banner
banner

Kraken Exchange: بر راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری مسلط شوید

kraken-Exchange-Review

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در صرافی Kraken

Kraken یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین مبادلات رمزنگاری در اینترنت است که هزینه های کم ، یک برنامه عالی تلفن همراه و ابزارهایی را برای معامله گران پیشرفته ارائه می دهد..

امکانات

 • معاملات حاشیه بیت کوین تا 5 برابر
 • اثبات حسابرسی ذخایر
 • توسعه دهنده API

روش های سپرده گذاری

 • SEPA برای ساکنان اتحادیه اروپا
 • سپرده های سیم USD / EUR / JPY
 • سپرده های رمزنگاری

طرفداران

 • هزینه برداشت و سپرده ارزان
 • برنامه موبایل خوب
 • ابزار پیشرفته تجارت

منفی ها

 • توقف دوره ای در دوره های پرترافیک
 • روند تأیید طول
 • گزینه های واریز کارت اعتباری یا بدهی وجود ندارد

معرفی

Kraken یک مبادله ارز رمزنگاری مستقر در ایالات متحده آمریکا است که در سال 2011 تاسیس شده است ، و آن را به یکی از قدیمی ترین مبادلات رمزنگاری فعال در حال حاضر تبدیل می کند. طی سالهای گذشته ، کراکن در ارائه تبادل امن و کاربرپسند ضمن رعایت کلیه مقررات قابل قبول ، شهرت خود را ایجاد کرده است.

Kraken توسط کارآفرین فناوری Jesse Powell در ژوئیه 2011 تأسیس شد ، اگرچه پس از دو سال توسعه به طور رسمی تا سپتامبر 2013 برای عموم مردم آزاد نبود. پاول پس از تماشای کوه انگیزه ساخت مبادله را گرفت. Gox در سال 2011 پس از نقض امنیت متعدد سقوط کرد. او فهمید که جامعه رمزنگاری به گزینه بهتری نیاز دارد – بنابراین آن را ساخت.

صرافی مستقر در سانفرانسیسکو در سال 2014 به بزرگترین ارز رمزنگاری شده برای حجم معاملات یورو تبدیل شد. همچنین کراکن برای راه اندازی اولین سیستم اثبات رمزنگاری قابل تأیید از حسابرسی ذخایر سر و صدا ایجاد کرد ، به هر کسی اجازه می دهد تا به صورت رمزنگاری شده ذخایر کراکن را بررسی کند.

از سال 2019 ، ثبت نام کراکن برای ساکنان ایالات متحده ، کانادا و برخی از کشورهای اروپایی آزاد است. جفت های معاملاتی با چندین ارز فیات از جمله دلار آمریکا ، دلار کانادا ، یورو و پوند انگلیس در دسترس هستند. کراکن زمانی در بین معامله گران رمزنگاری ژاپنی محبوب بود ، اگرچه در آوریل 2018 ، کراکن اعلام کرد به دلیل هزینه های نظارتی بالا دیگر در ژاپن تجارت نخواهد کرد.

کراکن به خاطر امنیت و ثبات خود نیز مشهور است. به ندرت می توان صرافی را یافت که از اوایل سال 2010 به طور مداوم فعالیت کند و هیچ نقض امنیتی عمده ای نداشته باشد ، اما این دقیقاً همان چیزی است که ما با کراکن داریم. کراکن با شهرت امنیتی بی نظیر خود در روزهای اولیه رمزنگاری زنده مانده است. در واقع ، بعد از کوه Gox درخواست حمایت از ورشکستگی کرد ، Kraken به عنوان یکی از شرکای قابل اعتماد مبادله برای تسهیل پرداخت به طلبکاران انتخاب شد.

کراکن در حال گسترش به فضای رمزنگاری نهادی است. این صرافی یک استخر تاریک را اداره می کند ، این یک صرافی خصوصی است که سرمایه گذاران نهادی می توانند بین خود تجارت کنند بدون اینکه معاملات در صرافی اصلی پخش شود. Kraken همچنین معاملات آتی ارزهای رمزنگاری شده را در فوریه 2019 اضافه کرد.

در سال 2019 ، کراکن 100 میلیون دلار به عنوان پیشنهاد مستقیم به بزرگترین مشتریان خود جمع کرد. این شرکت 4 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است.

بیایید وقت بگذاریم و Kraken را بررسی کنیم تا ببینیم آیا این شرکت در میان غول های صنعتی مانند Coinbase ، Gemini ، Binance ، Bittrex و دیگران قرار دارد یا نه..

ویژگی های کلیدی

بازارهای معامله ای

ویژگی های اصلی Kraken عبارتند از:

عملکرد: Kraken یک تبادل بسیار کاربردی و کاربرپسند در هر دو دستگاه دسک تاپ و موبایل است. برنامه موبایل iOS یکی از محبوب ترین برنامه های تجارت رمزنگاری موجود است.

امنیت & ثبات: در طول سال ها بیشتر صرافی ها یک یا چند مورد نقض امنیتی داشته اند. کراکن ، با وجود راه اندازی مجدد آن در سال 2013 ، هرگز نقض امنیتی عمده ای نداشته است ، و حتی حوادث امنیتی جزئی نیز نادر است.

نقدینگی: Kraken یکی از اولین کسانی بود که با استفاده از یک سیستم ممیزی قابل تأیید رمزنگاری شد ، تأیید اینکه ذخایر صرافی کافی برای پوشش دادن بدهی های خود آسان است. Kraken از روش های ذخیره سازی سرد برای تأمین اعتبار خود و همچنین رمزگذاری PGP / GPG استفاده می کند. کاربران همچنین از ویژگی هایی مانند احراز هویت دو فاکتور ، کلید اصلی و تنظیمات جهانی برخوردار هستند.

گزینه های معاملاتی: Kraken معاملات حاشیه بیت کوین را تا 5 برابر ارائه می دهد. معامله گران همچنین از ویژگی های پیشرفته ای مانند سفارشات توقف ضرر ، تجارت خودکار و موارد دیگر بهره مند می شوند.

در چندین کشور موجود است: کراکن در ایالات متحده ، کانادا و کشورهای مختلف اروپایی موجود است. این صرافی 47 جفت بازار با 7 ارز پایه از جمله USD ، GBP ، EUR ، CAD و غیره ارائه می دهد.

جفت و ارزهای محبوب کراکن

از سپتامبر 2019 ، تقریباً 60٪ از حجم معاملات Kraken در جفت های BTC / EUR و BTC / USD اتفاق می افتد. سایر جفت های محبوب شامل ETH / USD ، ETH / EUR ، XRP / USD و XRP / EUR هستند که مجموعاً حدود 25٪ از حجم معاملات را تشکیل می دهند. Kraken همچنین در جفتهای دیگر خارج از ارزهای اصلی ازجمله جفتهایی شامل LTC ، BCH ، XTZ ، XLM ، EOS ، XMR و … دارای حجم بالایی است..

روشهای سپرده و برداشت پشتیبان Kraken

Kraken به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از دلار آمریکا ، یورو ، GBP و CAD واریز و برداشت کنند. تمام سپرده ها و برداشت های ارز فیات از طریق انتقال بانکی انجام می شود. ساکنان منطقه اقتصادی اروپا همچنین می توانند از SEPA استفاده کنند.

برای سپرده گذاری در Kraken ، به منو بروید > بودجه را انتخاب کنید ، سپس روش سپرده مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید با استفاده از انتقال بانکی ، انتقال وجه یا انتقال رمزگذاری سپرده گذاری کنید.

مراحل ثبت نام و ورود Kraken

ثبت نام برای حساب Kraken آسان است. برای شروع کافیست نام ، آدرس ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید. تمام گذرواژه ها باید حداقل 8 حرف داشته باشند.

هر دو حساب اصلی و پیشرفته در دسترس هستند. یک حساب اساسی به نام کامل ، تاریخ تولد ، آدرس و شماره تلفن شما نیاز دارد. یک حساب پیشرفته به روش های تأیید زیر نیاز دارد:

شناسه بارگذاری: برای تأیید حساب پیشرفته خود ، باید یک فرم شناسنامه و مدارک اقامت صادر شده توسط دولت را بارگذاری کنید. ساکنان ایالات متحده همچنین باید شماره تأمین اجتماعی را بارگذاری کنند.

مستندات: شما باید مدرک اثبات آدرس خود را در Kraken بارگذاری کنید ، از جمله عکس نامه الکترونیکی با نام و آدرس خود را در لیست ذکر شده.

همچنین کاربران می توانند احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنند. چندین روش 2FA برای کمک به امنیت بیشتر حساب شما در دسترس است.

پس از تأیید حساب شما (که ممکن است از چند ساعت تا چند روز طول بکشد) ، می توانید وجهی را به حساب خود واریز کنید. به حساب خود بروید ، سپس اطلاعات حساب بانکی خود را اضافه کنید.

حتی پس از تأیید اعتبار حساب خود به عنوان “پیشرفته” ، برای حذف محدودیت از حساب خود ، باید از طریق سه مرحله تأیید پیشرفت کنید. مراحل تأیید سطح 1 و سطح 2 سریعاً پردازش می شود (به طور متوسط ​​3 تا 5 روز کاری طول می کشد) ، اگرچه تأیید سطح 3 ممکن است هفته ها طول بکشد. کراکن در ابتدا دارای یک سیستم تأیید چهار طبقه بود ، اگرچه از آن زمان نیازهای تأیید آن را به Starter ، Intermediate و Pro ساده کرده است.. انواع حسابهای تبادل شده kraken

بازرگانی کراکن

پس از تأمین اعتبار حساب خود ، می توانید به Trade بروید > سفارش جدید برای انتخاب تجارت مورد نظر خود. ارزهای موردنظر برای خرید و فروش را انتخاب کنید ، سپس انتخاب کنید که می خواهید بازار ایجاد کنید یا سفارش را محدود کنید. در آخر ، برای تأیید خرید خود ، بر روی دکمه سبز تأیید کلیک کنید.

پلت فرم معامله ای معاملات kraken

هزینه های کراکن

Kraken در مقایسه با سایر سیستم عامل های معاملات فیات ، هزینه های رقابتی را ارائه می دهد. هزینه ها به اندازه برخی از غول های مبادله رمزنگاری به رمزنگاری کاملاً سنگین نیستند ، اما در مقایسه با سایر مبادلات قانونی نسبتاً پایین است ، حتی برای کسانی که ماهانه کمتر از 50000 دلار معامله می کنند.

0 تا 50،000 دلار: 0.16٪ سازنده ، 0.26٪ سازنده

50،001 دلار تا 100،000 دلار: 0.14٪ سازنده، 0.24٪ سازنده

100،001 دلار تا 250،000 دلار: 0.12٪ سازنده، 0.22٪ سازنده

250،001 دلار تا 500،000 دلار: 0.10٪ سازنده، 0.20٪ سازنده

500،001 دلار تا 1،000،000 دلار: 0.08٪ سازنده ، 0.18٪ سازنده

1000،001 دلار تا 2،500،000 دلار: 0.06٪ سازنده ، 0.16٪ سازنده

2500،001 دلار تا 5،000،000 دلار: 0.04٪ سازنده ، 0.14٪ سازنده

5،000،001 $ تا 10،000،000 $: 0.02٪ سازنده ، 0.12٪ سازنده

10،000،000 دلار +: 0.00٪ سازنده ، 0.10٪ سازنده

هزینه های جداگانه ای برای معاملات با ثبات Bitcoin ، معاملات استخر تاریک و معاملات حاشیه در دسترس است. هزینه های مارین از 0.01 to تا 0.02 as به عنوان هزینه افتتاحیه ، با هزینه بازگرداندن 0.01 to تا 0.02 every هر 4 ساعت.

هزینه های سپرده Kraken از رایگان (برای نقل و انتقالات SEPA و برخی حواله های ارزی فیات) تا هزینه های ثابت 10 GBP / USD / EUR برای سپرده های GBP ، USD و EUR متغیر است..

نقل و انتقالات رمزنگاری برای سپرده ها رایگان است و برای برداشت ها کارمزد کمی است.

نمودار هزینه های معاملات تجاری

مسائل امنیتی و خرابی Kraken

در مقایسه با سایر مبادلات عمده ، کراکن دارای نقض امنیتی نسبتاً کمی بوده و زمان خرابی کمی داشته است. با این حال ، حوادث قابل توجهی رخ داده است.

2017: به دلیل حملات مداوم DDoS ، کراکن در طول سال 2017 دچار خرابی تصادفی شد. با این حال ، با وجود حملات مداوم ، امنیت و حریم خصوصی حساب هیچگاه به خطر نیفتاد.

ژانویه 2018: در 10 ژانویه ، کراکن معاملات را به مدت 48 ساعت کامل به حالت تعلیق در آورد تا نسخه جدیدی را نصب کند که در ابتدا فقط دو ساعت طول می کشید. این طولانی ترین زمان قطع خدمات از زمان راه اندازی Kraken در سال 2013 بود. Kraken با معاملات رایگان تا 31 ژانویه به عنوان عذرخواهی از کاربران دوباره به اینترنت برگشت..

برای مبادله ای که از سال 2013 به طور مداوم فعالیت می کند ، کراکن دارای موارد امنیتی بسیار کمی بوده است. در حالی که سایر صرافی ها در این مدت افزایش و سقوط کرده اند ، کراکن همچنان یک صرافی امن و طولانی مدت است.

راحتی در استفاده

کاربران کراکن به طور کلی تبادل را برای سهولت استفاده آن برای کاربران دسک تاپ و موبایل تحسین می کنند. رابط کاربری مشابه سایر مبادلات عمده است. با این حال ، مانند هر مورد ، رابط کاربری می تواند یک اولویت شخصی باشد و برخی از افراد از طرح Kraken در مقایسه با مثلاً Coinbase بدشان می آید و ادعا می کنند که استفاده از آن پیچیده است و از نظر چشم آسان نیست.

اعتماد و حریم خصوصی

شهرت کراکن به دلیل حفظ حریم خصوصی و امنیت بسیار عالی است. صرافی با وجود فعالیت مداوم از سال 2013 تاکنون هیچ نقض امنیتی عمده ای نداشته است. اطلاعات کاربران هرگز در معرض دید قرار نگرفته است و همچنین صرافی ها دچار هک و یا از بین رفتن عمده وجوه مصرف کننده نشده اند. Kraken همچنین دارای سیستم اثبات رمزنگاری مشهور سیستم حسابرسی ذخایر است ، که به کاربران یک لایه اعتماد بیشتر می دهد که می دانند آنها می توانند ذخایر Kraken را در هر نقطه بررسی کنند.

خدمات مشتری

Kraken در صفحه اصلی خود یک پنجره چت زنده Zendesk دارد که پرسیدن س quickالات سریع را آسان می کند. برخلاف پنجره های گفتگوی سایر مبادلات ، گفتگوی Kraken توسط یک انسان واقعی اداره می شود – نه یک ربات. کاربران همچنین می توانند درخواست ها را از طریق فرم آنلاین ارسال کنند ، پاسخ ها ظرف 3 تا 5 روز کاری ارسال می شود.

kraken-مشتری-خدمات-پشتیبانی

راهنمای کاربر Kraken: نحوه تنظیم و استفاده از Kraken

1. ثبت نام کنید

ثبت نام-شروع-kraken-Exchange-حساب

ثبت نام در صفحه اصلی کراکن آغاز می شود. آدرس ایمیل ، نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید.

join-kraken-Exchange

برای تأیید حساب شما ، کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال می شود.

ثبت نام-ایمیل

2. تأیید صحت

برای استفاده از حساب Kraken خود برای هر کاری ، باید از سیستم تأیید طبقه بندی استفاده کنید.

تأیید آدرس ایمیل شما را به ردیف 0 می رساند ، که به شما امکان سپرده گذاری ، برداشت یا تجارت را نمی دهد.

برای مشاهده وضعیت ردیف فعلی خود از 0 تا 3 ، روی برگه دریافت تأیید شده کلیک کنید.

انواع حسابهای تبادل شده kraken

برای دیدن سطوح ردیف ، از جمله اطلاعات لازم برای تکمیل هر ردیف تأیید ، به پایین صفحه بروید. اگر می خواهید محدودیت های سپرده ، برداشت یا معاملات خود را افزایش دهید ، باید اسناد و مدارک مورد نیاز را ارائه دهید.

3. احراز هویت

احراز هویت دو عاملی (2FA) توسط Kraken لازم نیست ، اما بسیار توصیه می شود. با رفتن به منوی امنیتی و سپس کلیک بر روی احراز هویت دو عاملی در زیر منو ، 2FA را فعال کنید.

kraken-Exchange-Security-2fa

بر خلاف سایر صرافی ها ، برای اقدامات خاص می توانید 2FA را در Kraken فعال کنید. به عنوان مثال ، یا هر بار ورود به سیستم می توانید هشدار 2FA را دریافت کنید. روی دکمه تنظیم در کنار هر عملی که می خواهید 2FA را برای آن فعال کنید ، کلیک کنید.

در صفحه بعد ، روش 2FA را که می خواهید برای آن کار فعال کنید انتخاب کنید ، از جمله ورود رمز عبور یا Google Authenticator.

براساس روش انتخابی خود ، باید گزینه های اضافی 2FA را وارد کنید.

اگر از Google Authenticator استفاده می کنید ، برای اتصال حساب Kraken خود با Google Authenticator باید کد QR را اسکن کنید..

4. روش پرداخت

برای واریز وجه به Kraken ، به صفحه حساب خود بروید و سپس روی سپرده در قسمت Funding کلیک کنید. در سمت چپ ارزهای موجود را می توانید واریز کنید. ارزی را که می خواهید سپرده گذاری کنید انتخاب کنید.

با استفاده از-kraken-پرداخت-وجوه

بسته به گزینه واریزی که انتخاب می کنید ، باید اطلاعات خاصی را که به آن روش مرتبط است وارد کنید. همچنین باید مبلغی را که می خواهید واریز کنید وارد کنید (به یاد داشته باشید ، ممکن است براساس ردیف خود محدود باشید).

5. خرید ارز رمزنگاری شده

برای انجام تجارت جدید در Kraken ، تجارت را انتخاب کنید > سفارش جدید برای دیدن منوی تجارت ساده.

پلت فرم معامله ای معاملات kraken

مقدار ارز رمزنگاری شده را که می خواهید خریداری کنید ، به همراه حداکثر قیمت هر سکه که مایل به صرف آن هستید (برای سفارشات محدود) وارد کنید. یا ، برای خرید فوری ارز رمزنگاری شده با بهترین نرخ موجود ، سفارش بازار را انتخاب کنید. برای تکمیل معاملات ، روی دکمه سبز “خرید” کلیک کنید.

با رفتن به Account ، معاملات قبلی را مشاهده کنید > معاملات و سفارشات Kraken وضعیت ، حجم ، هزینه ، هزینه و سایر اطلاعات سفارش را نشان می دهد.

تاریخچه سفارش سفارشات تجاری

6. برداشت

می توانید ارز فیات یا ارز رمزپایه را از کراکن برداشت کنید. برای برداشتن ، به Funding بروید ، سپس از زیر گزینه ها برداشت را انتخاب کنید.

نحوه برداشتن رمزنگاری از کراکن

بعد ، با استفاده از گزینه های سمت چپ صفحه ، فیات یا ارز رمزنگاری شده مورد نظر برای برداشتن را انتخاب کنید.

هر ارز فیات یا ارز رمزنگاری شده دستورالعمل های مختلف برداشت را دارد. برداشت های فیات نیز فقط برای حساب هایی انجام می شود که تأیید سطح 2 را به پایان رسانده اند ، اگرچه برداشت های رمزنگاری برای مشتریان سطح 1 موجود است.

در صورت برداشت ارز رمزنگاری شده ، باید روی ارز رمزپایه مورد نظر خود کلیک کنید ، سپس روی دکمه آبی رنگ افزودن آدرس کلیک کنید.

آدرس مناسب برای برداشت رمزنگاری را وارد کنید ، سپس توضیحی برای آدرس بنویسید. آدرس در حساب شما ذخیره می شود تا برداشت آسان در آینده انجام شود.

پس از اتمام این مرحله ، شما به صفحه برداشتن بازگردانده می شوید. آدرس کیف پول خود را که اضافه کرده اید و مبلغی را که می خواهید برداشت کنید انتخاب کنید. همچنین می توانید هزینه مورد نیاز برای تکمیل برداشت را مشاهده کنید.

پس از تکمیل این اطلاعات ، نامه تأیید درخواست برداشت خود را دریافت خواهید کرد. شما نیازی به اقدام با این ایمیل ندارید ، اگرچه اگر ایمیل را بدون درخواست برداشت ، دریافت کرده اید ، این به این معنی است که شخصی به حساب شما دسترسی دارد (یا کسی در تلاش است شما را فریب دهد تا روی پیوند فیشینگ کلیک کنید).

حرف آخر

Kraken در سال 2011 تأسیس شد. این مبادله دو سال در توسعه بود و قبل از اینکه در سال 2013 در معرض دید عموم قرار بگیرد ، واضح است که زمان توسعه ارزش آن را داشت ، زیرا کراکن هرگز به دلیل نقض امنیت جدی روبرو نشده است..

امروز ، Kraken همچنان یکی از شناخته شده ترین – و ایمن ترین – مبادلات جهان است که با ثبت نام آسان ، یک برنامه عالی تلفن همراه و تمام ویژگی های تجاری که از صرافی رمزنگاری مدرن انتظار دارید ،.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me