banner
banner

ETH ممکن است با نوسانات ورودی روبرو شود ، چگونه می توان آن را بازی کرد؟

بررسی اجمالی بازارهای ارزهای رمزنگاری شده اندکی پس از نصف شدن سوم بیت کوین به صورت بلاتکلیف عمل می کنند. با این حال ، علائم اولیه نشان می دهد که تغییر عمده احساسات می تواند در داخل ایجاد شود ETH بازار. این می تواند نمادی باشد که آن رشته را نشان می دهد ETH سرمایه گذاران می توانستند خود را برای حرکت بزرگ بعدی در دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ آماده کنند. جالب است زیرا بازارها شاهد یک گفتگوی فزاینده در مورد سررسیدهای طولانی مدت هستند ETH نسخه 2.0 که می تواند رویداد مهم بعدی امسال پس از نصف شدن بیت کوین باشد. چگونه این ارتقا affect می تواند بر ETH قیمت ها و بازار به طور کلی؟ چه نوع ابزار تجاری برای اوایل راه اندازی این رویداد ایده آل است?  Ethereum 2.0: نکته مهم بعدی در رمزنگاری پس از نصف شدن بیت کوین? BTCسومین نصف سازی در این هفته با موفقیت انجام شد و سرانجام هیاهوی نصف پایان یافت. دیدن احساس انتظار و مشاهده در بازار پس از نصف شدن کار سختی نیست. BTC به صورت پهلو معامله کرده است و عمده آلت کوین ها تقریباً یکسان بودند. در حالی که سرمایه گذاران هنوز به دنبال تمرکز بعدی در بازار هستند, ETH ممکن است شایسته توجه بیشتر باشد ، زیرا دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ علی رغم تجربه تاخیرهای متعدد ، از یک نسخه قابل توجه ارتقا می یابد. اتریوم 2.0 ارتقا protocol پروتکل مکانیسم اصلی اثبات کار را به اثبات سهام تغییر می دهد ، که می تواند تشویق کند ETH دارندگان به جمع آوری بیشتر ETH. این بدان دلیل است که اگر کسی سهام بیشتری در شبکه داشته باشد ، قدرت بیشتری برای اعتبار سنجی معاملات دارد. اگرچه پروژه به روز رسانی 2.0 چندین مورد را تجربه کرده است تاخیر, ما ممکن است از راه اندازی رسمی فاصله زیادی نداشته باشیم ، اگرچه زمان آن ناشناخته مانده است. ویتالیک بوترین ، بنیانگذار شرکت اتریوم, به Coindesk گفت که ” اتریوم 2.0 از قبل فعال بود و مراحل اول اجرای آن نیز آغاز شد. ” اگر چه برخی از بازار گزارش ها گفت ، پرتاب ممکن است در ماه جولای باشد. با این حال ، Buterin روشن شده که پرتاب در پایان سال 2020 بدون ارائه تاریخ مشخص برنامه ریزی شده است. شرایط ممکن است نوسان را ترجیح دهد نشانه های اولیه از معدنچیان و نهنگ ها ممکن است نشان دهنده نوسانات ETH قیمت ها در آینده شکل 1 نشان می دهد که معدن کاران شروع به جمع شدن کرده اند ETH دوباره اخیراً ، که پس از فروش 10 مه رخ داد.

شکل 1: قیمت ETH (سبز) در برابر تراز معدنچیان (قهوه ای)

اتریوم (ETH) [10.13.07 ، 14 مه ، 2020] منبع: Santiment کاهش موجودی کارگران معدن اغلب به عنوان نشانه ای اولیه از قیمت در نظر گرفته می شود که در کوتاه مدت می توانست به بالاترین حد خود برسد. برعکس ، وقتی تراز معدنچیان شروع به افزایش کرد یا روند صعودی ، قیمت ها می توانست در کوتاه مدت پایین بیاید. شایان ذکر است که این روند انباشت ، حتی تأیید شده است ، می تواند یک روند متوسط ​​/ بلند مدت باشد ، و تعیین زمان انباشت انعکاس دهنده قیمت دشوار است. به همین دلیل برای پشتیبان گیری از فرض خود ، و شواهد بیشتری به شواهد نیاز داریم ETH مبلغ موجود در دارندگان بالای غیر مبادله ممکن است سرنخ دیگری ارائه دهد.

شکل 2: قیمت ETH (سبز) درمقابل مقدار در دارنده های برتر بدون مبادله (قهوه ای)

اتریوم (ETH) [10.14.39 ، 14 مه ، 2020] منبع: Santiment به نظر می رسد که نهنگ ها خود را حفظ کرده اند ETH از 8 آوریل در یک سطح نسبتاً بالا. فروش 10 مه اعتماد به نفس آنها را کاهش نداد ، و این می تواند نشانه دیگری باشد که نهنگ ها انتظار نوسان دارند ETH قیمت ها ممکن است به زودی افزایش پیدا کنند ، شاید با یک تعصب صعودی. علاوه بر این ، سطح حجم اجتماعی ممکن است یک تصویر کامل از چقدر داغ به ما ارائه دهد ETH یا ETH 2.0 در انجمن رمزنگاری. شکل 3 حجم اجتماعی اصطلاح “ETH” یا “ETH 2.0”در تلگرام و ردیت. ETH از اوایل ماه مه روند صعودی داشته است.

شکل 3: حجم اجتماعی “ETH” یا “ETH2.0” در تلگرام (آبی) و Reddit (قرمز)

eth یا eth2.0 تلگرام eth یا eth2.0 Reddit  منبع: Santiment در حالی که تأثیر قیمت یک دارایی دیجیتال با حجم اجتماعی بالاتر بسیار بحث برانگیز است ، اما یک چیز که می توانیم تأیید کنیم این است, ETH یا ETH 2.0 در بین جوامع رمزنگاری سر و صدای بیشتری ایجاد کرده است و این اغلب نوسانات قیمت دارایی داده شده را ایجاد می کند. این می تواند موضوعی باشد که تاجران و سرمایه گذاران می خواهند آن را زیر نظر بگیرند.  آینده های ETH را به گزینه ها ترجیح دهید چگونه معامله گران و سرمایه گذاران می توانند حرکت بالقوه خود را به دست آورند و از آن استفاده کنند ETH قیمت ها ، این سوال میلیون دلاری است. با این حال ، انتخاب ابزار مناسب برای ورود به یک تجارت می تواند بسیار مهمتر از آنچه بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران فکر می کنند باشد. با استفاده از ابزار مناسب ، فعالان بازار ممکن است بتوانند مشخصات بالقوه را به حداکثر برسانند و در عین حال خطرات خود را به حداقل برسانند. در این ETH مورد ، ما می دانیم که ارتقا 2.0 در نهایت وارد خواهد شد. این فقط یک مسئله زمان است ، صرف نظر از اینکه ژوئیه باشد یا پایان سال. به همین دلیل سازهایی را دوست دارند آینده که دارند بدون پوسیدگی زمان و هزینه معاملات ثابت می تواند انتخاب بهتری از سلاح باشد.

  • بدون پوسیدگی زمان – یکی از عناصر اساسی در مورد گزینه های قیمت گذاری ، مقدار زمان است و ارزش قرارداد گزینه ها با گذشت زمان کاهش می یابد. اگر یک سرمایه گذار بدون اطلاع از زمان وقوع آن رویداد خاص ، مانند این مورد ارتقا E ETH 2.0 ، بخواهد افزایش نوسان قریب الوقوع قیمت پایه را بدست آورد ، معاملات آتی با گزینه هایی روبرو هستند ، زیرا معاملات آتی هیچ افت اقتصادی ندارند.
  • هزینه معاملات ثابت – هزینه حاشیه قراردادهای آتی با رمزپایه اصلی به طور عمده ثابت است ، این بدان معناست که معامله گران هنگام راه اندازی معامله می دانند که به چه مقدار حاشیه اولیه نیاز دارند. به عنوان مثال ، حاشیه اولیه ETHUSD قراردادهای آتی در OKEx ممکن است تا 2٪ با نسبت حاشیه نگهداری 1٪ باشد. در مقابل ، حق بیمه گزینه می تواند نوسان داشته باشد ، در برخی موارد ، اگر دارایی اساسی بی ثبات تر شود ، خریداران گزینه ممکن است نیاز به داشتن حق بیمه بالاتر داشته باشند.
  • قیمت گذاری ساده تر – قیمت گذاری قرارداد اختیار گاهی اوقات ممکن است پیچیده باشد ، و متغیرهای بیشتری وجود دارد که کنترل و درک آنها از بازرگانان و سرمایه گذاران آسان نیست. علاوه بر عامل پوسیدگی زمان که قبلاً ذکر کردیم ، نوسان ضمنی می تواند مسئله دیگری باشد که معامله گران نمی توانند از آن چشم پوشی کنند ، اما کنترل آن همزمان سخت است. IV اندازه گیری پیش بینی بازار در مورد حرکت احتمالی قیمت اساسی است. در مورد قیمت گذاری گزینه ها عنصری کلیدی بوده است. با این حال ، IV نیز بخشی است که درک و پیش بینی آن دشوار است. در معاملات آتی ، چنین عاملی وجود ندارد.

تنور طولانی یا همیشگی؟ چرا هر دو نه? ما آینده را به عنوان ابزاری ایده آل برای حدس و گمان در مورد پتانسیل شناسایی کرده ایم ETH افزایش نوسان قیمت هنوز هم ، انتخاب تنور مناسب می تواند مسئله دیگری باشد. در حال حاضر ، بازارها طیف گسترده ای از بازارها را ارائه می دهند ETH قراردادهای آتی با مستأجرهای مختلفی که سرمایه گذاران می توانند انتخاب کنند ، از هفتگی ، دو بار در هفته ، سه ماهه ، دو سه ماهه گرفته تا دائمی. بنابراین ، کدام یک را انتخاب کنید؟ اگر سرمایه گذاران معتقدند که ممکن است نوسانات قیمت ETH در آینده افزایش یابد و آنها می خواستند اقدامات قیمتی بالقوه ناشی از رویدادها را انجام دهند ، قراردادهای آتی با قیمتی طولانی تر ، مانند OKEx ETHUSD معاملات آتی دو ماهه می تواند یکی از گزینه ها باشد. همچنین ، آنها ممکن است بخواهند یک مورد را در نظر بگیرند گسترش استراتژی تجارت. استراتژی معاملات گسترده شامل خرید یک قرارداد آتی و فروش قرارداد آتی دیگر است. این استراتژی ممکن است به سرمایه گذاران کمک کند تا از یک تغییر پیش بینی نشده سود ببرند ، و همچنین می تواند خطر کمتری نسبت به معاملات آینده داشته باشد. در این حالت ، خرید یک ETHUSD مبادله دائمی و فروش هر سه ماهه ETHUSD آینده می تواند راه حل دیگری باشد.

شکل 4: آینده های ETH & مبالغ جمع شده روزانه و بهره باز را مبادله کنید

skew_okex_eth_uture__saps____ggregated_delly_ Volume_and_ باز_علاقه  منبع: کج نتیجه به نظر می رسد فعالان بازار پس از نصف شدن بیت کوین هنوز به دنبال تمرکز بعدی هستند و ارتقا ETH 2.0 به راحتی می تواند به نقطه کانونی بعدی در فضای رمزنگاری تبدیل شود. با این حال ، با زمان نامشخص و تاریخچه تأخیر چندگانه ، سرمایه گذاری در چنین رویدادی برای سرمایه گذاران و بازرگانان می تواند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل مشتقات مانند معاملات آتی و سوآپ ممکن است به سرمایه گذاران کمک کنند تا این فرصت ها را به دست آورند و با بکارگیری استراتژی مناسب ، خطرات خود را کاهش دهند. سرمایه گذاران باید استراتژی های خود را با توجه به مشخصات ریسک خود بسازند. نویسنده: Cyrus Ip Research Analyst، OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me