banner
banner

Bybit Exchange: استاد راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری شوید

بایت-رمزنگاری

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در ByBit Exchange

Bybit یک بورس مشتقات ارز رمزنگاری شده است که دفتر مرکزی آن در سنگاپور قرار دارد. هدف از این صرافی این است که به کاربران یک بستر سریع ، مطمئن و آسان برای استفاده در جایی که بتوانند مشتقات رمزنگاری شده و قراردادهای آتی دائمی را معامله کنند ، در اختیار کاربران قرار دهد..

امکانات

 • مشتقات رمزنگاری با حداکثر اهرم 100 برابر مبادله می شوند
 • بدون تأیید یا KYC لازم نیست
 • چندین معامله در چندین ارز رمزپایه اصلی انجام دهید

روشهای سپرده گذاری

 • BTC
 • ETH
 • EOS
 • XRP

طرفداران

 • ارزهای رمزپایه را به صورت ناشناس و بدون نیاز به تأیید تجارت کنید
 • آسان برای استفاده
 • فرصت های عظیم اهرم
 • به طور شگفت آور خدمات خوب مشتری (24/7 گفتگوی زنده با 1 دقیقه زمان پاسخ)

منفی ها

 • شفافیت محدود توسط Bybit
 • گزینه های محدود سپرده
 • جفت ارز محدود

معرفی

Bybit در سال 2018 با هدف ارائه معاملات مشتقه ارزهای رمزپایه ، از جمله قراردادهای دائمی ، تاسیس شد. این پلتفرم هم مشتری های خرده فروشی فردی و هم معامله گران حرفه ای مشتقات را پوشش می دهد. از سال 2019 ، Bybit ادعا می کند که حجم معاملات 24 ساعته خود را بیش از 500 میلیون دلار و بیش از 100000 کاربر ثبت شده دارد.

Bybit همچنین بر سرعت تاکید دارد. این پلتفرم بیش از 100000 تراکنش در ثانیه (TPS) را به هر جفت تجاری ذکر شده در سیستم عامل خود اختصاص می دهد ، این بدان معناست که کاربران نباید مشکلی برای انجام معاملات در هر جفت داشته باشند. Bybit همچنین در طول تاریخ جوان خود هیچگونه هک گزارش شده یا نقض امنیتی نداشته است.

معاملات آتی همیشگی دو سال پیش مفهوم جدیدی بود ، اما از آن زمان به بعد جریان اصلی تری پیدا کرده است. در حالی که آینده های ماندگار BitMEX شناخته شده ترین هستند ، رقبایی مانند Bybit آینده های دائمی را به طور فزاینده ای در جریان اصلی قرار می دهند. قراردادهای آتی دائمی قراردادهایی هستند که تاریخ انقضا مشخص ندارند. آنها “دائماً” می چرخند. Bybit قراردادهای آتی دائمی را با حداکثر اهرم 100: 1 ارائه می دهد.

نکته منحصر به فرد دیگر در مورد Bybit این است که این تبادل به کاربران امکان تجارت بی هویت کامل را می دهد. تا زمانی که آدرس ایمیل یا شماره تلفن تأیید شده داشته باشید ، مشکلی برای انجام معاملات در Bybit نخواهید داشت. هیچ تأیید KYC لازم نیست یا حتی در دسترس نیست. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، محدودیتی در ارزش معاملات انجام شده با یک حساب تأیید نشده وجود ندارد.

به تمام این دلایل ، Bybit ادعا می کند که مبادله رمزنگاری آینده است. ولی آیا اون واقعا درسته؟ به خواندن ادامه دهید تا همه چیزهایی را که باید در مورد Bybit بدانید کشف کنید. 

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی Bybit عبارتند از:

صندوق بیمه: Bybit دارای یک صندوق بیمه برای کسری های تسویه قرارداد آتی است. در شرایطی که تاجر با قیمتی کمتر از ورشکستگی تصفیه می شود ، صندوق بیمه مابه التفاوت را پوشش می دهد. این مانع از مجازات شدن کل مبادله می شود.

معاملات اهرمی: Bybit در هر معامله اهرمی تا 100 برابر ارائه می دهد. در صورت دستیابی به اهرم حداکثر 100X ، معامله گر باید حاشیه 1٪ مبلغ معاملات تجاری را تنظیم کند. اهرم در معاملات XRP و EOS تا 25X موجود است.

قراردادهای دلار: هر قرارداد Bybit فقط 1 دلار ارزش دارد.

پاداش های حاشیه: Bybit در حال حاضر پاداش های حداکثر 200 دلاری را ارائه می دهد تا مردم را متقاعد کند که در بورس ثبت نام کنند.

پاداش های وابسته: وقتی شخصی که شما مراجعه می کنید حداقل 0.02 BTC را به Bybit سپرده گذاری کنید 10 دلار دریافت کنید.

چند جفت معاملاتی: Bybit جفت های معاملاتی BTC / USD ، ETH / USD ، EOS / USD و XRP / USD را ارائه می دهد.

موتور تطبیق: موتور تطبیق Bybit ادعا می کند که 10 برابر سریعتر از موتورهای منطبق دیگر صنعت کار می کند و 100000 TPS در هر جفت ارائه می دهد.

پشتیبانی مشتری از چت زنده 24/7: Bybit پشتیبانی 24/7 روزانه مشتری را از طریق یک سیستم گفتگوی زنده مناسب ارائه می دهد و زمان پاسخگویی به 1 دقیقه نمی رسد. Bybit همچنین چت پشتیبانی تلگرام و ایمیل را ارائه می دهد.

100000+ کاربر: Bybit ادعا می کند که بیش از 100000 کاربر ثبت شده دارد.

پشتیبانی از چند زبان: Bybit از انگلیسی ، چینی ، چینی سنتی ، کره ای و ژاپنی پشتیبانی می کند.

Bybit ارزها و جفت ها

Bybit ارزها و جفت های زیر را ارائه می دهد:

 • BTC / USD
 • ETH / USD
 • EOS / USD
 • XRP / USD

روش های سپرده و برداشت پشتیبان Bybit

Bybit فقط سپرده و برداشت را در BTC ، ETH ، EOS یا XRP می پذیرد. نمی توانید ارز فیات را از سیستم عامل واریز یا برداشت کنید.

مراحل ثبت نام و ورود به سیستم

Bybit یک فرآیند ثبت و تأیید سریع و آسان دارد و هیچ تأیید KYC لازم نیست. فقط در Bybit.com ثبت نام کنید ، شماره یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید ، سپس شماره یا آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

خودشه. پس از تکمیل این تأییدیه اصلی ، حساب شما برای خرید و فروش در Bybit در دسترس است

تجارت بایت

Bybit به شما امکان می دهد در چهار جفت رمزنگاری / فیات مختلف موقعیتی کوتاه یا کوتاه داشته باشید ، از جمله BTC / USD ، ETH / USD ، EOS / USD و XRP / USD.

هزینه های بایت

Bybit هزینه های زیر را پرداخت می کند:

هزینه تأمین اعتبار

هزینه بودجه موقعیت Bybit بین خریداران و فروشندگان رد و بدل می شود و هر 8 ساعت (در ساعت 00:00 UTC ، 08:00 UTC و 16:00 UTC) محاسبه می شود. کارمزد تأمین موقعیت نشان دهنده میزان حاشیه نگهداری شده توسط سیستم برای پرداخت هزینه بعدی است. نحوه محاسبه هزینه بودجه موقعیت به شرح زیر است:

 • برای موقعیت های طولانی: (مقدار / قیمت ورشکستگی) x نرخ تأمین مالی
 • برای موقعیت های کوتاه مدت: (مقدار / قیمت ورودی) x نرخ تأمین مالی

هزینه های تجارت

Bybit به سازندگان با پول پاداش می دهد و از متصدیان هزینه می گیرد:

 • هزینه سازنده: -0.025٪ (تخفیف 0.025٪ معامله با قرار دادن معامله در دفتر سفارش)
 • هزینه تاکر: 0.075٪

هزینه های برداشت

Bybit هزینه برداشت 0.0005 BTC را دریافت می کند که کمی کمتر از متوسط ​​هزینه برداشت از صرافی های رقیب است.

مشکلات امنیتی Bybit و Downtime

Bybit از زمان راه اندازی در سال 2018 هیچ نقض امنیتی مهم ، هک یا نشت داده های کاربر را نداشته است. این شرکت بر امنیت سطح پایین و سطح بالا تأکید دارد. صرافی کاملاً SSL رمزگذاری شده است تا خطر حملات فیشینگ را کاهش دهد. بایت همچنین برای کلیه دارایی های خود سیستم ذخیره کیف پول سرد تعیین گرایانه (HD) سلسله مراتبی را اجرا کرده است.

یکی دیگر از ویژگی های امنیتی جالبی که با Bybit از آن قدردانی می کنیم ، سیستم مدیریت ریسک برای تسویه قرارداد آتی است. مشابه سایر سیستم عامل های معاملات قرارداد آتی ، Bybit یک صندوق بیمه مانند برای مقابله با کسری در تسویه حساب های پیمانی اداره می کند. در شرایطی که یک معامله گر در سطحی کمتر از قیمت ورشکستگی تصفیه می شود ، وجوه با حاشیه اولیه ای که تاجر انحلال شده در خارج از تجارت داشت جایگزین می شوند. اختلاف بین قیمتی که در آن معامله گر تصفیه می شود و قیمت ورشکستگی از صندوق بیمه کسر می شود. سیستم عامل های دیگر “به کاربران” کوتاهی می کنند “و در این شرایط بودجه را از حساب هر کاربر کسر می کنند.

Bybit همچنین قابلیت احراز هویت دو عاملی کامل (2FA) را ارائه می دهد.

راحتی در استفاده

Bybit یک رابط تجارت استاندارد ارائه می دهد که برای کسانی که از BitMEX و سیستم عامل های تجاری مشابه استفاده کرده اند آشنا خواهد بود. همانند سایر سیستم عامل های تجارت اهرمی ، این در واقع برای کاربران رمزنگاری مبتدی طراحی نشده است. با این حال ، رابط کاربری برای استفاده هر کسی هنوز آسان است.

اعتماد و حریم خصوصی

همانند سایر مبادلات با حداقل مقررات ، Bybit اطلاعات کمی در مورد تیم خود را افشا می کند. می دانیم که مرکز مبادلات در سنگاپور است و به عنوان مثال در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است. ما همچنین نام کارمندان خاص و مدیرعامل را می دانیم که اطلاعات بیشتری نسبت به سایر صرافی ها کسب می کنیم. بایت قطعاً شفاف ترین مبادله در خارج نیست ، اما از بسیاری از گزینه های سایه دار شفاف تر است. Bybit توسط مدیر عامل شرکت Ben Zhou هدایت می شود ، و شما می توانید اطلاعات اضافی کارمندان را مشاهده کنید در صفحه LinkedIn Bybit.

خدمات مشتری

Bybit پشتیبانی چت 24/7 با زمان پاسخگویی 1 دقیقه ای را ارائه می دهد ، چیزی که معمولاً فقط بزرگترین مبادلات ارائه می دهد. خوب است که ببینیم Bybit در ایجاد یک بخش خدمات اختصاصی به مشتری سرمایه گذاری کرده است. بیشتر صرافی های جدید یا کوچکتر دیگر فقط فرم های ایمیل یا گزینه های مشابه را ارائه می دهند. حتی می توانید از طریق تلگرام یا از طریق ایمیل به آدرس [email protected] با بای بیت تماس بگیرید.

راهنمای کاربر Bybit: نحوه راه اندازی و استفاده از Bybit

1. ثبت نام کنید

فرآیند bybit-signup

مراحل ثبت نام در صفحه اصلی Bybit آغاز می شود. ثبت نام را کلیک کنید ، سپس نام و رمز عبور خود را برای شروع وارد کنید.

از صفحه بعدی ، می توانید با آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود ثبت نام کنید (برای انتخاب گزینه خود فقط نوار پیمایش را تغییر دهید).

در این مرحله ، می توانید یک کد ارجاع نیز جایگذاری کنید تا به شخصی که شما را به سیستم عامل ارجاع داده است ، پاداش دهید. اگر می خواهید در آینده دیگران را به سیستم عامل معرفی کنید ، هنگامی که شخصی حداقل 0.02 BTC را به سیستم عامل واریز کنید 10 دلار دلار پاداش دریافت خواهید کرد.

کد ثبت نام به صندوق ورودی ایمیل شما ارسال می شود.

2. تأیید صحت

به نظر نمی رسد Bybit در هیچ کشوری تنظیم شود. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، تبادل به هیچ وجه تأیید کاربر یا KYC نیاز ندارد.

پس از تأیید شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود ، به Bybit دسترسی کامل خواهید داشت.

فقط کد خود را در این صفحه وارد کنید ، سپس منتظر بمانید تا به طور خودکار در سیستم عامل وارد شوید.

3. بارگذاری مستندات

Bybit حتی آپلود اسناد را به شما نمی دهد. در Bybit دیگر هیچ موردی برای تأیید وجود ندارد و شما نیازی به تکمیل تأیید KYC یا بارگذاری هر نوع شناسه ندارید.

4. احراز هویت دو عامل

Bybit کاربران را به راه اندازی احراز هویت دو عاملی (2FA) تشویق می کند. برای انجام این کار ، بر روی نام کاربری خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید ، سپس “حساب” را کلیک کنید & Security ”، سپس احراز هویت دو فاکتور. با SMS ، ایمیل یا Google Authenticator می توانید 2FA را تنظیم کنید.

5. روش واریز

قبل از شروع معامله ، باید پول را به Bybit واریز کنید. Bybit فقط چهار ارز رمزنگاری شده از جمله BTC ، ETH ، EOS و XRP را می پذیرد.

برای سپرده گذاری در ارز رمزنگاری شده خود ، روی دارایی ها در بالای صفحه کلیک کنید. شما می توانید تمام دارایی های حساب خود را مشاهده کنید.

روی سپرده کلیک کنید ، سپس دستورالعمل های مربوط به انتقال پول به آن کیف پول ارز رمزنگاری شده را دنبال کنید.

6. معامله ارز رمزنگاری شده

برای انجام معامله در Bybit ، باید موقعیتی طولانی (خرید) یا کوتاه (فروش) داشته باشید. اگر انتظار دارید قیمت ها افزایش یابد ، پس یک سفارش طولانی بازی می کنید یا سفارش خرید می دهید. اگر انتظار دارید قیمت ها کاهش یابد ، در این صورت یک سفارش کوتاه می دهید یا می فروشید.

سیستم عامل بای بیت-تجارت-تبادل

سه گزینه سفارش در Bybit عبارتند از:

 • سفارش را محدود کنید
 • سفارش بازار
 • سفارش مشروط

همچنین می توانید میزان ضرر و زیان را تنظیم کرده و محدودیت های سود را در نظر بگیرید. مانند هر پلت فرم معاملاتی اهرمی ، برای جلوگیری از تصفیه ، محدودیت های توقف ضرر می تواند اهمیت ویژه ای داشته باشد.

Bybit تنظیم وقفه ضرر را آسان می کند. این صفحه درصد از پیش تعیین شده کل مبلغ دارایی تجاری شما را نشان می دهد که می خواهید در آن ضرر خود را متوقف کنید یا سود خود را بدست آورید. Bybit حتی به طور خودکار “تخمین تخفیف قیمت تسویه” را تولید می کند که مقدار احتمالی تصفیه را بر اساس مقدار اهرم به شما نشان می دهد.

گزینه های بایت-بورس-توقف-ضرر-سرمایه گذاری

در تصویر بالا ، درصدی را که می خواهیم سود بگیریم را 50٪ از ارزش معاملات تعیین کرده ایم. Bybit به طور خودکار سود مورد انتظار را در BTC به شما نشان می دهد. Bybit همچنین ضرر مورد انتظار را بر روی صفحه نمایش روی ضرر توقفی که تنظیم کرده اید نشان می دهد (در این حالت 8800 دلار).

همچنین می توانید برای بدست آوردن دارایی با بهترین قیمت موجود ، سفارشات بازار را انجام دهید یا سفارشات مشروط را برای تنظیم ضرر توقف پیشرفته برای محدودیت یا سفارش بازار تنظیم کنید. با یک سفارش مشروط ، می توانید فقط برای یک موقعیت طولانی ارسال کنید یا برای یک موقعیت کوتاه بر روی ماشه ببندید. بستن ماشه به این معنی است که شما باید قیمتی را وارد کنید که سفارش شما وارد دفتر سفارش شود. با رسیدن قیمت ماشه ، سفارش به دفتر سفارش تحویل داده می شود.

7. برداشت

برای برداشت پول از بایت ، به برگه دارایی های خود در بالای صفحه بروید و ارزهای رمزپایه موجود در حساب خود را مشاهده کنید.

قبل از برداشت وجه از حساب خود ، باید تأیید صحت 2FA را انجام دهید.

حرف آخر

Bybit یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که از زمان راه اندازی در سال 2018 به سرعت رشد کرده است. بورس مستقر در سنگاپور چهار جفت تجارت اصلی شامل BTC / USD ، ETH / USD ، EOS / USD و XRP / USD را ارائه می دهد. می توانید در هر جفت موقعیت کوتاه یا کوتاه داشته باشید و از اهرمی از 25x تا 100x بهره مند شوید.

Bybit به هیچ وجه تأیید کاربر احتیاج ندارد: بدون تکمیل تأیید KYC می توانید به صورت ناشناس تجارت کنید. تا زمانی که آدرس ایمیل یا شماره تلفن داشته باشید ، می توانید بدون مشکل در Bybit تجارت کنید.

ByBit را با Kraken ، Gemini ، Binance و Bittrex نیز مقایسه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me