شرکت های عظیم سالانه درآمد هنگفتی از دست بدهند.

سیستم چگونه کار می کند

با Gladius.io, کاربران می توانند با استفاده از Gladius.io Desktop Client بر روی رایانه های خود در پس زمینه ، از طریق دسک تاپ خود درآمد کسب کنند. برخلاف استخراج ، کاربرانی که این برنامه را اجرا می کنند صرف نظر از سیستم عاملشان ، توکن های جدیدی تولید نمی کنند اما به عنوان بخشی از پهنای باند شبکه خود ، حقوق دریافت می کنند و از فضای رایانه برای تحویل سریعتر وب سایت ها به مخاطبان سراسر جهان استفاده می شود..

مشتری دسک تاپ Gladius.io

Desktop Node Clients برنامه های سبک وزنی هستند که می توانند در پس زمینه اجرا شوند. در حال حاضر سیستم عامل های اصلی از آن پشتیبانی می کنند. سرویس گیرنده ها واسط هایی برای اتصال به شبکه های استخر هستند که همه کارها در آن انجام می شود. اگرچه هر گره برای اکوسیستم بسیار مهم است ، اما پایین آمدن هر گره هیچ تأثیری در از دست دادن محافظت یا تحویل سایت در بلاکچین ندارد..

این گره به رایانه هایی که روی آنها نصب شده است اجازه می دهد تا برنامه های تأیید شده را بررسی کرده و درخواست ها را به استخر ارسال کنند و همچنین درخواست های مخرب را از طریق اینترنت مسدود می کند. هر درخواست معتبر به معنای پول بیشتر برای مشتری گره است و به آن گره درصد بالاتری از رمز که ارزش واقعی پول است ، تعلق می گیرد..

Gladius Token Sale

شبکه گلادیوس به پرندگان اولیه فرصت می دهد تا قبل از اجرای توکن ، رمزهای خود را برای مدتی بدست آورند. توکن های به دست آمده در ICO دارای درصد زیادی است که هنگام اجرای پروژه به دست نمی آورید. تمام توکن های خریداری شده در طول ICO با Ethereum دارای یک Gladius Token خاص هستند که در ازای آن دریافت می کنید. این نشانه ها برای پرداخت به گره های استخر توسط وب سایت ها مورد نیاز است ، همچنین شما را قادر می سازد در اجاره پهنای باند و فضای ذخیره سازی خود ، پرداخت هزینه CDN و در آخر ایجاد استخرها شرکت کنید..

برنامه های ICO
 • قرار است پیش فروش توکن خصوصی و عمومی انجام شود.
 • پیش فروش خصوصی پیش از توکن در حال انجام است و قرار است در تاریخ 23 نوامبر 2017 پایان یابد. برای شرکت در آن ، باید نامه ارسال کنید تا نامه به آن ارسال شود [ایمیل محافظت شده] یا به آنها بپیوندید گروه رسمی تلگرام.
 • پیش فروش علامت گذاری عمومی قرار است از 24 نوامبر آغاز شود و در تاریخ 30 دسامبر 2017 پایان می یابد. در هر Ethereum که اهدا می کنید 600 Gladius Token با 20٪ پاداش دریافت می کنید.
 • فروش عمومی اصلی Gladius Token از 14 ژانویه 2018 آغاز می شود و قرار است به مدت چهار هفته ادامه یابد.
 • در هفته اول فروش عمومی ، 525 نشان در ازای Ethereum و همچنین 5٪ پاداش دریافت می کنید.
 • هفته دوم ، 515 نشانه در هر Ethereum و 3٪ جایزه.
 • در هفته سوم ، به ازای هر اهدا Ethereum ، 505 نشانه با 1٪ پاداش دریافت می کنید.
 • هفته چهارم ، 500 Gladius Tokens در Ethereum بدون جایزه.

برای شرکت در Gladius Token Sale ، لازم است اینجا ثبت نام کنید.

برنامه ها و برنامه های راه اندازی Gladius.io
 • 15 اکتبر 2017 – پیش فروش خصوصی و جمع آوری کمکهای مالی خارجی آغاز می شود (اکنون زندگی کنید)
 • 30 اکتبر 2017 – انتشار پلت فرم آلفا برای کاربران امکان آزمایش استفاده از Gladius Tokens.
 • 24 نوامبر 2017 – افتتاحیه پیش فروش عمومی
 • 14 ژانویه 2018 – ICO عمومی
 • مارس 2018 – راه اندازی DDoS و CDN.
 • آگوست 2018 – راه اندازی شبکه کامل.
 • دسامبر 2018 – سیستم برای عملکرد بهتر بهینه خواهد شد.
در نتیجه

Gladius.io شبکه اگر در نهایت راه اندازی شود مطمئناً تغییر دهنده بازی خواهد بود. استفاده از قدرت بلاکچین ، ترکیب همه منابع برای ایجاد کارایی و امنیت بیشتر در وب ، امری قابل سرمایه گذاری است. فرصت کسب درآمد در هنگام آزاد کردن منابع بلااستفاده نیز کاملاً باورنکردنی است و موضوعی برای هیجان اینترنت است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me