banner
banner

10 علامت نیاز به تعمیر اعتبار دارید

برخلاف تصور عمومی ، امتیازات اعتباری در واقع ثابت نیستند. می توان آنها را با مدتی زمان و تکنیک های مناسب پرورش داد. برخی از افراد حتی نمی دانند که باید سعی کنند اعتبار خود را اصلاح کنند. اگر یک یا چند مورد از این 1 علامت دارید ، باید به دنبال اصلاح اعتبار باشید.

1. انکار کارت اعتباری اخیر

اگر اخیراً درخواست اعتبار به صورت وام ، کارت اعتباری و غیره کرده اید و از شما محروم شده است ، احتمال اینکه بتوانید از برخی کارهای ترمیم اعتبار استفاده کنید بسیار زیاد است. توضیحات دیگری وجود دارد ، از جمله منبع درآمد کافی یا تعداد زیادی حساب اخیر ، اما به طور کلی ، اعتبار بد دلیل شماره یک انکار است.

2. صورتحساب های شما به نام شخص دیگری است

اگر شرکت برق یا گاز شما نام شخص دیگری را در قبض دارد زیرا سابقه اعتباری شما کمتر از حد مطلوب است ، قطعاً باید به تعمیر اعتبار بپردازید. شما نباید نگران باشید که نام آنها در قبض شما وجود دارد زیرا این نام باید متعلق به شما باشد. هرچه زودتر بتوانید اعتبار خود را برطرف کنید و نام خود را در صورتحساب خود بازگردانید ، بهتر است. به این ترتیب ، دیگر نگران این موضوع نخواهید بود و شخص دیگری که نام وی در قبض شما است ، نگران پاسخگویی نخواهد بود.

3. وام گیرندگان تلفن شما را منفجر می کنند

در حالی که بسیاری از کلاهبرداری ها وجود دارد که افرادی را که ادعا می کنند در آژانس های جمع آوری بدهی هستند ، در صورت دریافت تماس در مورد بدهی که در گزارش اعتباری شما با هر یک از دفاتر اصلی ظاهر می شود ، درگیر می کنید ، شما باید گزینه های خود را در مورد رفع آن بررسی کنید. بسته به شرایط ، نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود ، بلکه می تواند از شر بسیاری از تماس های تلفنی آزار دهنده خلاص شود.

4- هیچ کس وام های شما را تسویه نخواهد کرد

اگر دوستان و خانواده شما مایل نیستند وام های شما را بدهند ، این یک نشانه بسیار قوی است که شما باید اعتبار خود را ثابت کنید. اتکا به یک سفارشی معمولاً نشانه کافی آن است که باید به دنبال ترمیم اعتبار خود باشید ، اما مطمئناً عدم امکان دریافت یک سفارشی یک سیگنال واضح است.

5- کارفرمایان بالقوه پس از بررسی های اعتباری ، شما را انکار می کنند

با کمال تعجب ، بسیاری از افراد نمی دانند که کارفرمایان آنها معمولاً قبل از استخدام شخصی چک اعتباری انجام می دهند. اگر اخیراً در تلاش برای بدست آوردن شغل بوده اید ، سابقه اعتبار ضعیف شما می تواند عاملی باشد. گزارش اعتباری خود را بررسی کنید و برای اصلاح نمره اعتباری خود تلاش کنید و امیدوارم در آینده در کسب شغل موفقیت بیشتری کسب کنید.

6. موجر برنامه های شما را رد می کند

مانند کارفرمایان ، بسیاری از مالکان به اعتبار گذشته شما به عنوان بخشی از درخواست شما نگاه می کنند. این منطقی است زیرا اگر کسی بدهی زیادی داشته باشد که آن را پرداخت نکرده باشد ، معمولاً کمتر احتمال دارد که کرایه خود را به موقع پرداخت کند ، در صورت وجود. داشتن اعتبار ضعیف می تواند مکان هایی را که در آن زندگی می کنید محدود کند ، که این امر می تواند هزینه بیشتری داشته باشد ، وقت بیشتری بگیرد و استرس بیشتری در زندگی شما ایجاد کند.

7. شما از ترس گزارش اعتبار خود را بررسی نمی کنید

آخرین باری که گزارش اعتبار خود را بررسی کردید کی بود؟ اگر مدتی بوده است ، چرا؟ بسیاری از افرادی که نگران اعتبار ضعیف خود هستند ، مدتی را بدون بررسی گزارش های خود سپری می کنند. متأسفانه ، حتی اگر مرتباً به آن نگاه نکنید ، مشکل برطرف نمی شود. در عوض ، باید اعتبار خود را اصلاح کنید و وقتی مرتباً نمره خود را بررسی می کنید احساس غرور کنید.

8- نمره اعتبار شما با 7 یا 8 شروع نمی شود

امتیازات زیر 720 معمولاً زیرمجموعه محسوب می شوند ، جایی که بسیاری از امتیازات آمریکایی ها در آن قرار دارند. اگر این شما هستید و علت آن پیش فرض ها ، بدهی های پرداخت نشده یا علامت های منفی دیگر در گزارش اعتباری شما است ، باید فوراً به دنبال ترمیم اعتبار خود باشید. اعتبار خوب می تواند تفاوت زیادی در محل زندگی ، میزان درآمد شما و نرخ بهره بدهی شما ایجاد کند.

9. نرخ بهره شما سر به فلک می کشد

آیا اخیراً نامه هایی درباره تغییر نرخ بهره خود از شرکت های کارت اعتباری خود دریافت کرده اید؟ در این صورت ، احتمالاً به دلیل نمره اعتباری شما است. بیشتر نرخ های بهره کارت اعتباری بر اساس نمره اعتبار شما تعیین می شود. هرچه امتیاز پایین تر باشد ، شرکت با قرض دادن پول به شما ریسک بیشتری می دهد ، بنابراین ، بابت هر موجودی که حمل می کنید ، هزینه بیشتری از شما می گیرند. این تفاوت می تواند بسیار زیاد باشد ، زیرا افراد با اعتبار خوب ممکن است کارت هایی با نرخ پایین 8٪ APY دریافت کنند ، اما افرادی که اعتبار بدی دارند ممکن است تقریباً 30٪ APY پرداخت کنند.

10. کارتهای اعتباری شما بلافاصله بعد از پرداخت آنها بسته می شوند

تکنیکی که اغلب توسط شرکت های کارت اعتباری هنگامی که تشخیص می دهند نوعی خطر را تهدید می کنید استفاده می شود ، پایین آوردن سقف اعتباری خود در هنگام پرداخت بدهی به آنها است. وقتی بدهی شما کاملاً پرداخت شد ، آنها با محدودیت کم مانند 300 دلار برای شما روبرو می شوند یا کارت را کاملاً می بندند. اگر چنین اتفاقی برای شما افتاده باشد ، به این معنی است که شرکت معتقد است که شما به دلیل سابقه اعتباری خود ، خطر پیش فرض بالایی دارید.

اگر خود را در این لیست قرار داده اید ، به خصوص اگر چندین نکته شما را توصیف کند ، باید با بررسی گزارش اعتبار خود شروع کنید. اگر موردی به شما آسیب رسانده است ، با یک نمایندگی تعمیر اعتبار تماس بگیرید تا به شما کمک کند خود را از بین ببرید و امیدوارم به شما کمک کند تا دیگر در این لیست قرار نگیرید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me